Hoşgeldiniz!

şok sözler

Milli Eğitim Bakanlığı İşe Yaramazdır 01:20
Milli Eğitim Bakanlığı İşe Yaramazdır 6.079 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı'nın Münih'te yaptığı bir konuşmada verdiği ayar.
Adnan Oktar: 02:57
Adnan Oktar: "cennette Sevişmek İstiyorum" 3.532 izlenme - 4 yıl önce Adnan Oktar: Benim canım cennette kadınlarla beraber olmak istiyor. 15.12.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Adnan Oktar: "Cennette sevişmek istiyorum"' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kütahyalı'dan Okan Bayülgen'e Şok Sözler! 01:41
Kütahyalı'dan Okan Bayülgen'e Şok Sözler! 2.801 izlenme - 6 yıl önce
Müjde Ar'dan Şok Sözler 03:31
Müjde Ar'dan Şok Sözler 3.753 izlenme - 9 yıl önce 'ne yalayıp, yutalım biz hocam'
Müjde Ar'dan Şok Sözler 01:06
Müjde Ar'dan Şok Sözler 2.079 izlenme - 7 yıl önce artiz mektebi'nin sivri dilli jüri üyesi müjde ar yarışmacılara yaptığı yorumlarla herkesi şaşırtmaya devam ediyor
Atilla Taş'tan Hülya Avşar'a şok sözler! 04:13
Atilla Taş'tan Hülya Avşar'a şok sözler! 2.062 izlenme - 6 yıl önce
Levent Kırca Bu Kez Sanatçıları Bombaladı 02:54
Levent Kırca Bu Kez Sanatçıları Bombaladı 967 izlenme - 5 yıl önce Tiyatro Oyuncusu Levent Kırca, "Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti" dedi. Tiyatro Oyuncusu Levent Kırca, sanat camiasında fikirlerini değiştirenler olduğunu belirterek, "Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en son Ali Poyrazoğlu girdi devreye. Ben bunlara artık söz söylemiyorum gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum" dedi. Kırca, Erciyes Üniversitesi Düşünce ve Tartışma Kulübü ile Türkiye Gençlik Birliğinin (TGB) Sabancı Kültür Merkezi'nde düzenlediği söyleşiye katıldı. Programa yaklaşık bir saat geç gelen Kırca, programdan haberi olmadığını o yüzden geç katıldığını dile getirdi. Medyaya yönelik çeşitli eleştirilerde bulunan Kırca, "Ben sizlere sanat alanındaki dönek arkadaşlarımdan söz edeyim. Onlar da beni son derece üzüyor. Sezen Aksu ile başlayan döneklik furyası Halil Ergün ile devam etti ve en son Ali Poyrazoğlu girdi devreye. 'Hükümetin yaptıklarını çok beğeniyorum' dedi. Ben bunlara artık söz söylemiyorum gıyaplarında yüzlerine tükürüyorum. Artık bu insanların dönüşü diye bir şey olamaz. Dönseler de onları bağrımıza basmamız artık mümkün değil. Benim için onlar birer vatan hainidir bunu açıkça söylüyorum" diye konuştu. Sabancı Kültür Merkezi'ndeki söyleşiye, Levent Kırca'nın yanı sıra CHP Kayseri Milletvekili Şevki Kulkuloğlu ve çok sayıda öğrenci katıldı. Bir grup öğrencinin güvenlik gerekçesi ile söyleşiye alınmaması nedeniyle program öncesi kısa süre gerginlik yaşandı. Grup adına açıklama yapan Ülkü Ocakları Üniversite Temsilcisi Cemil Parlak, niyetlerinin sadece söyleşiyi takip etmek olduğunu belirterek, "Öğrenci kimliklerimizi göstermemize rağmen emniyet yetkilileri bizi içeri almıyor. Biz, buraya sadece Levent Kırca'yı dinlemek için geldik" diye konuştu.
