Hoşgeldiniz!

smith

Focus (2015) Fragman 2 02:25
Focus (2015) Fragman 2 265.442 izlenme - 3 yıl önce Nicky zamanının usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar yeteneklidir! İkili büyük bir avın peşine düşme planı yaparken, hiç hesapta yokken birbirlerine de aşık olacaktır... Senaristliği ve yönetmenliği Glenn Ficarra ve John Requa ikilisine ait olan suç ve aksiyon filminde başrolleri Will Smith ve Margot Robbie paylaşıyor.
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 02:18
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı 2. Fragman 126.668 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Will Smith, Edward Norton ve Helen Mirren gibi oyuncular var.
Justin Bieber Never Say Never Ft Jaden Smith 2010 03:49
Justin Bieber Never Say Never Ft Jaden Smith 2010 527.029 izlenme - 8 yıl önce Justin Bieber Ft Jaden Smith Never Say Never (2010) Şarkı Sözleri (Lyrics):
Umudunu Kaybetme Fragmanı 02:27
Umudunu Kaybetme Fragmanı 341.014 izlenme - 5 yıl önce The Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’de, Chris Gardner (Will Smith) iki yakasını bir araya getirmeye çalışan bir aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için cesurca çabalamasına rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher’ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton) maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder... Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir işin peşine düşer. Prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik bulur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet; geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar. Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni, karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır. Vizyon Tarihi: 2 Mart 2007
Naughty Boy - La La La Ft. Sam Smith 04:03
Naughty Boy - La La La Ft. Sam Smith 214.845 izlenme - 5 yıl önce Naughty Boy - La La La Ft. Sam Smith
Naughty Boy – La La La Ft. Sam Smith (Türkçe Çeviri) 04:12
Naughty Boy – La La La Ft. Sam Smith (Türkçe Çeviri) 226.460 izlenme - 4 yıl önce Pakistan asıllı İngiliz yapımcı Naughty Boy‘un Hotel Cabana adını verdiği ilk stüdyo albümünün ikinci teklisi “La La La” için çekilen video klip. Şarkıyı 21 yaşındaki genç İngiliz şarkıcı Sam Smith seslendiriyor. Şarkının türkçe alt yazılı çevirisi sizlerle! KLİBİN KONUSU: Video klip, bir Bolivya efsanesinin ‘Oz Büyücüsü’ isimli hikayeye adapte edilmiş hâlidir. Hikaye 20. yüzyılın başlarında geçiyor. Sağır bir çocuk vardır. Evde gördüğü şiddetten dolayı evden kaçıp sokaklarda yaşamaya başlar. Daha sonra başıboş bir köpek bulur ve köpek de kendisine eşlik eder. Belli bir zaman sonra çocuk özel bir yeteneğini keşfeder. Bu özelliği, insanların sorunlarını kendi başına sezip bu sorunları bir deprem şiddetinde attığı çığlıklarla iyileştirmesidir. Bir gün çocuk yaşlı bir adamı taşlayan bir kalabalığa rastlar. Attığı çığlıkla bu durumu çözer ve adamın kalbini tekrar canlandırır (Klipte ise adama yeni bir kalp alıyor). İkisi birlikte halk tarafından dışlanan farkı bir tipte yeni biriyle tanışırlar. Bu tipi bozuk adam tanrının elçisi olduğunu fakat şeytan (El Tio) tarafından lanetlendiğini söyler. Ayrıca şeytana ibadet etmediğini için şeytan tarafından ele geçirilen halkını terk etmek zorunda kaldığını anlatır. El Tio, yeraltı tanrısıdır ve insanlar onu kızdırmamak için ona hediyeler verirler. Tipi bozuk adam ayrıca şeytanı duyan herkesin onun kontrolü altına girdiğini ve şeytanı çölde bulabileceklerinden bahseder. O çölde yaşayan tüm insanlar bir defasında şeytan tarafından lanetlenmiş ve kendilerini öldürmüşlerdir. Hep birlikte şeytanın yaşadığı mağaraya giderler ama işitme duyusu olanlar şeytan tarafından etkilenebileceğinden çocuk şeytanla tek başına yüzleşmek zorunda kalır ve atacağı çığlıkla şeytanın başka insanları da lanetlemesini durdurmaya çalışır. Video açık uçlu bir sonla bitiyor; fakat şöyle bir ayrıntı var. Halk lanetten korunmak için belirli zaman aralıklarında El Tio için lama (bir hayvan) kurban ederlermiş. Klipte de çocuğu El Tio’nun yanına tek başına saldıklarından dolayı çoçuk El Tio’nun lanetinden kurtulmak için verilen büyük bir kurban olarak düşünülebilir.
Smacı kaçırdı potayı kırdı 00:17
Smacı kaçırdı potayı kırdı 56.845 izlenme - 2 yıl önce ABD'de UMass Lowell ile Wheelock Üniversiteleri arasında oynanan basketbol maçında Dontavious Smith yaptığı smaç denemesinde potanın camını kırdı.
Will Smith Party Starter 03:53
Will Smith Party Starter 95.956 izlenme - 10 yıl önce number one......
