Hoşgeldiniz!

snooker

 Murphy v O'Sullivan 00:32
Murphy v O'Sullivan 4.039 izlenme - 11 ay önce Shaun Murphy, 2017 World Snooker Şampiyonasında Ronnie O'Sullivan'a karşı yaptığı vuruş.
Ronnie O'Sullivan'ın En İyi 10 Hareketi 08:30
Ronnie O'Sullivan'ın En İyi 10 Hareketi 3.769 izlenme - 12 ay önce Snooker'ın asi çocuğu, duygusal serseri Ronnie O'Sullivan namı değer 'Rocket' abimizin bilardo masasında yaptığı zeka dolu ve şen hareketlerini izliyoruz hanımefendiler ve beyfendiler.
Snooker Efsanesi Ronnie O'Sullivan 147 Sayı ile Dünya Rekoru Kırmak 06:20
Snooker Efsanesi Ronnie O'Sullivan 147 Sayı ile Dünya Rekoru Kırmak 2.486 izlenme - 3 yıl önce Snooker 1997 Dünya Şampiyonasında Ronnie O'Sullivan, bir solukta 147 sayı yaparak dünya rekorunu kırıyor. Geçen sene dünya kupasını kazanan O'Sullivan'dan, bu sene de benzer başarıyı bekliyoruz. Not: Snooker'da 147 sayı, karşı taraf faul yapmadığı sürece alınabilecek en büyük skordur.
Ronnie O'Sullivan - Ding Junhui Snooker Karşılaşması (2014 Galler Açık Finalleri) 07:38
Ronnie O'Sullivan - Ding Junhui Snooker Karşılaşması (2014 Galler Açık Finalleri) 1.096 izlenme - 4 yıl önce 2 Mart 2014'te oynanan bu karşılaşmada Ronnie O'Sullivan Snooker'da 12. kez maksimum yaparak en çok maksimum yapan profesyonel oyuncu ünvanını kazanıyor.
Ronnie O'Sullivan'ın 12. Kez 147 Yapması 07:38
Ronnie O'Sullivan'ın 12. Kez 147 Yapması 1.489 izlenme - 3 yıl önce Galler Newport Centre'da bugün snooker adına inanılmaz bir gün yaşandı. Ronnie O'Sullivan ve Ding Junhui arasında gerçekleşen mücadelenin son setinde O'Sullivan maksimum seri yapmayı başardı ve 9-3'lük skor ile şampiyonluğa ulaştı. Maçın ilk seansında mutlak bir O'Sullivan üstünlüğü mevcuttu. İlk 4 setin 3'ünü alan Roket, seansın geri kalanında da pek şans tanımadığı Çinli yıldız önünde ilk seansı 7-1 gibi büyük bir fark ile önde kapattı. Akşam seansında herkes rahat bir O'Sullivan galibiyeti ve kupa seramonisi izlemek için orada idi fakat Çinli oyuncu elinden gelen performansı sergiledi ve ilk iki seti alarak farkı biraz düşürdü. Fakat karşısındaki isim hafta boyunca dünya dışı -extraterrestrial- bir snooker oynayan O'Sullivan'dı. 11. seti kazanan İngiliz süperstar, maçın son setinde de müthiş bir maksimum seri gerçekleştirerek, kendisini izleyen herkesi bir kez daha büyülemeyi başardı.
