Hoşgeldiniz!

Smurfs Videoları İzle

Şirinler: Kayıp Köy (2017) Türkçe Dublajlı Fragman 01:32
Şirinler: Kayıp Köy (2017) Türkçe Dublajlı Fragman 153.614 izlenme - 5 ay önce Tamamıyla animasyon olan yepyeni bir ŞİRİNLER filmi geliyor; Gizemli bir harita, Şirine’yi ve onun en yakın arkadaşları Gözlüklü Şirin, Sakar Şirin ve Güçlü Şirin’i sihirli varlıklarla dolu yasak ormanda, gizemli kayıp köyü, kötü Büyücü Gargamel’den önce bulmak için heyecanlı ve esrarengiz bir yarışın içine sokar. Tümüyke aksiyon ve macera dolu ŞİRİNLER: KAYIP KÖY Filminde, Şirinler, Şirin dünyasının gelmiş geçmiş en büyük sırrını keşfetmek için maceraya atılıyorlar. ŞİRİNLER: KAYIP KÖY, 7 Nisan 2017'de Sinemalarda!..
Şirinler - Çizgi Film İzle Türkçe [25. Bölüm] 32:22
Şirinler - Çizgi Film İzle Türkçe [25. Bölüm] 493.172 izlenme - 2 yıl önce Şirinler (The Smurfs) çizgi filminin 1981'de ilk kez yayınlanan 10. bölümü (a kısmı) The Magic Egg. Bölüm özeti: Bu bölümde Şirinler, istedikleri tüm dilekleri gerçeğe döndürecek sihirli bir yumurta bulurlar. Şirinler'in en iyi bölümlerini tek parça olarak ve Türkçe izleyin. Şirin Baba ve şirinlerin minik kahramanlarının kötü büyücü gargamele karşı mücadelelerini izliyoruz. Şirin baba'nın 99 oğlu ve bir kızı vardır. Bunlardan bazıları: Şirin Baba: Asıl adı: Schtroumpf. Şirinler'in lideridir. Diğer şirinlerin aksine kırmızı kıyafetleriyle dikkat çeker. Sihir konusunda uzmandır. Şirine: Şirin Köyü'ndeki ilk kız şirindir. Uzun, dalgalı ve sarı saçlara sahiptir. İlk olarak Gargamel tarafından Şirinler'i yok etmek amacıyla ortaya çıktı ancak Şirin Baba onu sihirle değiştirdi. Gözlüklü Şirin: Şirinler içinde tek gözlüklü olanı. Kitap okur, kitap yazar ayrıca çok gevezedir. Genellikle konuşmasını bitiremeden diğer Şirinler tarafından fırlatılıp atılır ve hep kafa üstü düşer. Şirin Babanın yardımcısıdır. Usta Şirin: Köyün her konuda uzman dâhi Şirin'i. Yaptığı icatlar sayesinde Şirinler'in hayatını kolaylaştırır. Ve akıllıdır. Kulağının arkasında bir kalem takılıdır. Hayalci Şirin: Her zaman hayalî yerler ve kişiler görür. Somurtkan Şirin: Köydeki en anti-sosyal Şirin'dir. Her şeyden nefret eder. Aşçı Şirin: Köyün obur aşçısı. Çoğu zaman kendi yemeklerini köydekilere silah olarak verir ya da kendisi yer. Güçlü Şirin: Köyün en güçlüsüdür. Genellikle evinde ağırlık malzemeleri bulunur. Kolunda bir kalp dövmesi vardır. Ve Şirineye aşıktır. Süslü Şirin: Kulak arkasında bir çiçek takılıdır. Elinde aynası eksik olmaz. Şakacı Şirin: Köyde herkese şaka yapan şirindir. Çoğu zaman diğer şirinlere bir hediye paketi verir ve pu paket her seferinde aynı şekilde açan şirinin elinde patlar. Tembel Şirin: İki ağaca bağladığı hamağında sürekli uyur ve başka biri şirinin onu dürtüklemesiyle hamaktan düşerek uyanır. Gargamel: Şirinler'in baş düşmanı ve Şirinler'in varlığından haberdar olan tek kişi. Amacı onları yakalayarak altına çevirmek ya da onları satarak para kazanmaktır ve onları yemektir. Azman: Gargamel'e yardım eden bir kedidir. Her zaman Şirinleri yemek ister.
Türkçe Dublajlı Şirinler 2 29:51
Türkçe Dublajlı Şirinler 2 249.568 izlenme - 3 yıl önce Şirinler'in (The Smurfs) 6. bölümü (b) kısmı The Smurfs and the Howlibird. Bölüm özeti: Bu bölümde Şirinler dev bir kuş bulurlar. Şirinler'in en güzel bölümlerini Türkçe izlemek için kanalımızı takip edebilirsiniz.
Şirinler 2 01:32
Şirinler 2 76.237 izlenme - 4 yıl önce Haylazlığa hazır olun Şirinler 2, 1 Ağustos’ta sinemalarda!
