Hoşgeldiniz!

Sokak Kavgaları

Adana Cono Kavgası 01:26
Adana Cono Kavgası 62.568 izlenme - 5 yıl önce Tüm videoyu ağzım açık izledim harbiden. Bakalım kavgayı kim kazanacak?
Acımasız Komşu Kavgası (Street Fighter İçerir) 02:20
Acımasız Komşu Kavgası (Street Fighter İçerir) 92.782 izlenme - 8 yıl önce Acımasız Komşu Kavgası (Street Fighter İçerir)
Aşırı Şiddetli Kung Fu Sokak Kavgası 02:15
Aşırı Şiddetli Kung Fu Sokak Kavgası 35.304 izlenme - 5 yıl önce Uzak doğuda kimseye bulaşmamamız gerektiğini bize öğreten sokak kavgasıdır. izlerken iki hareket kapabildiysek ne mutlu bize.
Tek Başına Koğuş Basan Adam 04:15
Tek Başına Koğuş Basan Adam 38.260 izlenme - 6 yıl önce Silivri Cezaevinde yatmak olan Burak Döner isimli şahıs dışardayken zeytinburnu çetesine bağlıydı ve bir ihale sonucu burak dönerin çetesi ile bir başka çete çatışmaya girdi çatışma sonucundada içeri aldılar cezevinde de rahat durmadı ve karşı çetenin koğuşunu basıp elemanı dövüyor bu görüntüleri izliyoruz.
Kız Gibi Girişen Herife Baltayı İndiren Eleman 00:33
Kız Gibi Girişen Herife Baltayı İndiren Eleman 6.577 izlenme - 2 yıl önce şapkalı eleman aslında iyi çeviriyor ama etkili ataklar yapamayınca 'atamayana atarlar' ya da 'yıkamayanı yıkarlar' durumu gerçekleşiyor.
Artistlik Yaparken Yamulan Keltoş 01:22
Artistlik Yaparken Yamulan Keltoş 14.010 izlenme - 3 yıl önce İşte en sevilen içerik türlerinden. Artistlik yaparken güzelce dayak yiyen insan. hem de kelllll.
Tokat Yedikten Sonra Kafes Dövüşçüsüne Dönüşen PonPon Kız 01:01
Tokat Yedikten Sonra Kafes Dövüşçüsüne Dönüşen PonPon Kız 10.370 izlenme - 3 yıl önce Ufff ne vakkşi çıktı lan sarışın kız. siyasi abladan beklenmeyecek derecede vasat altı bir performans.
Bahçilevler’de İki Aile Sokak Ortasında Birbirine Girdi 00:59
Bahçilevler’de İki Aile Sokak Ortasında Birbirine Girdi 586 izlenme - 3 ay önce Bahçelievler'de aynı sokakta yaşayan iki komşu aile, birbirine girdi. Sokak ortasında yaşanan kavga kameralara yansıdı.
Yolda Yürürken Husumetlileriyle Karşılaşınca Olanlar Oldu 00:22
Yolda Yürürken Husumetlileriyle Karşılaşınca Olanlar Oldu 558 izlenme - 2 ay önce Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde sokak ortasında iki grup arasında çıkan kavgada 4 kişi aldığı darbelerle yaralandı. Grup arasında çıkan kavga ise anbean an güvenlik kamerasına yansıdı.
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 00:36
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 17.136 izlenme - 5 yıl önce Alt geçitteki bu iki serseri birazdan yanlarından geçen sevgililere bulaşacaklar. Fakat başlarına geleceklerden habersizler.
Trafikte Tartıştığı Kadını Döven Adam 01:24
Trafikte Tartıştığı Kadını Döven Adam 7.238 izlenme - 3 yıl önce Yani evet kadın -belki haklı belki haksız- olarak üste çıkmış ve ortalığı germişse de bu kadarı insanlığa sığmaz.
Kuyumcuların Kavgası Büyüdü İki Grup Sokak Ortasında Birbirine Girdi 00:28
Kuyumcuların Kavgası Büyüdü İki Grup Sokak Ortasında Birbirine Girdi 536 izlenme - 3 ay önce Kocaeli’nin İzmit ilçesinde iki kuyumcu arasında çıkan tartışmanın büyümesi ile iki grup sokak ortasında birbirine girdi. O anlar ise vatandaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.
Laf Atma Kavgasında Havada Uçuşan Tekme ve Yumruklar 00:34
Laf Atma Kavgasında Havada Uçuşan Tekme ve Yumruklar 7.506 izlenme - 3 yıl önce istanbul Zeytinburnu’nda bir grup gencin sokak üzerinde yürüyen genç bir kıza laf attığı iddiası üzerine kavga çıktı. Kızın akrabaları ile gençler arasında çıkan kavgada tekme ve yumruklar havada uçuştu.
Dövüşte Çüke Sarılıp Rakibe Amerikan Marşını Tersten Okutmak 01:16
Dövüşte Çüke Sarılıp Rakibe Amerikan Marşını Tersten Okutmak 5.045 izlenme - 3 yıl önce mavi şortli eleman tam bir yavşak. etik kuralları hiçe sayarak sokak dövüşü kanunlarını hiçe saymıştır. batının ahlaksızlığı! not: marş okutma mecazidir. bunu da ciddiye alanlar olur şimdi!
Uzaya Yumruk Sallayan Eleman 00:16
Uzaya Yumruk Sallayan Eleman 18.059 izlenme - 6 yıl önce Eleman arkadan sinsice gelip yaklaşıyor, yumruğunu da atıyor ama uzaya selam gönderircesine.
