Hoşgeldiniz!

sokak hayvanları

Ünlüler Sokak Hayvanları İçin Kamera Karşısına Geçti 03:12
Ünlüler Sokak Hayvanları İçin Kamera Karşısına Geçti 763 izlenme - 3 hafta önce Ünlü oyuncular hayvanların hediyelik eşya gibi satılması yerine barınaklarda ya da sokaklarda yaşayan hayvanların sahiplenilmesi için Kadıköy Belediyesi tarafından sürdürülen “Satın Alma Sahiplen” kampanyası için bir araya geldi. Kadıköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kampanyada Ayumi Takano, Ali Mert Yavuzcan, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Caner Cindoruk, Çiğdem Tunç, Ece Özdikici, Engin Hepileri, Lale Cangal, Levent Üzümcü, Melis Birkan, Meltem Yılmazkaya, Necip Memili, Özge Özder, Rojda Demirer, Seray Kaya, Sibel Taşçıoğlu, Şebnem Scheffer yer aldı.
Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Aşevi 02:59
Sahipsiz Sokak Hayvanları İçin Aşevi 905 izlenme - 3 hafta önce İstanbul'un Pendik ilçesinde yaşayan hayvansever ve hayırsever iş adamı Ünal Hekim, sokak köpekleri için sıcak yemek pişirilen "Ölü Adam Sahipsiz Köpekler Aşevi" adını verdiği bir aşevi, sahipsiz köpeklerin bir süre kaldığı misafirhane ile yavru köpekler için yetimhane açmış.
Hayvanlara Şiddetin Önüne Geçmek İçin Kısa Film Çektiler 04:33
Hayvanlara Şiddetin Önüne Geçmek İçin Kısa Film Çektiler 1.033 izlenme - 3 ay önce Mardin'de aralarında doktor, gazeteci, öğretmen ve bilgisayar tamircilerinin de olduğu değişik meslek gruplarında olan bir grup hayırseverin kurduğu Mardin Hayvan Dostları Platformu, hayvanların yaşadıkları şiddete dikkat çekmek için bir kısa film çekti.
Türkiye'nin En Güzel Adamı 01:48
Türkiye'nin En Güzel Adamı 2.388 izlenme - 1 yıl önce Kırklareli'de yaşıyan bu abimiz, okulunu bırakıp kendini sokak hayvanlarının daha iyi yaşaması için adamış. Yaptığı işin güzelliği yüreğine vurmuş. Helal olsun.
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 14:01
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 2.256 izlenme - 1 yıl önce Farkındalık için yapılmıi bir video ben beğendim Urası da severim zaten.
Soğukta Aç Kalan Hayvanlara Yemek Götüren İnsanlar 03:22
Soğukta Aç Kalan Hayvanlara Yemek Götüren İnsanlar 267 izlenme - 4 ay önce Ankara patili dağında Kışın ortasında aç ve sevgiye muhtaç bir şekilde yaşama tutunmaya çalışan sokak hayvanlarına mama götüren güzel insanlar.
Sokak Hayvanlarına İişkenceyi Sabıkaya İşleyeceğiz 00:49
Sokak Hayvanlarına İişkenceyi Sabıkaya İşleyeceğiz 1.162 izlenme - 3 yıl önce Sokak hayvanlarına yapına işkenceleri kabahat olmaktan çıkarıp, ceza kanunu ile yargılatacağız. Sabıkasına işleyip, herkesin bilmesini sağlayacağız.
