Hoşgeldiniz!

şok tabancası

Şok Tabancasıyla Vurdular! 00:38
Şok Tabancasıyla Vurdular! 121.483 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da düzenlenen bir bağış etkinliği tepki çekti. Etkinlikte, şok tabancası ile vurulan mayolu genç kızı izlemek isteyen erkeklerden 100'er dolar para alındığı, toplanan paranın hayır amaçlı kullanılacağı öğrenildi. Ancak etkinlik sırasında kaydedilen video görüntüleri, bu tür bir "bağış organizasyonu"nun pek de uygun olmadığını ortaya koydu.
Şok Tabancı İle Vurulan Bikinili Kadın 00:38
Şok Tabancı İle Vurulan Bikinili Kadın 73.009 izlenme - 4 yıl önce 100 dolar karşılığında vurulmayı kabul eden kadının o anları kameralar tarafından kaydedildi.
Polis Memuru Şok Tabancası İle Ortağını Vurdu 00:21
Polis Memuru Şok Tabancası İle Ortağını Vurdu 4.263 izlenme - 7 ay önce Aile içi şiddet için olay yerine gelen polislerden birisi şok tabancasıyla suçluyu vurmak isterken yanlışlıkla arkadaşını vurmuş.
Lamborghini'zinin Üstüne Biri Dışkısını Bırakırsa 01:50
Lamborghini'zinin Üstüne Biri Dışkısını Bırakırsa 4.348 izlenme - 4 yıl önce Adamın Lamborghini marka aracının üzerine pislediği görüntüsü vererek şaka yapan genç, araç sahibi tarafından şok tabancasıyla vuruldu. Şakacı için acılı bir son oldu.
 Popodan Şok Tabancasıyla Vurduran Kız 00:57
Popodan Şok Tabancasıyla Vurduran Kız 3.096 izlenme - 4 yıl önce İki kafadar ne yapalım diye canları sıkılmış, biri diğerine demiş ki beni şok tabancasıyla popomdan vur.
Şok Tabancası İle Ampul Yakmak 02:28
Şok Tabancası İle Ampul Yakmak 670 izlenme - 2 yıl önce CrazyRussianHacker kanalı kendine hayran bırakan İngilizce aksanı ve ilginç videolarıyla bir kez daha karşımızda. Bu sefer de şok tabancası ile ampul yakmayı deniyor.
Şok Tabancası Kılıç 01:09
Şok Tabancası Kılıç 630 izlenme - 3 yıl önce Yaratıcı abimiz şok tabancasıyla kılıcı birleştirerek yeni bir tür çıkarmış. Şok kılıcı mı desem ne desem bilemedim. Kılıç olarak işlevini pek yerine getireceğini zannetmiyorum.
Şok Tabanbcasıyla Yapılan Komik Şaka! 00:39
Şok Tabanbcasıyla Yapılan Komik Şaka! 342 izlenme - 1 yıl önce İnşaat Çalışanları arkadaşlarına şok tabancasıyla komik ve ilginç bir sürpriz hazırladı Şok Tabanbcasıyla Yapılan Komik Şaka!
Elektro Şok 12:14
Elektro Şok 1.405 izlenme - 6 yıl önce Elektro Şok Cihazı(yakın mesafe) ulan Amerika'ya dil öğrenim diye gittim dilim bozuldu :D
Elektrik Verilen İnsanların Tepkileri 02:40
Elektrik Verilen İnsanların Tepkileri 669 izlenme - 4 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Patrick Hall, birkaç gönüllü insan toplayıp şok tabancasıyla elektrik verdi ve o anları fotoğrafladı
Sanat İçin Elektrik Yemek 01:43
Sanat İçin Elektrik Yemek 336 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Patrick Hall, birkaç gönüllü insan toplayıp şok tabancasıyla elektrik verdi ve o anları fotoğrafladı. İşte bunlar hep sanat.
