Hoşgeldiniz!

society

dead poets society 01:19
dead poets society 33.784 izlenme - 7 yıl önce 50'lerin welton akademisi ciddi disiplinli ve akademik çevrelerde saygınlığı yüksek olan bir okuldur. okul yönetiminin muhafazakar ve ortodoks tavırları okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir hale getirmektedir. fakat yeni ingilizce öğretmeni john keating'in okula atanmasıyla çok şey değişecektir.
Mr.Robot - Fuck Society 01:40
Mr.Robot - Fuck Society 4.957 izlenme - 2 yıl önce Son dönemin en etkili dizilerinden Mr.Robot'un günümüz toplumu ile ilgili eleştirel bir monologu.
Kanada'da 10 Kasım Etkinliği 01:01
Kanada'da 10 Kasım Etkinliği 852 izlenme - 4 ay önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün mirasına "ancak onu ve öğretisini yeni nesillere en doğru şekilde antarak sahip çıkarız" bilinciyle hareket eden “Turkish Society of Canada” derneği, sayıları 140’ı aşan gönüllü ordusu ve Sanatçı Sunay Akın’ın da katılımıyla Toronto’nun merkezindeki Isabel Bader Tiyatrosu’nda unutulmaz bir anma günü düzenledi.
Glucosamine Nasıl Elde Edilir -  Bölüm 2 02:51
Glucosamine Nasıl Elde Edilir - Bölüm 2 107 izlenme - 2 ay önce Diz ve eklem ağrıları yaşayan insanlara glucosamine adlı supplement önerilir. Besinlerden çok nadir alabildigimiz bu madde yalnızca kabuklu deniz canlıları (istakoz, istiridye) ve köpek balıklarında bulunuyor. Kıkırdak dokusunu güçlendirdigi söylenen bu maddenin nasıl elde edildigini, sahaya inip yakından gözlemliyoruz.
Son Yolculuk - Mustafa Kemal Atatürk'ün Son Günleri 09:44
Son Yolculuk - Mustafa Kemal Atatürk'ün Son Günleri 3.072 izlenme - 2 yıl önce Türk Tarih Kurumu 'un belgesel tadında çektiği, Mustafa Kemal Atatürk'ün son saatlerinde neler yaşadığını anlatan bir belgesel.
Zakk Wylde'ın Kızıyla Şarkı Söylemesi (Şirinlik İçerir) 02:51
Zakk Wylde'ın Kızıyla Şarkı Söylemesi (Şirinlik İçerir) 1.374 izlenme - 1 yıl önce Efendim bir zamanlar Ozzy Ozbourne'un da gitaristliğini yapan Zakk Wylde'ı kızı ile performans sergilerken görüyoruz. İzleyelim.
Eddie Vedder - Society 03:56
Eddie Vedder - Society 2.465 izlenme - 6 yıl önce Eddie Vedder Society
poison ıvy 4 the secret society 00:54
poison ıvy 4 the secret society 5.245 izlenme - 7 yıl önce zehirli sarmaşık grubu kendilerine bir kişiyi seçerler ve istediklerini onun üzerinden sahip olmaya çalışırlar bir anda kendini gruba dahil bulan kahramanımız olayların akşına kapılıp kötülüğün içinde bulur.
louis armstrong- high society 02:07
louis armstrong- high society 3.420 izlenme - 6 yıl önce louis armstrong- high society
Eddie Vedder - Society Altyazılı 04:00
Eddie Vedder - Society Altyazılı 1.628 izlenme - 7 yıl önce society çeviri altyazı
Ölü Ozanlar Derneği - Hayatın Anlamı 05:30
Ölü Ozanlar Derneği - Hayatın Anlamı 1.120 izlenme - 3 yıl önce Bana göre gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biridir eğitim alanında sınırları yıkan idealist bir öğretmenin ve onun öğrencilerini anlatan bir başyapıt bu videoda en can alıcı sahnelerinden hala izlemeyenlere tavsiyem bir an önce izleyin.
Eddie Vedder Society [into The Wild Soundtrack] 03:52
Eddie Vedder Society [into The Wild Soundtrack] 992 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ramiraven
pet society videosu 03:41
pet society videosu 1.006 izlenme - 8 yıl önce pet society sevenler sayfasına ait bir videodur...(petimizz)
menace ıı society 01:41
menace ıı society 933 izlenme - 7 yıl önce
carpe diem 05:21
carpe diem 1.051 izlenme - 8 yıl önce nergis çiçeklerinin gübresinden bir vasiyet: carpe diem.
Atahan Uzun Pet Society Para Hilesi 04:25
Atahan Uzun Pet Society Para Hilesi 606 izlenme - 6 yıl önce
Eddie Vedder - Society 03:56
Eddie Vedder - Society 268 izlenme - 3 yıl önce Music from the Motion Picture: Into the Wild è l'album di debutto come solista di Eddie Vedder ed è la colonna sonora di Into the Wild - Nelle terre selvagge. Traccia n°8 del primo album da solista di Eddie Vedder, leader del gruppo Pearl Jam Testo: It's a mystery to me We have a greed With witch we have agreed And you think you have to Want more than you need Until you have it all you eant be free Society, you're crazy breed i hope you're not lonely, without me. When you want more than you have you think you need And when you think more than you want your thoughts begin to bleed I think i need to find a bigger place cause when you have More than you think you need more space Society, you're crazy breed hope you're not lonely, without me. Society crazy indeed hope you're not lonely, without me. There's those thinking more less less is more But if less is more, How you keepin score? Means for every point you make your level drops kinda like you're startin from the top and you can't do that Society, you're crazy breed hope you're not lonely, without me. Society crazy indeed hope you're not lonely, without me. Society have mercy on me Hope you're not angry, if i disagree. Society, you're crazy breed. Hope you're not lonely, without me.