Sokak Hayvanlarına Akıllı Mamamatik 03:49
Sokak Hayvanlarına Akıllı Mamamatik 913 izlenme - 4 yıl önce Sokak Hayvanlarının Kent İmkanlarından Faydalanması İçin Çeşitli Çalışmalara İmza Atan Nilüfer Belediyesi, İlçenin Belirli Noktalarına Mamamatik Cihazları Yerleştiriyor. 'bayat Ekmek Kumbarası' İse Özellikle Evlerdeki Bayak Ekmeklerin Çöpe Atılarak İsraf Edilmesinin Önüne Geçiyor. nilüfer Belediyesi Çevreye Duyarlı Geri Dönüşümlü Beslenme Odaklarının İlkini Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda Hayata Geçirdi. ‘en Dost Kent Nilüfer’ Sloganıyla Sokak Hayvanları İçin Çeşitli Noktalarında Beslenme Odakları Oluşturan Nilüfer Belediyesi, Bunları Da Çevreye Saygılı Hale Getiriyor. Kapalı Pazaryeri Yanında Hayata Geçirilen Sokak Hayvanlarının Su Ve Mama İhtiyaçlarını Rahatlıkla Karşılayabilecekleri Geri Dönüşümlü Beslenme Odakları, Sokak Hayvanlarının Yemek Yiyebilmesini Sağlıyor. Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Tarafından Hayata Geçirilen Projede, Bir Taraftan Atıkların Geri Dönüşümü Gerçekleşirken, Diğer Yandan Sokakta Aç Kalan Hayvanlar Da Karnını Doyuruyor. Mamamatiğin Ön Yüzünde Bulunan İki Gözün Bir Tanesine Şişelerdeki Su, Diğerine Boş Şişe Atıldığında, Alt Tarafta Bulunan İki Kap Birine Hayvan Maması, Diğerine İse Su Dolduruyor. yaptığımız Çalışma Türkiye’ye Örnek nilüfer’de Canlılar Ve Sokak Hayvanları İçin Bir Projeyi Daha Hayata Geçirmekten Dolayı Mutlu Olduklarını İfade Eden Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dr. M.mürsel Büyükçoban, “bir Çok Yaptığımız Beslenme Odakları, Otomatik Suluklar, Kedi Evleri Ve Güvercin Evlerinin Ardından Geri Dönüşümün Hayvanlara Mama Ve Su Olarak Yarar Sağladığı Bu Yeni Sistemi Türkiye’’deki İlklerden Biri Olarak Hayata Geçirdik. Bu Makine İle Nilüfer’de Var Olan Geri Dönüşüm Bilincini, Hayvanlar İçin Pozitif Katkı Yapar Hale Getirdik. Çalışma Arkadaşlarımız Gün Aşırı Atılan Pet Şişeleri, Mamaları Ve Su Haznesini Kontrol Ediyor” Diye Konuştu. bu Kumbara Başka Kumbara yapılan Çalışmalardan Bir Tanesinin De ‘bayat Ekmek Kumbarası’ Olduğunu İfade Eden Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Dr. M.mürsel Büyükçoban, “özellikle Evlerde Yenmeyen Ve Bayat Olarak Çöpe Atılan Ekmeklerin İsraf Olmaması Konusunda Böyle Bir Çalışma Başlattık. Kumbaraya Atılan Bayat Ekmekler Yine Arkadaşlarımız Tarafından Alınarak Elden Geçirildikten Sonra Mama Yapılmak Üzere Kullanılıyor” Dedi.
Sokak Hayvanlarına 03:42
Sokak Hayvanlarına " Motosikletle Yemek Servisi" 86 izlenme - 3 ay önce Van'da üniversite öğrencileri, yemekhaneye koydukları konteynerlerde biriken yemek atıklarını, motosikletlerle götürüp sokak hayvanlarının önüne bırakıyor.
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 01:06
Sokak Hayvanları İçin Yapılmış En Güzel Proje 948 izlenme - 4 yıl önce DUYARLILIK PROJESİ
köpeklerin hüznü 00:44
köpeklerin hüznü 1.532 izlenme - 10 yıl önce ne zaman belgrad ormanlarına gitsem,orada terkedilmiş,aç köpekleri görürüm...geçenyüzyılda,ülkemize sık sık gelen seyyahın yazdığı gibi:"İstanbul'a iner inmez,ilk dikkatimi çeken şey,yollardaki başıboş köpeklerin hüzünlü gözleriydi..." evet...köpeklerimiz çok mutsuz...ne olur,ormanlara pikniğe giderken,yanınıza fazladan iki ekmek daha alın...kuru bir ekmeğin bile,ne kadar iştahla yendiğine tanık olacaksınız...
Seda Akgül Hayvan Hakları İçin Canlı Yayında Göbek Attı 03:48
Seda Akgül Hayvan Hakları İçin Canlı Yayında Göbek Attı 48 izlenme - 2 ay önce Gel Konuşalım'ın sevilen sunucusu Seda Akgül, hayvanlarla alakalı düzenlenen yasa tasarısını memnuniyetle karşıladı; bir de üstüne göbek attı.
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 07:40
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 726 izlenme - 5 yıl önce Bu video kalbe dokunacaktır Korkmuş bir sokak köpeği ve inanılmaz bir sürpriz!! ( Touching rescue of a frightened stray dog ends with an amazing surprise )
Türkiye'de Köpek Olmak 03:40
Türkiye'de Köpek Olmak 589 izlenme - 3 yıl önce Köpek sevmeyen çok azdır diye düşünüyorum, bazıları en fazla korkar. Ama öyle insanlar var ki köpekleri hediye olarak gören ve daha sonra ölüme terkeden. Belediyelerin dönem dönem sokaklardan toplayıp "imha ettiği" masum hayvanlar. Sokağa yoğurt kabında bir kap suyu çok görmeyin, pet shoptan köpek kedi almayın aldırmayın. Sokaktan aldığınız bir köpek bugüne kadar görmediğiniz sevgi ve sadakati size gösterecektir. Yarı yolda bırakmayın onları, yardım edin.