Snooker'daki İnanılmaz Hareketler 09:37
Snooker'daki İnanılmaz Hareketler 1.447 izlenme - 3 yıl önce Videoda 2013 Dünya Snooker Şampiyonası'nda (WSC) gerçekleşen inanılmaz hareketleri izleyeceksiniz. Baştan sonra akılalmaz hareketler var. Sitedeki snooker hayranlarına gelsin. Anlayamazsınız... Oyunda yer alan isimler : Ali Carter, Barry Hawkins, Dechawat, Poomjaeng, Graeme Dott, Marco Fu, Marcus Campbell, Michael White, Neil Robertson, Ricky Walden, Robert Milkins, Sam Baird, Stephen Maguire,Ding Junhui, Judd Trump, Mark Selby, Matthew Stevens, Ronnie O'sullivan, Shaun Murphy
Ronnie O'Sullivan'ın 12. Kez 147 Yapması 07:38
Ronnie O'Sullivan'ın 12. Kez 147 Yapması 777 izlenme - 4 yıl önce Galler Newport Centre'da bugün snooker adına inanılmaz bir gün yaşandı. Ronnie O'Sullivan ve Ding Junhui arasında gerçekleşen mücadelenin son setinde O'Sullivan maksimum seri yapmayı başardı ve 9-3'lük skor ile şampiyonluğa ulaştı. Maçın ilk seansında mutlak bir O'Sullivan üstünlüğü mevcuttu. İlk 4 setin 3'ünü alan Roket, seansın geri kalanında da pek şans tanımadığı Çinli yıldız önünde ilk seansı 7-1 gibi büyük bir fark ile önde kapattı. Akşam seansında herkes rahat bir O'Sullivan galibiyeti ve kupa seramonisi izlemek için orada idi fakat Çinli oyuncu elinden gelen performansı sergiledi ve ilk iki seti alarak farkı biraz düşürdü. Fakat karşısındaki isim hafta boyunca dünya dışı -extraterrestrial- bir snooker oynayan O'Sullivan'dı. 11. seti kazanan İngiliz süperstar, maçın son setinde de müthiş bir maksimum seri gerçekleştirerek, kendisini izleyen herkesi bir kez daha büyülemeyi başardı.
3 yaşındaki çocuğun müthiş yeteneği! 03:16
3 yaşındaki çocuğun müthiş yeteneği! 569 izlenme - 3 yıl önce 3 yaşındaki Adam Wynne adlı çocuğun snooker yeteneği göz kamaştırıyor.
Snooker'daki Taktiksel Atışlar 05:54
Snooker'daki Taktiksel Atışlar 585 izlenme - 3 yıl önce Snooker oyununda yapılan taktiksel atışlardır. Buradaki amaç rakibe atış şansı bırakmamak ve yaptığı fauller sayesinde lehine puanlar toplamaktır. Her faul rakibe 4 puan kazandırır. (Beyaz topun cebe düşmesi hariç).
Snooker Oynayan 3 Yaşındaki  Çocuk 03:16
Snooker Oynayan 3 Yaşındaki Çocuk 184 izlenme - 3 yıl önce Snooker, 22 topla oynanan, Britanya'da popüler olan bir bilardo türüdür. Oyunun amacı çuha kaplı masadaki topları isteka kullanarak masanın her köşesinde dört tane ve uzun kenarın ortasında iki tane olmak üzere 6 tane deliği belli kurallara ve sıralamaya bağlı kalarak sokmaktır.Adam Wynne henüz üç yaşında. Snooker oynamaya 1 yaşındayken başlamış ve bu görüntüler 2 ile 3 yaş arasındayken çekilmiş.
Snookball (Ayak Bilardosu) 00:55
Snookball (Ayak Bilardosu) 176 izlenme - 3 yıl önce Dev bi bilardo masasında ayak ile oynanan bilardo oyunu snookball. çok eğlenceli duruyo lan keşke biyerde oynama şansımız olsa ama nerde bizde o eğlence kültütü amk!
Snooker Oynayan 3 Yaşındaki Harika Çocuk (Adam Wynne) 03:16
Snooker Oynayan 3 Yaşındaki Harika Çocuk (Adam Wynne) 150 izlenme - 3 yıl önce Adam Wynne henüz üç yaşında bir çocuk. Snooker oynamaya henüz 1 yaşındayken başlamış. Bu görüntüler ise 2 ile 3 yaş arasındayken çekilmiş. Adam Wynne hiç eğitim almamış. Görüntüler ilk dakikasından sonra yaptıkları ise gerçekten inanılmaz derecede etkileyici.
