Hoşgeldiniz!

sky türk

İlber Ortaylı - Lozan Antlaşması İçin Sert Yorumu 01:19
İlber Ortaylı - Lozan Antlaşması İçin Sert Yorumu 11.323 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı hocamız Sky Türk'te çıktığı programda "Lozan hezimettir, ihanettir" diyenlere "boş laflar bunlar kahvede geğirerek tespih çekmek bu başka bir şey değil" diyor.
Sky Türk Gaf 01:04
Sky Türk Gaf 26.420 izlenme - 10 yıl önce ben hayatımda böyle mükemmel bir gaf görmedim zuhaaa
Ak Parti Seçmeni Üzerine - Nihat Genç 04:17
Ak Parti Seçmeni Üzerine - Nihat Genç 2.930 izlenme - 3 yıl önce Yanılmıyorsam 2009-2010 senelerinden bir video. O zamanlar bütün medya hükümetin elinde olmadığı için böyle 1-2 yerde hükümetin politikaları tartışılabiliyor, eleştirilebiliyordu. İşte eleştirenlerden biri de Nihat Genç. Nihat Genç Ak Parti seçmeninin yapısını anlatıyor. Sahi şimdi nerededir Nihat Genç?
Zkc Sky Türk Yayini 09:43
Zkc Sky Türk Yayini 3.115 izlenme - 8 yıl önce zkc sky türk yayini
Cengiz Çandar Hasan Cemal'in Neden Kovulduğunu Anlattı! 01:00
Cengiz Çandar Hasan Cemal'in Neden Kovulduğunu Anlattı! 1.272 izlenme - 5 yıl önce Cengiz Çandar, SKYTürk 360'ta yayınlanan Şimdi Söz Sizde programında Hasan Cemal'in Milliyet'teki işine son verilmesini anlattı.
Sky Türk İşin Aslı Programı 23:00
Sky Türk İşin Aslı Programı 2.610 izlenme - 10 yıl önce sky türk İşin aslı programı 07.12.2007 cuma trafik mağdurları yardımlaşma ve dayanışma derneği
Anam Çoştu Lan Bunlar 01:04
Anam Çoştu Lan Bunlar 941 izlenme - 10 yıl önce sky türek spikeri anlatım yaparken canlı yayında olduğunu unutunca ortaya bu görüntü çıkıyor izleyin
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 04:00
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 393 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray Üniversitesi öğretim üyesi Mehmet Karlı, programları yayından kaldırılan gazetecilere destek verdi. Çukurova Grubu'nun kamuya olan borçları gerekçe gösterilerek TMSF tarafından Show TV, Dijitürk, Lig TV, Akşam gazetesi ve SkyTürk360 kanalına el konulmasının ardından başlatılan operasyon esnasında Doğan Akın ile Murat Sabuncu'nun hafta içinde her akşam 19:00'da yayına giren "Gündem ve Ekonomi" programı TMSF'nin kanalın başına Cengiz Özdemir' i atamasından sonra yayından kaldırıldı. CANLI YAYINDA PROTESTO ETTİ T24'te yer alan haberde, hiçbir siyasi görüşün haberciliğin önüne konulmadığı ve kanalın en yüksek reyting alan programlarından biri olan "Gündem ve Ekonomi"nin kaldırılmasını Galatasaray Üniversitesi öğretim üyesi Mehmet Karlı, SkyTurk360 ekranlarında Hilmi Hacaloğlu'nun canlı yayında sunduğu "Şimdi Söz Sende" programında eleştirdi.
