Hoşgeldiniz!

Sokağa Videoları İzle

Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 2.001 izlenme - 2 hafta önce Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
8 Aylık Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Şırnak 01:09
8 Aylık Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Şırnak 7.303 izlenme - 2 ay önce Şırnak'ta PKK'ya yönelik operasyonlar nedeniyle 246 gün süren sokağa çıkma yasağının kısmen kaldırılmasının ardından, Şırnaklılar kente geri dönmeye başladı. Ancak birçoğu evlerinin yerinde moloz yığınları buldu.
Aziz Yıldırım: 15 Temmuz'da İnsanlar Fenerbahçeliler Sayesinde Sokağa Çıktı 02:49
Aziz Yıldırım: 15 Temmuz'da İnsanlar Fenerbahçeliler Sayesinde Sokağa Çıktı 2.777 izlenme - 5 ay önce "15 Temmuz'da sokağa çıkanlar direnmeye Fenerbahçelilerden öğrendiler. Fenerbahçelilerin FETÖ'ye karşı direnerek kazandığını gördüler. 15 Temmuz'da halkın sokağa çıkmasında Fenerbahçe davasında direnenlerin büyük payı var.
Nusaybin'in Havadan Çekilmiş Görüntüleri 04:31
Nusaybin'in Havadan Çekilmiş Görüntüleri 3.466 izlenme - 5 ay önce Mardin’in Nusaybin ilçesinde uygulanan sokağa çıkma yasağın 82.gününde operasyon havadan çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.
Herkesi Sokağa Davet Ediyorum - Murat Kekilli 00:24
Herkesi Sokağa Davet Ediyorum - Murat Kekilli 3.509 izlenme - 6 ay önce Murat Kekilli twitter'dan yaptığı videolu açıklamada "Bütün sanat camiasını zalimlere ve zorbalara karşı direnmeye davet ediyorum. Gelin ve karanlıktan korkmayın." dedi
 Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Cizre 05:34
Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Cizre 5.147 izlenme - 11 ay önce 14 Aralık 2015 günü ilan edilen ve 79 gün süren sokağa çıkma yasağının ardından Cizre'de hayat...
Espina'dan Yazlıkçılara İsyan 00:58
Espina'dan Yazlıkçılara İsyan 2.527 izlenme - 7 ay önce Eyvah Espina hanım bu seferde yazlıkta oyuncak niyetine köpek alıp, sokağa atan yazlıkçılara atarlanıyor.
Sokağa Çıkma Yasağı Sonrası Sur İlçesi 06:30
Sokağa Çıkma Yasağı Sonrası Sur İlçesi 4.873 izlenme - 1 yıl önce Bunu biraz empati yeteneğinizi kullanın diye paylaşmak istedim. Elinde silah olan kim varsa öldürülsün, buna karşı değilim ama şu olanın, bitenin bilinçli yapıldığını, oradaki insanların bu yolla cezalandrıldığını düşünüyorum. Yorumlarınızla beni linç edeceksiniz muhtemelen ama sadece şu olanların sizin mahallenizde olduğunu düşünün.
Seksi kız sokağa işerse 03:12
Seksi kız sokağa işerse 5.767 izlenme - 5 yıl önce
Sokağın Ortasına Sıçmak 01:59
Sokağın Ortasına Sıçmak 2.640 izlenme - 2 yıl önce Olayın pek bi izahatı yok. Türkiye'de gerçekleşen olayda milletin içinde sokağa sıçıyor.
Nusaybin’de Sokağa Çıkma Yasağı ilan Edildi 00:48
Nusaybin’de Sokağa Çıkma Yasağı ilan Edildi 924 izlenme - 10 ay önce Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin ardından Mardin’in Nusaybin ilçesinde de sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada, "İlimiz Nusaybin İlçe Merkezinde Bölücü Terör Örgütü mensuplarınca açılan, çukur, barikat ve bombalı tuzakları temizlemek, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlamak ve kamu düzenini tesis etmek üzere; 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/c maddesi çerçevesinde,14 Mart 2016 günü saat 00. 00’dan itibaren ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.
