Hoşgeldiniz!

sky captain ve yarının dünyası

Sky Captain ve Yarının Dünyası Fragman 01:59
Sky Captain ve Yarının Dünyası Fragman 8.870 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Gwyneth Paltrow, Jude Law ve Angelina Jolie gibi isimlerin yer aldığı aksiyon macera türündeki Sky Captain ve Yarının Dünyası filminin resmi fragmanı.
sky captain and the world of tomorrow fragmanı 2 01:57
sky captain and the world of tomorrow fragmanı 2 1.022 izlenme - 6 yıl önce güzel ve gözüpek gazeteci polly perkins gwyneth paltrow gizemli bir şekilde ortadan yok olan bilim adamlarının akıbetini araştırırken kahraman pilot sky captain sullivan jude law new yorku istila eden dev robotlarla savaşıyor. iki eski sevgilinin biraraya geldiği bu dünyayı kurtarma macerasında ikiliye karizmatik komutan franky cook angelina jolie ve teknik deha dex giovanni ribisi eşlik ediyor.
sky captain and the world of tomorrow 01:11
sky captain and the world of tomorrow 671 izlenme - 6 yıl önce güzel ve gözüpek gazeteci polly perkins gwyneth paltrow gizemli bir şekilde ortadan yok olan bilim adamlarının akıbetini araştırırken kahraman pilot sky captain sullivan jude law new yorku istila eden dev robotlarla savaşıyor. iki eski sevgilinin biraraya geldiği bu dünyayı kurtarma macerasında ikiliye karizmatik komutan franky cook angelina jolie ve teknik deha dex giovanni ribisi eşlik ediyor.
sky captain and the world of tomorrow fragmanı 1 01:11
sky captain and the world of tomorrow fragmanı 1 218 izlenme - 6 yıl önce güzel ve gözüpek gazeteci polly perkins gwyneth paltrow gizemli bir şekilde ortadan yok olan bilim adamlarının akıbetini araştırırken kahraman pilot sky captain sullivan jude law new yorku istila eden dev robotlarla savaşıyor. iki eski sevgilinin biraraya geldiği bu dünyayı kurtarma macerasında ikiliye karizmatik komutan franky cook angelina jolie ve teknik deha dex giovanni ribisi eşlik ediyor.
sky captain and the world of tomorrow fragmanı 3 01:11
sky captain and the world of tomorrow fragmanı 3 109 izlenme - 6 yıl önce güzel ve gözüpek gazeteci polly perkins gwyneth paltrow gizemli bir şekilde ortadan yok olan bilim adamlarının akıbetini araştırırken kahraman pilot sky captain sullivan jude law new yorku istila eden dev robotlarla savaşıyor. iki eski sevgilinin biraraya geldiği bu dünyayı kurtarma macerasında ikiliye karizmatik komutan franky cook angelina jolie ve teknik deha dex giovanni ribisi eşlik ediyor.