Hoşgeldiniz!

Slap Videoları

Osmanlı Tokadı 00:15
Osmanlı Tokadı 1.143 izlenme - 2 yıl önce Abimiz kendisine gider yaban arkadaşa güzel bir Osmanlı tokadı aşk ediyor.
bitch slap fragman 02:28
bitch slap fragman 5.024 izlenme - 7 yıl önce bitch slap filminin resmi fragmanı...
Slow Motıon Slap 00:10
Slow Motıon Slap 295 izlenme - 5 ay önce KANALA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN
Erkekleri Hadım Eden Avustralyalı Kadınlar 01:17
Erkekleri Hadım Eden Avustralyalı Kadınlar 95 izlenme - 1 ay önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakaları ile tanıdığımız Avustralyalı kadınlar yeni bir akıma öncülük etmiş olabilirler. Olur olmadık yerde erkeklerin cinsel organına tokat atan kadınların o anları...
Pussy Slap Challenge Yapan Avustralyalı Kadınlar 00:56
Pussy Slap Challenge Yapan Avustralyalı Kadınlar 143 izlenme - 3 ay önce Birbirlerine yaptıkları eşek şakaları ile tanıdığımız Avustralyalı kadınlar yeni bir akıma öncülük etmiş olabilirler. Olur olmadık yerde birbirlerine tokat atan kadınların o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bas Gitarıyla Sevişen Adam - Victor Wooten 04:00
Bas Gitarıyla Sevişen Adam - Victor Wooten 398 izlenme - 2 yıl önce Anasının karnından bas gitarıyla doğduğunu düşündüğüm, bas gitarı vücudunun bir organıymış gibi kullanan şahıs Victor Wooten'dır. Tek başına çok sesli orkestra tadında ürettiği eserler ve slap teknikleri ile bas gitarın piridir. Bass Player dergisi tarafından 3 defa dünyanın en iyi bas gitaristi seçilmiş, ayrıca kendisinin 5 Grammy ödülü bulunmaktadır. Sizlere bu dünyanın en saygıdeğer bas gitaristinden kısa bir resital sunmak istedim.
slap shot 01:47
slap shot 326 izlenme - 6 yıl önce
Akustik Gitarda Destan Yazan Genç 02:12
Akustik Gitarda Destan Yazan Genç 78 izlenme - 2 yıl önce Bu genç kardeşimiz görüldüğü üzere öyle alalade bir konserde alalade bir arkadaş tarafından çekilmiş.Fakat çalarken kullandığı slap tekniği ile sanal alemde üne kavuşmuştur.İzliyoruz..
slap shot 3 the junior league 01:16
slap shot 3 the junior league 399 izlenme - 6 yıl önce genç hokey takımının kazanmak için son şansı takımın en acımasız oyuncuları hanson kardeşlerdir. komedi efsanesi leslie nilsen the naked gun airplane ve ünlü hokeyciler mark messier ve doug gilmourun yer aldığı spor-komedi dalında tüm zamanların en eğlenceli serisinin yeni filmi güldürmeye devam ediyor.
ottoman slap eşleşmeler 00:44
ottoman slap eşleşmeler 230 izlenme - 8 yıl önce turnuva eşleşmeleri
Counter Strike Lfdy Team Srcn 01:06
Counter Strike Lfdy Team Srcn 288 izlenme - 8 yıl önce lfdy team
bitch slap fragmanı 9 02:30
bitch slap fragmanı 9 202 izlenme - 6 yıl önce
slap bass 00:40
slap bass 204 izlenme - 7 yıl önce jazz basla bu kadar olur en fazla d
Sylvester ve Slap Hoopy  Mouse Part 2 (Çizgi Film) 02:59
Sylvester ve Slap Hoopy Mouse Part 2 (Çizgi Film) 46 izlenme - 1 yıl önce II. Dünya Savaşının ardından Life With Feathers animasyon filmi olarak Amerika'da gösterime girdi. Yaratıcısı Warner Bros'tan Friz Freeleng’tir. 1945'ten 1947'ye kadar filmlerinde yalnızken 1947’de Bob Clampett'in Tweety'si ile birlikte maceralarına başladı. En çok sevilen serilerinide bu başına olmadık iş açan sarı kanarya ile yaptı. Friz Freeleng bu filmiyle Warner Brothers'ten animasyon dalında Oscar kazandı.Tweety'den sonra bu filme sevimli kuşun sahibi Granny Nine eklendi.Bundan kısa bir süre sonra Tweety'in koruyucu meleği azılı bulldog köpeği Hektor'la birlikte olan Sylvester 1964’te son kez sevdiklerinin karşısına çıktı. Bundan sonra uzun süre eski animasyonları yayınlandı yeni bölümler eklenmedi.Amerikan ABC Televizyonunu n Sylvester'ın gösterim haklarını almasıyla birlikte bu sefer Sylvester Jr. ekibe eklenmiş oldu. Aynı zamanda; ilk çıktığı andan itibaren Ördek Duffy ile aynı tonda kendisine ses veren Mel Blanc’tan kopmuştu. Esas olarak Tuxedo Cinsi olan Sylvester,akıllı bir kedi olmasına rağmen Hector tarafından her zaman için alt edilmektedir.