Laz Vampir Tirakula - Sokağa Sıçma 02:05
Laz Vampir Tirakula - Sokağa Sıçma 4.259 izlenme - 4 yıl önce Laz Vampir Tirakula - Sokağa Sıçma Teaser 2
sansar salvo sokağa döner 02:50
sansar salvo sokağa döner 1.772 izlenme - 7 yıl önce sansar salvooooooooooooooo
sansar salvo - sokağa döner video klip 01:59
sansar salvo - sokağa döner video klip 2.227 izlenme - 6 yıl önce yeraltının kralından sagopaya disstortion sokağa döner sokağa döner sokağa döner takılı kaset gibi....
Kobani Pkk Yandaşlarını Harekete Geçirdi 02:24
Kobani Pkk Yandaşlarını Harekete Geçirdi 785 izlenme - 2 yıl önce ISID Kobani'ye bayrak dikti ,Turkiye karisti. Guneydogu ve Istanbul basta olmak uzere bir cok ilde siddet eylemleri gerceklestirildi. Olaylarda 14 kisi hayatini kaybederken yuzlerce yarali oldugu belirtildi .
Sansar Salvo - Sokağa Döner 02:51
Sansar Salvo - Sokağa Döner 2.432 izlenme - 6 yıl önce sansar salvo - sokağa döner
Sokağa işeyen adam polisleri şaşırtıyor 03:15
Sokağa işeyen adam polisleri şaşırtıyor 1.251 izlenme - 5 yıl önce Sokağa işeyen adam polisleri şaşırtıyor
Ben de Sağ Salim Evime Gitmek İstiyorum - Polis ve Eylemci 01:34
Ben de Sağ Salim Evime Gitmek İstiyorum - Polis ve Eylemci 730 izlenme - 2 yıl önce Mardin'de polisin müdahale ettiği gösterilerde bir komiser ile göstericiler arasında ilginç diyaloglar yaşanmış. Mardin Valiliğinin ilan etmiş olduğu sokağa çıkma yasağına rağmen Derik’te, Kobani’ye dönük IŞİD terör örgütünün saldırıları kitlesel bir katılımıyla protesto edildi. Polisin TOMA ile müdahale ettiği gösterilerde bir komiser ile göstericiler arasında yaşanan ilginç diyaloğun video kaydı sosyal medyada paylaşıldı. "Ben de eve gidip duş almak istiyorum artık, şu halime bakın" diyen polis göstericilerin sokağı terk etmesini istedi.
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 02:14
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 1.247 izlenme - 3 yıl önce Ömer Tuğrul İnançer'in Hamile Kadınlar Sokakta Gezemez Sözü Necati Hoca'dan Tepki Aldı. Necati Hoca " Bir Şey Diyorsun Ne Diyorsun Böyle Bir Şeyi Nerde Duydu...
Yeşil Doğa   4 Aralık 2016 31:59
Yeşil Doğa 4 Aralık 2016 46 izlenme - 1 ay önce Yeşil Doğa’da bu hafta İzmir Alaçatı’da sokağa atılan köpeklerin hikayesi vardı. Güven İslamoğlu sokağa atılan ve korunmaya muhtaç hayvanlar için barınak kuran, kurmakla kalmayıp bu hayvanlara yurt dışında yuva da bulan, kısa adı Çesal olan Çeşme Doğa ve Hayvanseverler derneğinin çalışmalarını ekrana taşıdı.
Azrail Sokağa İnerse - Kamera Şakası 02:22
Azrail Sokağa İnerse - Kamera Şakası 635 izlenme - 3 yıl önce Azrail Sokağa İnerse - Kamera Şakası
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 03:26
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 489 izlenme - 1 yıl önce Memleketin her köşesini köşe bucak gezen ve halkın nabzını biraz esprili sorularla tutmaya devam eden Sarı Mikrofon ekibi bu sefer mikrofonu Gaziantep halkına uzatıyor. Her zaman ki gibi yine bir garip soruyla karşı bırakılan vatandaşlara "Evde tek başına kaldığınızda ne yaparsınız?" sorusu soruluyor. Gaziantep halkından bu soruya cevaplar, iyi seyirler..
Sansar Salvo - Sokağa Döner 01:59
Sansar Salvo - Sokağa Döner 617 izlenme - 6 yıl önce yine sagopa kajmer'e bir disdir.süper bir şarkı tavsiyemdir.