Mr. & Mrs. Smith (2005) - Sevişme Sahne 02:48
Mr. & Mrs. Smith (2005) - Sevişme Sahne 35.140 izlenme - 2 yıl önce ohn(Brad Pitt) ve Jane Smith(Angelina Jolie), renksiz bir evlilik süren sıradan bir şehirli çifttir. Ama her ikisi de diğerinin öğrenmek için cinayet işleyebileceği bir sır gizlemektedir: Mr. and Mrs. Smith, yüksek ücretli, olağanüstü verimlilikte kiralık katildirler ve rakip kurumlar için çalışmaktadırlar.Mr. and Mrs. Smith, birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında evliliklerinde yeni bir heyecan kaynağı bulurlar ve eğlence başlar... Mr. and Mrs. Smith, ölümcül yeteneklerini ortaya koyup evliliklerini müthiş bir sınava soktuklarında sonuç muhteşem bir macera yapıtına dönüşür.
Will Smith - Just The Two Of Us 04:31
Will Smith - Just The Two Of Us 78.628 izlenme - 6 yıl önce
Naughty Boy Ft. Sam Smith - La La La 06:17
Naughty Boy Ft. Sam Smith - La La La 59.186 izlenme - 4 yıl önce ( İsmail Yildizhan Exclusive Remix 2014 )
Focus (2015) Fragman 3 02:03
Focus (2015) Fragman 3 41.601 izlenme - 3 yıl önce Nicky zamanının usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar yeteneklidir! İkili büyük bir avın peşine düşme planı yaparken, hiç hesapta yokken birbirlerine de aşık olacaktır... Senaristliği ve yönetmenliği Glenn Ficarra ve John Requa ikilisine ait olan suç ve aksiyon filminde başrolleri Will Smith ve Margot Robbie paylaşıyor.
Suicide Squad (2016) Fragman 03:06
Suicide Squad (2016) Fragman 30.229 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de 12 Ağustos 2016'da vizyona girmesi beklenen DC Comics filmi Suicide Squad'a ait fragman. Filmde Jared Leto, Will Smith ve Margot Robbie gibi birçok tanınmış oyuncu yer alıyor.
Justin Bieber - Never Say Never Ft. Jaden Smith 03:49
Justin Bieber - Never Say Never Ft. Jaden Smith 72.885 izlenme - 5 yıl önce Music Video By Justin Bieber Performing Never Say Never. (c) 2010 The Island Def Jam Music Group
Sam Smith - Writing's On The Wall (from Spectre) 04:44
Sam Smith - Writing's On The Wall (from Spectre) 33.235 izlenme - 2 yıl önce Sam Smith - Writing's On The Wall (from Spectre) Şarkı Sözleri: [Sam] I've been here before But always hit the floor I've spent a lifetime running And I always get away But with you I'm feeling something That makes me want to stay I'm prepared for this I never shoot to miss But I feel like a storm is coming If I'm gonna make it through the day Then there's no more use in running This is something I gotta face If I risk it all Could you break my fall? How do I live? How do I breathe? When you're not here I'm suffocating I want to feel love, run through my blood Tell me is this where I give it all up? For you I have to risk it all Cause the writing's on the wall A million shards of glass That haunt me from my past As the stars begin to gather And the light begins to fade When all hope begins to shatter Know that I won't be afraid If I risk it all Could you break my fall? How do I live? How do I breathe? When you're not here I'm suffocating I want to feel love, run through my blood Tell me is this where I give it all up? For you I have to risk it all Cause the writing's on the wall The writing's on the wall How do I live? How do I breathe? When you're not here I'm suffocating I want to feel love, run through my blood Tell me is this where I give it all up? How do I live? How do I breathe? When you're not here I'm suffocating I want to feel love, run through my blood Tell me is this where I give it all up? For you I have to risk it all Cause the writing's on the wall
Will Smith - Miami 03:56
Will Smith - Miami 37.036 izlenme - 6 yıl önce
Will Smith - Gettin' Jiggy Wit It 03:49
Will Smith - Gettin' Jiggy Wit It 47.174 izlenme - 6 yıl önce
Brit Smith - Provocative (Feat. Will.I.Am) 04:17
Brit Smith - Provocative (Feat. Will.I.Am) 40.875 izlenme - 4 yıl önce Brit Smith - Provocative (Explicit) (Feat. Will.I.Am) (Yeni Klip 2013)
Doğruyu Söyle (Concussion) Türkçe Altyazılı Fragman 02:09
Doğruyu Söyle (Concussion) Türkçe Altyazılı Fragman 16.511 izlenme - 2 yıl önce Amerika'ya göç eden Dr. Bennet Omalu'nun yaptığı gerçek bir medikal keşfin hikayesini anlatan, duygusal gerilim tarzındaki DOĞRUYU SÖYLE / CONCUSSION'ın başrolünde, iki kez Oscar adayı olan Will Smith yer alıyor.
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe Altyazılı Fragman 13.839 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Gizli Güzellik (Collateral Beauty) Türkçe altyazılı fragmanı. Filmde Will Smith, Edward Norton ve Helen Mirren gibi oyuncular var.
