Hoşgeldiniz!

soba

Umut Sarıkaya Karikatürü Referanslı 3 Boyutlu Ev Modeli 00:51
Umut Sarıkaya Karikatürü Referanslı 3 Boyutlu Ev Modeli 12.644 izlenme - 1 yıl önce Umut Sarıkaya'nın facebook grubunda denk geldim bu videoya. Mustafa Şahin isimli bir arkadaş, Umut Sarıkaya'nın meşhur karikatürünü referans alarak 3 boyutlu bir ev modeli yapmış. Kendisini alkışlıyorum. Orijinal karikatür : //c11.incisozluk.com.tr/res/incisozluk/11000/6/66826_o9d02.jpg Mustafa Şahin'in video açıklaması : Birkaç ay evvel yapmış olduğum bir umut sarıkaya karikatürünün 3d olarak realize edilmiş hali. Exe dosyasını indirip içinde dolaşabilir ya da video linkine tıklayarak videosunu izleyebilirsiniz. Ama bence videoyu mutlaka sesli bi şekilde izlemelisiniz.
Biz Osmanlı Torunuyuz Bize Birşey Olmaz 00:32
Biz Osmanlı Torunuyuz Bize Birşey Olmaz 4.914 izlenme - 1 yıl önce Elbistan'da meydana gelen olayda, soba yakarken tiner dökülmesi sonucu 2 kişi yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan vatandaş hastaneye sevk edilirken "biz osmanlı torunuyuz bize birşey olmaz" dedi. https://www.elbistanolay.com
Kalorifer 01:13
Kalorifer 25.588 izlenme - 3 yıl önce FELLUCE; http://www.felluceisi.com tel : 0332 345 01 67-68 kalorifer kazanı, pistonlu kazan,kalorifer kazanları,kat kalorifer kazanı,Kalorifer,Kalorifer Kazanları,Katı yakıtlı Kalorifer kazanı,Kömürlü kazan,Otomatik Kazan,Stokerli kazan,Stokerli kalorifer kazanı ve Otomatik Kalorifer kazanı,Otomatik Kazan imalatı,Katı yakıtlı kalorifer kazanı.kalorifer fiyatları,merkezi kalorifer,kalorifer kazanları fiyatları,pelet boilers,pistonlu kat,KATI YAKITLI FELLUCE;Katı yakıtlı,katı yakıtlı kazan,katı yakıtlı kalorifer kazanı fiyatları,katı yakıtlı kat kaloriferi,katı yakıtlı kalorifer kazanı fiyatları,katı yakıtlı kömürlü kalorifer kazanı,katı yakıtlı stokerli kazan,katı yakıtlı pistonlu kazan,pistonlu kalorifer kazanı,katı yakıtlı sera kalorifer kazanı,katı yakıtlı otomatik kazan,katı yakıtlı termodinamik kalorifer kazanı,katı yakıtlı merkezi kalorifer kazanı,katı yakıtlı merkezi sistem kalorifer kazanı,katı yakıtlı kömürlü kalorifer kazanları,elektronik katı yakıtlı kalorifer kazanı,katı yakıtlı manuel kalorifer kazanı,otomatik ısı kontrollü kalorifer kazanı,pistonlu kazanlar,pistonlu kalorifer kazanı fiyatları,katı yakıtlı kazanlar,katı yakıtlı kalorifer kazanı imalatı,katı yakıtlı termoblok kalorifer kazanı,katı yakıtlı tavuk çiftliği kalorifer kazanı,katı yakıtlı otomatik kül boşaltmalı kalorifer kazanı,katı yakıtlı otomatik kalorifer kazanı, kaloriferi,KATI YAKITLI FELLUCE;Katı yakıtlı,katı yakıtlı kazan,katı yakıtlı kalorifer kazanı fiyatları,katı yakıtlı kat kaloriferi,katı yakıtlı kalorifer kazanı fiyatları,katı yakıtlı kömürlü kalorifer kazanı,katı yakıtlı stokerli kazan,katı yakıtlı pistonlu kazan,pistonlu kalorifer kazanı,katı yakıtlı sera kalorifer kazanı,katı yakıtlı otomatik kazan,katı yakıtlı termodinamik kalorifer kazanı,katı yakıtlı merkezi kalorifer kazanı,katı yakıtlı merkezi sistem kalorifer kazanı,katı yakıtlı kömürlü kalorifer kazanları,elektronik katı yakıtlı kalorifer kazanı,katı yakıtlı manuel kalorifer kazanı,otomatik ısı kontrollü kalorifer kazanı,pistonlu kazanlar,pistonlu kalorifer kazanı fiyatları,katı yakıtlı kazanlar,katı yakıtlı kalorifer kazanı imalatı,katı yakıtlı termoblok kalorifer kazanı,katı yakıtlı tavuk çiftliği kalorifer kazanı,katı yakıtlı otomatik kül boşaltmalı kalorifer kazanı,katı yakıtlı otomatik kalorifer kazanı,çetik muhammed,
sobanın gücü 02:13
sobanın gücü 13.406 izlenme - 7 yıl önce
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 00:43
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 39.068 izlenme - 5 yıl önce Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka
Sobalifer Isı Sistemleri 03:10
Sobalifer Isı Sistemleri 11.066 izlenme - 3 yıl önce Soba sıcaklığını kalorifer konforunda yaşayın. Sıcak ve mutlu mekanlar için, Sobalifer.
