Hoşgeldiniz!

Slingshot Videoları İzle

Lunaparkta Ayılıp Bayılmak 05:06
Lunaparkta Ayılıp Bayılmak 185 izlenme - 7 gün önce Korkudan altına sıçan müşterilerinin slingshot deneyimlerini ifşa eden lunapark.
Lunaparkta Korkulanın Olması 00:54
Lunaparkta Korkulanın Olması 9.976 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerimiz Fransa'nın kuzeyinde bir lunapark'da. Slingshot ismindeki alete binenler aletin kopmasıyla korku dolu anlar yaşadı. Lunapark'da eğlenmeden önce bir kaç kez daha düşünmeliyiz der, iyi seyirler dilerim.
Lunaparkta Korku Dolu Anlar 01:47
Lunaparkta Korku Dolu Anlar 505 izlenme - 4 hafta önce Arkadaşıyla birlikte lunaparkta bindiği slingshot isimli oyuncakta korkudan defalarca bayılan gencin yaşadığı dehşet anları kameralara yansıdı.Lunaparkta yaşanan eğlenceli dakikalar herkes için çekicidir. Kimileri çarpışan otoda eğlenceli dakikalar geçirirken kimileri de gondol da macera arar. Yurt dışında kayda alınan görüntülerdeki gençlerin çılgın lunapark maceraları ise hevesleri kursaklarda bırakan cinsten. Kız arkadaşıyla birlikte slingshot isimli oyuncağa binen gençlerin, kendilerini gökyüzüne doğru fırlatan mekanizmanın hareketinden saniyeler önce gerginlikleri yüzlerine yansıyor.
G-Max'te Surat İfadesi Hiçbir Şekilde Değişmeyen Adam 03:05
G-Max'te Surat İfadesi Hiçbir Şekilde Değişmeyen Adam 2.726 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşı ile bindiği G-Max'te hiçbir şekilde surat ifadesi değişmeyen değişik insan. Normal şartlarda adrenalinin tavan yapıp nefes aldığı için ve ayağı yere basacağı için yaratıcısına şükürler yardırması gerekirken, hayattan bezmiş ve yaşamanın anlamsızlığı içinde kaybolmuş tavırlar sergileyen adamı izliyoruz...
Slingshotta Bir Ayılıp Bir Bayılan Genç 01:47
Slingshotta Bir Ayılıp Bir Bayılan Genç 135 izlenme - 3 ay önce Slingshotta Bir Ayılıp Bir Bayılan Genç Kız arkadaşıyla slingshot aletine binen çocuk heyecan ve korkudan bir ayılıp bir bayılıyor.
Zenciler G-Max'te 02:15
Zenciler G-Max'te 371 izlenme - 2 yıl önce Zenci abilerimiz Slingshot (Bizdeki ismiyle G-Max) denen aleti bir deneyelim derken ortaya bol niggalı bol fucklı ve bol oooovvvv şitli bir video çıkmış.
Slingshot Aletinde Kafayı Sıyıran Adam! 01:41
Slingshot Aletinde Kafayı Sıyıran Adam! 170 izlenme - 1 yıl önce Slingshot'a gönülsüz binen adamın trajikomik hallerini kameraya kaydettiler. Havada çığlık çığlığa kalan adam bi ara kendinden geçerek enteresan hareketler sergiledi.Alet durduğunda ise, hiç bir şey olmamış gibi gülümsemeye devam etti.
Kendi Yaptığı Silahla Kendini Yaralayan Adam 02:09
Kendi Yaptığı Silahla Kendini Yaralayan Adam 356 izlenme - 2 yıl önce Bu adam baya ünlü bir insan. Tahtadan silahlar yapıp deniyor. Bazılarını sitesinde satıyor. Yalnız tahta diyip geçmeyin videoyu bir izleyin. Saygılarımla...
Malezyalı Çiftin Slingshot İle İmtihanı 01:10
Malezyalı Çiftin Slingshot İle İmtihanı 124 izlenme - 2 yıl önce Lunapark'ta slingshot aletine binen çiftin kameraya yansıyan korku dolu komik görüntülerini hep birlikte izliyoruz.