Will Smith - Just Cruisin' 04:14
Will Smith - Just Cruisin' 39.356 izlenme - 6 yıl önce
Will Smith - Miami 03:57
Will Smith - Miami 38.955 izlenme - 6 yıl önce
Will Smith - Freakin' It 04:12
Will Smith - Freakin' It 38.856 izlenme - 6 yıl önce
Kameraya Takılan Hayalet - İngiltere 00:15
Kameraya Takılan Hayalet - İngiltere 3.958 izlenme - 9 ay önce Trowell yakınlarındaki büyük yalıda çekilen görüntüler izleyenlerin tüylerini diken diken etti. 45 yaşındaki Tony Smith isimli kişinin yalının bahçesinde 1400'lerde ölen bir kişiye ait olan mezarlıkta arkadaşı tarafından kameraya alındığı anlarda yanından hayalet geçiyor. Mezarlıkta hayalet olduğu söylentileri üzerine olay yerine arkadaşı Steve Wesson ile giden Smith, çevreyi incelerken yanından hayalet geçiyor. Birçok insanın öldüğü ve ailesiyle gömüldüğü mezarlıkta başka hayaletlerin dolaştığı da iddia ediliyor. Mezarlığın bunun kanıtını taşıyan işaretleri de barındırdığını söyleyen Smith, yanından bir şeyin geçtiğini fakat görmediğini; kamera kayıtlarını incelediğindeyse hayaleti görebildiğini açıkladı.
Concussion (2015) 2. Fragman 02:23
Concussion (2015) 2. Fragman 14.064 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Concussion filminin 2. fragmanı da yayınlandı. Filmde Will Smith ve Adewale Akinnuoye-Agbaje başrolde.
Playboy Playmate Miss February 2007 Heather Rene Smith Photo Shoot For American Icon Autographs 01:50
Playboy Playmate Miss February 2007 Heather Rene Smith Photo Shoot For American Icon Autographs 28.042 izlenme - 4 yıl önce Heather Rene Smith Playboy Playmate Miss February 2007 Did A Photo Shoot For American Icon Autographs On May 21, 2011. This İs The Behind The Scenes Video Of...
Sam Smith - Too Good At Goodbyes 04:24
Sam Smith - Too Good At Goodbyes 3.392 izlenme - 6 ay önce Sam Smith - Too Good At Goodbyes (Music Video 2017) Şarkı Sözleri / Lyrics You must think that I’m stupid You must think that I’m a fool You must think that I’m new to this But I have seen this all before I’m never going to let you close to me Even though you mean the most to me 'Cause every time I open up it hurts So I’m never going to get too close to you Even when I mean the most to you In case you go and leave me in the dirt But every time you hurt me, the less that I cry And every time you leave me, the quicker these tears dry And every time you walk out, the less I love you Baby we don’t stand a chance, it’s sad but it’s true I’m way too good at goodbyes (I’m way too good at goodbyes) I’m way too good at goodbyes (I’m way too good at goodbyes) No way that you’ll see me cry (No way that you’ll see me cry) I’m way too good at goodbyes (I’m way too good at goodbyes) I know you’re thinking I’m heartless I know you’re thinking I’m cold I’m just protecting my innocence I’m just protecting my soul I’m never going to let you close to me Even though you mean the most to me ‘Cause every time I open up it hurts So I’m never going to get too close to you Even when I mean the most to you In case you go and leave me in the dirt But every time you hurt me, the less that I cry And every time you leave me, the quicker these tears dry And every time you walk out, the less I love you Baby we don’t stand a chance, it’s sad but it’s true I’m way too good at goodbyes (I’m way too good at goodbyes) I’m way too good at goodbyes (I’m way too good at goodbyes) No way that you’ll see me cry (No way that you’ll see me cry) I’m way too good at goodbyes (I’m way too good at goodbyes) No... (I’m way too good at goodbyes) (I’m way too good at goodbyes) (No way that you’ll see me cry) Oh... (I’m way too good at goodbyes) ‘Cause every time you hurt me, the less that I cry And every time you leave me, the quicker these tears dry And every time you walk out, the less I love you Baby we don’t stand a chance, it’s sad but it’s true I’m way too good at goodbyes
The Anna Nicole Smith Story Fragman 01:03
The Anna Nicole Smith Story Fragman 24.197 izlenme - 4 yıl önce Anna Nicole Smith'in Hayatından Esinlenen Operanın 2011'de Tv İçin Uyarlanmış Hali.
Otelde Can Sıkıntısı - Ivey Smith - Kısa Film 01:39
Otelde Can Sıkıntısı - Ivey Smith - Kısa Film 7.304 izlenme - 1 yıl önce Naaman Brown tarafından çekilmiş otelde canı sıkılmak temalı kısa filmi izliyoruz. iyi seyirler
Sam Smith - I'm Not The Only One (Official) 04:39
Sam Smith - I'm Not The Only One (Official) 25.285 izlenme - 4 yıl önce Sam Smith - I'm Not The Only One (Official) İlk kez ve sadece İzlesene.com da.