Mehter Marşı İle Teröristleri Kovalayan Zeytinburnu Halkı 01:01
Mehter Marşı İle Teröristleri Kovalayan Zeytinburnu Halkı 341 izlenme - 2 yıl önce Zeytinburnunda 40 50 kişilik pkk yandaşı esnafa evlere arabalara taşlı molotoflu saldırı yapmıştır. Bunun üzerine kısa halk kısa sürede organize olup pkk yandaşlarını kovalamaya başlamıştır. Bu videodan 5 dakika sonrasında bir çok pkk yandaşı yakalanıp hak ettikleri cevabı almıştır.
Teravih Sırasında Sokağa Çıkma Yasağı Koymak 05:55
Teravih Sırasında Sokağa Çıkma Yasağı Koymak 339 izlenme - 2 yıl önce 1994 yılında çorum merkeze bağlı eskiceköy'ünde gerçekleşen yasak. Muhtar, yasağı uymayanların vurulacağını duyurmuş ve köy bekçisi dışarda gördüğü bir kişiyi çifteyle vurmuş.
Sokağa Sıçanlara Şarkı Yapmak - Hindistan 04:07
Sokağa Sıçanlara Şarkı Yapmak - Hindistan 299 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da sokaga sıçma olayı sıradanlaşınca buna artik bir dur demek icin yapılmış boklu bir şarkı...
Polisin önünde sokağa işerseniz 03:09
Polisin önünde sokağa işerseniz 298 izlenme - 4 yıl önce Polisin önünde sokağa işerseniz
Şırnak Sokağa Çıkma Yasağı Konulan İdil'de Operasyonlar Sürüyor Ek Görüntü 03:15
Şırnak Sokağa Çıkma Yasağı Konulan İdil'de Operasyonlar Sürüyor Ek Görüntü 64 izlenme - 11 ay önce ŞIRNAK`ın İdil İlçesi`nde önceki gece başlatılan sokağa çıkma yasağının ardından ilçede PKK`lı teröristleri etkisiz hale getirmek için operasyonlar kapsamında bomba tuzaklı barikatlar, top atışlarıyla imha ediliyor. Şırnak`ın İdil İlçesi`nde hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması ve PKK`lıların etkisiz hale getirilmesi için 16 Şubat saat 23.00`ten itibaren ilçe merkezi ve Dirsekli Köyü`nde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Sokağa çıkma yasağının ikinci gününde yaklaşık 2 bin 500 jandarma özel ile 1500 polis özel harekat görevlisinin katıldığı operasyonlara devam edildi. Operasyonlar hendek ve barikatların bulunduğu Turgut Özal ile Yeni Mahalle`de yoğunlaştırılıyor. Mahallelerde bulunan patlayıcı tuzaklı barikatlar top atışlarıyla imha ediliyor. Sık sık patlama seslerinin geldiği mahallelerden dumanların yükseldiği görüldü. İlçede hendek ve barikat bulunmayan Aşağı Mahallede güvenlik güçleri daha önceden belirlenen evlere operasyon düzenleyerek aramalarda bulundu. İlçenin Yukarı Mahallesi`nde bulunan iki market ile bir fırın ve Alanya Caddesi üzerindeki bir market vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması için açık tutuluyor. Operasyonların sürdüğü İdil`e dün gece tank ve zırhlı araçlar sevk edildi. Zırhlı araçlar ilçenin stratejik bölgelerine konuşlandırılırken, helikopterler ve insansız hava araçlarının ilçe üzerinde uçuşlar yaptığı görüldü. DİRSEKLİ KÖYÜ`NDE KALP KRİZİ GEÇİREN 1 KİŞİ ÖLDÜ
Çeşitli Sanatçılar - Artık Sokağa Çıkabilirsin 01:36
Çeşitli Sanatçılar - Artık Sokağa Çıkabilirsin 284 izlenme - 5 yıl önce
Cüneyt Çakım - Sokağa Sevmek İçin Çıkan Çocuk 02:57
Cüneyt Çakım - Sokağa Sevmek İçin Çıkan Çocuk 287 izlenme - 5 yıl önce