Ümit Özat'tan Ufuk Özerten'e Ağır Cevap: En Büyük Ş*refsiz Odur! 02:13
Ümit Özat'tan Ufuk Özerten'e Ağır Cevap: En Büyük Ş*refsiz Odur! 821 izlenme - 5 yıl önce Ümit Özat, kendisine şerefsiz diyen TFF yöneticisi Ufuk Özerten'e sert ifadelerle cevap verdi. Ufuk Özerten Şok Sözler, Ümit Özat'ın Cevabı ümit özat ufuk özerten,ümit özat ufuk özerten atışması, ümit özat ufuk özerten şerefsiz, şerefsiz, ümit özat ,ufuk özerten,ümit özat şerefsiz açıklaması, beyaz tv beyaz futbol,beyaz tv ,beyaz futbol,beyaz tv ,beyaz futbol programı, ahmet çakar, ahmet çakar ufuk özerten konuşması, ahmet çakar ağzını yırtarlar
Mansur Yavaş'tan Şoke Eden Sözler 00:57
Mansur Yavaş'tan Şoke Eden Sözler 494 izlenme - 4 yıl önce CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın eski bir mitinginde yaptığı şok sözleri yeniden gün yüzüne çıktı Eski MHP'li Mansur Yavaş, geçmişteki bir mitingde yaptığı konuşma ile çok tepki çekmişti. Yavaş'ın o konuşması yeniden gündeme geldi. Mansur Yavaş, geçmişte Beypazarı'nda düzenlenen bir mitingde yaptığı konuşmada, adaylardan bahsederken "Birinci sıradaki Ağrılı, ikinci sıradaki Diyarbakırlı, üçüncü sıradaki Mardin Derikli" demiş ve eklemişti; "Ne yapılmak isteniyor? Mecbur muyuz Ağrılıyı seçmeye, Diyarbakırlıyı seçmeye?" "O İNSANLARI MECLİS'E GÖNDEREMEYİZ" Beyaz gazetenin haberine göre; Yavaş, siyasetçi Hasan Hüseyin Ceylan için ise, "Ceylan uğruna Ağrı'ya, Mardin'e, Diyarbakır'a hizmet edecek insanları Meclis'e gönderemeyiz. Kendileri broşür dağıtıyorlar. Zaten altıyı çıkartmışlar şu anda. Niye oy veriyorsunuz Beypazarı'ndan o zaman? Birisi Karslıların oyunu alacak. Biri Çankırılıların oyunu alacak. Ankaralıların oyunu kim alacak? Meclis'te ülkücüler olmazsa, köpeksiz köyde değneksiz dolaşır gibi dolaşacaklar. Asla müsade etmeyeceğiz. Bakınız vereceğiniz oyların nereye gideceğini iyi hesap edin" şeklinde konuşuyor.
Levent Kırca'dan, Kılıçdaroğlu'na şok sözler 03:46
Levent Kırca'dan, Kılıçdaroğlu'na şok sözler 585 izlenme - 5 yıl önce Levent Kırca'dan, Kılıçdaroğlu'na şok sözler
Ahmet Çakar'dan Şok Sözler! 01:32
Ahmet Çakar'dan Şok Sözler! 436 izlenme - 6 yıl önce Ahmet Çakar: 'Yavşak Bir Medya Var'
Yaşar Nuri Öztürk'ten Canlı Yayında Şok Sözler! 01:11
Yaşar Nuri Öztürk'ten Canlı Yayında Şok Sözler! 283 izlenme - 5 yıl önce Yaşar Nuri Öztürk'ten Canlı Yayında Hak Edenlere Onun Bunun Çocuğu
Levent Kırca'dan Ali Poyrazoğlu Ve Sezen Aksu'ya Şok Sözler! 02:25
Levent Kırca'dan Ali Poyrazoğlu Ve Sezen Aksu'ya Şok Sözler! 218 izlenme - 5 yıl önce Levent Kırca'dan Ali Poyrazoğlu ve Sezen Aksu'ya şok sözler!
Adnan Oktar'dan Şok Sözler Kaşar Gibi Kadınlar Var 01:51
Adnan Oktar'dan Şok Sözler Kaşar Gibi Kadınlar Var 176 izlenme - 4 yıl önce Kedicikleri ile yaptığı sohbetlerle sık sık gündem olan Adnan Oktar, kendi kanalı A9'da ilginç bir muhabbetin altına daha imza attı.
