Hoşgeldiniz!

soft rock

Nev - Golgeler Mabedi 04:02
Nev - Golgeler Mabedi 6.969 izlenme - 3 yıl önce Nev "Kıyısız Deniz" albümünün video klibi "Gölgeler Mabedi" netd Müzik'te! Şarkı Sözleri: Dün akşam kendimi hesaba çektim de Bir beyaz kağıda döktüm içimi Dün akşam şapkamı koydum da önüme Müsvedde hayatımı çektim temize O masum sözlerde bir hainin izini sürdüm Anladım ki artık gönlüm gölgeler mabedi Şaşırtmıyor artık şu dünya halleri Üzülsem de geçiyor elbet Rabbim korusun beterinden dost zannettiğimden Eninde sonunda gölgeler mabedi Dün akşam bir ara sardım da geçmişe Bozdum ezberimi geldim kendime Dün akşam şansımı doladım da dilime Saydım sövdüm kahrettim Ziyan ettiğim günlere Yaşanmamış günlerin mutlu hatıraları için Mümkünlerin kıyısında parçalanıp durmuşum Şaşırtmıyor artık şu dünya halleri Üzülsem de geçiyor elbet Rabbim korusun beterinden aşkım zannettiğimden Eninde sonunda gölgeler mabedi Dön dolaş yine gölgeler mabedi Söz: Nev Müzik: Nev Düzenleme: Nev Facebook.com/NevOfficial Twitter.com/NevComTr www.nev.com.tr https://itunes.apple.com/tr/album/k-y-s-z-deniz/id875911781 https://www.ttnetmuzik.com.tr/#/album-Kiyisiz_Deniz-304940
Robbie Williams & Nicole Kidman - Somethin' Stupid (2001) 03:20
Robbie Williams & Nicole Kidman - Somethin' Stupid (2001) 3.032 izlenme - 3 yıl önce "Somethin' Stupid" orijinali C. Carson Parks tarafından yazılan ve eşi Gail Foote ile birlikte "Carson ve Gaile" isimleriyle 1966 senesinde seslendirilen parça. En fazla, Frank Sinatra ve onun kızı Nancy Sinatra'nın hit parçası olarak bilinir. İngiliz şarkıcı Robbie Williams "Somethin' Stupid" şarkısını 2001 senesinde Akademi Ödüllü aktris Nicole Kidman'la düet yaparak seslendirdi. Şarkı Williams'ın 2001 albümü Swing When You're Winning'in içerisine konuldu. Ve yılın sonunda UK Tekliler Listesinde en üst sıraya yükseldi. Şarkı Williams'ın Birleşik Krallıkta ilk bir numara olan noel şarkısıydı ve yaptığı 5. düet şarkıydı. Tekli ilk haftasında 98.506 kopya ve toplamda 336.000 kopya satarak BPI tarafından gümüş sertifikalandırıldı. Şarkı 2001 senesinde Birleşik Krallık'ta en iyi satan 30. parçaydı. Şarkı aynı zamanda Williams'ın Yeni Zelanda'da bir numara olan bir başka parçası oldu ve altın sertifikalandırıldı.Ve aynı zamanda Avrupa'nın birçok ülkesinde top 10 listelerine girerek Williams'ın en iyi satan teklilerinden oldu.
Ömer Atalay - Bu Söylediklerimi Unut @ Parkorman 05:00
Ömer Atalay - Bu Söylediklerimi Unut @ Parkorman 2.031 izlenme - 10 yıl önce parkorman performansı www.omeratalay.com
Barış Manço Beyhude Geçti Yıllar 05:18
Barış Manço Beyhude Geçti Yıllar 1.011 izlenme - 8 yıl önce
Queen - Love Of My Life (1975) 03:41
Queen - Love Of My Life (1975) 264 izlenme - 3 yıl önce Queen, 1970 yılında kurulmuş tüm dünyada albümleri 300 milyondan fazla satmış İngiliz rock grubudur. 1960'ların sonlarında Smile grubunun dağılma sürecine girmesi sonrasında Brian May, Roger Taylor ve Freddie Mercury tarafından Londra'da kurulmuştur. Bir yıl sonra John Deacon'un katılımıyla grup tamamlanmıştır. 70'lerin ilk yıllarında üne kavuşan grup bugün hâlâ geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Stadyum rock, hard rock, heavy metal, opera rock ve bunun gibi daha nice müzik türüne büyük katkılarda bulunmuştur. 1999 yılında Channel 4 tarafından düzenlenen "Music of the Millenium" anketinde Queen tüm zamanların en iyi ikinci grubu, rock opera tarzının ilk örneği olarak da gösterilen şarkıları Bohemian Rhapsody ise en iyi şarkı seçilmiştir.Queen'in toplamda 18 albümü, 18 single'ı ve 8 DVDsi 1 numaraya yükselmiş ve bu sayede en çok satan gruplar arasındaki yerini almıştır. Queen, İngiltere listelerinde en uzun süre yer alan müzik grubu olma özelliğini de taşımaktadır.Grubun 1981'de yayınlanan ilk derleme albümü olan Greatest Hits, 25 milyondan fazla kopya ile İngiltere'de tüm zamanların en çok satan albümü olmuştur. Şarkı Sözleri (lyrics): Love of my