Hoşgeldiniz!

slayt nasıl yapılır

Müzikli Slayt Nasıl Yapılır 01:04
Müzikli Slayt Nasıl Yapılır 124.174 izlenme - 4 yıl önce Resimlerden Slayt Hazırlama,resimlerden Slayt Nasıl Yapılır?
En iyi Video Klip Yapma Programı 07:19
En iyi Video Klip Yapma Programı 59.493 izlenme - 3 yıl önce http://www.indirpop.com Türkçe ve Kolay Video Klip ve Müzikli Slayt oluşturma nasıl yapılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/oyungarden kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Slayt Yapılışı Ve Anlatımı 02:24
Slayt Yapılışı Ve Anlatımı 13.816 izlenme - 8 yıl önce slayt anlatımı
Klip Yapma Programı 06:07
Klip Yapma Programı 5.317 izlenme - 3 yıl önce Video Slayt Yapma Programı http://www.indirpop.com/
Movie Maker de Slayt Nasıl Yapılır ? 07:45
Movie Maker de Slayt Nasıl Yapılır ? 3.929 izlenme - 4 yıl önce Movie Maker de Slayt Nasıl Yapılır ?
Slayt Nasıl Yapılır 11:32
Slayt Nasıl Yapılır 398 izlenme - 1 yıl önce BİLİŞİM USTASI HER TÜRLÜ MOBİL, PC, UYDU, TABLET, FİRMWARE, PROGRAM, LİNUX İŞLETİMİ, UBUNTU İŞLETİMİ, YAZILIM YÜKLEME KONUSUNDA HER ZAMAN YANINIZDADIR.
SLAYT NASIL YAPILIR 11:30
SLAYT NASIL YAPILIR 298 izlenme - 2 yıl önce FOTOĞRAF İLE SLAYT NASIL YAILIR SLAYT NASIL YAPILIR Movie Maker ile slayt nasıl yapılır SLAYT YAPILI RESİMLİ www.ekinoxcomputer.net slayt nasıl yapılır
Slayt Nasıl Yapılır 11:30
Slayt Nasıl Yapılır 69 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar Slayt Nasıl yapılır , kolay yoldan nasıl slayt yaparım , en basit slayt programı hangisi , derslerim için slaytlar hazırlamam gerekiyor vb. Birçok soru almaya başladım. Buna istinaden slayt nasıl yapılır konusuna değinmeye çalışacağım. Slayt yapmak için piyasada yüzlerce program bulunmakta ayrıca microsoft powerpoint ile de slayt yapabilirsiniz. Powerpoint kullanımı kolay bir program olmasına rağmen çoğu kullanıcılara karışık gelmektedir. Powerpoint konusunda birçok kullanıcı sunumlarımı hazırlarken sorun yaşıyorum şikayetinde bulunuyor. Durum böyleyken sizlere bir program önererek bu program ile kolay yoldan slayt nasıl yapılır anlatacağım. Slayt yapma programlarında çok fazla özellik olduğu zaman ve seçenekler arttığı zaman programın işleviyle birlikte kullanımı da zorlaşıyor haliyle. Birçok kriteri düşünerek sizlere Microsoft Photostory programı ile kolaylıkla nasıl slayt yapabileceğiniz anlatacağım. Photostory Özellikleri: Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturun. Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün. Fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin. Sonra başlıklar ve alt yazılarla kişiselleştirin. Dosya boyutlarının küçük olması fotoğraflı öykülerinizi e-posta ile göndermenizi kolaylaştırır. Öykülerinizi TV’de, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta seyredin.
Yeryüzünde Hareket Konu Anlatım Slaytı 05:20
Yeryüzünde Hareket Konu Anlatım Slaytı 403 izlenme - 5 yıl önce YERYÜZÜNDE HAREKET KONU ANLATIM SLAYTI ( UĞURDERSHANESİ )
Bayan Resim Çerçeveleri-Fotoğraf Albümü Slayt Gösterisi Hd 04:25
Bayan Resim Çerçeveleri-Fotoğraf Albümü Slayt Gösterisi Hd 134 izlenme - 2 yıl önce Zor versiyon... Işleme ve düzeltme fotoğrafları ile.Yapıştırma maskeleri ve çerçeveleri 3d 30 resimden 3-5 dakika-180 tl 60 resimden 6-8 dakika-250 tl 90 resimden 9-15 dakika-400 TL slayd-foto-3d http://ellter312.wix.com/slaydfoto3d
Boyama Makinası Slayt 01:03
Boyama Makinası Slayt 170 izlenme - 5 yıl önce Boyama Makinası Slayt
Yeryüzünde Hareket Konu Anlatım Slaytı 3 05:55
Yeryüzünde Hareket Konu Anlatım Slaytı 3 140 izlenme - 5 yıl önce YERYÜZÜNDE HAREKET KANU ANLATIM SSLAYTI3