Hoşgeldiniz!

soğukkanlı

Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 00:21
Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 753.444 izlenme - 3 yıl önce Meşhur asker abimizin yine o meşhur anlarını thugladık layfladık, buyrun azizim. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz:http://www.izlesene.com/thuglife
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 00:18
Başa Gelmeyince Bilinmez Sözünün Vuku Bulması 801.587 izlenme - 3 yıl önce Ablamız gerçekten tarihin en soğukkanlı insanlarından birisi olsa gerek. Olayı aslında yaşıyor ama ağaç düştükten sonra sanki 5 saniye öncesi yaşanmamış gibi davranıyor.
İstediğimiz Soğukkanlı Sürücü 00:31
İstediğimiz Soğukkanlı Sürücü 43.736 izlenme - 4 yıl önce Hız yaparken heyecanlı bir şekilde anlatan sürücü kaza sırasında birden sakinleşti.
Soğukkanlı Kaleciler 05:02
Soğukkanlı Kaleciler 1.862 izlenme - 1 yıl önce "Ceza sahasında çalım atılmaz" cümlesini siklemeyip üstlerine gelen forvetleri soğukkanllıkla egale eden kalecilerin bulunduğu en iyi 10 hareket.
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 07:06
Bir İdam Mahkûmunun Son Anları - In Cold Blood Filminden (1967) 1.819 izlenme - 3 yıl önce Varlıklı bir ailenin katledilmesini, aileyi katleden iki suçlunun karakterlerinin her yönünü, işlenen cinayetin sebebinin ne olabileceğini, idamın bu tür vak'aları önlemede yeterli olup olmadığını 'soğukkanlı' bir şekilde anlatan bir filmdir In Cold Blood. Bu sahnede de suçlular yakalanır ve cezaları asılmaktır. Evet, bir idam mahkûmunun son anlarını, babasını hem sevip hem de ondan nefret ettiğini söylemesini, özür dilemesini ama kimden özür dileyeceğini bilememesini, idam hükmünün yerine getirilmesi hakkındaki birkaç diyalogu izleyeceksiniz. Videoda idam sahnesi de gösterilmektedir. Kaldıramazsanız izlemeyin. Bu sahneler filmin son bölümüdür.
Soğukkanlılığı Uçlarda Yaşayan Genç 01:27
Soğukkanlılığı Uçlarda Yaşayan Genç 913 izlenme - 3 yıl önce Bugün bu haberin videosunu izlerken farkettim de eleman gerçekten hayattan soğumuş, dünya yıkılsa skinde değil dedikleri bu olsa gerek. ok çıkarıp da ''aha şu eleman'' demeye gerek yok sanırsam.
NBA Tarihinin En Cool Üçlüğünü Atmak - Paul George 00:33
NBA Tarihinin En Cool Üçlüğünü Atmak - Paul George 717 izlenme - 3 yıl önce NBA 2013-2014 sezonunda iyi bir sezon geçiren indiana pacers geçmiş maçlarda aldığı galibiyetlerin rahatlığıyla belli bi yerden sonra maçları pek iplememeye başlamıştı. zaten genelde sezonu iyi geçiren takımlar son 5-10 maçlarında ya bench ağırlıkı bi kadroyla çıkar yada as oyuncuları pek rahat olur. Paul George bunun en güzel örneklerinden birini vermiş ancak sezon rahatlığı değil bu acayip bi şey farklı bi kafa bu..
