Hoşgeldiniz!

sokak köpeği

Sokak Köpeği Beni Neden Isırdı 10:45
Sokak Köpeği Beni Neden Isırdı 5.041 izlenme - 2 ay önce youtube'da rastgele rastladığım ilginç bi kanal doğrusu kendisi köpekten korkanlar için eğitici videolar çekiyor, iyilikle dolu bi insan doğrusu.
büyük rotvaydır 02:23
büyük rotvaydır 256.817 izlenme - 7 yıl önce rotvaydır besli eğitimli aşıları tam yasin ve kadir gezdirirken (sahipleri) yeşlillisi kadir beyazlısı yani çeken yasin
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 08:38
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 1.882 izlenme - 2 ay önce Köpek reyiz köpeklerin ağzına elini sokarak ısırıp ısırmayacaklarını bir güzel test ediyor. Köpek korkusu olanların izlemesi gerekir.
Bir Evsizin Başına Gelebilecek En Kötü Şey 00:48
Bir Evsizin Başına Gelebilecek En Kötü Şey 15.744 izlenme - 2 yıl önce Bir evsizin başına gelebilecek en kötü şey zorba insanlar, zabıtalar ve polisilerin dışında sokak köpekleridir. Evet yanlış duymadınız. Sokak köpeklerine arkanızı dönmeye gelmez...
Sokak Köpeğinin Inanılmaz Değişimi 03:07
Sokak Köpeğinin Inanılmaz Değişimi 3.744 izlenme - 1 yıl önce Sokakta, yol kenarında yatarken Animal Aid, India tarafından bulunan ve uzun bir süreç boyunca bakıma alınan köpeğin muhteşem değişimi görenleri şaşırtıyor. İnsandan o kadar çok korkmuş ki dokunulmaktan bile korkan köpek, hem psikolojik hem fiziksel tedavi görerek eski hayatına Animal Aid, India sayesinde yeniden kavuşuyor. Huzurlarınızda onlara bir kez daha teşekkür ediyor.
Sokak Köpeğine Saldıran Pitbullun Sahibine Vatandaş Tepkisi 01:15
Sokak Köpeğine Saldıran Pitbullun Sahibine Vatandaş Tepkisi 1.529 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde pitbull cinsi bir köpek sokak köpeğine saldırmış. Vatandaşların müdahalesi ile kurtulan sokak köpeği kaçarken, vatandaşlar pitbull cinsi köpeğin sahibine uzun süre tepki göstermiş, zabıtayla polis de bi garip anam bacım.
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 00:51
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 1.076 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde sokak köpekleri ile dolaşan bir kadın tepkilere neden oluyor. Adapazarı şehir merkezinde beraberinde çok sayıda sokak köğeği ve eski bir el arabası ile dolaşan Lütfiye Ç. Adlı kadın, adeta tehlikeye davetiye çıkarıyor. Köpekler kadının yanından geçenlere havlarken, yoldan geçen araçların da önüne atlayarak tehlike oluşturuyor. Esnaflardan köpekler için kemik toplayan Lütfiye Ç.'nin yanında bulunan sokak köpeklerinin bir anda aracın önüne atlaması sonucunda, araçta,küçük çapta hasar meydana geldi... Öte yandan geçtiğimiz günlerde köpekler bir vatandaşa saldırmış, saldırıya uğrayan vatandaşın silahına davranmasıyla köpeklerin sahibi Lütfiye Ç. ile bir sokak köpeği yaralanmıştı.
Burası Sultangazi - Arabesk Rap 02:18
Burası Sultangazi - Arabesk Rap 1.029 izlenme - 1 yıl önce Ne denir bilmiyorum tas kafalarını hasta oldum bikere hepsi birbirinden karizmatik yakışıklı gençlerimizin klibini izliyoruz . Kendileri pek bi atarlı pek bi giderli, sanırım arkadaşına 1:15'de zula yaptığı misketleri veriyor.
Sokak Köpeklerine Selam Vermek - Avare (1964) 01:09
Sokak Köpeklerine Selam Vermek - Avare (1964) 1.158 izlenme - 1 yıl önce 1964 yapımı olan, başrolünde Sadri Alışık, Ajda Pekkan ve Kenan Pars’ın oynadığı Avare filminden ders çıkarılacak bir sahne. Sarhoş olan adam, yolda derbeder halde gezerken yerde yatan köpeğe tekmeyi basar. Bunu gören Sadri Alışık yerinde duramaz. İlk önce dayak sonra da sözleriyle dersini verir. “Bu dersi üniversite mektebinde bile öğrenemezdin. Sokak köpeklerine selam vermek adam olmaya çeyrek var demektir.”
Sibirya Kurdu - Bir Sokak Köpeğinin Gözünden Dünya 04:40
Sibirya Kurdu - Bir Sokak Köpeğinin Gözünden Dünya 1.021 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Ortama Bi Dikkat Etsek Bunlar Olmazdı :) Sizde Biliosunuz
Terkedilmiş Köpeği Yeniden Sağlığına Kavuşturmak 06:09
Terkedilmiş Köpeği Yeniden Sağlığına Kavuşturmak 895 izlenme - 2 yıl önce Videoda bir adam ve kadın, bir bölgede sahipsiz ve tek başına yaşayan bir köpek buluyorlar köpek hem fizyolojik hem de psikolojik olarak çökmüş durumda ve insanlardan ölesiye korkuyor. Buna rağmen adamımız köpeği yakalamayı başarıyor. Kısa sürede alınan olumlu geri dönüşü izliyoruz
Dost Canlısı Sokak Köpeği 03:32
Dost Canlısı Sokak Köpeği 434 izlenme - 2 yıl önce White isimli sevimli bi sokak köpeği Okuduğuma göre bu hayvan hayla o gaz istasyonunda yaşamaktaymış çevrece baya bi tanınmaktaymış. Çok sevimli hayvan ya, insana tercih ettirir kendini...