Yalçın Küçük - Necmettin Erbakan, Akp ile Siyonizm İttifakı 07:05
Yalçın Küçük - Necmettin Erbakan, Akp ile Siyonizm İttifakı 213 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Yalçın Küçük 8 temmuz 2007 tarihli Kalemler ve Kılıçlar programında Skytürk televizyonuna konuşuyor
Sky Türk Muhabiri Canlı Yayında Gülme Krizine Girdi 04:40
Sky Türk Muhabiri Canlı Yayında Gülme Krizine Girdi 326 izlenme - 5 yıl önce Sky Türk Muhabiri Canlı Yayında Gülme Krizine Girdi
Burcu Beraber Coşalım 01:04
Burcu Beraber Coşalım 226 izlenme - 3 yıl önce Alkislarlayasiyorum.com yılbaşı kutlamaları hız kesmeden devam ediyor! 2006yı 2007ye bağlayan gece yer taksim. Muhabirimiz Burcu Benek Taksim'deki yeni yıl coşkunlarıyla beraber coşuyor coşturuyor. Spiker abimizin yüz ifadesine özellikle dikkat.
Galatasaray Yönetimine İsyan - Skytürk 04:51
Galatasaray Yönetimine İsyan - Skytürk 180 izlenme - 3 yıl önce Sky Türk muhabiri yoldan geçen bir amcamızı çevirip soruyor ; Hangi takım ? Galatasaray'lı olan amcamız hani derlerya bir dokun bin ah işit diye öyle doluymuş ki başlıyor ver yansın etmeye.Amcamız öyle hasta Cimbomlu ki 11 Şubat 1990 tarihinde kulübe 5 bin işviçre frangı göndermiş dekontuda cebinde dolaştırıyor. Bu işin içinde bir iş var çok işgillendim ama neyse . Valla üzgünüm ama Adam haklı beyler . . .
Canlı Yayına Bağlanan Muhabir - Yapmayın A.K. 00:11
Canlı Yayına Bağlanan Muhabir - Yapmayın A.K. 177 izlenme - 3 yıl önce Bir Mayıs olaylarının en hareketli dakikalarında Taksim'deki muhabirimiz Kemal'e bağlanıyoruz.Evet Kemal sendeyiz . . . . . . biiiiip ,Kemal sen iyimisin ? He burdayım.
Canlı Yayına Bağlantı - Abi Çoşmuş Bunlar 01:14
Canlı Yayına Bağlantı - Abi Çoşmuş Bunlar 233 izlenme - 3 yıl önce SKY Türk'teki haber bülteninde 29 Ekim kutlamaları canlı yayında izleyenlere aktarılmak istenince ilginç canlı bağlantı kazası yaşandı. Kutlamaların ortasında kalan muhabir canlı yayında olduğunu anlamayınca olanlar oldu. Çevresiyle sohbet eden acemi muhabir etrafındaki hareketliliği kastederek 'Abi coşmuş bunlar, nasıl kıpırdamadan durucaz burada' dedi. Muhabir yayında olduğunu farkettiğinde ise iş işten geçmişti. Dalgınlığının kurbanı olan muhabir haberi aktarırken de sık sık tekledi.
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 04:00
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 261 izlenme - 5 yıl önce Sky Türk canlı yayınında protesto
Cengiz Kaptan - Sky Türk 12:38
Cengiz Kaptan - Sky Türk 92 izlenme - 4 yıl önce Cengiz KAPTAN SKY TÜRK
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 04:00
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 93 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray Üniversitesi öğretim üyesi Mehmet Karlı, programları yayından kaldırılan gazetecilere destek verdi.
sky türk haberde ana reklam lowcost 00:35
sky türk haberde ana reklam lowcost 73 izlenme - 7 yıl önce sky türk haberde ana reklam lowcost
hüseyin aydın beyazıttaki gösteriler hakkında bilgi veriyor 31:43
hüseyin aydın beyazıttaki gösteriler hakkında bilgi veriyor 60 izlenme - 7 yıl önce hüseyin aydın beyazıttaki gösteriler hakkında sky türke canlı telefon bağlantısı yapıyor
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 04:00
Sky Türk Canlı Yayınında Protesto 57 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Karlı, Programları Yayından Kaldırılan Gazetecilere Destek Verdi.