Hoşgeldiniz!

sokağa

Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 8.302 izlenme - 11 ay önce Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
8 Aylık Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Şırnak 01:09
8 Aylık Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Şırnak 7.490 izlenme - 1 yıl önce Şırnak'ta PKK'ya yönelik operasyonlar nedeniyle 246 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmen kaldırılmasının ardından, Şırnaklılar kente geri dönmeye başladı. Ancak birçoğu evlerinin yerinde moloz yığınları buldu.
Aziz Yıldırım: 15 Temmuz'da İnsanlar Fenerbahçeliler Sayesinde Sokağa Çıktı 02:49
Aziz Yıldırım: 15 Temmuz'da İnsanlar Fenerbahçeliler Sayesinde Sokağa Çıktı 2.806 izlenme - 1 yıl önce "15 Temmuz'da sokağa çıkanlar direnmeye Fenerbahçelilerden öğrendiler. Fenerbahçelilerin FETÖ'ye karşı direnerek kazandığını gördüler. 15 Temmuz'da halkın sokağa çıkmasında Fenerbahçe davasında direnenlerin büyük payı var.
 Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Cizre 05:34
Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Cizre 5.206 izlenme - 2 yıl önce 14 Aralık 2015 günü ilan edilen ve 79 gün süren sokağa çıkma yasağının ardından Cizre'de hayat...
Sokağa Çıkma Yasağı Sonrası Sur İlçesi 06:30
Sokağa Çıkma Yasağı Sonrası Sur İlçesi 4.922 izlenme - 2 yıl önce Bunu biraz empati yeteneğinizi kullanın diye paylaşmak istedim. Elinde silah olan kim varsa öldürülsün, buna karşı değilim ama şu olanın, bitenin bilinçli yapıldığını, oradaki insanların bu yolla cezalandrıldığını düşünüyorum. Yorumlarınızla beni linç edeceksiniz muhtemelen ama sadece şu olanların sizin mahallenizde olduğunu düşünün.
Nusaybin'in Havadan Çekilmiş Görüntüleri 04:31
Nusaybin'in Havadan Çekilmiş Görüntüleri 3.541 izlenme - 1 yıl önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağın 82.gününde operasyon havadan çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.
Herkesi Sokağa Davet Ediyorum - Murat Kekilli 00:24
Herkesi Sokağa Davet Ediyorum - Murat Kekilli 3.527 izlenme - 1 yıl önce Murat Kekilli twitter'dan yaptığı videolu açıklamada "Bütün sanat camiasını zalimlere ve zorbalara karşı direnmeye davet ediyorum. Gelin ve karanlıktan korkmayın." dedi
Espina'dan Yazlıkçılara İsyan 00:58
Espina'dan Yazlıkçılara İsyan 2.612 izlenme - 1 yıl önce Eyvah Espina hanım bu seferde yazlıkta oyuncak niyetine köpek alıp, sokağa atan yazlıkçılara atarlanıyor.
Seksi Kız Sokağa İşerse 03:12
Seksi Kız Sokağa İşerse 5.834 izlenme - 6 yıl önce
Sokağın Ortasına Sıçmak 01:59
Sokağın Ortasına Sıçmak 2.960 izlenme - 3 yıl önce Olayın pek bi izahatı yok. Türkiye'de gerçekleşen olayda milletin içinde sokağa sıçıyor.
Laz Vampir Tirakula - Sokağa Sıçma 02:05
Laz Vampir Tirakula - Sokağa Sıçma 4.296 izlenme - 5 yıl önce Laz Vampir Tirakula - Sokağa Sıçma Teaser 2
Nusaybin’de Sokağa Çıkma Yasağı ilan Edildi 00:48
Nusaybin’de Sokağa Çıkma Yasağı ilan Edildi 942 izlenme - 2 yıl önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin ardından Mardin’in Nusaybin ilçesinde de sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada, "İlimiz Nusaybin İlçe Merkezinde Bölücü Terör Örgütü mensuplarınca açılan, çukur, barikat ve bombalı tuzakları temizlemek, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlamak ve kamu düzenini tesis etmek üzere; 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/c maddesi çerçevesinde,14 Mart 2016 günü saat 00. 00’dan itibaren ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.
sansar salvo sokağa döner 02:50
sansar salvo sokağa döner 1.773 izlenme - 7 yıl önce sansar salvooooooooooooooo
sansar salvo - sokağa döner video klip 01:59
sansar salvo - sokağa döner video klip 2.227 izlenme - 7 yıl önce yeraltının kralından sagopaya disstortion sokağa döner sokağa döner sokağa döner takılı kaset gibi....
Sansar Salvo - Sokağa Döner 02:51
Sansar Salvo - Sokağa Döner 2.441 izlenme - 7 yıl önce sansar salvo - sokağa döner
Kobani Pkk Yandaşlarını Harekete Geçirdi 02:24
Kobani Pkk Yandaşlarını Harekete Geçirdi 786 izlenme - 3 yıl önce ISID Kobani'ye bayrak dikti ,Turkiye karisti. Guneydogu ve Istanbul basta olmak uzere bir cok ilde siddet eylemleri gerceklestirildi. Olaylarda 14 kisi hayatini kaybederken yuzlerce yarali oldugu belirtildi .
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 02:14
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 1.465 izlenme - 4 yıl önce Ömer Tuğrul İnançer'in Hamile Kadınlar Sokakta Gezemez Sözü Necati Hoca'dan Tepki Aldı. Necati Hoca " Bir Şey Diyorsun Ne Diyorsun Böyle Bir Şeyi Nerde Duydu...
