Hoşgeldiniz!

şok tabancası

Şok Tabancasıyla Vurdular! 00:38
Şok Tabancasıyla Vurdular! 120.235 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da düzenlenen bir bağış etkinliği tepki çekti. Etkinlikte, şok tabancası ile vurulan mayolu genç kızı izlemek isteyen erkeklerden 100'er dolar para alındığı, toplanan paranın hayır amaçlı kullanılacağı öğrenildi. Ancak etkinlik sırasında kaydedilen video görüntüleri, bu tür bir "bağış organizasyonu"nun pek de uygun olmadığını ortaya koydu.
Şok Tabancı İle Vurulan Bikinili Kadın 00:38
Şok Tabancı İle Vurulan Bikinili Kadın 70.308 izlenme - 3 yıl önce 100 dolar karşılığında vurulmayı kabul eden kadının o anları kameralar tarafından kaydedildi.
Müslüman Çocuğa Şok Tabancasıyla İşkence 01:19
Müslüman Çocuğa Şok Tabancasıyla İşkence 2.135 izlenme - 7 ay önce Arakan'da Müslüman Sünni bir aileden geldiği belirtilen küçük bir çocuğa, bir asker tarafından elektrikli tabanca ile yapılan işkencenin videosu Twitter'ı salladı.
Lamborghini'zinin Üstüne Biri Dışkısını Bırakırsa 01:50
Lamborghini'zinin Üstüne Biri Dışkısını Bırakırsa 4.340 izlenme - 3 yıl önce Adamın Lamborghini marka aracının üzerine pislediği görüntüsü vererek şaka yapan genç, araç sahibi tarafından şok tabancasıyla vuruldu. Şakacı için acılı bir son oldu.
 Popodan Şok Tabancasıyla Vurduran Kız 00:57
Popodan Şok Tabancasıyla Vurduran Kız 3.019 izlenme - 3 yıl önce İki kafadar ne yapalım diye canları sıkılmış, biri diğerine demiş ki beni şok tabancasıyla popomdan vur.
Şok Tabancası İle Ampul Yakmak 02:28
Şok Tabancası İle Ampul Yakmak 657 izlenme - 9 ay önce CrazyRussianHacker kanalı kendine hayran bırakan İngilizce aksanı ve ilginç videolarıyla bir kez daha karşımızda. Bu sefer de şok tabancası ile ampul yakmayı deniyor.
Şok Tabanbcasıyla Yapılan Komik Şaka! 00:39
Şok Tabanbcasıyla Yapılan Komik Şaka! 264 izlenme - 4 ay önce İnşaat Çalışanları arkadaşlarına şok tabancasıyla komik ve ilginç bir sürpriz hazırladı Şok Tabanbcasıyla Yapılan Komik Şaka!
Şok Tabancası Kılıç 01:09
Şok Tabancası Kılıç 606 izlenme - 2 yıl önce Yaratıcı abimiz şok tabancasıyla kılıcı birleştirerek yeni bir tür çıkarmış. Şok kılıcı mı desem ne desem bilemedim. Kılıç olarak işlevini pek yerine getireceğini zannetmiyorum.