Canan Arıtman'dan Başörtüsü Hakkında Şok Sözler 01:27
Canan Arıtman'dan Başörtüsü Hakkında Şok Sözler 131 izlenme - 4 yıl önce Canan Arıtman'dan başörtüsü hakkında şok sözler - meclise giren başörtülü vekiller
Levent Kırca'dan, Kılıçdaroğlu'na şok sözler! 03:46
Levent Kırca'dan, Kılıçdaroğlu'na şok sözler! 154 izlenme - 5 yıl önce Sanatçı Levent Kırca, beş bin kişinin bulunduğu ortamda akıl almaz sözler etti..
Okan Bayülgen'den Şok Sözler! 09:21
Okan Bayülgen'den Şok Sözler! 150 izlenme - 5 yıl önce Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya Zirvesi 2012'ye katılan Okan Bayülgen, konuşma yaptığı sırada bir sigara yaktı. Genç bir kız onu uyarmak için yanına gelince de kıza demediğini bırakmadı. İşte Okan Bayülgen'in şoke eden sözleri.
Kafasını Kaldıranı Gebertirim - Polis 00:15
Kafasını Kaldıranı Gebertirim - Polis 101 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Şişli'ye bağlı Kurtuluş'ta kaydedilen bu görüntülerde sokak sakinleriyle tartışan polisten şoke eden bir tehdit geldi: 'Kafasını kaldıranı gebertirim.
Levent Kırca, Şafak Sezer'e Şok Sözler! 05:17
Levent Kırca, Şafak Sezer'e Şok Sözler! 100 izlenme - 5 yıl önce Levent Kırca, Şafak Sezer'e Türk halkından özür dile dedi 25 Temmuz 2013
Eski Savcıdan Trt'de Şok Sözler! Gezi'dekiler Müebbetlik! 01:00
Eski Savcıdan Trt'de Şok Sözler! Gezi'dekiler Müebbetlik! 118 izlenme - 5 yıl önce Eski Savcıdan Trt'de Şok Sözler! Gezi'dekiler Müebbetlik!
Sergen Yalçın Kafan Çalışmıyor Mu Senin 01:44
Sergen Yalçın Kafan Çalışmıyor Mu Senin 98 izlenme - 5 yıl önce Sergen Yalçın Kafan çalışmıyor mu senin
Devlet Bahçeli'den şok sözler! 00:29
Devlet Bahçeli'den şok sözler! 71 izlenme - 5 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada İbrahim Tatlıses'in söylediği sözleri ağır eleştirdi.
Akilleri Şok Eden Sözler 12:01
Akilleri Şok Eden Sözler 74 izlenme - 5 yıl önce Bu toplantı 21 Mayıs 2013 Salı günü akşamı , giderleri akp hükümeti tarafından bizim vergilerimizle karşılanan "Akiller " gurubunun 7 yıldızlı Mardan Palace Hotel ANTALYA adresinde yaptıkları bir toplantıdır. Toplantı yerini ve şeklini onlar belirlemişlerdir. Heyet ,TOBB Başkanı M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU başkanlığında Kadir İNANIR, Lale MANSUR, Şükrü KARATEPE, Nihal BENGİSU KARACA, Tarık ÇELENK, Öztürk TÜRKDOĞAN, Hüseyin YAYMAN, Muhsin KIZILKAYA ve organizasyon ekibinden oluşmaktadır. HİSARCIKLIOĞLU sağlık nedeniyle bu toplantıda bulunmamış diğer heyet üyeleri salonda hazır bulunmuşlardır. NE OLDUĞU HAKKINDA KİMSENİN HİÇBİR ŞEY BİLMEDİĞİ SÜRECE DESTEK VERENLER , BİLMELİDİRLERKİ: BOŞ KAĞIDIN ALTINA İMZA ATMAKTADIRLAR. ÜZERİ DOLDURULDUĞUNDA ÇOK PİŞMAN OLACAKLARDIR. Selam , sevgi ve saygılarımla... Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ
Vedat İnceefe'den Galatasaray ve Ünal Aysal hakkında şok sözler! 05:29
Vedat İnceefe'den Galatasaray ve Ünal Aysal hakkında şok sözler! 64 izlenme - 5 yıl önce Galatasaray'da Fatih Terim görevden alındıktan sonra altyapıdaki görevinden ayrılan Vedat İnceefe, yine başkan Ünal Aysal'ı hedef aldı.