Hoşgeldiniz!

sofralar

Zakkum Anason Kokarken Sofralar 04:43
Zakkum Anason Kokarken Sofralar 12.974 izlenme - 6 yıl önce
Peçete Yüzüğü 06:05
Peçete Yüzüğü 6.078 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/yilbasi-pecete-yuzugu/ Yeni yıl geliyor. Havalı sofralar bir bir planlanıyor. Yılbaşı peçete yüzüğü sofra bütünlüğünü sağlamak için küçük ama önemli bir ayrıntıdır. Sofrada bizim de süsümüz olsun istedik. Dekoratif fikirler ve püf noktaları MigrosTV’de!
Anason 04:44
Anason 8.154 izlenme - 7 yıl önce dokunsalar ağlayacaksın ama hiç dokunmuyorlar biçare bakan gözlerin bırak kanasın gücüne gitsin şarkılar anason kokarken sofralar yaşlandırıyor seni aynalar her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar aklın ilk göz ağrısında hatırlıyor mu seni hala dikiş tutmayan bu büyük yara bazı geceler kanıyor hala anason kokarken sofralar yaşlandırıyor seni aynalar her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar sessizce aktı gitti yıllar seni hiç uyandırmadan ve bir sabah uyandığında kalmışsın
Pop Temalı Sofra 00:57
Pop Temalı Sofra 1.066 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/pop-temali-sofra/ Migros’tan alabileceğiniz züccaciye ve dekoratif objelerle farklı sofra temaları sunmaya devam ediyoruz. Bu hafta sırada Pop Temalı Sofra var. Detaylar için tıklayın. Doğal temalı sofra önerimizi izlediniz mi?
Zakkum - Anason 04:37
Zakkum - Anason 668 izlenme - 6 yıl önce Zakkum - Anason
Bombalara Karşı Sofralar 03:40
Bombalara Karşı Sofralar 205 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in güzel gençleri pazar yerlerinde atılan ürünleri eleyip gübre ve yemek yaparak ihtiyacı olanlara dağıtıyorlar. Böyle güzel gençlere her zaman ihtiyacımız var. Sloganları ise Bombalara Karşı Sofralar - İzmir. Geçmiş sadece objelerle hatırlanacak kadar değersiz değil. Güzel Yürekli İnsanları Facebook adreslerinden takip edebilirsiniz : https://www.facebook.com/bombalarakarsisofralar
Orhan Osman - Nerde O Sofralar 02:06
Orhan Osman - Nerde O Sofralar 601 izlenme - 6 yıl önce
Sade Temalı Sofra 00:59
Sade Temalı Sofra 387 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/sade-temali-sofra/ Dekoratif sofralar hazırlamaktan keyif alıyor ve sadelikten vazgeçemiyorsanız sade temalı sofra tam size göre! Sadeliğinin yanında şıklığı ile de dikkat çeken bu sofra özellikle çay ve kahve molalarınızda sevdiklerinize mükemmel bir sunum hazırlamanıza olanak tanıyacak. Sofradaki enfes kurabiye dikkatinizi çekti mi? Ağızda dağılan leziz Fransız kurabiyesi tarifi için sizi MigrosTV'ye bekleriz!
Doğal Temalı Sofra 00:57
Doğal Temalı Sofra 263 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/dogal-temali-sofra/ Doğal temalı sofra ile doğanın bütün renkleri ve tazeliği sofranızda! Temalı sofralar ile yemeklerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Sofranıza uyumlu renklerde bir fular yerleştirmek, masanıza farklı ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Sofra hazırlamayı bir iş olmaktan çıkaracak bu videomuzu izlemeye ne dersiniz? Sade ve pop temalı sofralarımızı izlediniz mi?
Sahrap'la Lezzetli Sofralar (18 Aralık Pazar) 00:22
Sahrap'la Lezzetli Sofralar (18 Aralık Pazar) 37 izlenme - 2 yıl önce Her programda birbirinden lezzetli ve farklı yemeklerin önce ayrıntılı bir şekilde tarifini veren; ve sonrasında da o yemeği pişiren Sahrap Soysal ile acaba bugün ne pişirsem derdi de ortadan kalkmaktadır.
Sahrap'la Lezzetli Sofralar Fragmanı (29 Ocak Pazar) 00:29
Sahrap'la Lezzetli Sofralar Fragmanı (29 Ocak Pazar) 26 izlenme - 1 yıl önce Sahrap'la Lezzetli Sofralar Fragmanı (29 Ocak Pazar) Sahrap Soysal, Deniz Barut'u ağırlıyor; ortaya lezzetli yemeklerin yanında eğlenceli dakikalar çıkıyor.