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 04:26
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 232 izlenme - 3 yıl önce Geleneksel şok tabancası son derece basit bir tasarıma sahiptir. Bir el feneri büyüklüğündeki bu tabanca sıradan 9V luk bir pille çalıştırılmaktadır. Bu pil çeşitli elektriksel ekipmanlara sahip olan bir devreyi beslemektedir. İçinde elektriğin gerilimini yükseltip akımını alçaltan transformatörler bulunmaktadır. 20.000V ve 150.000V seviyeleri genel olarak kullanılan seviyelerdir. Yine devre içinde özel sinyallerin oluşturulmasını sağlayan osilatörler yer almaktadır. Bu elektriksel sinyaller bir kapasitörü beslemekte bu kapasitörler de üzerlerindeki elektriği elektrotlar vasıtasıyla dışarı ileterek sistemi tamamlamaktadırlar. Aşağıda bu sisteme ait resim ve devreler görünmektedir. Elektrotlar basitçe; aralarında belirli bir boşluk bulunan iki iletken metal tabakadan oluşmaktadır. Bugünkü şok tabancalarında 2 çift elektrot bulunmaktadır. Bunlardan ikisi test elektrotu olurken, diğer ikisi (dıştakiler) boşaltıcı elektrotlar olarak kullanılmaktadır. Eğer ki dıştaki bu elektrotların arasında iletken olmaksızın (yani saldırganın vücudu) tetiğe basarsanız içteki test elektrotları arasında elektrik iletimi olacaktır. İç elektrotlar arasındaki mesafe elektrik akımının bir taraftan diğerine sıçrayabileceği mesafede ayarlanmıştır. Bu kasıtlı olarak tasarlanmış bir sistemdir. Saldırgan siz tetiğe bastıktan sonra bu elektrik akımını görecek ve çıkarttığı sesi fark ettikten sonra saldırıdan vazgeçebilecektir. Yok, hala saldırırsa bu sefer dış elektrotlar vücuduna temas ederek saldırganı etkisizleştirir. (bu arada dış elektrotlar arası mesafe sıçramaya yeterli bir mesafe değildir.
Elektronik Kapıyı Anahtarsız Açan Şok Tabancası 01:17
Elektronik Kapıyı Anahtarsız Açan Şok Tabancası 241 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda, şok tabancası ile şaşkınlık verici her türlü elektronik kapıların nasıl açıldığını izliyoruz. Ne kadar gerçek bilinmiyor ama eğer böyle bir şey varsa sıkıntı büyük! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ABD Polisinden Elektrikli İşkence 01:20
ABD Polisinden Elektrikli İşkence 36 izlenme - 7 ay önce ABD'de uyuşturucu ve tabanca ile yakalanan 18 yaşındaki Jordan Elias Norris isimli genç, kendisini gözaltına alan polisler tarafından tarafından sandalyeye bağlanıp üç saat boyunca şok tabancası ile işkenceye maruz kaldı. İşkence görüntüleri sosyal medyada büyük tepki topladı.
Vucütlarına Elektro Şok Vermeden Akşam Yemeğine Başlamayan Ruslar 00:45
Vucütlarına Elektro Şok Vermeden Akşam Yemeğine Başlamayan Ruslar 117 izlenme - 1 yıl önce İlginçliklerin ülkesi Rusya'dan yine ilginç bir görüntü. Akşam yemeği için sofraya oturan Ruslar yemek öncesi çıplak vücutlarına elektro şok tabancası ile elektrik veriyorlar.
Şok Tabancasının Çıplak Vücutta Etkisi  00:58
Şok Tabancasının Çıplak Vücutta Etkisi 118 izlenme - 3 yıl önce Şok tabancasının çıplak vücutta etkisi Şok tabancası insan üzerinde nasıl etkilere sahip olur yavaş çekimde izleyelim.
Polisin Şok Tabancası İle Ortağını Vurması 00:21
Polisin Şok Tabancası İle Ortağını Vurması 22 izlenme - 7 ay önce Amacı şüpheliyi etkisiz hale getirmekti. Ama yanlışlıkla ortağını vurdu. Amerika Birleşik Devletleri'nde bir polisin, şok tabancası ile iş arkadaşını vurduğu anlar polis kamerasınca kaydedildi. Olur böyle hatalar iyiki gerçek silah çıkarmamış
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 04:25
Şok Tabancası Nasıl Yapılır? 31 izlenme - 2 yıl önce Şok Tabancası Nasıl Yapılır? Kendi imkanlarımızla basit bir şok tabancası nasıl yaparız, öğreniyoruz.
Polisler İngiliz Rugby Oyuncusu Scott Moore'u Şok Tabancasıyla Vurdu 01:10
Polisler İngiliz Rugby Oyuncusu Scott Moore'u Şok Tabancasıyla Vurdu 1 izlenme - 3 ay önce İngiliz rugby oyuncusu Scott Moore, arabasıyla 240 km hızla giderken polisin takibine yakalandı. Polis, ünlü oyuncuya 6 kez şok tabancasıyla ateş etti.