slayer skeletons of society 04:40
slayer skeletons of society 603 izlenme - 6 yıl önce slayer skeletons of society
Rusya'nın Özel Harekatı - OMON'lar 07:28
Rusya'nın Özel Harekatı - OMON'lar 365 izlenme - 3 yıl önce beyler rusyada bulunmuş olanlar bilir polisin gücünün yetmediği ve devletin gücünün göstermesi gerektiği zamanlarda sokaklar boşaltılır ve bu abiler gelir,7/24 çelik yelek ve otomatik silah zırhlı arabalarla gezer bu amcıklar,rus mafyası falan bizi kralı alamaz muhabbeti yaptığında bunlar gider sikertirmiş eskiden. bizim bordoların çoğaldıkça boklaştığı gibi omonlarada aynısı olmuştur,çeçenlerin çekindiği yegane oluşumdur kendileri..
Black Label Society - Ain't No Sunshine (Bill Withers Cover) 03:38
Black Label Society - Ain't No Sunshine (Bill Withers Cover) 556 izlenme - 4 yıl önce "Bill Withers - Ain't No Sunshine" Lyrics: Ain't no sunshine when she's gone It's not warm when she's away Ain't no sunshine when she's gone And she's always gone too long Anytime she goes away Wonder this time where she's gone Wonder if she's gone to stay Ain't no sunshine when she's gone And this house just ain't no home Anytime she goes away And I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, I know, Hey, I oughtta leave young thing alone But ain't no sunshine when she's gone Ain't no sunshine when she's gone Only darkness every day Ain't no sunshine when she's gone And this house just ain't no home Anytime she goes away Anytime she goes away Anytime she goes away Anytime she goes away
Eddie Vedder & Johnny Depp - Society (Canlı Performans) 05:31
Eddie Vedder & Johnny Depp - Society (Canlı Performans) 141 izlenme - 3 yıl önce Duyduğumdan itibaren hayatımın arka fonunda kısık sesle, yer yer sesi artarak ama sürekli devam eden bir şarkıydı bu. Johhny Depp ve Eddie Vedder düetide çok güzel olmuş.
Robin Williams Ölmek Üzerine Konuşması 00:15
Robin Williams Ölmek Üzerine Konuşması 248 izlenme - 3 yıl önce Günün anlam ve önemi için Dead Poets Society filminden bir sahne. iyi seyirler.
Eddie Vedder - Society 03:55
Eddie Vedder - Society 248 izlenme - 6 yıl önce
Bing Crosby & Frank Sinatra - Well, Did You Evah (High Society) 03:29
Bing Crosby & Frank Sinatra - Well, Did You Evah (High Society) 213 izlenme - 3 yıl önce Türkçe'ye çevrilmiş ismi Yüksek Sosyete olan High Society 1956 yapımı bir Amerikan müzikal komedi filmidir. Charles Walters tarafından yönetilmiştir. Başrollerini ise Bing Crosby, Grace Kelly ve Frank Sinatra paylaşmıştır. Film Philip Barry'in yazdığı tiyatro oyunu The Philadelphia Story 'den uyarlanmıştır. Film ayrıca Grace Kelly'nin Monako prensesi olmadan önceki son filmi olma özelliğini taşır.
Into the Wild Soundtrack - Society 03:42
Into the Wild Soundtrack - Society 140 izlenme - 3 yıl önce Sitede aradığımda eksik olduğunu gördüğüm en güzel parçalardan biriydi "In to the wild - Society". Özgürlük ve herşeyi geride bırakmak dediklerinde aklıma ilk gelen filmdir in to the wild.İzlemeyen gerçekten çok şey kaybeder.İlk olarak filmi izleyin akabinde bu filmin tüm müziklerini bilgisayarınıza indirirken bulacaksınız.Arkasından bu müziklerin tamamını arabanıza yükleyecek ve her arabaya bindiğinizde,her uzun yolculuk esnasında bu parçaları dinlerken ve ruhunuzu özgürleştirmek için ne yapmanız gerektiğini düşünürken bulacaksınız kendinizi.
Asdtra | Lowclass Society 01:47
Asdtra | Lowclass Society 123 izlenme - 4 yıl önce Asdtra, Yüksek Kalite İçin 1080p İzleyin. Www.cadde34.org /
Hemlock Society  Fragman 02:24
Hemlock Society Fragman 159 izlenme - 4 yıl önce Hemlock Society -Snjit Mukherjl filmi fragmanı
Black Label Society The Last Goodbye 02:15
Black Label Society The Last Goodbye 292 izlenme - 6 yıl önce black label society the last goodbye
menace ıı society fragmanı 2 01:41
menace ıı society fragmanı 2 256 izlenme - 7 yıl önce
kkaku kidtai stand alone complex solid state society / ghost in the shell stand alone complex so 01:30
kkaku kidtai stand alone complex solid state society / ghost in the shell stand alone complex so 469 izlenme - 7 yıl önce yıl ms. 2049. motoko kusanagi 9. şubeden ayrılalı iki sene olmuştur. togusa personel sayısı dikkat çekici boyutta artan takımın yeni lideridir. genişletilmiş yeni 9. şube bir dizi karmaşık olayla karşı karşıya kalır ve araştırmalar tüm olayların arkasında kuklacı adında bir hackerın olduğunu ortaya çıkarır.bu esnada dosyayı farklı bir yönde takip eden batou motoko ile karşılaşır. motoko 'solid state society'den uzak dur' dedikten sonra uzaklaşır. batou'nun içine kuklacının motoko olabileceği