Şirinler 3 (Smurfs: The Lost Village) Teaser Fragman 00:34
Şirinler 3 (Smurfs: The Lost Village) Teaser Fragman 11.796 izlenme - 7 ay önce Seslendirenler: Joe Manganiello, Mandy Patinkin ve Rainn Wilson 2017'de gösterime girecek Şirinler serisinin 3. filmi Şirinler 3'ün (Smurfs: The Lost Village) teaser fragmanı.
Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2) 04:20
Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2) 77.216 izlenme - 4 yıl önce Britney Spears'in Yeni Klibi " Ooh La La" You don't have to look like a movie star Ooh I think you're good just the way you are Tell me if you could would you up and run away with me? You don't have to roll like a millionaire Baby I would go with you anywhere We don't need no gold, we'll be shining anyway, we'll see You know can nobody get down like us We don't f-ck 'till we get enough C'mon, turn it up 'till the speakers pop Break it down, show me what you've got Ooh my my baby don't be shy I see that spark flashing in your eye My heart beats fast 'cause I want it all So baby come with me and be my ooh la la Take my hand, we can go all night And spin me round just the way I like It feels so good, I don't wanna stop So baby come with me and be my ooh la la You don't have to wear no designer clothes Just as long as we're dancing on the floor Fingers in my hair and I'm letting go tonight, so free You know can nobody get down like us We don't f-ck 'till we get enough C'mon, turn it up 'till the speakers pop Break it down, show me what you've got Ooh my my baby don't be shy I see that spark flashing in your eye My heart beats fast 'cause I want it all So baby come with me and be my ooh la la Take my hand, we can go all night And spin me round just the way I like It feels so good, I don't wanna stop So baby come with me and be my ooh la la [Break] Ooh my my baby don't be shy I see that spark flashing in your eye Ooh my my baby don't be shy I see that spark flashing in your eye My heart beats fast 'cause I want it all So baby come with me and be my ooh la la Take my hand, we can go all night And spin me round just the way I like It feels so good, I don't wanna stop So baby come with me and be my ooh la la
Şirinler 2 – The Smurfs 2 (2013) – 2. Türkçe Dublaj Fragmanı 01:32
Şirinler 2 – The Smurfs 2 (2013) – 2. Türkçe Dublaj Fragmanı 60.932 izlenme - 4 yıl önce irinler’in yine 3 boyutlu olarak hazırlanan bu 2. animasyon filminde, Şirine kötü kalpli cadıları gerçek şirinlere döndürmeyi başaran kimsenin bilmediği bir büyü bilmektedir, Bunu öğrenen Gargamel onun peşine düşler ve Şirine Gargamel tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Şirinler insanlarla iş birliği yaparak Şirine’yi kurtarmaya çalışırlar. Filmin orjinalinde Şirine’yi Katy Perry Gargamel’i ise Hank Azaria seslendiriyor. 1 Ağustos 2013 tarihinde sinemalarda!
Şirinler Çizgi Filmi - 1. Bölüm 22:16
Şirinler Çizgi Filmi - 1. Bölüm 24.815 izlenme - 3 yıl önce İyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz .. Şu güzel minik mavi yaratıkların köyüne davetlisiniz.. iyi seyirler diliyorum herkese.. aman dikkat Gargamel sizi yakalamasın :))))
Katy Perry - Ooh La La (Şirinler 2 Klip) 01:06
Katy Perry - Ooh La La (Şirinler 2 Klip) 52.672 izlenme - 4 yıl önce Katty Perry - Ooh La La (Şirinler 2 Klip)
Smurfs: The Lost Village (2017) Fragman 02:20
Smurfs: The Lost Village (2017) Fragman 3.898 izlenme - 5 ay önce Seslendirme: Joe Manganiello, Mandy Patinkin ve Rainn Wilson 7 Nisan 2017'de gösterime girecek Şirinler: Kayıp Köy filminden fragman yayınlandı.
Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Şirinler 2 Türkçe Altyazılı Fragman 43.056 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu kadrosunda Neil Patrick Harris, Katy Perry, Christina Ricci, Jayma Mays, Brendan Gleeson gibi isimlerin yer aldığı Şirinler 2 filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
smurfs film fragman 00:51
smurfs film fragman 31.807 izlenme - 7 yıl önce smurfs film fragman
Şirinler 12. Bölüm (Türkçe Dublaj) 23:55
Şirinler 12. Bölüm (Türkçe Dublaj) 17.391 izlenme - 2 yıl önce Uzun uzun yıllar önce ormanın derinliklerinde küçük mavi yaratıkların yaşadığı gizli bir köy vardı, onlar kendilerine şirinler derdi, çok iyidiler. Ve sonra korkunç büyücü gargamel vardı, o çok kötüydü. Bir gün ormana yolunuz düşerse etrafı dikkatlice dinleyin belki gargamelin çığlıklarını duyabilirsiniz. Ve belki iyi bir çocuk olursanız Şirinler’i bile görebilirsiniz.
şirinler - fragman 01:45
şirinler - fragman 16.113 izlenme - 6 yıl önce the smurfs filminin yayınlanan ilk uzun metrajlı fragmanı.