Aldatılan Kadının Genç Kızı Perişan Etmesi 00:54
Aldatılan Kadının Genç Kızı Perişan Etmesi 7.928 izlenme - 3 yıl önce Çin'de gerçekleşen olayda aldatılan kadın eşinin sevgilisiyle karşılaşınca çılgına dönmüş ve genç kızın dersini vermiş.
Öldüresiye Kavga Etmek 03:16
Öldüresiye Kavga Etmek 17.457 izlenme - 7 yıl önce Eşli dövüş iki kişi karşında iki kişi dövüşüyor ve tek kişiye iki kişi dalmak yasak. Adamlar çok acımasız lan gavura vurmak deyimini gerçekleştiriyorlar adeta
Sevgilisini Sokak Ortasında Tekme Tokat Döven Kadın 02:49
Sevgilisini Sokak Ortasında Tekme Tokat Döven Kadın 4.613 izlenme - 3 yıl önce Ankara’da aldatıldığını öne süren kadın ile sevgilisi arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Çiftin tekme tokat kavgası amatör kameraya yansıdı.
Çekik Gözlü ile Dövüşen Amerikan Bebesinin Sonu 00:34
Çekik Gözlü ile Dövüşen Amerikan Bebesinin Sonu 4.820 izlenme - 3 yıl önce iki tane şebek şovmenin mücadelesinde yumruklar konuşmuş! kazanan tarafı isabet bulan yumruk belirlemiş. çünkü neredeyse tutan yumruk yoktu o saniyeye kadar. kafayı yere çarparken duyduğum ses içimi bir hoş etti :(
Kız Öğrencilerin Tekme Tokat Sokak Kavgası 00:54
Kız Öğrencilerin Tekme Tokat Sokak Kavgası 2.212 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman'da iki grup halindeki kız öğrencilerin birbirlerine tekme tokat hücum etmesi, ardından esnafın müdahalesinin ardından bölgeden uzaklaşmasını izliyoruz.
Nepalli Kızların Çete Görünümlü Kavgası 02:26
Nepalli Kızların Çete Görünümlü Kavgası 8.569 izlenme - 4 yıl önce Nepal'de kendilerince çete oluşturan 2 ayrı grup liseli kızlar arasında nedenini bilmediğimiz bir durumdan dolayı çıkan, tekme ve yumrukların konuştuğu, kemer kullanmalı, saç baş yolmalı kız kavgası kameraya böyle yansımış.
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 06:44
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 11.505 izlenme - 5 yıl önce Evet arkadaşlar izlerken gözlerimden yaş geldi, sizde de aynı etkiyi yaratması dileğimle. Videodaki savaşçıların eğitim aldığı hocalarını taktim etmek isterim : https://www.youtube.com/watch?v=zRkF4sNeZp8
Sinop'ta Taşlı Sopalı Meydan Muharebesi 02:04
Sinop'ta Taşlı Sopalı Meydan Muharebesi 7.572 izlenme - 5 yıl önce Sinop ‘ un Durağan ilçesi’nde iki grup arasında çıkan tartışma büyüyünce taşlı sopalı kavga çıktı. Kavganın büyümesi üzerine birçok işyerinin ve araçların camları kırıldı. Çok sayıda kişi yaralandı. Olaya güvenlik güçleri müdahale ederken, Kaymakamlık tarafından ilçede sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Sokak Ortasında Yaşanan Palalı Kavga 01:37
Sokak Ortasında Yaşanan Palalı Kavga 3.575 izlenme - 3 yıl önce Denizli’de alacak verecek meselesi yüzünden iki kişi arasında yaşanan ve palanın kullanıldığı kavga kameralara yansımış. Görenleri dehşete düşüren olayda palanın keskin tarafının kullanılmaması olası bir ölüm ya da yaralanmanın önüne geçmiş.
Bitmek Tükenmek Bilmeyen Garip Rus Kavgası 06:03
Bitmek Tükenmek Bilmeyen Garip Rus Kavgası 3.157 izlenme - 3 yıl önce Yamyam elemanlar galiba bu ailenin başına dert olmuşlar. Arazinin tamamen satılmasını istiyorlarmış fakat bu aile kendilerine ait alanı satmadığı için sorun çıkıyormuş. Yamyamlar da sen nasıl satmazsın diyerek sürekli olmak suretiyle, evet, tebelleş oluyormuş.
Yıldız Tilbe Konserinde Ortalık Savaş Alanına Döndü 02:33
Yıldız Tilbe Konserinde Ortalık Savaş Alanına Döndü 3.990 izlenme - 3 yıl önce Ankara'nın Etimesgut ilçesinde ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin konseri sırasında gerek seyircilerle güvenlik görevlileri, gerekse seyirciler arasında yumruk ve tekmelerin havada uçuştuğu kavga yaşandı.
Gürcistan’da Markette Veresiye Alkol Kavgası 03:09
Gürcistan’da Markette Veresiye Alkol Kavgası 336 izlenme - 4 ay önce Gürcistan'ın Kvemo Kartli bölgesinde "Ömer" adlı bir markette veresiye alkol isteyen saldırganlar ile market çalışanları arasında kavga çıktı. Kavganın ardından çevredeki vatandaşlar arasında markette arbede yaşandı.
Kadın ve Erkek Sürücülerin Zincirli Yol Verme Kavgası 00:37
Kadın ve Erkek Sürücülerin Zincirli Yol Verme Kavgası 4.051 izlenme - 3 yıl önce İstanbul, Esenyurt’ta kadın ve erkek sürücüler arasında yol verme yüzünden kavga çıktı. Kadın sürücünün elindeki zincirle erkek sürücüyü darp etmesi ve boğuşma anları kameraya yansıdı.