Hoşgeldiniz!

sokak köpeği

Sokak Köpekleri Saldırdığında Ne Yapmak Gerekir? 03:13
Sokak Köpekleri Saldırdığında Ne Yapmak Gerekir? 6.174 izlenme - 3 hafta önce Köpeğinizi kakasını çişini yaptırması için çıkardığınız sokak park gezilerinde size karşı sokak köpeklerinin gerçekleştirdiği saldırılardan mı muzdaripsiniz, bu video tam size göre.
Kasabı İzleyen Köpeğe Et Alan Adam 04:35
Kasabı İzleyen Köpeğe Et Alan Adam 14.502 izlenme - 11 ay önce Gökmen abi gönlü geniş, merhamet sahibi hayvansever bir abimizdir. Youtube kanalında bu tarz güzel videolar paylaşıyor. Takip etmenizi tavsiye ederim.
büyük rotvaydır 02:23
büyük rotvaydır 260.671 izlenme - 9 yıl önce rotvaydır besli eğitimli aşıları tam yasin ve kadir gezdirirken (sahipleri) yeşlillisi kadir beyazlısı yani çeken yasin
Sokak Köpekleri Yüzünden Dışarı Çıkamayan Mahalleli 04:12
Sokak Köpekleri Yüzünden Dışarı Çıkamayan Mahalleli 3.569 izlenme - 6 ay önce Bakın arkadaşlar hiç bir medeni ülkede sokakta başı boş köpek olmaz. Köpekler kendi haline bırakılırlarsa saldırganlaşırlar. Haber Sarıyer'den ama her yer aynı. Bu itler sokakları işgal etmişler normal insanlar sokakta yürüyemiyorlar. Bir grup kendini çağdaş zanneden hayvan fetişisti sapıklar yüzünden şehirlerimizde vahşi hayvanlar dolaşıyor. Yazık. Belediyeler görevini yapsınlar zehirlesinler itleri.
Sokak Köpeği İddia Edilen Tasmalı Pitbull Saldırısı 02:17
Sokak Köpeği İddia Edilen Tasmalı Pitbull Saldırısı 3.434 izlenme - 6 ay önce Show tv haberciliğiyle, gözle görülür bir şekilde tasmalı-belli ki varoş veledlerinin "tuu kıs kıs kıs" olarak yetiştirip ona buna saldırttığı- bir pitbullun ısırdığı bir gencin haberinin nasıl çarpıtılıp, nasıl tüm sokak köpeklerine mal edildiğiniz izliyoruz. Memleketimizde sahipli köpeklere çip uygulaması olmadığından o köpeği de sahibini de bulamıyoruz, tek kanıtımız videoda görülen beyaz tasma ve siyah bir pitbull(ki adam gibi yetiştirilen pitbulların bebek bakıcısı olarak amerikada satıldığı gerçeğini bir yana bırakıp ülkemizde genelde kekoların bu cinsi beslediklerini göz önüne alıp en azından bu tip güçlü köpeklere mikroçip uygulaması getirilmelidir.) Sonra böylesi bir yalan haberle, aslında zararsız olan bir canlının yaşam hakkı konusunda söz sahibi olduğu inancıyla dolu iki ayaklı hayvanların "öldürelim bu köpekleri uyutalım iğneyle" naralarıyla inliyor etraf. Ne yapalım bu hayvanın ağzı var dili yok "mahkemeye çıkarıp niye böyle yaptın olm?" diye kendisini sorgulayamayacağımız için biz savunuyoruz bu canlıları.
Sokak Köpeğinden Trafik Dersi 00:52
Sokak Köpeğinden Trafik Dersi 2.695 izlenme - 1 yıl önce Sokak köpeğinin trafik ışıkları ile orantılı hareket etmesi olayı...
Bir Evsizin Başına Gelebilecek En Kötü Şey 00:48
Bir Evsizin Başına Gelebilecek En Kötü Şey 16.148 izlenme - 3 yıl önce Bir evsizin başına gelebilecek en kötü şey zorba insanlar, zabıtalar ve polisilerin dışında sokak köpekleridir. Evet yanlış duymadınız. Sokak köpeklerine arkanızı dönmeye gelmez...
Sokak Köpeğine Sarılıp Uyuyan Çocuk 00:25
Sokak Köpeğine Sarılıp Uyuyan Çocuk 2.153 izlenme - 7 ay önce Birbirlerini çok iyi anlayan iki evsiz... Beşiktaş'ta kaydedilen görüntülerde, bir çocuk sokak köpeğine sarılarak uyurken görüntüleniyor.
Sokak Köpeği Beni Neden Isırdı 10:45
Sokak Köpeği Beni Neden Isırdı 5.417 izlenme - 2 yıl önce youtube'da rastgele rastladığım ilginç bi kanal doğrusu kendisi köpekten korkanlar için eğitici videolar çekiyor, iyilikle dolu bi insan doğrusu.
