Hoşgeldiniz!

Sokak Çocuğu Videoları

Sokak Çocuğu Şiiri İçin Slayt Ve Fon Müziği 08:00
Sokak Çocuğu Şiiri İçin Slayt Ve Fon Müziği 38.195 izlenme - 8 yıl önce sokak çocuĞu Şİİrİ İçİn slayt ve fon müzİĞİ
Ayarsız Şopar Her Gecenin Sabahında 01:21
Ayarsız Şopar Her Gecenin Sabahında 12.535 izlenme - 8 yıl önce ölüyorum bu çocuğa
Yetenekli Sokak Çocuğu 01:24
Yetenekli Sokak Çocuğu 3.452 izlenme - 2 yıl önce Çocukların şu küçük yaşlarda sefaletlerini, yoksulluklarını ve acılarını düşününce gözlerimi dolduran velet.
Sokak Çocuğu Ali - Çöpçüler 04:22
Sokak Çocuğu Ali - Çöpçüler 1.445 izlenme - 2 yıl önce aşkına yazdığı mektubu okunmadan gözünün önünde yırtılıp sokağa atılması ve bunu da çöpçülerin süpürmesi sonucu oturup çöpçüler şarkısını yazan kişi.kendi deyimiyle rüyasında gördüğü ak sakallı kişi sayesinde şarkıcılık batağından kurtulup kendini hak yoluna vermiştir ve hiçbir zaman süpürülmeyecek aşkını bu sayede bulmuştur ( ekşi sözlükten alıntıdır)
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 05:27
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 2.530 izlenme - 8 yıl önce
bu Şarkı tehlikeli biŞe... 04:38
bu Şarkı tehlikeli biŞe... 3.947 izlenme - 8 yıl önce
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 05:45
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 4.833 izlenme - 8 yıl önce evlatlarinizin deĞerİnİ bİlİn. aç ta kalsaniz,susuzda kalsaniz çocuklarinizi terketmeyİn.ve bakabİleceĞİnİz kadar evlat edİnİn. ne günahi var sokaklara terkettİĞİnİz çocuklarin......... hierapolis1981@hotmail.com ahmet esen
Sokak Çocuklari 05:36
Sokak Çocuklari 2.615 izlenme - 9 yıl önce bedİrhan gökçenİn İnanilmaz bİr vİdeosu herkez İzlesİn
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 05:27
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 1.336 izlenme - 5 yıl önce
Sokak Çocuğu 06:05
Sokak Çocuğu 1.410 izlenme - 7 yıl önce yazar bedirhan gökçeseslendiren metehan akdeniz
sokak filmi fragmanı - mersinema 01:40
sokak filmi fragmanı - mersinema 1.897 izlenme - 9 yıl önce yalnız değildir bu iki çocuk. sokakta adeta ayrı bir dünya vardır. diğer insanların hiç fark etmedikleri bu dünyanın çok katı ve taş devrini aratmayan kuralları vardır.
Sokak Çocuğu 04:27
Sokak Çocuğu 1.916 izlenme - 8 yıl önce kadir dinç in 2009 da çıkan son albümünden bir parça
Sokak Çocuğu Ali - Garip Geldim Dünyaya 04:59
Sokak Çocuğu Ali - Garip Geldim Dünyaya 1.390 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali Garip Geldim Dünyaya 45lik.m. Kurtoğlu
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 05:27
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 1.938 izlenme - 8 yıl önce fazla söze gerek yok
sokak filmi fragmanı 01:36
sokak filmi fragmanı 990 izlenme - 9 yıl önce korkunç bir yangın... kâbus her zaman rüyada görülmüyor... sokaklar...
Sokak Çocuğu Ali - Ağladım Durdum 03:16
Sokak Çocuğu Ali - Ağladım Durdum 537 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali Ağladım Durdum.45lik.m.kurtoğlu
Ersen & Dadaşlar - Sokak Çocuğu Ahmet - 2011 05:22
Ersen & Dadaşlar - Sokak Çocuğu Ahmet - 2011 816 izlenme - 6 yıl önce ersen & dadaşlar - sokak çocuğu ahmet mehmet - 2011 - alüvyon isimli albümünden
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 04:13
Bedirhan Gökçe - Sokak Çocuğu 486 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Üçüncü Sayfa Şiirleri Şarkı Sözleri(lyrics): Ben sokak çocuğuyum abi Hani şu uçurtması asılı kalan çocuk varya, Bilyelerini rüyalarında unutan çocuk, Ve oyuncaklarını masal kahramanlarına kaptıran çocuk O benim işte , o benim abi Sahi, bir annem olmalıydı değilmi? Ben dudaklarımda sokakları besteliyorum oysa Sahi abi, tadı nasıldı anne sütünün? Anneler nasıl okşar çocuklarını Anne kokusu nasıldır kimbilir? Ana ha? Bir anne çizebilirmisin benim için Karanlığın kar soğuğu parmak uçlarına bir anne Unutulmuş çocukların ürkek avuçlarına bir anne Ve yanına beni eklermisini abi? Tıpkı sulu boya resimlerdeki gibi Sımsıcak… Sahi abi, senin gözlerini kesmiyor değil mi Bir köprünün soğuk gergin ve karanlık bedeni … Sahi sen hiç seyrettin mi ay dedeyi bir köprünün altından? Üşüdün mü abi kayan bir yıldıza bakarken? Abi sen, abi sen? boşver… Gel boyat istersen ayakkabılarını Ben, aha şu ayakkabıların bağcıklarından asılıyırom yaşama Gel boyat ayakkabılarını Boyat da resmi çıksın Dostun, düşmanın tüm kaldırımlara Sayfa no: yok Cilt no: yok Hane no: yok Yokların varlığında tam göbek bağından yakalandın mı hiç yalnızlığa? Sahi bir de… bir de babam olmalıydı değil mi? Baba? Beni döveecek bir babam bile yok biliyor musun? Nasırlı ellerinde şefkat arayacağım bir insan Kim bilir bayramda neler alır babalar çocuklarına Unutmuşum ! Bayramlarınızda vardı sizin öyle değil mi Arefeleriniz… Bayramlarda temize çekilen dostluklar vardı sonra Oysa ben kırık dökük ıslıklar ısmarlıyorum Güneşe ve mehtaba… Yankısız, bestelenmemiş ve bestelenmeyecek Serseri ıslıklar… Bir babam olsaydı belki yeterdi Çocuk olurdum eskisi gibi Şımarırdım öylesine Boşver abi, kimin neyine bayram Kimin neyine hediye, baba kimin neyine abi Sahi senin düşlerin vardır Söylesene, göremedğini rüyanın düşünü kurarmısın Ahmet, bir düş görmüş geçenlerde Yorgun ve geç gelen bir gecede Utanırken anlattı, anlatırken utandı Bir ip bağlamış gök kuşağına 'Bak ana uçurtmamı gördün mü Ya uçurtmamın gölgesinde bilye oynayan çocukları?Ahmetin düşü işte… Bana düşlerini kiralar mısın abi Bedava boyarım ayakkabılarını Bana düşlerini, düşlerini abi Boşver… Bak iyi parlayacak bu ayakkıbılar En parlak ayakkabılarınla yürüyeceksin yaşama Sen düşünme, sokaklar düşünsün beni Gazete manşetleri, 3. sayfa haberleri düşünsün İsimsiz bir damla gözyaşı düşünsün Sen beni düşünme, düşünme be abi Nasıl olsa ben olmayan ayakkabılarımın sıcaklığıyla Basıyorum tüm kaldırımlara… Olmasa da annesi babası sokakların Sokak çocuğuyum işte Ben sokak çocuğuyum Kazanılmadan kaybedilmiş bir geleceğin herhangi bir yerinde Ben sokak çocuğuyum abi Hani şu uçurtması gökyüzünde asılı kalan Oyuncaklarını masal kahramanlarına çaldıran çocuk var ya İşte o benim O benim abi O benim….
Sokak Çocuğu Ali - Seviyorum 04:38
Sokak Çocuğu Ali - Seviyorum 375 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali Seviyorum.45 Lik M. Kurtoğlu
Sokak Çocuğu Ali - İçtikçe Başım Dönüyor 04:27
Sokak Çocuğu Ali - İçtikçe Başım Dönüyor 435 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali İçtikçe Başım Dönüyor.45lik.m. Kurtopğlu.
Sokak Çocuğu Ali - Sevdiğimin Adı Hülya 03:26
Sokak Çocuğu Ali - Sevdiğimin Adı Hülya 451 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali Sevdiyimin Adı Hülya.45lik. M. Kurtoğlu.
Zeynep Ötebaş(Zühtü Günaştı Lisesi) 06:16
Zeynep Ötebaş(Zühtü Günaştı Lisesi) 631 izlenme - 8 yıl önce tarsus zühtü günaştı lisesi şiir dinletsinden(2008)
Sokak Çocuğu Ali - Yeter Be Kader 04:01
Sokak Çocuğu Ali - Yeter Be Kader 326 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali Yeter Be Kader. 45lik. M. Kurtoğlu
Küçük Büşra ile Sigarayı Bırakın! 02:04
Küçük Büşra ile Sigarayı Bırakın! 132 izlenme - 2 yıl önce Nam-ı diğer Sokak Çocuğu Ali muhterem Ali Toprak'ın Sigarayı Bıraktım adlı bu tiyatrolu eserinde kendisine Küçük Büşra eşlik ediyor. Bu eseri dinledikten sonra siz de "vay be!" diyerek sigarayı bırakıyorsunuz.
Sokak Çocuğu 03:41
Sokak Çocuğu 226 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu
Bedirhan Gökçe Sokak Çocuğu 05:46
Bedirhan Gökçe Sokak Çocuğu 297 izlenme - 6 yıl önce cazibe64kader
Sokak Çocuğu Ali - Acı Bana 03:06
Sokak Çocuğu Ali - Acı Bana 237 izlenme - 4 yıl önce Sokak Çocuğu Ali Acı Bana.45lik M. Kurtoğlu
Ömer Karaca 05:48
Ömer Karaca 367 izlenme - 7 yıl önce "ardında yaralı bir kalp bıraktın" ' dan sonra süper bi şarkı ile ömer karaca yine gönüllerimizde ve vicdanımızda yer edecek gibi... ne durumda olursak olalım halimize şükretmemiz için önemli bir fırasat olarak görüyorum bu şarkıyı...iyi dinlemeler
Selim Akgün - Kardelen Koydum Adını 09:17
Selim Akgün - Kardelen Koydum Adını 401 izlenme - 7 yıl önce yazan:nurcan yalçin
Loss Ftbitkin Ronin Sokak Çocuğu 02:38
Loss Ftbitkin Ronin Sokak Çocuğu 272 izlenme - 6 yıl önce