Hoşgeldiniz!

sokak dansçıları

Step Up 2(Sokak Dansçıları) 03:38
Step Up 2(Sokak Dansçıları) 77.657 izlenme - 11 yıl önce mükemmel bi film herkez islesin bence ;)
En İyi Sokak Dansçıları 09:06
En İyi Sokak Dansçıları 4.669 izlenme - 1 yıl önce Sokak danslarını hepimiz severiz. İşte 2017 yılın ait birbirinden büyüleyici sokak dansları ve dansçıları. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Muhteşem Sokak Dansçıları !! 01:29
Muhteşem Sokak Dansçıları !! 20.728 izlenme - 9 yıl önce harika gösteri..
Sokak Dansçıları 02:54
Sokak Dansçıları 13.529 izlenme - 10 yıl önce sokak dansçılarından ilginç ve eğlenceli görüntüler
hip hip dansçılarııı 05:14
hip hip dansçılarııı 9.621 izlenme - 9 yıl önce çok güsel biii video izleyince bile insan coşuyoooo
Sokak Dansçıları 01:05
Sokak Dansçıları 6.932 izlenme - 9 yıl önce harika dans ediyorlar
New York 'ta Sokak Dansçılarına Meydan Okuyan Hilmicem 01:52
New York 'ta Sokak Dansçılarına Meydan Okuyan Hilmicem 317 izlenme - 7 ay önce Survivor 2018'in New York ödülünde sokak sanatçılarına denk gelen Hilmicem'n kafa tutuşu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Müzik Sesini Duyunca Yol Ortasında Dansa Başlayan At 02:06
Müzik Sesini Duyunca Yol Ortasında Dansa Başlayan At 150 izlenme - 1 yıl önce Sokak müzisyenlerinin çaldığı şarkıya eşlik ederek ilginç dans figürleriyle çevredekileri etrafına toplayan at, izleyenlere müthiş bir dans ziyafeti sunmuş efendim.
Taksim'de Dans Eden Çılgın Teyzeler 02:03
Taksim'de Dans Eden Çılgın Teyzeler 727 izlenme - 6 yıl önce Taksim'de Dans Eden Çılgın Teyzeler
Küçük Sokak Dansçılarından Muhteşem Rap Gösterisi 02:04
Küçük Sokak Dansçılarından Muhteşem Rap Gösterisi 84 izlenme - 4 yıl önce Küçük Sokak Dansçılarından Muhteşem Rap Gösterisi Küçük sokak dansçılarından sokakta yaptıkları muhteşem dans gösterisi herkesi hayran bıraktı.
İlginç Figürler Gösterisi Sokak Gösterisi Sokak Show İskelet Dansı Sokak Sanatçısı 01:34
İlginç Figürler Gösterisi Sokak Gösterisi Sokak Show İskelet Dansı Sokak Sanatçısı 48 izlenme - 2 yıl önce İlginç Figürler Gösterisi Sokak Gösterisi Sokak Show İskelet Dansı Sokak Sanatçısı sokak dansı,ilginç fiğürler,iskelet dansı,ilginç sokak gösterisi,afrikalı sokak dansçıları,sokak show Sokak sanatı toplumsal alanlarda yaratılan ve içerik olarak sanat çevresinin dışında yer alan bir görsel sanat türüdür. Bu tanım seksenlerin başlarında popülerlik kazanmıştır. Sokak sanatının günümüzde birçok farklı uygulaması vardır. Geleneksel sprey boyamalar sokak sanatının temelini oluştururken, bazıları tarafından vandalizm olarak nitelendirilmektedir. Günümüzde artık sokak sanatı da galerilerde yerini bulmaya başlamıştır. Özellikle başlangıç noktasını düşündüğümüzde, geleneksel sanat anlayışına ve endüstriyel sanata karşı bir duruş olan sokak sanatı artık ticari sanatın içinde yer bulmaya başlamıştır. Ana akım sanat içinde bulduğu yer, bilinirliğini artırdığı gibi içerik olarak zarar vermiştir. Sokak sanatı birçok kültürün karışımını içerir. Aynı zamanda modern şehirlerin birçoğunda sokak sanatına rastlanır. Farklı kültürlere rağmen bu kültürlerin içinde yer bularak, şehirli gençlerin sesi haline gelmiştir. Sokak sanatçılarının birçoğu gezerek sanatını özgür alanlara taşır. Son dönemdeki en popüler sokak sanatçısı Banksy'dir. Birçok ülkede yaptığı onlarca eser ile tanınır. Sokak sanatı sprey boyamalar, çıkartmalar, yazılarla oluşturulduğu gibi, görsel yerleştirmeler, heykeller, ses yerleştirmeleri ile de yapılmaktadır.