Hoşgeldiniz!

şok market

Şok Marketler Reklam Filmi 00:39
Şok Marketler Reklam Filmi 5.661 izlenme - 3 yıl önce Şok, Gelin Kaynana Çekişmesine Son Veriyor! Şok'ta Her Şey Marka, Fiyatlar Fabrikadan Halka!
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 00:33
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı (Kasiyer Gülben Ergen İçerir) 5.637 izlenme - 2 yıl önce Şok reklamları Gülben Ergen ile izleyenleri şoktan şoka uğratıyor. Şok müşterilerine yapılan gizli kamera şakaları o kadar gerçekçi ki, hem şakaya uğrayanlar hem izleyenlere adeta şok geçiriyor.
Şok Marketler - Gülben Ergen Mis Süt Reklamı 00:31
Şok Marketler - Gülben Ergen Mis Süt Reklamı 2.302 izlenme - 2 yıl önce Bu ismi tanıdınız mı? Şok’a girmeye hazır mısın Türkiye?
Şok Marketler - Gülben Ergen Mintax Reklamı 00:31
Şok Marketler - Gülben Ergen Mintax Reklamı 762 izlenme - 2 yıl önce Tüm Türkiye Şok'a giriyor!
Ttttt 00:47
Ttttt 880 izlenme - 8 yıl önce ttttt
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı - Yaşlanmış Gülben Ergen İçerir 00:31
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı - Yaşlanmış Gülben Ergen İçerir 320 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen'i plastik makyajla yaşlandırıp vatandaşın nabzını ölçmek için şok mağazasının içine salıverirler. Bir ürün için yardım isteyen Gülben vatandaşın şok tepkisiyle karşılaşır. Oyunculuklar ise takdiri şayan.
Gülben Ergen'i Yaşlandırıp Markete Gönderdiler 00:31
Gülben Ergen'i Yaşlandırıp Markete Gönderdiler 61 izlenme - 2 yıl önce Şok market Gülben Ergen'i yaşlandırıp marketin içine gönderdi. Müşteri gibi alışveriş yapan Ergen, diğer müşterileri şaşkına çevirdi. Gerçtiğimiz Mart ayında Gülben Ergen‘le çalışmaya başlayacağını Twitter hesabı üzerinden duyuran Şok marketler zinciri, ünlü şarkıcının rol aldığı kampanyası ile ziyaretçilerine gizli kamera sürprizi yapıyor. Kampanya filminde makyaj ve köstüm desteği ile yaşlandırılan Ergen, bir Şok müşterisinden reyondaki sütün fiyatını okumak için yardım isterken görülüyor. Önce sütün fiyatına şaşıran ikilinin heyecanı Ergen’in maskesini çıkarması ile zirve yapıyor.