Hoşgeldiniz!

soğuk su

Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 12:01
Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor 1.707 izlenme - 2 ay önce https://www.youtube.com/channel/UCMONSnHxYpTbpIg50B42r5ww ABONEOL Niloya Hem Sıcak Su ile Hemde Soğuk Su ile Yıkanıyor
Meksika'nın Kaliteli K.O.Ç.'ları 04:05
Meksika'nın Kaliteli K.O.Ç.'ları 15.167 izlenme - 1 yıl önce Dayağa ve şiddete karşıyız ama böyle KOÇ'ların ıslahı için önce eşeği suya bağlayıp sonra dayağa başlamak gerek! Neyse ki videonun sonunda mutlu son var.
soğuk su şakası kızı bağırttı 01:00
soğuk su şakası kızı bağırttı 3.568 izlenme - 6 yıl önce
var buz gibi soğuk  su içen 01:08
var buz gibi soğuk su içen 3.910 izlenme - 7 yıl önce var buz gibi soğuk su içen
 Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 1.926 izlenme - 2 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 01:07
Dondurucu soğukta yılanlı su kuyusu 1.380 izlenme - 4 yıl önce Dondurucu Soğukta Yılanlı Su Kuyusu çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne Bağlı Çiftlik Köyü Yakınlarındaki Su Kuyusunda Bulunan İrili Ufaklı Toplam 28 Yılan Köylüleri Şaşkına Çevirdi.
Soğuğa Bikiniyle Kafa Atan Kadın 00:49
Soğuğa Bikiniyle Kafa Atan Kadın 796 izlenme - 2 yıl önce Bu karda, kışta, kıyamette kimimiz şöminenin başında, kimimiz sobaya paralel yalanmış, kimimiz klima başında ısınmaya çalışırken, kedisine köpeğine sarılıp bacak arasına sarıp ısınma gayreti içinde olanını bile gördük ama şu balık etli rus ablamızın bikinisiyle ölüme kafa attığına şahit olunca şöyle bir kemeri gevşetip bakmaktan kendimi geri alamadım,kurşun geçirmez arkadaş bunlar, osmanlı padişahlarımız ağzının tadını biliyor diye de eklemek istiyorum.
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 684 izlenme - 2 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Donmak Üzere Olan Kuzuyu Kurtarmak 08:28
Donmak Üzere Olan Kuzuyu Kurtarmak 193 izlenme - 1 yıl önce Söyleyecek pek fazla bişey yok, arkadaş kışın soğuğunda hiç düşünmeden giriyor suya ve sevimli kuzuyu kurtarıyor. Üşümesin diye de ayrı bi çaba harcıyor. Helal olsun demek boynumuzun borcu..
Kolpadan Deneyler / Türkiye'nin En Soğuk Yeri Çankırı 02:00
Kolpadan Deneyler / Türkiye'nin En Soğuk Yeri Çankırı 353 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz bu yıl kış tüm Yurtta çok sert geçmekte ve de bunun elbette sosyal yaşantı üzerine etkileri de olmakta. Çankırı'nın Orta ilçesinde bilimsever bir vatandağımızın ilçesinin Türkiye'nin en soğuk yeri olduğunu kanıtlamak adına yaptığı bilimsel deneyini izliyoruz. Videodaki can alıcı noktalar için spoiler vermek gerekirse; su alınan marketçinin noluyor lan bakışlarını belirtmek yeterlidir.
En Seksi Ice Bucket Challenge Derlemesi 3 - ALS 14:48
En Seksi Ice Bucket Challenge Derlemesi 3 - ALS 302 izlenme - 1 yıl önce Ice bucket challenge videolarından seçerek derlenmiş en seksi kızlarımızın 2. videosu. Keyifle izleyiniz.. Buna da bakınız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/213989/en-seksi-ice-bucket-challenge-derlemesi
Jean-Claude Van Damme'ın Kızından Ice Bucket Challenge 00:43
Jean-Claude Van Damme'ın Kızından Ice Bucket Challenge 329 izlenme - 2 yıl önce Babası tarafından challenge daveti üzerine böyle bi şey yapan sevimli kızımızı izliyoruz efenim. Kendisi hakkında ayrıntılı bilgi için: http://en.wikipedia.org/wiki/Bianca_Bree
  Soğuk Suda Yüzen Rus Askerler 02:04
Soğuk Suda Yüzen Rus Askerler 277 izlenme - 3 yıl önce Rus Denizaltı Mürettebatı Soğuk Suda Yüzmeyi Denedi 09.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Soğuk Suda Yüzen Rus Askerler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Als'yi, Kanser Sandı; Üzerine Soğuk Su Döktü 01:09
Als'yi, Kanser Sandı; Üzerine Soğuk Su Döktü 172 izlenme - 2 yıl önce Als'yi, Kanser Hastalığı Sanan Dayı; Üzerine Soğuk Su Döktü
Sanalika Soğuk Su Fragman 00:49
Sanalika Soğuk Su Fragman 271 izlenme - 5 yıl önce yeni dzi yeni fragman
Soğuk Su 00:16
Soğuk Su 154 izlenme - 3 yıl önce Uluyayla Soğuk Su
Soğuk Suda Yıkama Deneyini Basan Ayı 01:59
Soğuk Suda Yıkama Deneyini Basan Ayı 230 izlenme - 4 yıl önce Meraklı ayı Eco Bubble çamaşır makinesinin soğuk suda yıkama deneyini basarsa neler olur
Mehmet Erenler - Soğuk Su Başında 03:01
Mehmet Erenler - Soğuk Su Başında 285 izlenme - 5 yıl önce
Britney Spears'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:11
Britney Spears'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 99 izlenme - 2 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. ve karşınızda Britney Spears'ın soğuk suyla buluşma anı sizlerle.
