Hoşgeldiniz!

Sokağın Sesi Videoları İzle

Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 02:24
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 2.347 izlenme - 10 ay önce Türk halkına Einstein'ı soran sarı mikrofon,birbirinden ilginç,şok edici yanıtlar almış ve ortaya ülkenin zeka seviyesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösteren bir video çıkmış.
Sarı Mikrofon - Bir Erkeğin Geliri mi Daha Önemlidir, Gideri mi? 02:09
Sarı Mikrofon - Bir Erkeğin Geliri mi Daha Önemlidir, Gideri mi? 2.831 izlenme - 12 ay önce Kadınlara sorduk: Bir erkeğin geliri mi daha önemlidir, gideri mi? Sokağın nabzını bizimle birlikte tutmak istiyorsanız. Kafamızı kurcalayan sorular için sarı mikrofonumuzu sokağa uzatıyor, en ilginç ve eğlenceli cevapları senin için topluyoruz!
Kadına Şiddet Neden Önlenmiyor - Sokağın Sesi 11:06
Kadına Şiddet Neden Önlenmiyor - Sokağın Sesi 1.405 izlenme - 12 ay önce Sokağın Sesi'nde bu hafta kadına şiddetle ilgili haberlerin, görüntülerin vatandaşta ve sokata olan yansımaları ele alındı. Vatandaşa sorduk, Kadına şiddet neden önlenemiyor?..
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 03:26
Evde Tek Başına Kaldığınızda Ne Yaparsınız? - Sarı Mikrofon 525 izlenme - 1 yıl önce Memleketin her köşesini köşe bucak gezen ve halkın nabzını biraz esprili sorularla tutmaya devam eden Sarı Mikrofon ekibi bu sefer mikrofonu Gaziantep halkına uzatıyor. Her zaman ki gibi yine bir garip soruyla karşı bırakılan vatandaşlara "Evde tek başına kaldığınızda ne yaparsınız?" sorusu soruluyor. Gaziantep halkından bu soruya cevaplar, iyi seyirler..
Kurtlar Vadisi Pusu'da sokağın sesi! 00:37
Kurtlar Vadisi Pusu'da sokağın sesi! 214 izlenme - 1 yıl önce Çok az kaldı! #KurtlarVadisiPusu heyecanı bu akşam 20:00'de başlıyor!
Arka Sokaklar - Sokağın Sesi 01:48
Arka Sokaklar - Sokağın Sesi 16 izlenme - 1 yıl önce Arka Sokaklar - 2012 Full Albüm - Murat Evgin