Hoşgeldiniz!

sokak ekonomisi

Bir Mısırcının Aylık Kazancını Biliyor Musunuz? 01:59
Bir Mısırcının Aylık Kazancını Biliyor Musunuz? 15.107 izlenme - 5 yıl önce Bir Mısırcının Aylık Kazancını Biliyor Musunuz? (teb Tv)
Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 02:06
Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 10.031 izlenme - 3 yıl önce TEB TV ile Sokak Ekonomisi bu kez de sokak pilavcısına konuk oldu. Nohut, tavuk, ayran ve görünmeyen diğer maliyetler arasında sohbet çok keyifli geçti.
Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 02:06
Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 6.245 izlenme - 5 yıl önce Tavuklu Pilav Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 02:14
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 5.109 izlenme - 4 yıl önce TEB TV'nin Midyenin yapım aşamasını anlatan insanı seyyar satıcılığa özendiren sokak ekonomisi serisi videolarından midyeciyi anlatan bir video.
Sokak Satıcısı Tokacı Ne Kadar Kazanıyor? 01:39
Sokak Satıcısı Tokacı Ne Kadar Kazanıyor? 6.092 izlenme - 5 yıl önce "herkes İyi Bir Sokak Satıcısı Olamaz" Diyen Ve Modayı Yakından Takip Eden Tokacı Günde Kaç Saç Bandı Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor?
Ayakkabı Boyacısı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 02:06
Ayakkabı Boyacısı Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 3.869 izlenme - 4 yıl önce Ayakkabı Boyacılığı Yapan Murat Usta, "ben Yapmasam Başkası Yapacak" Diyerek Neden Bu Mesleğe İhtiyaç Duyulduğunu Anlatıyor.
Sokak Köftecisinin Aylık Kazancı? 02:22
Sokak Köftecisinin Aylık Kazancı? 3.205 izlenme - 3 yıl önce Büyük çekişmede sıra köftecide dayıda bakalım köfteci dayı ayda ne kadar kazanıyor?
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 02:14
Midyeci Ne Kadar Kazanır - Sokak Ekonomisi 1.800 izlenme - 3 yıl önce TEB TV'nin Midyenin yapım aşamasını anlatan insanı seyyar satıcılığa özendiren sokak ekonomisi serisi videolarından midyeciyi anlatan bir video.
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor? 01:24
Simitçi Günde Kaç Simit Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor? 1.642 izlenme - 5 yıl önce Sokak Ekonomisi'nin Bu Haftaki Konuğu Simitçi! Her Gün Yediğimiz Simidin Maliyetini Ve Hemen Her Gün Karşılaştığınız Simitçilerin Günlük Kazancını Ve Bir Simidin Maliyetini Biliyor Musunuz?
Sokak Köftecisi Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 02:22
Sokak Köftecisi Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 1.380 izlenme - 5 yıl önce Kıymasından Tezgahına, Yeşilliğinden Ayranına, Sokak Köftecisinin Tüm Gelir Ve Giderlerini Araştırarak, Aylık Kazancını Köfteciye Sorduk.
Turşucu Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 02:02
Turşucu Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 1.415 izlenme - 3 yıl önce Bir tursucu aylık ne kadar kaç TL Lira Kazanıyor? Turşucuda bir günde kaç bardak turşu ve şalgam suyu tüketiliyor, turşucunun aylık geliri ne kadar? İzliyoruz efenim.
Mısırcının Aylık Kazancını Biliyor Musunuz? 01:59
Mısırcının Aylık Kazancını Biliyor Musunuz? 822 izlenme - 4 yıl önce Sokak Ekonomisi
Modayı Yakından Takip Eden Tokacı Ne Kadar Kazanıyor 01:39
Modayı Yakından Takip Eden Tokacı Ne Kadar Kazanıyor 754 izlenme - 3 yıl önce "Herkes iyi bir sokak satıcısı olamaz" diyen ve modayı yakından takip eden tokacı günde kaç saç bandı satıyor, ne kadar kazanıyor? TEB TV Sokak Ekonomisi'nde sizin için araştırdı.
Sokak Kuruyemişcisi Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 01:32
Sokak Kuruyemişcisi Ne Kadar Kazanıyor - Sokak Ekonomisi 633 izlenme - 4 yıl önce Vapurla Karşıya Geçmeden Önce Aldığınız, Yolculuğunuzun Keyfini Artıran Kuruyemişler Nereden Geliyor, Nasıl Satılıyor?
Bir Mısırcı Ayda Ne Kadar Kazanır ? 01:59
Bir Mısırcı Ayda Ne Kadar Kazanır ? 546 izlenme - 5 yıl önce Bir Mısırcı Ayda Ne Kadar Kazanır ?
Aylık 8 bin tl Kar Eden Osmanlı Macuncusu 02:38
Aylık 8 bin tl Kar Eden Osmanlı Macuncusu 463 izlenme - 3 yıl önce Eminönü'nde Osmanlı macunu satıp ayda 8 milyara yakın net karı olan macuncu hayata yönelik hedef ve beklentilerimizde büyük travmalara neden olacak gibi görünüyor.
Turşucu Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 02:02
Turşucu Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 341 izlenme - 5 yıl önce Turşucuda Bir Günde Kaç Bardak Turşu Ve Şalgam Suyu Tüketiliyor, Turşucunun Aylık Geliri Ne Kadar?
Sokaktaki Sandviççi Ne Kadar Kazanıyor? 01:51
Sokaktaki Sandviççi Ne Kadar Kazanıyor? 69 izlenme - 5 yıl önce Sokaktaki Sandviççi Ne Kadar Kazanıyor?