life you've hurt me You've broken my heart and now you leave me Love of my life can't you see Bring it back bring it back Don't take it away from me Because you don't know What it means to me Love of my life don't leave me You've taken my love you now desert me Love of my life can't you see Bring it back bring it back Don't take it away from me Because you don't know What it means to me You will remember When this is blown over And everything's all by the way When i grow older I will be there at your side to remind you How i still love you i still love you Back hurry back Please bring it back home to me Because you don't know What it means to me Love of my life Love of my life Yeah
Shakira - Underneath Your Clothes (2001) 04:01
Shakira - Underneath Your Clothes (2001) 219 izlenme - 2 yıl önce Underneath Your Clothes, Shakira'nın ilk İngilizce albümü Laundry Service için yazıp seslendirdiği şarkıdır. Sanatçının kariyerinde "Hips Don't Lie" ve "Whenever, Wherever"'dan sonra en büyük hitidir.Shakira'nın Avustralya'da zirveye oturan 2. şarkısıdır. 6 milyondan fazla satışıyla 2000'li yılların en çok satan singlelarında ilk 20'ye giren bir diğer Shakira singleıdır. "Blenders" adlı ünlü müzik sitesinin yaptığı "The 500 Greatest Songs Since You Were Born" listesinde 391. sırada yer almıştır.
Keane - Somewhere Only We Know (Acoustic) 03:59
Keane - Somewhere Only We Know (Acoustic) 297 izlenme - 4 yıl önce The Best Of Keane is out now! Get it from Amazon http://po.st/bestofkeaneamzn / iTunes at http://po.st/bestofkeaneit / Keane Shop http://po.st/KeaneStoreYTD ... Şarkı Sözleri: I walked across an empty land I knew the pathway like the back of my hand I felt the earth beneath my feet Sat by the river and it made me complete Oh simple thing where have you gone? I'm getting old and I need something to rely on So tell me when you're gonna let me in I'm getting tired and I need somewhere to begin I came across a fallen tree I felt the branches of it looking at me Is this the place we used to love? Is this the place that I've been dreaming of? Oh simple thing where have you gone? I'm getting old and I need something to rely on So tell me when you're gonna let me in I'm getting tired and I need somewhere to begin And if you have a minute why don't we go Talk about it somewhere only we know? This could be the end of everything So why don't we go Somewhere only we know? Somewhere only we know? Oh simple thing where have you gone? I'm getting old and I need something to rely on So tell me when you're gonna let me in I'm getting tired and I need somewhere to begin And if you have a minute why don't we go Talk about it somewhere only we know? This could be the end of everything So why don't we go? So why don't we go? Ah-ah-ah Ah-ah-ah This could be the end of everything So why don't we go Somewhere only we know? Somewhere only we know? Somewhere only we know?
Richard Marx - Right Here Waiting (1989) 04:22
Richard Marx - Right Here Waiting (1989) 116 izlenme - 3 yıl önce Richard Noel Marx 16 eylül 1963 Şikago Amerikalı sanatçı. 80 li ve 90 lı yılların popüler sanatçısı genellikle aşk şarkılarıyla öne çıkmıştır.
Phil Collins - One More Night (1985) 05:19
Phil Collins - One More Night (1985) 72 izlenme - 2 yıl önce Philip David Charles Collins, veya genel olarak bilinen adıyla Phil Collins, 30 Ocak 1951 tarihli Chiswick, Londra, İngiltere doğumlu pop/rock müzisyeni, aktör ve baterist. Collins aynı zamanda ünlü rock grubu Genesis'in vokalisti ve bateristi olarak da tanınmaktadır. Ayrıca sanatçı solo albümleriyle Grammy Ödülü kazanmıştır. ...But Seriously adlı 1989 albümünde yer alan Another Day in Paradise adlı evsizlerin ve sokakta yaşayanların sorunlarına dikkat çeken parça, Phil Collins'e ve albümün yapımcısı Hugh Padgham'a 1991 Grammy Ödülü'nü kazandırmıştır. Ayrıca Collins, Tarzan filminin müzikleriyle Oscar ve Altın Küre Ödülü kazanmıştır.
