Hoşgeldiniz!

sokak

Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 847.932 izlenme - 3 yıl önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Rus Kızların Sokak Ortasında Tekme Yumruk Kavgası 03:14
Rus Kızların Sokak Ortasında Tekme Yumruk Kavgası 8.656 izlenme - 6 gün önce Rus kızların sokak ortasında nedenini bilmediğimiz bir durumdan dolayı yaptıkları kavgada demir çubuklar, yumruk ve tekmeler konuşmuş.
Yaşlı Adamın Bayıltan Yumruğu 00:25
Yaşlı Adamın Bayıltan Yumruğu 7.269 izlenme - 6 gün önce Amerika'da sokak ortasında kendine sataşan genç adamı tek yumrukla nakavt eden yaşlı adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Zeki Müren - Bir Sokak Çeşmesi Oldu Gençliğim 03:19
Zeki Müren - Bir Sokak Çeşmesi Oldu Gençliğim 955.794 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayn:Erhan Duzturk ***** Söz: Arif Yaşar Bağ Müzik: Muzaffer Özpınar Makam: Hüzzâm ***** Şarkı Sözleri: Bir sokak çeşmesi oldu gençliğim Uzanan her tasa doldu gençliğim Çerçevesiz kalmış bir resim gibi x2 Eğrildi kırıldı soldu gençliğim On sekiz yaş ile otuz arası Dile destan oldu her macerası Aynaya bakınca yıllar sonrası x2 Ağaran saçımı yoldu gençliğim Yaş kırkta testimiz doldu dolacak Arzular hayaller toprak olacak Bir ömür boyunca ne yazık ancak x2 Felekten birkaç gün çaldı gençliğim
Sokak Oyunlarının Gerçek Kahramanları 01:56
Sokak Oyunlarının Gerçek Kahramanları 1.006.772 izlenme - 4 yıl önce Uzun eşeğin, yakar topun, saklambacın en iyileri bu videoda.
Tek Başına 5 Kişiye Dalan Çocuk 00:26
Tek Başına 5 Kişiye Dalan Çocuk 48.266 izlenme - 3 ay önce Görünrüde üstüne gelen 5 kişiyi tek başına evire çevire döven çocuğu izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İstanbul Bahçelievlerde Film Sahnesini Aratmayan Kavga 02:07
İstanbul Bahçelievlerde Film Sahnesini Aratmayan Kavga 2.630 izlenme - 2 gün önce İstanbul Bahçelievler’de bir minibüs şoförü, aracına arkadan çarpan yaşlı adamı demir zincirle darp etti. Film sahnelerini aratmayan olayda yaşlı adam da minibüs şoförüne silah çekti. Bu sırada yaşlı adamın cebinden binlerce lira parası yola savruldu.
Spor Yazarı Osman Tanburacı'ya Yumruklu Saldırı 01:19
Spor Yazarı Osman Tanburacı'ya Yumruklu Saldırı 5.555 izlenme - 1 hafta önce Spor yorumcusu Osman Tanburacı, sokak ortasında bir sürücünün saldırısına maruz kaldı. Osman Tanburacı, trafik esnasında bir araçtan yolu açmasını istedi. Araçtaki sürücünün ters karşılık vermesi üzerine ortam bir anda gerildi. Osman Tanburacı da sert tepki karşısında neye uğradığını şaşırdı. ; Tanburacı'ya doğru hareket eden sürücü yumruk attı. Çantası ve telefonu yere düşen Tanburacı'yı araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 502.471 izlenme - 2 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Sokakta Fuhuş Yapanları Basmak (+18) 2 08:34
Sokakta Fuhuş Yapanları Basmak (+18) 2 386.749 izlenme - 3 yıl önce Sokakta fuhuş yapan sokak kadınlarını, bindiği arabaya kadar baştan sona takip edip iş görürken basan bunu da nette yayınlayan Johntv'nin sitemizde var olan videosundan farklı olarak geniş kapsamlı compilation mahiyetinde videosu. Önceki içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/147057/sokakta-seks-yapanlari-basmak
Sokak Sanatçısını Delirten Adam! 00:34
Sokak Sanatçısını Delirten Adam! 454.889 izlenme - 5 yıl önce Bu sokak performans sanatçısını sakın hafife almayın! Yoksa sonunuz böyle olabilir.
Sokakta Çırılçıplak Dolaşan Kadın (Sansürsüz) 00:45
Sokakta Çırılçıplak Dolaşan Kadın (Sansürsüz) 25.807 izlenme - 3 ay önce Toplumsal bir deney yaptığını iddia eden hanım ablanın etrafını en çok erkekler çevirmiş hal hatır sormuş.
Sahibinin Elinde Sokak Kedisi Kokusu Alan Kedinin Tepkisi 00:51
Sahibinin Elinde Sokak Kedisi Kokusu Alan Kedinin Tepkisi 8.778 izlenme - 2 hafta önce Sahibesi gidip kapının önünde yatan sokak kedisini seviyor. Kokusunu da kendi evcil kedisine koklatıyor. Kedinin kıskançlık krizi ise görülmeye değer. Adeta kutsal su dökülmüş gibi.
Arabistanlı İki Kadının Birbirine Saç Baş Dalması 01:02
Arabistanlı İki Kadının Birbirine Saç Baş Dalması 5.037 izlenme - 1 hafta önce Erkeklerin sinema filmi izler gibi izlediği iki kadın kavgasının Arabistan da olması benim biraz tuhafıma gitti açıkçası...
