Hoşgeldiniz!

sofralar

Zakkum Anason 04:44
Zakkum Anason 57.639 izlenme - 5 yıl önce zakkum anason orjinal video klip
Zakkum Anason Kokarken Sofralar 04:43
Zakkum Anason Kokarken Sofralar 12.700 izlenme - 5 yıl önce
Peçete Yüzüğü 06:05
Peçete Yüzüğü 5.498 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/yilbasi-pecete-yuzugu/ Yeni yıl geliyor. Havalı sofralar bir bir planlanıyor. Yılbaşı peçete yüzüğü sofra bütünlüğünü sağlamak için küçük ama önemli bir ayrıntıdır. Sofrada bizim de süsümüz olsun istedik. Dekoratif fikirler ve püf noktaları MigrosTV’de!
Anason 04:44
Anason 8.071 izlenme - 5 yıl önce dokunsalar ağlayacaksın ama hiç dokunmuyorlar biçare bakan gözlerin bırak kanasın gücüne gitsin şarkılar anason kokarken sofralar yaşlandırıyor seni aynalar her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar aklın ilk göz ağrısında hatırlıyor mu seni hala dikiş tutmayan bu büyük yara bazı geceler kanıyor hala anason kokarken sofralar yaşlandırıyor seni aynalar her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar sessizce aktı gitti yıllar seni hiç uyandırmadan ve bir sabah uyandığında kalmışsın
Bombalara Karşı Sofralar 03:40
Bombalara Karşı Sofralar 195 izlenme - 5 ay önce İzmir'in güzel gençleri pazar yerlerinde atılan ürünleri eleyip gübre ve yemek yaparak ihtiyacı olanlara dağıtıyorlar. Böyle güzel gençlere her zaman ihtiyacımız var. Sloganları ise Bombalara Karşı Sofralar - İzmir. Geçmiş sadece objelerle hatırlanacak kadar değersiz değil. Güzel Yürekli İnsanları Facebook adreslerinden takip edebilirsiniz : https://www.facebook.com/bombalarakarsisofralar
Pop Temalı Sofra 00:57
Pop Temalı Sofra 1.021 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/pop-temali-sofra/ Migros’tan alabileceğiniz züccaciye ve dekoratif objelerle farklı sofra temaları sunmaya devam ediyoruz. Bu hafta sırada Pop Temalı Sofra var. Detaylar için tıklayın. Doğal temalı sofra önerimizi izlediniz mi?
Zakkum - Anason 04:37
Zakkum - Anason 663 izlenme - 5 yıl önce Zakkum - Anason
Orhan Osman - Nerde O Sofralar 02:06
Orhan Osman - Nerde O Sofralar 580 izlenme - 5 yıl önce
Sade Temalı Sofra 00:59
Sade Temalı Sofra 356 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/sade-temali-sofra/ Dekoratif sofralar hazırlamaktan keyif alıyor ve sadelikten vazgeçemiyorsanız sade temalı sofra tam size göre! Sadeliğinin yanında şıklığı ile de dikkat çeken bu sofra özellikle çay ve kahve molalarınızda sevdiklerinize mükemmel bir sunum hazırlamanıza olanak tanıyacak. Sofradaki enfes kurabiye dikkatinizi çekti mi? Ağızda dağılan leziz Fransız kurabiyesi tarifi için sizi MigrosTV'ye bekleriz!
Doğal Temalı Sofra 00:57
Doğal Temalı Sofra 242 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/dogal-temali-sofra/ Doğal temalı sofra ile doğanın bütün renkleri ve tazeliği sofranızda! Temalı sofralar ile yemeklerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sofranıza uyumlu renklerde bir fular yerleştirmek, masanıza farklı ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Sofra hazırlamayı bir iş olmaktan çıkaracak bu videomuzu izlemeye ne dersiniz? Sade ve pop temalı sofralarımızı izlediniz mi?
Sofralar Kuruldu 00:52
Sofralar Kuruldu 36 izlenme - 5 yıl önce