Hoşgeldiniz!

soba borusu

Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 00:43
Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka 39.068 izlenme - 6 yıl önce Yüzde Yüz Türk Yapımı Bazuka
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 2.514 izlenme - 6 yıl önce Mucit Türkler'den ev yapımı bazuka
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 02:59
Krom Boya Soba Borusu Uygulaması 3.894 izlenme - 5 yıl önce Dünya Liderinden Her Uygulama Yapilir
egzost değil soba borusu ellam:)) 00:27
egzost değil soba borusu ellam:)) 2.130 izlenme - 9 yıl önce -_-x-_-
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitler 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitler 806 izlenme - 4 yıl önce Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitler
Türk İcadı Bazuka 00:43
Türk İcadı Bazuka 500 izlenme - 4 yıl önce Son zamanlarda ülke olarak büyük adımlar atıyoruz. Milli tank,milli füze derken şimdi de milli bazukamızı sizlere sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Bununu başaran mühendislerimizi alkışlarla yaşatarak başarılarının devamını diliyoruz.
Ataşladın Mı? 00:30
Ataşladın Mı? 492 izlenme - 4 yıl önce Füzeye torpil bağlayıp havada patlatmanın, kızkaçıran tozunu döküp yakmanın bir üst seviyesi, nükleer silahın da bir alt seviyesi olan, soba borusuna füze koyup, ataşlayıp, bazuka olarak kullanıp dosta düşmana mucitliği göstermek? dahiyane!
Türk İşi Bazuka Soba Borusu 00:43
Türk İşi Bazuka Soba Borusu 778 izlenme - 6 yıl önce Türk İşi Bazuka Soba Borusu
Soba Borusu Emayeleme Tesisi 00:51
Soba Borusu Emayeleme Tesisi 1.120 izlenme - 9 yıl önce özel tasarımı ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen toz ve emaye boya cihazlarımız uygulayıcıların her türlü ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır. ayrıca, ergonomik tasarımı ve yüksek verimi müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. sistemin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan elektrik ve pnömatik donanımları barındıran elektro-pnömatik kumanda kutusu özel panel dizaynı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde kullanıcılara rahat ve arızasız çalışma sistemi sunmaktadır.
LGBT Nedir? 02:40
LGBT Nedir? 606 izlenme - 4 yıl önce LGBT'nin (lezbiyen,gey,biseksüel,travesti ve transeksüel) işaret diliyle anlatılması.
soba borusu emayeleme tesisi 01:48
soba borusu emayeleme tesisi 381 izlenme - 7 yıl önce str teknik makine ltd.şti. olarak strong3000markamızla; üretimini yaptığımız toz emaye sistemi ile ilgili olarak sizi de haberdar etmek istedik. sistem soba borularını otomatik olarak emayeleyebilmektedir. böylece;yaş emaye uygulamasına göre-kimyasal maliyetinin olmaması-kimyasal ısıtma maliyetinin olmaması-kimyasal sonrası kurutma maliyetinin olmaması-değirmen enerji maliyetinin olmaması-kurutma sistemi için alan sürenin olması ve-bu bölümlerde çalışan personellere ihtiyaç kalmaması.
İsyankar Teyze Ve Boru Sorunsalı (Çığlık İçerir) 04:34
İsyankar Teyze Ve Boru Sorunsalı (Çığlık İçerir) 308 izlenme - 3 yıl önce Mevzubahis evin önünden geçerken duyduğunuz seslerden dolayı sinirlerinizin bozulup, -yaşlı ve savunmasız bir kadına işkence ettiklerine gıdım şüphe duymadan- iki semt delikanlısına dalmak suretiyle; odunu bellerine bellerine verme ihtimalinizin yüksek olduğu bir konseptle karşı karşıyayız sevgili şakşakçı dostlarım. Tepeden tırnağa gerilim yüklü bu videoyu, bir yemek kaşığı passiflora şurup içmeden izlememenizi önerir, sevgilerimi sunarım.
soba borusu emayeleme tesisi 01:48
soba borusu emayeleme tesisi 392 izlenme - 7 yıl önce str teknik makine ltd.şti. olarak strong3000markamızla; üretimini yaptığımız toz emaye sistemi ile ilgili olarak sizi de haberdar etmek istedik. sistem soba borularını otomatik olarak emayeleyebilmektedir. böylece;yaş emaye uygulamasına göre-kimyasal maliyetinin olmaması-kimyasal ısıtma maliyetinin olmaması-kimyasal sonrası kurutma maliyetinin olmaması-değirmen enerji maliyetinin olmaması-kurutma sistemi için alan sürenin olması ve-bu bölümlerde çalışan personellere ihtiyaç kalmaması.
Toz Emaye Sistemi_2 02:04
Toz Emaye Sistemi_2 649 izlenme - 9 yıl önce özel tasarımı ve yüksek kalite güvencesiyle üretilen toz ve emaye boya cihazlarımız uygulayıcıların her türlü ihtiyacına en iyi çözümü sunmaktadır. ayrıca, ergonomik tasarımı ve yüksek verimi müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamaktadır. sistemin verimli bir şekilde çalışması için gerekli olan elektrik ve pnömatik donanımları barındıran elektro-pnömatik kumanda kutusu özel panel dizaynı ve kolay kullanım özellikleri sayesinde kullanıcılara rahat ve arızasız çalışma sistemi sunmaktadır.
Alkışlarla Klip Kolaj 1 01:55
Alkışlarla Klip Kolaj 1 42 izlenme - 4 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum'un gelmiş geçmiş en komik en spesifik kahramanlarından derlemiş olduğum eğlenceli bir klibi izleyeceğiz. Öncelikle teknik olarak görüntülerle çok oynamadan belli bir ritimde en sevdiğim diyalogları sıralamaya çalıştım ve altına uygun olacagını düşündüğüm bir müzik ekledim (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46670/uc-kagitcilar-fon-muzigi---stelvio-cipriani-1975) Hepsi sitemizde beğenilen sıkılmadan ve keyif alarak izlediğimiz videolardan. Belki konsept dısına çıkan (http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46169/adam-olma-esigi---donuyok) bu videodan da en sevdiğim bir kısmı ilk seriye koymak istedim. Çoğunu burda tanıdığım bu eğlenceli insanların görüntülerini hem onları tekrar hatırlamak adına hemde bir nebze olsun gülümsemek için belli bir seriyle paylaşmaya devam edicem. İlk klibi izleyelim. Kusurlar affola...