Grup Ulubey - Soğuk Su 02:37
Grup Ulubey - Soğuk Su 109 izlenme - 3 yıl önce Grup Ulubey - Soğuk Su
Koç Ergin Ataman -  Orenga - Coach K - Katsikaris'e Meydan Okudu 00:23
Koç Ergin Ataman - Orenga - Coach K - Katsikaris'e Meydan Okudu 77 izlenme - 2 yıl önce Prandelli’nin meydan okumasını kabul eden A Milli Takım ve Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, Orenga, Coach-K ve Katsikaris’e meydan okudu.
Soğuk Su Dökerken Yaşanan Failler 03:52
Soğuk Su Dökerken Yaşanan Failler 66 izlenme - 2 yıl önce Efendim son günlerde Bill Gates ve Mark Zuckerberg'in başlattığı ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağıya soğuk su dökme olayının hepsi tabii ki de başarılı olmadı. CopyCat Channel ekibi faillerin tamamını aynı videoda derlemişler. İzleyelim..
soğuk su-cold water-(justin bieber&major lazer)Türkçe-Akapella-Cenk Çetin 03:04
soğuk su-cold water-(justin bieber&major lazer)Türkçe-Akapella-Cenk Çetin 3 izlenme - 1 ay önce soğuk su-cold water-(justin bieber&major lazer)Türkçe-Akapella-Cenk Çetin-mixpad-10channel-stereo-(win mic set-48000-hz)
Sıcak Misketlerin Buzlu Sudaki İlginç Değişimi 01:31
Sıcak Misketlerin Buzlu Sudaki İlginç Değişimi 24 izlenme - 1 yıl önce Küçüklüğümüzün vazgeçilmez oyuncağı misketler buzlu suyun içine atıldığında bakalım ne sonuçlar veriyor.
Barışın Banyo Savaşı 04:11
Barışın Banyo Savaşı 108 izlenme - 3 yıl önce Su Soğuk Olduğu İçin Banyo Yapmasına İzin Verilmeyen Çocuğun Hain Planı... Siz Uyarken Çocuğunuz Soğuk Su İle Banyo Yapabilir.... Dikkaaattt!!!
Rusya'da Rüzgar Kayağı Yapmak 02:34
Rusya'da Rüzgar Kayağı Yapmak 44 izlenme - 2 yıl önce Doğa şartlarının çetin olduğu Rusya'da yeni biri spor ortaya çıktı. Rüzgarla buzu birleştiren bu sporda amaç yoldan geçen arabaların altında kalmdan karşıdan karşıya geçebilmek.
Jack Black'in ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Başının Aşağısından Soğuk Su Dökmesi 00:37
Jack Black'in ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Başının Aşağısından Soğuk Su Dökmesi 33 izlenme - 2 yıl önce Her ne kadar üyesi olduğu Tenacious D videolarını adminler kabul etmese bile benim için bir başkadır Jack Black reisin yeri. O da Bill Gates, Mark Zuckerberg ve Robert Downey Jr. gibi başından aşağıya bir kova soğuk su dökmüş. "Kyle Gass nerede?" demeden duramıyoruz
Fatma Tütüncüoğlu - Levent Saraç - Terliyken Soğuk Su İçmeyelim 08:03
Fatma Tütüncüoğlu - Levent Saraç - Terliyken Soğuk Su İçmeyelim 45 izlenme - 5 yıl önce
Burhan Öçal - Soğuk Su da / In The Cold Water 03:56
Burhan Öçal - Soğuk Su da / In The Cold Water 42 izlenme - 5 yıl önce
Burhan Öçal - Soğuk Su da / In The Cold Water 03:56
Burhan Öçal - Soğuk Su da / In The Cold Water 15 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Karadeniz Çıkış Tarihi: 25.02.1999 Enstrümental