Elektro şok cihazı 0530 324 30 57 01:50
Elektro şok cihazı 0530 324 30 57 1.325 izlenme - 5 yıl önce ELEKTRO ŞOK CİHAZI 0530 324 30 57 MURAT www.herseydenbulunur.net msn: herseydenbulunur.net@hotmail.com ekleyiniz
Elektro Şok 12:14
Elektro Şok 1.398 izlenme - 5 yıl önce Elektro Şok Cihazı(yakın mesafe) ulan Amerika'ya dil öğrenim diye gittim dilim bozuldu :D
Elektrik Verilen İnsanların Tepkileri 02:40
Elektrik Verilen İnsanların Tepkileri 650 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Patrick Hall, birkaç gönüllü insan toplayıp şok tabancasıyla elektrik verdi ve o anları fotoğrafladı
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 04:26
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 211 izlenme - 2 yıl önce Geleneksel şok tabancası son derece basit bir tasarıma sahiptir. Bir el feneri büyüklüğündeki bu tabanca sıradan 9V luk bir pille çalıştırılmaktadır. Bu pil çeşitli elektriksel ekipmanlara sahip olan bir devreyi beslemektedir. İçinde elektriğin gerilimini yükseltip akımını alçaltan transformatörler bulunmaktadır. 20.000V ve 150.000V seviyeleri genel olarak kullanılan seviyelerdir. Yine devre içinde özel sinyallerin oluşturulmasını sağlayan osilatörler yer almaktadır. Bu elektriksel sinyaller bir kapasitörü beslemekte bu kapasitörler de üzerlerindeki elektriği elektrotlar vasıtasıyla dışarı ileterek sistemi tamamlamaktadırlar. Aşağıda bu sisteme ait resim ve devreler görünmektedir. Elektrotlar basitçe; aralarında belirli bir boşluk bulunan iki iletken metal tabakadan oluşmaktadır. Bugünkü şok tabancalarında 2 çift elektrot bulunmaktadır. Bunlardan ikisi test elektrotu olurken, diğer ikisi (dıştakiler) boşaltıcı elektrotlar olarak kullanılmaktadır. Eğer ki dıştaki bu elektrotların arasında iletken olmaksızın (yani saldırganın vücudu) tetiğe basarsanız içteki test elektrotları arasında elektrik iletimi olacaktır. İç elektrotlar arasındaki mesafe elektrik akımının bir taraftan diğerine sıçrayabileceği mesafede ayarlanmıştır. Bu kasıtlı olarak tasarlanmış bir sistemdir. Saldırgan siz tetiğe bastıktan sonra bu elektrik akımını görecek ve çıkarttığı sesi fark ettikten sonra saldırıdan vazgeçebilecektir. Yok, hala saldırırsa bu sefer dış elektrotlar vücuduna temas ederek saldırganı etkisizleştirir. (bu arada dış elektrotlar arası mesafe sıçramaya yeterli bir mesafe değildir.
Sanat İçin Elektrik Yemek 01:43
Sanat İçin Elektrik Yemek 218 izlenme - 2 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Patrick Hall, birkaç gönüllü insan toplayıp şok tabancasıyla elektrik verdi ve o anları fotoğrafladı. İşte bunlar hep sanat.
Elektronik Kapıyı Anahtarsız Açan Şok Tabancası 01:17
Elektronik Kapıyı Anahtarsız Açan Şok Tabancası 169 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda, şok tabancası ile şaşkınlık verici her türlü elektronik kapıların nasıl açıldığını izliyoruz. Ne kadar gerçek bilinmiyor ama eğer böyle bir şey varsa sıkıntı büyük! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vucütlarına Elektro Şok Vermeden Akşam Yemeğine Başlamayan Ruslar 00:45
Vucütlarına Elektro Şok Vermeden Akşam Yemeğine Başlamayan Ruslar 65 izlenme - 6 ay önce İlginçliklerin ülkesi Rusya'dan yine ilginç bir görüntü. Akşam yemeği için sofraya oturan Ruslar yemek öncesi çıplak vücutlarına elektro şok tabancası ile elektrik veriyorlar.
Şok Tabancasının Çıplak Vücutta Etkisi  00:58
Şok Tabancasının Çıplak Vücutta Etkisi 99 izlenme - 2 yıl önce Şok tabancasının çıplak vücutta etkisi Şok tabancası insan üzerinde nasıl etkilere sahip olur yavaş çekimde izleyelim.
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 04:25
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 21 izlenme - 9 ay önce Şok Tabancası Nasıl Yapılır? Kendi imkanlarımızla basit bir şok tabancası nasıl yaparız, öğreniyoruz.