John Waite - Missing You (1984) 04:02
John Waite - Missing You (1984) 66 izlenme - 3 yıl önce John Charles Waite(1952,Lancaster,Lancashire) İngiliz şarkıcı 1984'de çıkardığı "Missing You" adlı şarkısıyla Amerika Billboard Hot 100'de 1.sırayı almıştır. Şarkı Sözleri (lyrics): (John Waite&Mark Leonard&Charles Sanford) Every time I think of you I always catch my breath And I'm still standing here And you're miles away And I'm wondering why you left And there's a storm that's raging Through my frozen heart tonight I hear your name in certain circles And it always makes me smile I spend my time Thinking about you And it's almost driving me wild And there's a heart that's breaking Down this long distance line tonight I ain't missing you at all Since you've been gone away I ain't missing you No matter what I might say There's a message in the wire And I'm sending you this signal tonight You don't know how desperate I've become And it looks like I'm losing this fight In your world I have no meaning Though I'm trying hard to understand And it's my heart that's breaking Down this long distance line tonight
Bruce Springsteen - Secret Garden (1995) 04:28
Bruce Springsteen - Secret Garden (1995) 55 izlenme - 2 yıl önce Bruce Frederick Joseph Springsteen (23 Eylül 1949, New Jersey), ABD'li şarkıcı, gitarist ve şarkı yazarı. Bruce Springsteen 1960'lı yıllarda müzik hayatına başlayarak çeşitli gruplarla çalan folk ve rock'ı harmanlayan bir müzisyendir. E Street Band adlı grubu, Basçı Gary Tallent, saksafoncu Clarence Clemons, gitarist Steven Van Zandt, klavyeci Danny Federici, piyanist Roy Bittan ve baterist Max Weinberg'den oluşmaktadır. 1982 yılında Steven Van Zandt, solo çalışmalar yapmak için gruptan ayrılınca yerine Nils Lofgren geldi. 1989 yılında grubundan ayrılmış ve solo çalışmalara yönelmiştir. En ünlü albümleri , 'Born to Run' ve 'Born in the USA'dir.
Five for Fighting - Superman / It's Not Easy (2001) 03:38
Five for Fighting - Superman / It's Not Easy (2001) 64 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı şarkıcı ve besteci Vladimir John Ondrasik 2001 yılında çıkardığı "Superman / It's Not Easy" şarkısıyla Amerika Billboard Hot 100'de #14. , Amerika Billboard Adult Top 40'de #1.olmuştur.
Hall & Oates - Out Of Touch (1984) 05:15
Hall & Oates - Out Of Touch (1984) 55 izlenme - 2 yıl önce Hall & Oates veya Daryl Hall & John Oates Daryl Hall ve John Oates'ın 1972 yılında kuruduğu iki kişilik grup. 1970'lerin sonuna doğru ve 1980'lerin başında « rock and soul » adını verdikleri rock and roll ve blues ritimlerini karıştırarak en büyük şöhretlerini yakaladılar. Eleştirmenler Stephen Thomas Erlewine ve J. Scott McClintock grup hakkında[1] "Hall & Oates'in en iyi şarkıları, güçlü melodileri takip eden soul geleneklerininin esiri olmadan yeni dalga ve hard rock elemanlarıyla bütünlenen kancalarla doludur." Hall & Oates'ın ünü 1980'lerde söyledikleri pop şarkılarıyla güçlendi ve grup albümler kaydedip, turneler düzenlemeye devam etti. Aynı zamanda Hall & Oates birçok müzik tarzının sınırlarını geçebilme kapasitesi ile de tanındı.
Sting - Fields Of Gold (1993) 03:38
Sting - Fields Of Gold (1993) 37 izlenme - 2 yıl önce Gordon Matthew Thomas Sumner, tanındığı sahne adıyla Sting (d. 2 Ekim 1951), İngiliz müzisyendir. Sting ismi Phoenix Jazzmen ile beraberken takılmıştır. Bir performansta siyah ve sarı çizgili bir süveter ile çıktığı için grubun lideri Gordon Solomon kendisine bal arısı gibi göründüğünü söylemiştir. Bundan sonra da lakabı Sting (arı iğnesi) olarak kalmıştır.
Céline Dion - It's All Coming Back to Me Now (1996) 06:03
Céline Dion - It's All Coming Back to Me Now (1996) 42 izlenme - 2 yıl önce Sözleri Jim Steinman'a olan şarkı 1996 yılında US Billboard Hot 100'de #2. , US Billboard Top 40 Mainstream #1.sırayı almıştır.
Cheap Trick - The Flame (1988) 04:42
Cheap Trick - The Flame (1988) 19 izlenme - 2 yıl önce 1973'de kurulmuş olan Amerikalı rock grubunun en çok hit alan şarkıları "Surrender", "I Want You to Want Me", "Dream Police" ve "The Flame" dir.Şarkı Amerika Billboard Hot 100'de ilk sırayı almıştır.
Çağlar-Tears In Heaven 04:35
Çağlar-Tears In Heaven 19 izlenme - 3 yıl önce Tears İn Heaven Would you know my name if I saw you in Heaven? Would it be the same if I saw you in Heaven? I must be strong and carry on, `Cause I know I don`t belong here in Heaven. Would you hold my hand if I saw you in Heaven? Would you help me stand if I saw you in Heaven? I`ll find my way through night and day, `Cause I know I just can`t stay here in Heaven. Time can bring you down; time can bend your knees. Time can break your heart, have you begging please, begging please. Beyond the door there`s peace I`m sure, And I know there`ll be no more tears in Heaven.