Hoşgeldiniz!

Şok Market Videoları İzle

Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 00:33
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 5.456 izlenme - 2 yıl önce Şok reklamları Gülben Ergen ile izleyenleri şoktan şoka uğratıyor. Şok müşterilerine yapılan gizli kamera şakaları o kadar gerçekçi ki, hem şakaya uğrayanlar hem izleyenlere adeta şok geçiriyor.
Şok Marketler Reklam Filmi 00:39
Şok Marketler Reklam Filmi 2.470 izlenme - 3 yıl önce Şok, Gelin Kaynana Çekişmesine Son Veriyor! Şok'ta Her Şey Marka, Fiyatlar Fabrikadan Halka!
Şok Marketler - Gülben Ergen Mis Süt Reklamı 00:31
Şok Marketler - Gülben Ergen Mis Süt Reklamı 1.769 izlenme - 2 yıl önce Bu ismi tanıdınız mı? Şok’a girmeye hazır mısın Türkiye?
Ttttt 00:47
Ttttt 876 izlenme - 8 yıl önce ttttt
Şok Marketler - Gülben Ergen Mintax Reklamı 00:31
Şok Marketler - Gülben Ergen Mintax Reklamı 285 izlenme - 2 yıl önce Tüm Türkiye Şok'a giriyor!
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı - Yaşlanmış Gülben Ergen İçerir 00:31
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı - Yaşlanmış Gülben Ergen İçerir 221 izlenme - 1 yıl önce Gülben Ergen'i plastik makyajla yaşlandırıp vatandaşın nabzını ölçmek için şok mağazasının içine salıverirler. Bir ürün için yardım isteyen Gülben vatandaşın şok tepkisiyle karşılaşır. Oyunculuklar ise takdiri şayan.
Gülben Ergen'i Yaşlandırıp Markete Gönderdiler 00:31
Gülben Ergen'i Yaşlandırıp Markete Gönderdiler 58 izlenme - 2 yıl önce Şok market Gülben Ergen'i yaşlandırıp marketin içine gönderdi. Müşteri gibi alışveriş yapan Ergen, diğer müşterileri şaşkına çevirdi. Gerçtiğimiz Mart ayında Gülben Ergen‘le çalışmaya başlayacağını Twitter hesabı üzerinden duyuran Şok marketler zinciri, ünlü şarkıcının rol aldığı kampanyası ile ziyaretçilerine gizli kamera sürprizi yapıyor. Kampanya filminde makyaj ve köstüm desteği ile yaşlandırılan Ergen, bir Şok müşterisinden reyondaki sütün fiyatını okumak için yardım isterken görülüyor. Önce sütün fiyatına şaşıran ikilinin heyecanı Ergen’in maskesini çıkarması ile zirve yapıyor.
Sok Market Revizyon 04:24
Sok Market Revizyon 11 izlenme - 1 yıl önce şok market
Şok'a Girdi 00:15
Şok'a Girdi 21 izlenme - 2 yıl önce Bir markette reyonları düzenleyen personelin üzerine devrilen su şişeleri sonucu şoka girdiği anlar. (Dikkat edin, olduğu yerden uzaklaşmıyor aksine donup kalıyor.)