Spikerden Dikkat Çeken Sokak Hayvanları Konuşması! 01:49
Spikerden Dikkat Çeken Sokak Hayvanları Konuşması! 93 izlenme - 6 ay önce KRT haber spikeri Ebru Birçak sokak hayvanları konusunda farkındalık yaratacak bir konuşma yaptı. Sokak hayvanlarıyla ilgili bilinmeyen veya yanlış bilinenleri anlattı.
Sokak Hayvanlarını Bedava Doyuran Sistem 01:06
Sokak Hayvanlarını Bedava Doyuran Sistem 486 izlenme - 4 yıl önce Pugedon Sokak hayvanlarını doyuran geri dönüşüm kutusu -Belediyenizden isteyin. -Şehrinizin kurumsal firmalarından üzerine reklamlarını koymaları karşılığında Pugedon'a sponsor olmasını isteyin. -İl/İlçe Çevre Müdürlüklerinden isteyin. -Üniversitelerden proje yapmalarını isteyin. UNUTMAYIN.Yasalarla belediyeler sokak havyanları için beslenme odakları kurmak zorundalar. -Yasalarla Belediyeler sokaklara GErid dönüşüm kutusu koymak zorundalar.
Köpekleri Zehirlemekle Tehdit Eden Adam 02:52
Köpekleri Zehirlemekle Tehdit Eden Adam 79 izlenme - 8 ay önce Adana Çukurova ilçesindeki TOKİ Konutları'nın bulunduğu bölgede sokak hayvanları için parka su bırakan anne-kıza tepki gösteren bir kişi köpekleri zehirleyip öldüreceğini söylemiş.
Hayvanları Zehirlemekle Tehdit Eden Alçak 02:00
Hayvanları Zehirlemekle Tehdit Eden Alçak 67 izlenme - 8 ay önce Parka su ve mama bırakılmasından rahatsız olmak ne demek? Hayvanlara bu sıcak havada aç ve susuz kalmasından zevk duyan alçak!
Hasta Bir Sokak Hayvanı İçin Ne Yapabiliriz? 01:38
Hasta Bir Sokak Hayvanı İçin Ne Yapabiliriz? 451 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/hasta-bir-sokak-hayvani-icin-ne-yapabiliriz/ Kendi işini kendi göremeyen, derdini ancak hüzünlü bakan gözleri ile anlatabilen hasta sokak hayvanları için neler yapabileceğimizi Veteriner Hekim Özlem Yağan‘a sorduk. Eğer çevrenizde hasta sokak hayvanı varsa bu videomuzu mutlaka dinleyin!
Orkun Işıtmak'ın Evsizlere Hediye Alması 03:30
Orkun Işıtmak'ın Evsizlere Hediye Alması 24 izlenme - 3 ay önce Her yıl elinden geldiğince yıl başında evsizlere ve sokak hayvanlarına hediyeler dağıtan Orkun Işıtmak'ı izliyoruz...
Sokak Hayvanları İçin Kulübe Yapma Yarışması 03:26
Sokak Hayvanları İçin Kulübe Yapma Yarışması 16 izlenme - 2 ay önce Sokak hayvanları için kulübe yapma yarışmasıUŞAK - Havaların soğumasıyla birlikte Uşak Patigiller Öğrenci Topluluğu, sokak hayvanları için kulübe yapma yarışması düzenledi.
edirne doğayı hayvanları koruma ve yaşatma derneği 02:42
edirne doğayı hayvanları koruma ve yaşatma derneği 648 izlenme - 8 yıl önce edirne doğayı hayvanları koruma ve yaşatma derneği ile ilgili etv haberi
Sokak Hayvanlarının Gözünden Hayat 04:40
Sokak Hayvanlarının Gözünden Hayat 161 izlenme - 3 yıl önce Dünyaya bir de onların gözünden bakın...Bizim gibi acıkıyorlar, susuyorlar, canları yanıyor, acı çekiyorlar, özlüyorlar, sevgi istiyorlar...Farkedin onları, görün artık...Muhakak ki dalga geçenler abartılmış diyenler sadece bir hayvan insana bu kadar değer vermiyorsunuz diyenler çıkacak onlar umrumda zaten değil onlar için değil zaten bu video içinde birazcık hayvan sevgisi olan az da olsa duyarlı olan arkadaşlar için bu video 26 yaşımda hüngür hüngür ağlatan bir video lütfen gördüğünüz sokak hayvanlarına imkanınız yoksa yemek veremiyosanız bile bir yudum sevgi verin lütfen..
gölbaşı barınağ'na ziyaret 13/12/2009 15:06
gölbaşı barınağ'na ziyaret 13/12/2009 427 izlenme - 8 yıl önce 13/12/2009 tarihinde Gölbaşındaki barınağa destek olmak için hayvanseverler tarafından yapılan ziyaretin videosudur. Dileriz ses getiri ve o soğukta yaşam savaşı veren canlara destek artar.