İlk Kez Lunapark Aletine Binen Genç Kızın Eziyeti 02:18
İlk Kez Lunapark Aletine Binen Genç Kızın Eziyeti 56 izlenme - 1 yıl önce Erkek arkadaşıyla ilk kez lunapark aletine binen genç kız. Kendi korkusunu yenmek için alet hareket etmeden garip hareketler sergiledi. Hareket eden alet sonrasında bilinçsizce hareketler yapan genç kızımız korkusunu yenmeyi başardı. İzliyoruz.
Slingshot Aletinde Kendinden Geçen Kız 01:20
Slingshot Aletinde Kendinden Geçen Kız 44 izlenme - 1 yıl önce Slingshot Aletinde Kendinden Geçen Kız Lunaparkta bindiği eğlence aletinde kendinden geçerek eğlenen kızın halleri.
Slingshot'a Binen Çift Korkudan Çıldırdı 01:00
Slingshot'a Binen Çift Korkudan Çıldırdı 53 izlenme - 2 yıl önce Melazya’da bindikleri slingshot ile adrenalin yaşamak isteyen çift korkudan öldü öldü dirildi. Tüm dünyada slingshot olarak bilinen adrenalin severlerin eğlencesi bazen korkulu anlara sebep olabiliyor. Makinenin kamerasına yansıyan bu görüntüler ise o anları saniye saniye kaydediyor. Bu adrenalin tutkusunun son kurbanı ise bu çift. Bindikleri slingshotta ömürlerinde ömür giden ikili, izleyenleri güldürüyor.
Slingshot 01:51
Slingshot 253 izlenme - 8 yıl önce çok eğlenceli bir oyuncak. topun içinde gökyüzüne fırlatılıyorsunuz. heyecanlı ve güzel
İddiayı Böyle Kazandı 02:07
İddiayı Böyle Kazandı 45 izlenme - 2 yıl önce İddiayı Böyle Kazandı Sakinliğini koruyup koruyamayacağı konusunda iddiaya girdi, kameraya bu ilginç görüntüler yansıdı...
Lunapark Aletinin Kopma Anı! 00:54
Lunapark Aletinin Kopma Anı! 22 izlenme - 2 yıl önce Fransa'da 'Slingshot' ismindeki alete binenler aletin kopmasıyla korku dolu anlar yaşadı. Facia dolu o anlar saniye saniye kameraya kaydedildi.
Slingshotta Kendinden Geçmek 02:50
Slingshotta Kendinden Geçmek 23 izlenme - 1 yıl önce Slingshotta Kendinden Geçmek Lunaparktaki eğlence aletini binen çiftin adrenalin ve korku dolu anlarına tanık oluyoruz.
Yaşlıların Slingshot Keyfi 00:59
Yaşlıların Slingshot Keyfi 26 izlenme - 2 yıl önce Yaşlıların Slingshot Keyfi İhtiyar delikanlılarının slingshot keyfi inanılmaz görüntüler ortaya çıkardı.
Slingshot (2014) Fragman 01:55
Slingshot (2014) Fragman 19 izlenme - 2 yıl önce Slingshot filminin fragmanı yayınlandı Slingshot Official Trailer 1 (2015) - Documentary HD Film Özeti--Detayı: Yapımı : 2014 - ABD Tür : Belgesel , Biyografi Süre: 88 Dak. Yönetmen : Paul Lazarus Oyuncular : Dean Kamen Senaryo : Paul Lazarus Yapımcı : Paul Lazarus
Slingshot Tanıtım Videosu 00:47
Slingshot Tanıtım Videosu 9 izlenme - 3 yıl önce Facebook'un Snapcaht'e Rakip Olarak Çıkardığı Slingshot Uygulaması Tanıtım Videosu slingshot Uygulamasıyla İlgili Haberlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz: Http://sosyaworld.blogspot.com.tr/search/label/slingshot