Soğukkanlı Cinayetler - Ice Cold Killers 48:06
Soğukkanlı Cinayetler - Ice Cold Killers 532 izlenme - 3 yıl önce Bu seride soğukkanlı katillerin ellerinde kaybolan insan hikâyelerini ele alacağız. Bu dizide herkesi şok eden gerçek suç hikâyeleri ele alınmaktadır. Bazen aile bireylerinin veya olayı gerçekleştirenlerin ve bazen de dedektiflerin görüşlerine yer verilen bu dizide, inanılması güç hikâyelerle karşılaşacak ve insanın bazen ne kadar kötü olabileceğine şahit olacaksınız. Ve çok korunaklı bir yerde dahi olsanız, avcı insan olunca bundan asla kaçış olmadığını göreceksiniz. Alaska'da dünyanın diğer bölgelerine oranla çok daha fazla insan kaybolur. Kimi zaman bunun sebebi doğal koşullardır kimi zaman ise insanlardır. Alaska'nın el değmemiş Amid bölgesinde, bazı insanlar kaybolmaya başlar. İnsanların her şeyden uzaklaşabileceği ve her şeyden saklanabileceği bir yerdir bu bölge. Bir katil için ise cinayet işleyip saklanılabilecek en uygun yer. Alaska Petrol hattı Alaska'ya büyük para girdisi sağlıyor ve buraya insan göçü çekiyordu. Fakat bu durum doğanın da tahrip olmasına sebep oluyordu. Bundan endişe duyanlardan birisi de Kaliforniyalı çevre bilimci Luis Hastings idi. Boru hattını havaya uçurmayı düşünen Hastings, bunu yapmadan önce şahitleri ortadan kaldırmalıydı. İşte bu seride bazen, McCarthy gibi kasabasında kurbanlarına gizlice yaklaşarak, amacına ulaşmak için şahitleri bir bir öldüren birini tahlil ederken, bazen de görünüşte çok iyi bir aile babası olan Robert Hansen gibi soğukkanlı katilin işlediği cinayetleri ele alacağız. Katiller hakkında kişilik tahminleri yapacak ve işin görünen kısmının ardındaki gerçekleri araştıracağız. Soğukkanlı Katiller ve cinayetleri serisi, bu ve benzeri kan donduran cinayetleri tanıklar, kurbanların aileleri ve dedektiflerin bakış açısıyla, yer yer canlandırarak anlatan muhteşem bir yapımdır. http://renkyapim.com.tr/belgeseller/sogukkanli-katiller-ice-cold-killers/
dünyanın en soğukkanlı adamı 00:32
dünyanın en soğukkanlı adamı 1.088 izlenme - 8 yıl önce
Uçak Düşerken Düşüş Anını Videoya Alan Yolcu 02:58
Uçak Düşerken Düşüş Anını Videoya Alan Yolcu 781 izlenme - 3 yıl önce Hawaii'de bir jet yakıt sorunu nedeniyle suya düşüyor, pilotlar her ne kadar kontrollü bir düşüş gerçekleştirseler de, Loretta Fuddy isimli bir yolcu bu kazadan sağ kurtulamıyor. Bir yolcu bu anı kamerasıyla kayıt altına alıyor. Dikkat ederseniz adamlar sizin videoyu izlerken ki haliniz kadar soğukkanlı.
Soğukkanlı Rus Emmi 00:32
Soğukkanlı Rus Emmi 512 izlenme - 3 yıl önce Videodaki bizim buraların çobanlarına benzediginden dolayı kanım ısınan emmi bir muhabirle röportaj yapıor o sırada bir araba yırtık dondan çıkar gibi fırlayıp geliyor ama emmide milim kıpırdama yok .Hani deyim yerindeyse amuna goduumun arabasını fırlatta bi bakayım deyip fırlattırmış ve keyifle izliyor gibi bi durumu var. izliyoruz.. Ana mesaj: ister fakir ol ister fukara her yemekten sonra yak bi cigara ..
 Soğukkanlılığı Uçlarda Yaşayan Genç 01:27
Soğukkanlılığı Uçlarda Yaşayan Genç 427 izlenme - 4 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Zamanlar Rusya'da (Devrilen Kamyon) 00:21
Bir Zamanlar Rusya'da (Devrilen Kamyon) 234 izlenme - 3 yıl önce Ekranda karlar içinde yürüyen bir Rus kızı görüntüsü belirince insan ister istemez ''Hah gene moderatörler rating için sırtlarını bir Rus'a dayamışlar'' diye düşünmeye başlasanız da olay bu kez biraz farklı. Yani ''Rus kızı yok mu?'' diyorsanız hayır o da var ama esas burada mevzu; Rusların ne kadar soğukkanlı insanlar olduklarını bir kez daha gözlerimizle görmemiz. Neyse isterseniz lafı çok uzatmadan videoya geçelim.
azraille burun buruna gelen soğukkanlı adam 00:32
azraille burun buruna gelen soğukkanlı adam 659 izlenme - 8 yıl önce azraille burun buruna gelen soğukkanlı adam
İmama Deprem Şakası Yapılırsa! 04:42
İmama Deprem Şakası Yapılırsa! 194 izlenme - 5 yıl önce Deprem oluyor şakası yapılan imamın soğukkanlı halleri ortaya bu ilginç görüntüleri çıkardı.
dead cool fragmanı 1 01:01
dead cool fragmanı 1 150 izlenme - 7 yıl önce david adında 15 yaşlarında bir gencin modern aile ilişkilerine bakış açısının hikayesi. babasını bir araba kazasında kaybettikten 6 sene sonra david annesinin birlikte olduğu başka bir adamın evine taşınmak zorunda kalır. kendi yaşındaki üvey kız ve erkek kardeşleri üvey babasının eski huysuz kavgacı guru karısı ve dobra çok aksi bir büyükanne' yi barındıran bu ailenin içine girince david kendisini bu çılgın aileden çekip kurtaracak babasının hayaletini görme fantazilerine başlar.
Dünyanın En Soğukkanlı Muhabiri 00:31
Dünyanın En Soğukkanlı Muhabiri 81 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayında üstünde dev hamamböceği dolaşan muhabir ya olayın farkında değil, ya da fazla soğukkanlı