Sirinler - Bulutlar 02:28
Sirinler - Bulutlar 6.830 izlenme - 3 yıl önce Şirinler the smurfs izle şirinler türkçe şirinler oyunu oyna sirinler ingilizce izle şirinler 2
the smurfs fragman 01:45
the smurfs fragman 9.393 izlenme - 6 yıl önce the smurfs filminin yayınlanan resmi fragmanı.
şirinler 3d / the smurfs 3d full fragman 02:29
şirinler 3d / the smurfs 3d full fragman 12.234 izlenme - 6 yıl önce şirinler 3d / the smurfs 3d full fragman
Smurfs (Şirinler) Orijinal Teaser 01:25
Smurfs (Şirinler) Orijinal Teaser 5.752 izlenme - 4 yıl önce Smurfs (Şirinler) Orijinal Teaser
Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2) 04:20
Britney Spears - Ooh La La (From The Smurfs 2) 7.543 izlenme - 4 yıl önce Britney Spears - Ooh La La (from The Smurfs 2) marc Klasfeld’in Yönetmenliğini Üstlendiği Ve Çekimleri Haziran Ayında Tamamlanan “ooh La La” Şarkısının Eğlenceli Video Klibinde; Britney Spears’a Çocukları Sean Preston Ve Jayden James Federline Eşlik Ederken Sanatçının Yeğeni Maddie Aldridge Da Klipte Görünüyor. yönetmenliğini Raja Gosnell’in; Başrollerini İse Neil Patrick Harris, Brendan Gleeson, Jayma Mays Ve Hank Azaria’nın Üstlendiği “the Smurfs 2/şirinler 2” Ülkemizde 1 Ağustos’ta Gösterime Girecek. Filmin 23 Temmuz’da Yayınlanacak Ve En Az Film Kadar İlgi Çekici Olan Soundtrack Albümünde İse; Britney Spears’ın Ooh La La Şarkısının Yanı Sıra, Becky G, Cady Groves, G.r.l. Ve Nelly Furtado Gibi İsimlerin De Şarkıları Yer Alıyor.
Happy Birthday Smurfs Style 01:08
Happy Birthday Smurfs Style 3.945 izlenme - 3 yıl önce Doğum Gününü Anımsatıyor
Şirinler 09:38
Şirinler 1.991 izlenme - 3 yıl önce Şirinler bölüm İzle. Şirinler çizgi film izle Dora Cizgi. Şirinler İzle - Şirinler Çizgi Film İzle. ş 2014 Dora Cizgi. Şirinler bölüm İzle.
Britney Spears - Ooh La La 04:18
Britney Spears - Ooh La La 5.404 izlenme - 4 yıl önce Britney Spears'ın Şirinler 2 filminin soundtrack'i için hazırladığı Ohh La La şarkısı.
the smurfs fragman 02:28
the smurfs fragman 4.065 izlenme - 6 yıl önce
şirinler 3d  sinemalarda 02:29
şirinler 3d sinemalarda 3.650 izlenme - 6 yıl önce şirinler 3d sinemalarda
The Smurfs 2 Bölüm 1 14:19
The Smurfs 2 Bölüm 1 463 izlenme - 8 ay önce 'Asımbey" BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır ! Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler.Subscribe to us: http://www.youtube.com/subscription_c... Follow us: Facebook: http://www.facebook.com/gameoxo Twitter: http://twitter.com/gameoxo Twitch: http://www.twitch.tv/gameoxo
The Smurfs 2 Bölüm 6 Final 25:30
The Smurfs 2 Bölüm 6 Final 413 izlenme - 8 ay önce 'Asımbey" BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır ! Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler.Subscribe to us: http://www.youtube.com/subscription_c... Follow us: Facebook: http://www.facebook.com/gameoxo Twitter: http://twitter.com/gameoxo Twitch: http://www.twitch.tv/gameoxo
Şirinler 3D - The Smurfs 2011 [Fragman] 00:59
Şirinler 3D - The Smurfs 2011 [Fragman] 3.745 izlenme - 7 yıl önce şirinlerin 3d sini yapmışlar buyrun fragmanı
Şirinler Kayıp Köy Kamera Arkası 11:16
Şirinler Kayıp Köy Kamera Arkası 67 izlenme - 3 hafta önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
The Smurfs 2 Bölüm 2 10:15
The Smurfs 2 Bölüm 2 532 izlenme - 8 ay önce 'Asımbey" BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. Aksi Taktirde Kanalınız Telif Hakkından Kapatılacaktır ! Bu Bölümde Aksiyon Ve Macera Dolu Şeyler Yapdım.Ben Vidioyu Çekerken Çok Eğlendim Umarım Sizde İzlerken Eğlenirsiniz.Vidioyu İzlediyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın. İyi Seyirler.Subscribe to us: http://www.youtube.com/subscription_c... Follow us: Facebook: http://www.facebook.com/gameoxo Twitter: http://twitter.com/gameoxo Twitch: http://www.twitch.tv/gameoxo
SINEVIZYON 103.bölüm 12:07
SINEVIZYON 103.bölüm 60 izlenme - 3 hafta önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...