Sokak Köpeğinin Inanılmaz Değişimi 03:07
Sokak Köpeğinin Inanılmaz Değişimi 4.215 izlenme - 2 yıl önce Sokakta, yol kenarında yatarken Animal Aid, India tarafından bulunan ve uzun bir süreç boyunca bakıma alınan köpeğin muhteşem değişimi görenleri şaşırtıyor. İnsandan o kadar çok korkmuş ki dokunulmaktan bile korkan köpek, hem psikolojik hem fiziksel tedavi görerek eski hayatına Animal Aid, India sayesinde yeniden kavuşuyor. Huzurlarınızda onlara bir kez daha teşekkür ediyor.
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 08:38
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 2.024 izlenme - 2 yıl önce Köpek reyiz köpeklerin ağzına elini sokarak ısırıp ısırmayacaklarını bir güzel test ediyor. Köpek korkusu olanların izlemesi gerekir.
Sokak Köpeğine Çarıpıp Umursamadan Yoluna Devam Eden Siyasetçi 00:25
Sokak Köpeğine Çarıpıp Umursamadan Yoluna Devam Eden Siyasetçi 29 izlenme - 3 hafta önce Rusya'da, siyasette de aktif görev alan Valery Piskovets isimli doktor, çarptığı sokak köpeği arabasının ızgarasına sıkıştıktan sonra bir kaç gün o şekilde gezmeye devam edince çevreden büyük tepki aldı.
Sokak Köpeğine Saldıran Pitbullun Sahibine Vatandaş Tepkisi 01:15
Sokak Köpeğine Saldıran Pitbullun Sahibine Vatandaş Tepkisi 1.871 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde pitbull cinsi bir köpek sokak köpeğine saldırmış. Vatandaşların müdahalesi ile kurtulan sokak köpeği kaçarken, vatandaşlar pitbull cinsi köpeğin sahibine uzun süre tepki göstermiş, zabıtayla polis de bi garip anam bacım.
Sokak Müzisyenine Eşlik Eden Sevimli Sokak Köpeği 00:35
Sokak Müzisyenine Eşlik Eden Sevimli Sokak Köpeği 572 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de olduğunu düşündüğümüz bu sokak köpeği, sokak müzisyeninin yanına gidip dertli dertli anlatıyor içindekileri.
Dost Canlısı Sokak Köpeği 03:32
Dost Canlısı Sokak Köpeği 1.137 izlenme - 3 yıl önce White isimli sevimli bi sokak köpeği Okuduğuma göre bu hayvan hayla o gaz istasyonunda yaşamaktaymış çevrece baya bi tanınmaktaymış. Çok sevimli hayvan ya, insana tercih ettirir kendini...
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 00:51
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 1.320 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde sokak köpekleri ile dolaşan bir kadın tepkilere neden oluyor. Adapazarı şehir merkezinde beraberinde çok sayıda sokak köğeği ve eski bir el arabası ile dolaşan Lütfiye Ç. Adlı kadın, adeta tehlikeye davetiye çıkarıyor. Köpekler kadının yanından geçenlere havlarken, yoldan geçen araçların da önüne atlayarak tehlike oluşturuyor. Esnaflardan köpekler için kemik toplayan Lütfiye Ç.'nin yanında bulunan sokak köpeklerinin bir anda aracın önüne atlaması sonucunda, araçta,küçük çapta hasar meydana geldi... Öte yandan geçtiğimiz günlerde köpekler bir vatandaşa saldırmış, saldırıya uğrayan vatandaşın silahına davranmasıyla köpeklerin sahibi Lütfiye Ç. ile bir sokak köpeği yaralanmıştı.
Terkedilmiş Köpeği Yeniden Sağlığına Kavuşturmak 06:09
Terkedilmiş Köpeği Yeniden Sağlığına Kavuşturmak 1.148 izlenme - 3 yıl önce Videoda bir adam ve kadın, bir bölgede sahipsiz ve tek başına yaşayan bir köpek buluyorlar köpek hem fizyolojik hem de psikolojik olarak çökmüş durumda ve insanlardan ölesiye korkuyor. Buna rağmen adamımız köpeği yakalamayı başarıyor. Kısa sürede alınan olumlu geri dönüşü izliyoruz
Sibirya Kurdu - Bir Sokak Köpeğinin Gözünden Dünya 04:40
Sibirya Kurdu - Bir Sokak Köpeğinin Gözünden Dünya 1.034 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar Ortama Bi Dikkat Etsek Bunlar Olmazdı :) Sizde Biliosunuz
Sokak Köpeklerine Selam Vermek - Avare (1964) 01:09
Sokak Köpeklerine Selam Vermek - Avare (1964) 1.442 izlenme - 3 yıl önce 1964 yapımı olan, başrolünde Sadri Alışık, Ajda Pekkan ve Kenan Pars’ın oynadığı Avare filminden ders çıkarılacak bir sahne. Sarhoş olan adam, yolda derbeder halde gezerken yerde yatan köpeğe tekmeyi basar. Bunu gören Sadri Alışık yerinde duramaz. İlk önce dayak sonra da sözleriyle dersini verir. “Bu dersi üniversite mektebinde bile öğrenemezdin. Sokak köpeklerine selam vermek adam olmaya çeyrek var demektir.”
