Hoşgeldiniz!

Skydiving Videoları İzle

Gökyüzünde Salıncak ile Sallanmayı ve Skydiving'i Birleştiren İnsanlar 01:37
Gökyüzünde Salıncak ile Sallanmayı ve Skydiving'i Birleştiren İnsanlar 1.036 izlenme - 9 ay önce Gökyüzünde sıcak hava balonundan sarkan devasa bir salıncaktan sallanmayı kim istemez ki? Red Bull ekibinin kıskandıran yeni videosunda bizden çok çok daha şanslı insanlar bu zevke erişmişler. Dev salıncak deneyiminden sonra ise muhteşem bir dalış deneyimi ile ortam iyice şenleniyor.
Uçak Kazasından Kıl Payı Kurtululan Skydivingciler 03:24
Uçak Kazasından Kıl Payı Kurtululan Skydivingciler 2.272 izlenme - 2 yıl önce Toplamda 9 tane skydivers ı taşıyan uçak havadayken çarpıştı. 12,000 feet den yüksekte gerçekleşen bu olayda 9 skydivers yere sağ salim inmeyi başarabildiler. Kazada 2 pilot da ufak sıyrıklarla kurtuldular ve hastanede tedavi altına alındılar. Ufak bi hata sonucu oluşan kazadan cidden ucuz kurtulmuşlar.
Ölümün Meme Geçmesi! 04:14
Ölümün Meme Geçmesi! 462 izlenme - 2 yıl önce Mevzumuz Tayland semalarında gerçekleşiyor. Forest Pullman ve öğrencisinin korkudan ishal olacağı anları hep birlikte izliyoruz. Sanırım Kadir Gecesinde doğmuş arkadaşlar... Ayrıca memede içerdiği için videonun hemen yayına alınacağından şüğhem yoktur!
Salon Takımıyla Birlikte Uçaktan atlayan Adamdan Skydiving'de Son Nokta 02:19
Salon Takımıyla Birlikte Uçaktan atlayan Adamdan Skydiving'de Son Nokta 250 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel paraşütçü Jeff Provenzano NVIDIA için uçaktan salon takımıyla atladı. Skydiving denilince akla ilk gelen isimlerden olan Jeff uçaktan salon takımı ile atladıktan sonra video oyunu oynamaya devam etti. Jeff Provenzano teknoloji şirketi NVIDIA'nın reklam kampanyası için yaptığı denemelerde 3 adet bir tondan ağır salon takımını heba etmiş. Takımın yere çakılırken ki hızı ise yaklaşık 200 km/s. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ölüme Yakın Ol Hayatı Hisset 02:07
Ölüme Yakın Ol Hayatı Hisset 1.236 izlenme - 9 yıl önce skydiving bir hayat tarzıdır.adrenalin herşeydir.
GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life 00:19
GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life 162 izlenme - 2 yıl önce GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life GTA 5 Skydiving Thug Edition Thug Life
Skydiving Kazası 00:36
Skydiving Kazası 77 izlenme - 2 yıl önce bilmeyenler için skydiving: yeterli bir yükseklikten atlanılması sonucu paraşüt adı verilen kumaşın güvenli bir hızda yere inmek amacıyla açılması olarak gerçekleşen eğlence sporudur. 2. dünya savaşında japonlar tarafından kullanılmıştır. oyun videosu gibi olmuş, izliyoruz efenim
GTA V Skydiving Thug Life 00:20
GTA V Skydiving Thug Life 82 izlenme - 2 yıl önce GTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug LifeGTA V Skydiving Thug Life
skydiving [ hd 1080p ] 01:35
skydiving [ hd 1080p ] 127 izlenme - 6 yıl önce hd
Cadılar Bayramı Kostümleriyle Skydiving Yapan İnsanlar 03:32
Cadılar Bayramı Kostümleriyle Skydiving Yapan İnsanlar 18 izlenme - 8 ay önce Cadılar Bayramı Kostümleriyle Skydiving Yapan İnsanlar Cadılar Bayramı kostümlerini çekerek uçaktan atlayış yapan insanlar havada da birkaç hareket sergiliyor.
Exways - Extreme Sporlar Takımı 02:03
Exways - Extreme Sporlar Takımı 314 izlenme - 8 yıl önce türkiye’nin ilk ve tek extreme sporlar proje / gösteri ekibi exways.
Gökyüzünde Harlem Shake 00:29
Gökyüzünde Harlem Shake 64 izlenme - 2 yıl önce Malesef çok geç kalınmış bir çalışma olmuş. Ama genede arkadaşları tebrik etmek lazım emek var işin ucunda.
Halil Sezai 4000 metreden nasıl atladı? 01:15
Halil Sezai 4000 metreden nasıl atladı? 54 izlenme - 3 yıl önce Hayko Cepkin'in Extreme-G Programı'na konuk olan Halil Sezai, 4000 metreden paraşütle atladı. Halil Sezai, hala bu atlayışı nasıl yaptığına şaşırdığını söyledi.
Hot Natured featuring Anabel Englund - Reverse Skydiving (Official Video) 03:35
Hot Natured featuring Anabel Englund - Reverse Skydiving (Official Video) 48 izlenme - 2 yıl önce Download our debut album 'Different Sides Of The Sun' on iTunes now: http://smarturl.it/hot-natured Official video for 'Reverse Skydiving' featuring Anabel Englund. Subscribe here: http://www.youtube.com/user/hotnature... http://hotnatured.com/ http://facebook.com/hotnaturedmusic http://twitter.com/Hot_Natured http://soundcloud.com/HotNatured
Hayko Cepkin'in Extreme-g Programı'na Konuk Olan Can Bonomo, 4000 Metreden  Paraşütle Atladı. 01:02
Hayko Cepkin'in Extreme-g Programı'na Konuk Olan Can Bonomo, 4000 Metreden Paraşütle Atladı. 55 izlenme - 3 yıl önce Can Bonomo’nun atlarken mutluluğu yüzünden okunuyor! Çılgın kişiliğiyle tanınan Hayko Cepkin yine yerinde duramıyor.
Skydiving Dünya Rekoru 01:13
Skydiving Dünya Rekoru 49 izlenme - 4 yıl önce Gopro ile SkyDiving Dünya Rekoru
164 Paraşütçünün El Ele Tutuşarak Kırdıkları Dünya Rekoru 03:25
164 Paraşütçünün El Ele Tutuşarak Kırdıkları Dünya Rekoru 49 izlenme - 2 yıl önce 164 paraşütçü 7 uçakla birlikte Şikago üzerinden atlayarak gökyüzünde el ele tutuştular. Bu atlayış ile birlikte yeni bir dünya rekoru kırıldı. Daha önceki 138 paraşütçü ile yapılmıştı...
Crasha - The Skydiving Dog - Swoopware: Skydive 07:52
Crasha - The Skydiving Dog - Swoopware: Skydive 20 izlenme - 4 yıl önce Crasha - The Skydiving Dog - Swoopware: Skydive
Kadınlardan Rekor 01:29
Kadınlardan Rekor 1 izlenme - 7 ay önce Amerika'da 65 cesur kadın dünya rekoru kırmak için paraşütlerini kuşanıp uçaktan atladı. Havada süzülen ve el ele tutuşarak dakikalarca havada kalan kadınlar son derece başarılı şekilde rekor denemelerini sonuçlandırdılar.