Benzinle Soba Yakmak 02:58
Benzinle Soba Yakmak 3.477 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşlar eve yeni girmiş olmalı ki sobayı bir an önce yakmak istiyor galiba.. Sobayı yakmak için de son derece salakça bir fikir olan benzin seçeneğini deniyorlar.. Ne yalan söylim sobaya ateşi verdiği anda bastım kahkahayı istemsizce güldüm..
Elektrikli Soba (Quartz Isıtıcı) Nasıl Çalışır? 03:38
Elektrikli Soba (Quartz Isıtıcı) Nasıl Çalışır? 4.798 izlenme - 3 yıl önce Özellikle öğrenci evlerinin vazgeçilmezi, vize-final gecelerinin dostu elektrik sobalarının çalışma prensibini izliyoruz. TRT Okul tarafından hazırlandığını da belirtmeden geçmeyelim.
Prity ® Katı Yakıtlı Kat Kaloriferli Soba & Şömine 00:07
Prity ® Katı Yakıtlı Kat Kaloriferli Soba & Şömine 7.358 izlenme - 8 yıl önce Prity ® Kat Kaloriferli Soba , Şömine , Kuzine Prity ® Sobalı Kalorifer Sistemleri | Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi Sistemi Kat Kalorifer Sobaları Fotoğrafı | Kat Kaloriferli Soba Sistemleri Soba Kalorifer Şöminesi | Döküm Soba | Katı Yakıt Kaloriferi Resmi Kat Kaloriferli Soba Modelleri | Sobalı Kat Kaloriferi Sistemleri Kömürlü Soba Modelleri | Odunlu Soba Modelleri Fiyatı | Kuzineli Soba Şömine Soba Resimleri | Kuzine Soba Fotoğrafları | Fırınlı Soba Modelleri Kat Sobala
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 02:15
Jant İle Mangal ve Şofben Yapmak 2.404 izlenme - 2 yıl önce Abimiz eski teneke jantını atmamış ve müthiş bir sanat eseri haline getirmiş. Gayet başarılı hoşuma gitti.. Hem mangalını yapıyor hemde mangaldan sonra soğan kokan ellerini sıcak suyla yıkayabiliyor.. Yada mangal yaparken 2. şahıs banyo yapabiliyor.. Tam hayalimdeki gibi
Soba Kalorifer 01:30
Soba Kalorifer 3.883 izlenme - 7 yıl önce bir daireyi tek soba ile ısıtma sistemi
soba borusundan bazuka :)) 00:30
soba borusundan bazuka :)) 4.436 izlenme - 8 yıl önce savaş olsa bunlar ülkeyi vermez ataşlar ataşlar indirirler :))
Avcı Sobası - Roket Soba 06:25
Avcı Sobası - Roket Soba 2.456 izlenme - 3 yıl önce Her türlü doğa koşulunda ızgara, yemek, ısınma ve sıcakla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte çalı çırpıyla 5 dk da tutuşup gürül gürül roket kıvamında yanmaya hazır bir soba.. değişik bişe..