Aşırı Dost Canlısı Sokak Köpeği 03:32
Aşırı Dost Canlısı Sokak Köpeği 894 izlenme - 3 yıl önce Elemanlar sokakta gördükleri köpeğe yaklaşıyorlar. Hayvan aşırı sıcak çıkıyor.
Burası Sultangazi - Arabesk Rap 02:18
Burası Sultangazi - Arabesk Rap 1.419 izlenme - 3 yıl önce Ne denir bilmiyorum tas kafalarını hasta oldum bikere hepsi birbirinden karizmatik yakışıklı gençlerimizin klibini izliyoruz . Kendileri pek bi atarlı pek bi giderli, sanırım arkadaşına 1:15'de zula yaptığı misketleri veriyor.
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Koca Yürekli Çocuk 00:40
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Koca Yürekli Çocuk 186 izlenme - 10 ay önce Yanın da bir kızla gelen çocuğun karşısına birden köpekler çıkıyor. Kız 'ne halin varsa gör' der gibi çocuğu orada bırakıp kaçıyor. Çocuğun hareketleri ise oldukça etkileyici.
lady and the tramp 01:05
lady and the tramp 2.030 izlenme - 7 yıl önce
Sokak Köpeğine Arabeskli Serenat Yapan Temizlik İşçisi 00:51
Sokak Köpeğine Arabeskli Serenat Yapan Temizlik İşçisi 73 izlenme - 3 ay önce Manisa’nın Yunusemre Belediyesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan Muğdat Kırhan isimli işçi, sokak köpeğine arabesk söylerken bir vatandaş tarafından görüntülenmiş.
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 07:40
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 726 izlenme - 5 yıl önce Bu video kalbe dokunacaktır Korkmuş bir sokak köpeği ve inanılmaz bir sürpriz!! ( Touching rescue of a frightened stray dog ends with an amazing surprise )
Bir Sokak Köpeğinin Gözünden İnsanlar 02:09
Bir Sokak Köpeğinin Gözünden İnsanlar 418 izlenme - 3 yıl önce Bir sokak köpeğine kamera yerleştirmişler ve hayatı nasıl geçer kaydetmişler. Bakalım bir sokak köpeğinin günü nasıl geçiyor. İyi seyirler.
14 Aylık Bebeği Parçalayan Sokak Köpeği 00:25
14 Aylık Bebeği Parçalayan Sokak Köpeği 20 izlenme - 2 ay önce Hindistan'da küçük bir çocuk, evinin önünde emekleyerek yürürken köpeklerin saldırısına uğrayarak hayatını kaybetti. Riya Sahu isimli çocuğun 5 yaşındaki abisine emanet edildiği ve o esnada ailesinin evde olmadığı öğrenildi. 14 aylık Riya, Chhattisgarh eyaletindeki Raipur şehrindeki evlerinin önünde başıboş bir köpek tarafından parçalanarak öldürüldü. Komşuların hemen yardıma koşup ağır yaralı haldeki çocuğu hastaneye götürdükleri ancak küçük kızın hastanede hayatını kaybettiği açıklandı.
Sokak Köpeğine Pitbull Saldırtan İşkenceci Gençler 01:43
Sokak Köpeğine Pitbull Saldırtan İşkenceci Gençler 70 izlenme - 10 ay önce Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 3 genç önce gezdirdikleri pitbull cinsi köpekleri sokak köpeğine saldırttı ardından da köpeği bıçakladı. Yaralanan sokak köpeği Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı hayvan barınağında tedavi altına alındı.
yol ortasında sokak köpeği 11:27
yol ortasında sokak köpeği 403 izlenme - 7 yıl önce
Sokak Köpeğine Şarkı Söyleyen Temizlik Görevlisi  00:51
Sokak Köpeğine Şarkı Söyleyen Temizlik Görevlisi 37 izlenme - 3 ay önce Manisa'da Yunusemre Belediyesi'nde çalışan bir temizlik görevlisinin sokak köpeğine şarkı söylemesi sosyal medyada günün konusu haline geldi. Temizlik görevlisi Muğdat Kırhan, sokak köpeğine arabesk şarkı söylerken bir kişi tarafından görüntülendi. 80 BİNİN ÜZERİNDE İZLENDİ Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede 80 binin üzerinde izlendi ve çok sayıda paylaşım aldı. Görüntülerde Muğdat Kırhan'ın sokak köpeğine eğilerek Ferdi Tayfur'un 'Biter mi bu hasret' isimli şarkıyı söylediği köpeğin hiçbir tepki vermeden şarkıyı bitinceye kadar dinlerken yerinden kımıldamadığı dikkat çekti. Temizlik işçisi Muğdat Kırhan'ın hayvanları çok sevdiği ve sesiyle dikkat çektiği için çoğu zaman tanıdıklarının isteği üzerine temizlik yaparken sokaklarda şarkı söylediği belirtildi.