Manavgatlı Abiden Toplum Eleştirisi 02:20
Manavgatlı Abiden Toplum Eleştirisi 1.723 izlenme - 1 gün önce Manavgat sokak röportajları facebook sayfası üzerinde yayınlanan röportajda abimiz, toplumumuzun eleştirisini adeta bizim sesimizmiş gibi yapıyor. Sana katılıyoruz sayın abim. Katılmamak mümkün mü?
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 00:40
Trafikte Türkleri Aratmayan Rus Kavgası 599.491 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık olan grup hangi arabada onu tam çözemedim ama kavgaya bakacak olursak tam bizlik. Çok moderin bir kavga gerçekten.
Belçika'nın Tazyikli Sıçan Adamı 00:24
Belçika'nın Tazyikli Sıçan Adamı 11.978 izlenme - 1 ay önce Belçika'da etrafı kolaçan ettikten sonra kaldırıma püskürterek yapan adamın amatör kameralara yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Otogarda Kardeşime Nasıl Bilet Satarsın Kavgası 01:15
Otogarda Kardeşime Nasıl Bilet Satarsın Kavgası 3.759 izlenme - 5 gün önce DÜZCE'de, evden kaçan kızkardeşine otogarda bilet satılmasına tepki gsöteren genç ve 3 arkadaşı, firma görevlileriyle tekme tokat kavga etti. Güvenlik kamerasına yansıyan, demir çubukların da kullanıldığı kavgada M.S. yaralandı.
İktidara Ayaklanan Geyik 00:11
İktidara Ayaklanan Geyik 251.462 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Londra'nın kuzey doğusundaki Chelmsford kent merkezine giren bir geyik sokaktaki genç bir kadını yüzünden yaraladı. Olay pazar günü öğleden sonra meydana geldi. Sokaktaki bir bir alışveriş merkezinin yöneticisi olan, Mick McDonagh adlı görgü tanığı, ''Geyik genç kadının üzerinden atlamaya çalıştı, ama maalesef çarptı kendisine'' dedi.
Kızdan Erkeğe Acımasız Dayak 03:16
Kızdan Erkeğe Acımasız Dayak 453.578 izlenme - 4 yıl önce Kız bütün hıncını çocuktan alıyor, arkadaşı da bu anları kayıt ediyor.
Ağız Burun Kırmalı Kız Kavgası 03:00
Ağız Burun Kırmalı Kız Kavgası 39.284 izlenme - 3 ay önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz görüntülerde açık otoparkta meydana gelen kız kavgasında kızlar altta kalanın canı çıksın dercesine tekme tokat acımadan birbirlerine saldırmışlar.
Eylemcilerin Arasına Dalıp Tek Başına Dağıtan Genç 00:19
Eylemcilerin Arasına Dalıp Tek Başına Dağıtan Genç 210.239 izlenme - 2 yıl önce Mesele kısaca şöyle; İstanbul Üniversitesi'nde ışidin yapılandığını iddia eden eylemciler, sloganlarında müslüman gençleri tahrik edecek sözlere de yer verince; bir genç, çevik kuvvet ekiplerine aldırış etmeden eylemcilerin arasına dalıyor. Tüm eylemcilerse bir anda dağılıyor. Daha sonra da mesele sopalı kavgalara dönüşüyor. Açıklama alıntıdır. İ.Ü.'de okuyan birileri varsa aranızda ve bizi aydınlatırsa seviniriz.
Hint Usulü Sandviç Yapımı 09:05
Hint Usulü Sandviç Yapımı 4.829 izlenme - 2 hafta önce Hindistan Sokaklarından yine sıradışı bir lezzet daha iyi seyirler..
 Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 01:42
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 382.103 izlenme - 3 yıl önce Gene toplumsal bir soruna parmak basmak isteyen kızlar, rastgele önlerine çıkan kızları öperek çok önemli dersler çıkartacağımız bir video çekmişler.
Sokak Röportajları (2012'nin En İyileri ) 02:21
Sokak Röportajları (2012'nin En İyileri ) 381.402 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - 2012'nin en iyileri
Pakistan Usulü Burger Yapımı 04:28
Pakistan Usulü Burger Yapımı 2.027 izlenme - 1 hafta önce Pakistan sokak lezzetlerinde yumurtalı burger yapımı iyi seyirler..
Nerede O Eski Bayramlar? - İzlesene Sokak 03:23
Nerede O Eski Bayramlar? - İzlesene Sokak 395.437 izlenme - 4 yıl önce İzlesene.com herkese mutlu bayramlar diler :)
Hintli Kızların Mahalle Kavgası 02:35
Hintli Kızların Mahalle Kavgası 10.531 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'da nedenini bilmediğimiz bir sebepten dolayı tartışan kızlar altta kalanın canı çıksın dercesine tekme tokat acımadan birbirlerine saldırmışlar.
Vietnam Sokak Lezzetleri - Amerikan Kahvaltısı 04:46
Vietnam Sokak Lezzetleri - Amerikan Kahvaltısı 2.193 izlenme - 1 hafta önce Vietnam sokaklarında amerikan usulü kahvaltı hazırlayan şef iyi seyirler..
Sokak Basketbolu 00:06
Sokak Basketbolu 279.296 izlenme - 4 yıl önce Sokak Basketbolu