Ben de Sağ Salim Evime Gitmek İstiyorum - Polis ve Eylemci 01:34
Ben de Sağ Salim Evime Gitmek İstiyorum - Polis ve Eylemci 765 izlenme - 3 yıl önce Mardin'de polisin müdahale ettiği gösterilerde bir komiser ile göstericiler arasında ilginç diyaloglar yaşanmış. Mardin Valiliğinin ilan etmiş olduğu sokağa çıkma yasağına rağmen Derik’te, Kobani’ye dönük IŞİD terör örgütünün saldırıları kitlesel bir katılımıyla protesto edildi. Polisin TOMA ile müdahale ettiği gösterilerde bir komiser ile göstericiler arasında yaşanan ilginç diyaloğun video kaydı sosyal medyada paylaşıldı. "Ben de eve gidip duş almak istiyorum artık, şu halime bakın" diyen polis göstericilerin sokağı terk etmesini istedi.
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 03:26
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 738 izlenme - 2 yıl önce Memleketin her köşesini köşe bucak gezen ve halkın nabzını biraz esprili sorularla tutmaya devam eden Sarı Mikrofon ekibi bu sefer mikrofonu Gaziantep halkına uzatıyor. Her zaman ki gibi yine bir garip soruyla karşı bırakılan vatandaşlara "Evde tek başına kaldığınızda ne yaparsınız?" sorusu soruluyor. Gaziantep halkından bu soruya cevaplar, iyi seyirler..
Mehter Marşı İle Teröristleri Kovalayan Zeytinburnu Halkı 01:01
Mehter Marşı İle Teröristleri Kovalayan Zeytinburnu Halkı 453 izlenme - 3 yıl önce Zeytinburnunda 40 50 kişilik pkk yandaşı esnafa evlere arabalara taşlı molotoflu saldırı yapmıştır. Bunun üzerine kısa halk kısa sürede organize olup pkk yandaşlarını kovalamaya başlamıştır. Bu videodan 5 dakika sonrasında bir çok pkk yandaşı yakalanıp hak ettikleri cevabı almıştır.
Sansar Salvo - Sokağa Döner 01:59
Sansar Salvo - Sokağa Döner 618 izlenme - 7 yıl önce yine sagopa kajmer'e bir disdir.süper bir şarkı tavsiyemdir.
Teravih Sırasında Sokağa Çıkma Yasağı Koymak 05:55
Teravih Sırasında Sokağa Çıkma Yasağı Koymak 423 izlenme - 3 yıl önce 1994 yılında çorum merkeze bağlı eskiceköy'ünde gerçekleşen yasak. Muhtar, yasağı uymayanların vurulacağını duyurmuş ve köy bekçisi dışarda gördüğü bir kişiyi çifteyle vurmuş.
Azrail Sokağa İnerse - Kamera Şakası 02:22
Azrail Sokağa İnerse - Kamera Şakası 650 izlenme - 4 yıl önce Azrail Sokağa İnerse - Kamera Şakası
Hasankeyf'e Bağlı 3 Köy ve 1 Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı 01:22
Hasankeyf'e Bağlı 3 Köy ve 1 Mezrada Sokağa Çıkma Yasağı 2 izlenme - 4 gün önce Hasankeyf'e bağlı 3 köy ve 1 mezrada sokağa çıkma yasağıBATMAN - Batman'ın Hasankeyf ilçesine bağlı 3 köy ve 1 mezrada, terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilecek operasyon nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Sokağa Sıçanlara Şarkı Yapmak - Hindistan 04:07
Sokağa Sıçanlara Şarkı Yapmak - Hindistan 381 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da sokaga sıçma olayı sıradanlaşınca buna artik bir dur demek icin yapılmış boklu bir şarkı...
Silvan'da Sokağa Çıkma Yasağı 01:10
Silvan'da Sokağa Çıkma Yasağı 7 izlenme - 1 ay önce Silvan'da sokağa çıkma yasağı DİYARBAKIR - Diyarbakır'da terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon nedeniyle Silvan ilçesine bağlı 12 mahalle ve mezralarında sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Yeşil Doğa   4 Aralık 2016 31:59
Yeşil Doğa 4 Aralık 2016 87 izlenme - 1 yıl önce Yeşil Doğa’da bu hafta İzmir Alaçatı’da sokağa atılan köpeklerin hikayesi vardı. Güven İslamoğlu sokağa atılan ve korunmaya muhtaç hayvanlar için barınak kuran, kurmakla kalmayıp bu hayvanlara yurt dışında yuva da bulan, kısa adı Çesal olan Çeşme Doğa ve Hayvanseverler derneğinin çalışmalarını ekrana taşıdı.
Çeşitli Sanatçılar - Artık Sokağa Çıkabilirsin 01:36
Çeşitli Sanatçılar - Artık Sokağa Çıkabilirsin 284 izlenme - 6 yıl önce
Cüneyt Çakım - Sokağa Sevmek İçin Çıkan Çocuk 02:57
Cüneyt Çakım - Sokağa Sevmek İçin Çıkan Çocuk 287 izlenme - 6 yıl önce
Yorgun 41 Murat Yeltekin 04:30
Yorgun 41 Murat Yeltekin 254 izlenme - 7 yıl önce çıkmaz bir sokağa benzedi gönlüm