Hoşgeldiniz!

sokak konuşuyor

Hırka-ı Şerif Nedir? Sorusuna Verilen İlginç Cevaplar 08:51
Hırka-ı Şerif Nedir? Sorusuna Verilen İlginç Cevaplar 1.153 izlenme - 3 yıl önce Hırka-ı Şerif Nedir? Sorusuna Verilen İlginç Cevaplar
Sokak Konuşuyor - 5 Duyu Organımız 08:20
Sokak Konuşuyor - 5 Duyu Organımız 277 izlenme - 1 yıl önce yuhh demek istiyorum. En kolay olan şeyleri bilmekten aciziz. Amcanın teki kulak, burun ,boğaz ,diş, dedi, el, ayak , kalp diyen de var. yok çekiç örs özengi amk!
Dünya'nın Şekli Dünya'dır Bence 01:04
Dünya'nın Şekli Dünya'dır Bence 212 izlenme - 1 yıl önce Bu abimiz kendini dünya işlerine çok kaptırmış olmalı ya da tam tersi fakat sorun bu değil. Aslında ortada bir sorun da yok. Kameralar, ah zalım kameralar. Neyse abimizin elinde malzemeler ve eve koşuşturma hali sezimledim. Önce sevimli ve bir o kadar da masum bir heyecanın içinde olan abimiz kameraları görünce kolay soru ister. Soru Dünya'nın uydusu ve şekli idi. Kanal 7 mikrofonunu kestirmesinden olsa gerek her cümlede konuyu dine ve allah'a çekerek sempati kazanma haline bürünen ve hezeyana uğrayan bu abimizi alkışlıyorum.
Kanal 7 - Hırka-i Şerif Nedir - Sokak Konuşuyor 00:40
Kanal 7 - Hırka-i Şerif Nedir - Sokak Konuşuyor 260 izlenme - 1 yıl önce Kanal 7 televizyonunun vatandaşa mikrofon uzatıp Hz. Muhammed'in giydiği söylenen hırka olan hırka-i şerif'in ne olduğunu sormuş. bir abimiz de engin bilgisiyle bu soruya cevap veriyor ama ne cevap izleyip görelim. Hırka-i Şerif Allah'ın giydiği bir gömlektir.
Biz Buranın Yabancısıyız 00:10
Biz Buranın Yabancısıyız 216 izlenme - 2 yıl önce Dört büyük meleği sormak için yaklaşan yaklaşan spikere beklenmedik bir cevap veren bu hanım ablalar aslında bize fani dünyaya ne kadar yabancı olduğumuzu anlatıyor. izleyip ibret alalım.
Dünyanın Uydusu Nedir? - Sokak Konuşuyor 03:19
Dünyanın Uydusu Nedir? - Sokak Konuşuyor 231 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde hala araştırılmakta olan, kesin bir bilginin henüz olmadığı, olsa da ulaşmak neredeyse imkansız olan bir takım info gerektiren aşırı zor sorular karşısında zor anlar yaşayan insanları izleyeceğiz. Daha önceki kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/58388/dunya039nin-sekli-dunya039dir-bence
Dört Büyük Melek 08:36
Dört Büyük Melek 352 izlenme - 3 yıl önce Dört Büyük Melek