Hoşgeldiniz!

soğutucu

5 Fanlı Laptop Soğutucu TX Ergo500 00:58
5 Fanlı Laptop Soğutucu TX Ergo500 2.354 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda 5 fanllı laptop soğutucu TX Ergo500 le karşınızdayız..5 Fanı ve mavi led ışıklarıyla oldukça şık..İyi seyirler
İşlemci Üzerinde Yumurta Pişirmek 14:21
İşlemci Üzerinde Yumurta Pişirmek 3.352 izlenme - 2 yıl önce Nejdat Delioğlu Abimiz Boş Bakkal Misali Düşünürken, Verdiği Sözü Aklına Gelmiş Ve CPU üzerine Yerleştirdiği Kabın İçinde Yumurta Haşlayıp Afiyetle Yiyor (Biraz Laz Havası Var)
İnceleme: Trust Xstream 01:45
İnceleme: Trust Xstream 2.029 izlenme - 5 yıl önce İnceleme: Trust Xstream
Akvaryum Soğutucu 00:36
Akvaryum Soğutucu 2.953 izlenme - 8 yıl önce yaz geldi,soğutucuları çıkarın...
Heyecanlı Taraftar Kızın Tepeden Soğutucu İle Aşağı Düşmesi 00:41
Heyecanlı Taraftar Kızın Tepeden Soğutucu İle Aşağı Düşmesi 58 izlenme - 2 ay önce Yüksek bir tepedeyseniz oturduğunuz yere dikkat edin.
Şevket Altuğ - Muhteşem AEG Reklamı 00:21
Şevket Altuğ - Muhteşem AEG Reklamı 346 izlenme - 2 yıl önce Şevket Abimizin rol aldığı bu reklam filminde Şevket Altuğ yolda giderken Soğutucu abinin Şevket Abiye seslenmesiyle olaylar gelişir bir nevi kendi reklamını kendi yapar,soğutucunun ses tonu insanı eritecek cinstendir ve bu sayede süper bir reklam çıkar ortaya ibretle izleyelim efenim.
İçecekler için Hızlı Soğutucu - BirFikrinMiVar Yarı Final 14:33
İçecekler için Hızlı Soğutucu - BirFikrinMiVar Yarı Final 190 izlenme - 2 yıl önce BirFikrinMiVar yarışması 8.Sezon birincisi proje sadece 2 dakikada içecekleri buz gibi yapıyor. Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altındadır. Yarı Final http://www.hizlisogutucu.com/
Fan bilgisayar kasasına Nasıl Takılır ? - Hasan Eryilmaz'la Nasıl Takılır ?- 01:52
Fan bilgisayar kasasına Nasıl Takılır ? - Hasan Eryilmaz'la Nasıl Takılır ?- 138 izlenme - 1 yıl önce bilgisayarıma soğutucuyu nasıl takarım sorusuna cevap vereceğiz.? Hediyelerinizi Bekliyorum :) Adres : HASAN ERYILMAZ - HasCoding PTT Kargo Emirdağ Şubesi Afyonkarahisar Hasan ERYILMAZ Facebook Sayfası : http://adf.ly/1YW8Rq HasCoding Facebook Sayfası : http://adf.ly/1YW8ge HasCoding Tişörtleri : http://adf.ly/1YW8mn
Usb Buzlu Soğutucu 02:10
Usb Buzlu Soğutucu 1.254 izlenme - 9 yıl önce usb buzlu soğutucu (c) berkan
Sarfiyatsız Soğutucu Buzdolabı Prototipi Türkçe Çe 03:36
Sarfiyatsız Soğutucu Buzdolabı Prototipi Türkçe Çe 889 izlenme - 8 yıl önce http://www.tercumex.com.tr ted talks'da adam grosser geliştirdikleri sarfiyatsız soğutucunun tanıtımını yapıyor. süper bir alet. altyazıları tercumex çevirdi.
Zalman CNPS14X Soğutucu İncelemesi 06:22
Zalman CNPS14X Soğutucu İncelemesi 59 izlenme - 2 yıl önce
Süper Beşli - Bir grup çalışması 01:08
Süper Beşli - Bir grup çalışması 119 izlenme - 3 yıl önce Grubun adı Süper Beşli olunca ve başkan,sayman yazman filan diye artistik bir tanıtımla başlayınca video herhalde soğuk füzyonu yaptı bunlar diye düşündüm.İnteraktif eğitim diye diye çocuklarımızı maymuna çevirdiniz ulan.Belli işte bu süper beşli grubu ödevi son güne kadar yapmak yerine başkan, yazman, sayman hepsi taşak kebabı yapmış son günde o panikle bunu icat etmişler.Ben bu çocuklara kızmıyorum evet çok güzel diye onları gazlayan öğretmene kızıyorum.