Pugedon 01:13
Pugedon 219 izlenme - 3 yıl önce Sokak Hayvanlarını Doyuran Geri Dönüşüm Ünitesi Global1001 firmasının sosyal sorumluluk projesi olan Pugedon güneş enerjisi ile çalışan insanlara geri dönüşümün önemini anlatan,bilinçlendiren,cevreyi temiz tutmayı sağlayan,hayvan sevgisini aşılayan bir ünitedir. www.pugedon.com.tr Pugedon Mucidi Ali ÖZDEMİR
Sokak Hayvanlarının Kahramanı: Türkan Dağdelen Belgeseli 20:43
Sokak Hayvanlarının Kahramanı: Türkan Dağdelen Belgeseli 145 izlenme - 3 yıl önce Sokak hayvanlarının Florence Nightingale’i ve kahramanı olarak bilinen Hayvan Hakları Koruyucusu Türkan Dağdelen’in zorlu hayat mücadelesini ve sokak hayvanları için yaptıklarını onu yakından tanıyanların anlatımlarıyla KG Medya tarafından hazırlanan “Oto Biyografi Belgeseli” iyi seyirler. KG MEDYA/0-252-2131200/MUĞLA
Sokak Hayvanlarını Besleyen Hayvan Severler 05:05
Sokak Hayvanlarını Besleyen Hayvan Severler 179 izlenme - 3 yıl önce Facebook'da örgütlenen hayvan severler bir sosyal proje gerçekleştirmişler. Proje kapsamında düello adı verdikleri etkinlikte sokak hayvanlarını besledikleri görüntüleri verilen adrese gönderen hayvan severler adına hayvan barınaklarına mama ve battaniye bağışı yapıyorlar.. Bu video da projeye katılan vatandaşların gönderdiği görüntülerden derlenmiş.
Sokak Hayvanları İçin Mini Restoran Oluşturdu 02:05
Sokak Hayvanları İçin Mini Restoran Oluşturdu 25 izlenme - 6 ay önce Silivri’nin Selimpaşa Mahallesinde restoran işletmeciliği yapan Selçuk Kıroğlu, işyerinin yanına sokak hayvanları için de mini restoran açtı. Silivri’nin Selimpaşa Mahallesi’nde restoran işletmeciliği yapan Selçuk Kıroğlu, sokak hayvanlarının rahatça beslenmelerini sağlamak için ‘Üsküp Animal’s Restaurant’ ismini verdiği mini restoran açtı. İş yerinin yanında kurduğu küçük kulübeye günün çeşitli saatlerinde mama bırakan Kıroğlu, sokak hayvanlarına sahip çıktı. Kıroğlu'nun cadde üzerine sokak hayvanları için kurduğu mini restoran vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Yaptığı açıklamada hayvanları çok sevdiğini belirten Selçuk Kıroğlu, “Hayvanlar bizim içimizde.. Ağaçlar nasılsa, insanlar nasılsa hayvanlarla birlikte yaşamamız gerektiğini düşünüyorum. Onlara böyle bir kolaylık sağlamak istedim. Restoran işlettiğimden dolayı etrafımızda sürekli sokak hayvanları oluyor. Onlarda aç kalıyor, barınacak yere ihtiyaç duyuyorlar. Onlarda bir can sonuçta, bu şekilde bir çözüm üretmeye çalıştım. Çevreden aldığım tepkiler çok güzel, böyle hem eğleniyoruz hem de bir şeyler yapmanın gururunu yaşıyorum. Çok keyifli bir şey, doğadaki hayvanlara bu şekilde yardımcı olabilmek çok mutlu etti beni. Mutluyum, onlar yemeklerini yiyorlar, bende bir şeylere sebep oldum. Aslında herkese bir örnek teşkil etmeli bence, çünkü sokak hayvanları, minik dostlarımız sıkıntılar yaşayabiliyorlar. Sonuçta birçok şeye muhtaçlar” dedi.
Hayvist - Ezber Tolga Öztorun (Sokak Hayvanları Gerçeği) 15:37
Hayvist - Ezber Tolga Öztorun (Sokak Hayvanları Gerçeği) 175 izlenme - 3 yıl önce Bu filmi izlediğinizde bildiğiniz herşey tepetaklak olacak. Tüm ezberleriniz bozulacak. Yorumsuz yayınıyoruz. Yönetmen: Tolga Öztorun
Sokak Hayvanları Unutulmadı 00:31
Sokak Hayvanları Unutulmadı 114 izlenme - 3 yıl önce Sultanbeyli Belediyesi sokak hayvanları için mam kapları bıraktı.