Hoşgeldiniz!

Soğuk Havalar Videoları İzle

Soğuk Havalarda hissettiğim 00:06
Soğuk Havalarda hissettiğim 762 izlenme - 2 yıl önce Soğuk Havalarda hissettiğim -yeni vine
Üç Günlük Hava Tahmini (21 Şubat Pazar 2016) 04:15
Üç Günlük Hava Tahmini (21 Şubat Pazar 2016) 236 izlenme - 1 yıl önce 21 Şubat 2016 Pazar günü, ülke genelinde 3 ila 7 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, güney ve batı bölgelerde mevsim normalleri civarında, kuzey, iç ve doğu kesimlerde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları, Ankara'da yağmurlu 9, İstanbul'da sağnak yağışlı 9, İzmir'de sağnak yağışlı 15 derece olacak.
Bitlis) Dondurucu Soğuklarla Gelen Güzellik 01:33
Bitlis) Dondurucu Soğuklarla Gelen Güzellik 1 izlenme - 19 saat önce (BİTLİS) Dondurucu soğuklarla gelen güzellik Borularının patlamasıyla birlikte donan su, kartpostallık görüntü oluşturduBİTLİS (İHA) - Bitlis'in Ahlat ilçesindeki bir otelin bahçesinde patlayan borulardan fışkırarak donan su, kartpostallık görüntü oluşturdu.
soğuk havalarda kuşlar için ekmek ağacı yapın 00:55
soğuk havalarda kuşlar için ekmek ağacı yapın 368 izlenme - 7 yıl önce soğuk havalarda kuşlar için ekmek ağacı yapın
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 02:42
Kars'ta Soğuktan Gözyaşları Bile Dondu! 164 izlenme - 4 yıl önce İşte gözyaşlarının donduğu anlar...
Trafik Işıklarında Kuş Yuvası 00:42
Trafik Işıklarında Kuş Yuvası 89 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Leicester kentinde bir ökse ardıcı kuşu ailesi, kendilerine yuva olarak trafik ışıklarını seçmiş. Kuşların, soğuk havadan korunmak ve trafik ışıklarının sağladığı sıcaktan faydalanmak için burayı seçtikleri düşünülüyormuş.
Soğuk algınlığının belirtileri nelerdir? 00:34
Soğuk algınlığının belirtileri nelerdir? 11 izlenme - 1 yıl önce Soğuk algınlığı, soğuk havalarda karşılaşılan burun akıntısı, öksürük, hapşurma, gözlerde yanma, halsizlik, kulak ağrısı, eklem ağrısı, iştahsızlık gibi belirtiler ile ortaya çıkar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."