Hoşgeldiniz!

slingshot

Lunaparkta Korkulanın Olması 00:54
Lunaparkta Korkulanın Olması 9.999 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz Fransa'nın kuzeyinde bir lunapark'da. Slingshot ismindeki alete binenler aletin kopmasıyla korku dolu anlar yaşadı. Lunapark'da eğlenmeden önce bir kaç kez daha düşünmeliyiz der, iyi seyirler dilerim.
G-Max'te Yapılan Evlilik Teklifi 01:53
G-Max'te Yapılan Evlilik Teklifi 2.238 izlenme - 7 ay önce Deneyenlerin 2 saniyede 200 km hızla 40 metre yükseğe fırlatıldığı G-Max'te genç adam havaya fırlatılmadan önce cebine koyduğu yüzükle kız arkadaşına ilginç bir evlilik teklifi gerçekleştirmiş.
Slingshot'ta Korkudan Gözleri Açık Şekilde Bayılan Adam 01:56
Slingshot'ta Korkudan Gözleri Açık Şekilde Bayılan Adam 123 izlenme - 1 hafta önce Christine ile Mike'ın slingshot anlarına tanıklık edeceğimiz videoda kadın Christine çığlık çığlığa kalırken Mike uzun bir süre baygın geçirmiş.
G-Max'te Surat İfadesi Hiçbir Şekilde Değişmeyen Adam 03:05
G-Max'te Surat İfadesi Hiçbir Şekilde Değişmeyen Adam 2.741 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşı ile bindiği G-Max'te hiçbir şekilde surat ifadesi değişmeyen değişik insan. Normal şartlarda adrenalinin tavan yapıp nefes aldığı için ve ayağı yere basacağı için yaratıcısına şükürler yardırması gerekirken, hayattan bezmiş ve yaşamanın anlamsızlığı içinde kaybolmuş tavırlar sergileyen adamı izliyoruz...
Lunaparkta Korku Dolu Anlar 01:47
Lunaparkta Korku Dolu Anlar 675 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşıyla birlikte lunaparkta bindiği slingshot isimli oyuncakta korkudan defalarca bayılan gencin yaşadığı dehşet anları kameralara yansıdı.Lunaparkta yaşanan eğlenceli dakikalar herkes için çekicidir. Kimileri çarpışan otoda eğlenceli dakikalar geçirirken kimileri de gondol da macera arar. Yurt dışında kayda alınan görüntülerdeki gençlerin çılgın lunapark maceraları ise hevesleri kursaklarda bırakan cinsten. Kız arkadaşıyla birlikte slingshot isimli oyuncağa binen gençlerin, kendilerini gökyüzüne doğru fırlatan mekanizmanın hareketinden saniyeler önce gerginlikleri yüzlerine yansıyor.
Lunaparkta Ayılıp Bayılmak 05:06
Lunaparkta Ayılıp Bayılmak 302 izlenme - 1 yıl önce Korkudan altına sıçan müşterilerinin slingshot deneyimlerini ifşa eden lunapark.
Zenciler G-Max'te 02:15
Zenciler G-Max'te 487 izlenme - 3 yıl önce Zenci abilerimiz Slingshot (Bizdeki ismiyle G-Max) denen aleti bir deneyelim derken ortaya bol niggalı bol fucklı ve bol oooovvvv şitli bir video çıkmış.
Slingshotta Bir Ayılıp Bir Bayılan Genç 01:47
Slingshotta Bir Ayılıp Bir Bayılan Genç 147 izlenme - 2 yıl önce Slingshotta Bir Ayılıp Bir Bayılan Genç Kız arkadaşıyla slingshot aletine binen çocuk heyecan ve korkudan bir ayılıp bir bayılıyor.
Kendi Yaptığı Silahla Kendini Yaralayan Adam 02:09
Kendi Yaptığı Silahla Kendini Yaralayan Adam 427 izlenme - 4 yıl önce Bu adam baya ünlü bir insan. Tahtadan silahlar yapıp deniyor. Bazılarını sitesinde satıyor. Yalnız tahta diyip geçmeyin videoyu bir izleyin. Saygılarımla...
Slingshot Aletinde Kafayı Sıyıran Adam! 01:41
Slingshot Aletinde Kafayı Sıyıran Adam! 186 izlenme - 3 yıl önce Slingshot'a gönülsüz binen adamın trajikomik hallerini kameraya kaydettiler. Havada çığlık çığlığa kalan adam bi ara kendinden geçerek enteresan hareketler sergiledi.Alet durduğunda ise, hiç bir şey olmamış gibi gülümsemeye devam etti.
Slingshot ile Evlilik Teklifi Yapan Manyak 01:53
Slingshot ile Evlilik Teklifi Yapan Manyak 36 izlenme - 6 ay önce Florida'da Michael Garcia isimli eleman, iki buçuk yıllık sevgilisi Fallow Worth'a rollercoaster'ların içinde evlilik teklifi yapıyor. Alın size değişik sıradışı bir fikir.
Malezyalı Çiftin Slingshot İle İmtihanı 01:10
Malezyalı Çiftin Slingshot İle İmtihanı 129 izlenme - 3 yıl önce Lunapark'ta slingshot aletine binen çiftin kameraya yansıyan korku dolu komik görüntülerini hep birlikte izliyoruz.
İlk Kez Lunapark Aletine Binen Genç Kızın Eziyeti 02:18
İlk Kez Lunapark Aletine Binen Genç Kızın Eziyeti 67 izlenme - 2 yıl önce Erkek arkadaşıyla ilk kez lunapark aletine binen genç kız. Kendi korkusunu yenmek için alet hareket etmeden garip hareketler sergiledi. Hareket eden alet sonrasında bilinçsizce hareketler yapan genç kızımız korkusunu yenmeyi başardı. İzliyoruz.
Slingshot 01:51
Slingshot 253 izlenme - 10 yıl önce çok eğlenceli bir oyuncak. topun içinde gökyüzüne fırlatılıyorsunuz. heyecanlı ve güzel
Slingshot'a Binen Çift Korkudan Çıldırdı 01:00
Slingshot'a Binen Çift Korkudan Çıldırdı 54 izlenme - 3 yıl önce Melazya’da bindikleri slingshot ile adrenalin yaşamak isteyen çift korkudan öldü öldü dirildi. Tüm dünyada slingshot olarak bilinen adrenalin severlerin eğlencesi bazen korkulu anlara sebep olabiliyor. Makinenin kamerasına yansıyan bu görüntüler ise o anları saniye saniye kaydediyor. Bu adrenalin tutkusunun son kurbanı ise bu çift. Bindikleri slingshotta ömürlerinde ömür giden ikili, izleyenleri güldürüyor.
Yürekleri Ağza Getiren Lunapark Kazası 01:29
Yürekleri Ağza Getiren Lunapark Kazası 9 izlenme - 11 ay önce Fransa'da bulunan Lunaparkta Sapan adı verilen oyuncakla gökyüzüne fırlatılan demir kafesin ipi kopmuş. Demir kafes sert bir şekilde tek iple demir iskeleye çarpmış. Meydana gelen korkunç kazada 24 yaşlarında bir kadın ve bir erkek ağır yaralanmış.