ZOMBİEEE!! (ZOMBİE STEPS) 18:38
ZOMBİEEE!! (ZOMBİE STEPS) 46 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Teoman.Bu sefer bir indie korku oyunu videosu çektim çekerken de çok eğlendim ve korktum.Beğendiysenizbeğenip paylaşmayı unutmayı iyi seyirler :)
Sylvester ve Slap Hoopy  Mouse Part 1 (Çizgi Film) 02:58
Sylvester ve Slap Hoopy Mouse Part 1 (Çizgi Film) 34 izlenme - 1 yıl önce I. Dünya Savaşının ardından Life With Feathers animasyon filmi olarak Amerika'da gösterime girdi. Yaratıcısı Warner Bros'tan Friz Freeleng’tir. 1945'ten 1947'ye kadar filmlerinde yalnızken 1947’de Bob Clampett'in Tweety'si ile birlikte maceralarına başladı. En çok sevilen serilerinide bu başına olmadık iş açan sarı kanarya ile yaptı. Friz Freeleng bu filmiyle Warner Brothers'ten animasyon dalında Oscar kazandı.Tweety'den sonra bu filme sevimli kuşun sahibi Granny Nine eklendi.Bundan kısa bir süre sonra Tweety'in koruyucu meleği azılı bulldog köpeği Hektor'la birlikte olan Sylvester 1964’te son kez sevdiklerinin karşısına çıktı. Bundan sonra uzun süre eski animasyonları yayınlandı yeni bölümler eklenmedi.Amerikan ABC Televizyonunu n Sylvester'ın gösterim haklarını almasıyla birlikte bu sefer Sylvester Jr. ekibe eklenmiş oldu. Aynı zamanda; ilk çıktığı andan itibaren Ördek Duffy ile aynı tonda kendisine ses veren Mel Blanc’tan kopmuştu. Esas olarak Tuxedo Cinsi olan Sylvester,akıllı bir kedi olmasına rağmen Hector tarafından her zaman için alt edilmektedir.
Slap Dash Snap - Siouxsie And The Banshees 03:45
Slap Dash Snap - Siouxsie And The Banshees 100 izlenme - 6 yıl önce a collection of video shorts from siouxsie and the banshees with the brilliant rare song "slap dash snap" from the album downside up. originally a b-side to spellbound. the song spellbound was released in juju 1981. titles to the songs are up top and each of those videos are in youtube. please rate and comment thanks!! video made with windows movie maker and replay video capture from applian.
Bitch Slap - Fragman 01:52
Bitch Slap - Fragman 106 izlenme - 8 yıl önce www.frmred.com
Groove 01:04
Groove 151 izlenme - 7 yıl önce yılmaz can - mustafa edip gülsuna studio record drum&bass groove project v1.0
slap shot fragmanı 1 01:47
slap shot fragmanı 1 61 izlenme - 6 yıl önce
Royal Ruv - The Slap (Radio Edit) 03:48
Royal Ruv - The Slap (Radio Edit) 21 izlenme - 2 yıl önce Royal Ruv - The Slap (Radio Edit) (Audio 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow
Learn Slap Bass Jayen Varma 02:16
Learn Slap Bass Jayen Varma 50 izlenme - 6 yıl önce
Jayen Varma Slap Bassist With Sumesh Guitarist 01:47
Jayen Varma Slap Bassist With Sumesh Guitarist 102 izlenme - 7 yıl önce Video Thomas Eggum and Jo Bergersen (Norway) This is one of the videos of Jayen Varma. In 2008, he was declared the Fastest Bassist by The Registry of Official World Records (Record Holders Republic) USA&UK
Mermaid Look 02:07
Mermaid Look 43 izlenme - 6 yıl önce my camera hates me and it decided that it would record the tutorial but not let me upload it onto my computer. ı hope this doesn't happen tomorrow when ı do the bridal indian look. products used b-slap kaleidoscope wheel stalker b b-slap bright blue paint b-slap brow quad mac gesso
Griffin Technology Slap Case for the iPod Nano 6th Generation 05:29
Griffin Technology Slap Case for the iPod Nano 6th Generation 25 izlenme - 5 yıl önce Griffin iPod nano Slap Case
Jon Gamache,fıngerstyle Guıtar, Hybrıd Slap, Acoustıc Musıc, Lake Dıllon, Colorado 03:50
Jon Gamache,fıngerstyle Guıtar, Hybrıd Slap, Acoustıc Musıc, Lake Dıllon, Colorado 8 izlenme - 1 yıl önce http://coloradomountainlife.com/ - Multi-instrumentalist Jon Gamache showcases his 2013 Kansas Fingerstyle Guitar state championship winning composition.Using various techniques pirated from percussion and bass.
311 - what was ı thinking? 02:39
311 - what was ı thinking? 23 izlenme - 6 yıl önce ıncredible song one of my favorite 311 tunes. transistor 1997
Mickey Parke Up İn This Mug 00:52
Mickey Parke Up İn This Mug 14 izlenme - 6 yıl önce ıly
ıntroducing the ipad slap 00:33
ıntroducing the ipad slap 19 izlenme - 5 yıl önce ıntroducing the ipad slap
Mattrach - Slap İn Your Face (Original) 03:20
Mattrach - Slap İn Your Face (Original) 16 izlenme - 4 yıl önce Website : http://www.mattrach.fr/ Facebook : https://www.facebook.com/pages/MattRach-Official/126451298232 http://www.facebook.com/turkiyerockmuzik