Hoşgeldiniz!

Sokak Dansçıları Videoları

Step Up 2(Sokak Dansçıları) 03:38
Step Up 2(Sokak Dansçıları) 77.611 izlenme - 9 yıl önce mükemmel bi film herkez islesin bence ;)
Muhteşem Sokak Dansçıları !! 01:29
Muhteşem Sokak Dansçıları !! 20.716 izlenme - 7 yıl önce harika gösteri..
Sokak Dansçıları 02:54
Sokak Dansçıları 13.511 izlenme - 8 yıl önce sokak dansçılarından ilginç ve eğlenceli görüntüler
hip hip dansçılarııı 05:14
hip hip dansçılarııı 9.610 izlenme - 8 yıl önce çok güsel biii video izleyince bile insan coşuyoooo
Sokak Dansçıları 01:05
Sokak Dansçıları 6.921 izlenme - 8 yıl önce harika dans ediyorlar
taksimde çiçekçi kadınlar dansçıları solladı 02:03
taksimde çiçekçi kadınlar dansçıları solladı 4.928 izlenme - 7 yıl önce taksim de irlanda grubu olabilir tam anlayamadım.istiklal caddesi nde sokak dansçıları dans gösterisi yapıp para topluyorken..bizim halktan çiçekçi kadınlar tesadüfen istiklal den oradan geçiyorlar.sonra ne mi oluyor izleyin
Taksim'de Dans Eden Çılgın Teyzeler 02:03
Taksim'de Dans Eden Çılgın Teyzeler 726 izlenme - 4 yıl önce Taksim'de Dans Eden Çılgın Teyzeler
Küçük Sokak Dansçılarından Muhteşem Rap Gösterisi 02:04
Küçük Sokak Dansçılarından Muhteşem Rap Gösterisi 77 izlenme - 2 yıl önce Küçük Sokak Dansçılarından Muhteşem Rap Gösterisi Küçük sokak dansçılarından sokakta yaptıkları muhteşem dans gösterisi herkesi hayran bıraktı.
İlginç Figürler Gösterisi Sokak Gösterisi Sokak Show İskelet Dansı Sokak Sanatçısı 01:34
İlginç Figürler Gösterisi Sokak Gösterisi Sokak Show İskelet Dansı Sokak Sanatçısı 20 izlenme - 4 ay önce İlginç Figürler Gösterisi Sokak Gösterisi Sokak Show İskelet Dansı Sokak Sanatçısı sokak dansı,ilginç fiğürler,iskelet dansı,ilginç sokak gösterisi,afrikalı sokak dansçıları,sokak show Sokak sanatı toplumsal alanlarda yaratılan ve içerik olarak sanat çevresinin dışında yer alan bir görsel sanat türüdür. Bu tanım seksenlerin başlarında popülerlik kazanmıştır. Sokak sanatının günümüzde birçok farklı uygulaması vardır. Geleneksel sprey boyamalar sokak sanatının temelini oluştururken, bazıları tarafından vandalizm olarak nitelendirilmektedir. Günümüzde artık sokak sanatı da galerilerde yerini bulmaya başlamıştır. Özellikle başlangıç noktasını düşündüğümüzde, geleneksel sanat anlayışına ve endüstriyel sanata karşı bir duruş olan sokak sanatı artık ticari sanatın içinde yer bulmaya başlamıştır. Ana akım sanat içinde bulduğu yer, bilinirliğini artırdığı gibi içerik olarak zarar vermiştir. Sokak sanatı birçok kültürün karışımını içerir. Aynı zamanda modern şehirlerin birçoğunda sokak sanatına rastlanır. Farklı kültürlere rağmen bu kültürlerin içinde yer bularak, şehirli gençlerin sesi haline gelmiştir. Sokak sanatçılarının birçoğu gezerek sanatını özgür alanlara taşır. Son dönemdeki en popüler sokak sanatçısı Banksy'dir. Birçok ülkede yaptığı onlarca eser ile tanınır. Sokak sanatı sprey boyamalar, çıkartmalar, yazılarla oluşturulduğu gibi, görsel yerleştirmeler, heykeller, ses yerleştirmeleri ile de yapılmaktadır.
Barcelona Street Dance 03:07
Barcelona Street Dance 88 izlenme - 3 yıl önce Barcelona Street Dance