3 Yaşındaki Snookercıdan Mükemmel Şov 03:16
3 Yaşındaki Snookercıdan Mükemmel Şov 93 izlenme - 3 yıl önce Adam Wynne adlı 3 yaşındaki çocuk eğitimini almadığı bilardonun bir çeşidi olan snookerı ustalara taş çıkartırcasına oynuyor.
ronnie o' sullivan'dan en hızlı 147 06:20
ronnie o' sullivan'dan en hızlı 147 225 izlenme - 6 yıl önce 1997 dünya şampiyonasında gerçekleşen dünyanın en hızlı 147'si
Masai - Elli Kokkinou 04:15
Masai - Elli Kokkinou 142 izlenme - 3 yıl önce Yunan Yeteneğin 2003 yılında Türkiye'de de çıkarmış olduğu "in red" albümünden olan "masai" kısa zamanda televolelerin vazgeçilmez müzikleri arasına girmiştir. Yunan Yetenek dememin sebebi: sanatçı güzel sesi ve parçalarının yanı sıra grafik, mimarlık ve sanat tarihi yüksek eğitimini de başarı ile tamamlamıştır. - BİTMEDİİİ! - Atletizmde de boy gösteren Elli Kokkinou bir çok altın madalyayı evine götürmekle kalmayıp,, Yunanistan Şampiyonası'nda bronz madalya almıştır. - BİTMEDİİİ! - 2004 Kiev Avrupa Halter Şampiyonası Kadınlar artı 75 kilo A grubu genel klasmanda,, koparmada 135 silkmede 147 ve toplamda 282 puanla dünya rekoreaeaeoaeaa! şaka lan şaka onu da siz kaldırın amk. Ayrıca,, parçanın "Ayça" tarafından söylenen aranjmanı da bi hayli dillere malzeme olmuştur. Afiyet olsun.
Snooker Oyuncusunun Sponsor İsmi Ülkeyi Karıştırdı 00:44
Snooker Oyuncusunun Sponsor İsmi Ülkeyi Karıştırdı 90 izlenme - 3 yıl önce Snooker oyuncusu Rory McLeod'un "ISIS" isimli kişisel sponsorunun terör örgütü IŞİD ile karıştırılması İngiltere'de gündeme oturdu.
Bu atışın bedeli 12 bin lira 01:21
Bu atışın bedeli 12 bin lira 63 izlenme - 2 yıl önce Taylandlı snooker oyuncusu Thepchaiya Un-Nooh, UK Şampiyonası'nda son topu kaçırarak büyük şaşkınlık yarattı. Son topta 147 puan yaparak kariyer rekoru kırmaya çok yaklaşan Un-Nooh kolay atışı kaçırarak aynı zamanda 4 bin euroluk ödül farkını da kaçırdı.
Ronnie O'sullivan V Joe Perry Frame 17 Final Masters 2017 22:34
Ronnie O'sullivan V Joe Perry Frame 17 Final Masters 2017 47 izlenme - 1 yıl önce Ronnie O'Sullivan vs Joe Perry Masters 2017 Final final frame
Bu atışın bedeli 12 bin lira 01:21
Bu atışın bedeli 12 bin lira 34 izlenme - 2 yıl önce Taylandlı snooker oyuncusu Thepchaiya Un-Nooh, UK Şampiyonası'nda son topu kaçırarak büyük şaşkınlık yarattı. Son topta 147 puan yaparak kariyer rekoru kırmaya çok yaklaşan Un-Nooh kolay atışı kaçırarak aynı zamanda 4 bin euroluk ödül farkını da kaçırdı.
12 bin lirayı deliğe sokamadı! 01:21
12 bin lirayı deliğe sokamadı! 23 izlenme - 2 yıl önce Taylandlı snooker oyuncusu Thepchaiya Un-Nooh, UK Şampiyonası'nda son topu kaçırarak büyük şaşkınlık yarattı. Son topta 147 puan yaparak kariyer rekoru kırmaya yaklaşan Un-Nooh kolay atışı kaçırarak aynı zamanda 4 bin euroluk ekstra ödülü de kaçırdı.
3 Yaşındaki Çocuğun Müthiş Yeteneği! 03:16
3 Yaşındaki Çocuğun Müthiş Yeteneği! 19 izlenme - 3 yıl önce Snooker masasının yanında durunca sadece kafası görünen 3 yaşındaki çocuk Adam Wynne'nin yeteneği göz kamaştırıyor. Snooker oynarken babası tarafından videosu çekilen çocuk, deliklerin ağzında duran topları bir bir sayı yapıp masayı temizliyor.
3 yaşındaki çocuğun müthiş yeteneği 03:16
3 yaşındaki çocuğun müthiş yeteneği 13 izlenme - 3 yıl önce 3 yaşındaki Adam Wynne adlı çocuğun snooker yeteneği göz kamaştırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."