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 2.497 izlenme - 5 yıl önce Mucit Türkler'den ev yapımı bazuka
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 02:59
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 3.870 izlenme - 5 yıl önce Dünya Liderinden Her Uygulama Yapilir
eğsoz değil mübarek soba bacası:) 00:27
eğsoz değil mübarek soba bacası:) 3.488 izlenme - 8 yıl önce peugeot 206 eğsozundan çıkan duman
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 07:04
Artık Sonsuz Sıcak Su Elektrik Olmadan Üretebilirsiniz! 553 izlenme - 1 yıl önce Roket sobaları, odunla çalışan bir soba türüdür. Alevlerin pişirme seviyesine gelmeden önce tamamen yanmasını sağlar ve son derece etkilidir. Videoda açıklanan ustaca teknik, taze ısıtılmış suyu rezervuara taşımak için termal sifon pompalamayı mimarisinden faydalanmayı esas alıyor. Bunlar da, şehirden uzakta yaşayan bir şahsın ihtiyaç duyduğu sürece sınırsız sıcak su temin etmesini sağlayacaktır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Soba Kalorifer 00:21
Soba Kalorifer 1.919 izlenme - 7 yıl önce bir soba ile tüm daireyi ısıtıyoruz
soba borusundan roketatar :)) 00:30
soba borusundan roketatar :)) 2.907 izlenme - 9 yıl önce harbiden hiç akıl kalmamış bu insanlarda :))
Adana'da Sobaya Esrar Atan Aile - Röportaj Adam 01:00
Adana'da Sobaya Esrar Atan Aile - Röportaj Adam 178 izlenme - 4 ay önce Röportaj Adamın, Adana'da yapılan baskın sırasında esrarı sobada yakan aile haberini trollemesini izliyoruz efendim.
elektrikli sobalar 06:32
elektrikli sobalar 1.905 izlenme - 7 yıl önce engelsiz dostlar elektrikli sobalar nasıl yangın
İçine Benzin Dökülen Sobanın Parlaması 01:15
İçine Benzin Dökülen Sobanın Parlaması 135 izlenme - 4 ay önce video
Fanlı Soba 00:42
Fanlı Soba 802 izlenme - 4 yıl önce
kumtel infrared ısıtıcı 00:50
kumtel infrared ısıtıcı 1.543 izlenme - 6 yıl önce kumtel ısıtmak bizim işimiz sloganıyla evinizi ısıtmaya devam ediyor 0535 942 60 14 nebbu.com da.!
pelet makinesiecoworxx pelletmaker pm 75 e   pm 30 epelet makinası 01:31
pelet makinesiecoworxx pelletmaker pm 75 e pm 30 epelet makinası 2.947 izlenme - 6 yıl önce peletleme makinasının peletlediği ürünler1-tarımsal atıklara-meyve bahçelerinde budama sonrası açığa çıkan ince dal ve yaprak artıklarıb-fidan üretiminde tepe kesme ve budamada çıkan atıklarc-tarla hasat artıkları hububat ayçiçeği pamuk tütün vb. ürünlerin sap saman gövde vb. artıklarıd-sert kabuklu meyve artıkları ceviz fındık badem vb.e-sera artıkları domates patlıcan biber hıyar vb. hasat sonu kalıntılarf-agroendüstriyel atıklar meyve ve sebzelerin fabrikalardaki işlenme sonrası kalan posa sa
egzost değil soba borusu ellam:)) 00:27
egzost değil soba borusu ellam:)) 2.130 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
100'e Yakın Kedi Besleyen Cennetlik Teyze 05:04
100'e Yakın Kedi Besleyen Cennetlik Teyze 65 izlenme - 3 ay önce Youtube'de dolaşırken denk geldim Abdulkerim kutlu isimli bir vatandaş paylaşmış. Soğuk havada kediler üşümesin diye ufak yuva yapıp içine soba kuran teyzemiz yaklaşık 100'e yakın kedi besleyip soğuk havadan koruyor.Sırf kedi değil köpekleri de var. Teyzemin şivesine dikkat ettim de Trakyalı.Sen çok yaşa canım teyzem. https://www.youtube.com/watch?v=hOF5sDg2zTU Haberin videosu
Minik Soba 01:22
Minik Soba 995 izlenme - 4 yıl önce Artvin - Ardanuç
 SOBA 04:46
SOBA 543 izlenme - 5 yıl önce SOBA
Fon Isıtıcı - 02:46
Fon Isıtıcı - 2.858 izlenme - 8 yıl önce türkiye ve dünyada bir ilk olma özelliğine sahip yıldız teknik üniversitesi laboratuvarlarında yapılan testler sonucu sağladığı tasarrufu kanıtlamış olan ısınma ve ısıtma ihtiyacı duyduğunuz her ortamda kullanabileceğiniz, yerli üretime sahip farklı renk seçenekleri ve çarpıcı tasarımı ile dikkat çekmektedir.