Bir Sokak Köpeğinin Gözünden İnsanlar 02:09
Bir Sokak Köpeğinin Gözünden İnsanlar 403 izlenme - 1 yıl önce Bir sokak köpeğine kamera yerleştirmişler ve hayatı nasıl geçer kaydetmişler. Bakalım bir sokak köpeğinin günü nasıl geçiyor. İyi seyirler.
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 07:40
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 724 izlenme - 4 yıl önce Bu video kalbe dokunacaktır Korkmuş bir sokak köpeği ve inanılmaz bir sürpriz!! ( Touching rescue of a frightened stray dog ends with an amazing surprise )
lady and the tramp 01:05
lady and the tramp 1.838 izlenme - 6 yıl önce
Aşırı Dost Canlısı Sokak Köpeği 03:32
Aşırı Dost Canlısı Sokak Köpeği 230 izlenme - 1 yıl önce Elemanlar sokakta gördükleri köpeğe yaklaşıyorlar. Hayvan aşırı sıcak çıkıyor.
Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi 03:40
Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi 665 izlenme - 4 yıl önce Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi Gözleri görmeyen bir sokak köpeği ve çöplük!! - Oldukça etkileyici bir öykü!
yol ortasında sokak köpeği 11:27
yol ortasında sokak köpeği 401 izlenme - 6 yıl önce
Sokak Köpeğinin Mucize Kurtuluşu 00:44
Sokak Köpeğinin Mucize Kurtuluşu 245 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da istasyonda rayların üzerinde yürürken, trenin altında kalan sokak köpeği, şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu. Hindistan'da sevimli bir sokak köpeği tren istasyonunda rayların üzerinde yürürken, karşı yönden düşük hızda lokomotif gelmeye başladı. Lokomotifi fark eden köpek, yönünü değiştirip lokomotifle aynı yöne doğru ilerlemeye başladı. Ancak lokomotif önünde giden köpeğe çarpıp altına aldı. Acı acı sesler çıkaran sevimli köpek, bir anda trenin altından kurtularak koşmaya başladı.
Sokak Köpeklerini Koruyalım 05:03
Sokak Köpeklerini Koruyalım 186 izlenme - 2 yıl önce Suya köpeği atan denyoları gördükten sonra zamanında izlediğim bu video aklıma geldi, yüklemek istedim. Dostumuzun söyledikleri ve istedikleri aslında örnek olmalı. Ara sıra kendini kaptırsa da bence güzel mesajlar veriyor.
 Köpeklerin Gözünden Dünya 04:39
Köpeklerin Gözünden Dünya 131 izlenme - 2 yıl önce
Sokak Köpeği Arthur'un 700 km süren ev bulma macerası 01:32
Sokak Köpeği Arthur'un 700 km süren ev bulma macerası 117 izlenme - 2 yıl önce Ekvador'da yaralı bir sokak köpeğinin hayatı, azmi ve ülkede düzenlenen Macera Yarışları Dünya Şampiyonası sayesinde değişti. Yarışa katılan İsveçli sporcular, yağmur ormanlarında harap ve aç bir halde karşılarına çıkan sokak köpeğine acıyıp köfte yedirdi, ve köpek sporcuları bir daha hiç bırakmadı. Arthur adı veirlen köpek, peşinden gittiği sporculara dayanıklılık gerektiren yarışın her etabında eşlik etti. Yarışçıların peşinden akıntılı sularda yüzen, dağları tırmanan ve sporcuların dizlerine kadar gelen çamurların içinde yürüyen Arthur, güçsüz düşmesine rağmen ekibi bırakmadı. 58 kilometrelik kano etabında organizatörler, sporcuları Arthur'u yanlarına almalarının hem kendileri hem de köpek için tehlikeli olacağı uyarında bulundu. Bunun üzerine Arthur'un bırakılmasına karar verildi. Ancak sporcuların ardından suya atlayan Arthur kanoya alındı. And Dağları, Pasifik kıyıları ve Amazon yağmur ormanlarını kapsayan yarıştan sonra veterinere götürülen Arthur'un üç-altı ay öncesine dayanan yaralarının hızla iyileşmekte olduğu açıklandı. Köpeklerle ilgili haberler yapan lifewithdogs adlı internet sitesi, "Arthur, macera yarışlarına katılan ilk dört ayaklı yarışçı oldu. İsveç ekibi yarışı kazanamadı ama Arthur'un kalbini kazandı" dedi.
Annesi Terk Etti Ama O Sahip Çıktı 00:48
Annesi Terk Etti Ama O Sahip Çıktı 135 izlenme - 2 yıl önce Annesi Terk Etti Ama O Sahip Çıktı Çanakkale Eceabat'ta , bir sokak köpeği, annesinin terk ettiği kedi yavrusuna sahip çıktı.
kahve içen köpek 01:36
kahve içen köpek 313 izlenme - 6 yıl önce bebek’teki sokak köpeği insanların kahvesine ve dondurmasına göz dikti.Hatta yedi! izlesene """batuhur"""
 Sokak Köpeğini Yakalayıp Evine Alan İyi İnsan  04:22
Sokak Köpeğini Yakalayıp Evine Alan İyi İnsan 46 izlenme - 1 yıl önce Sokakta gördüğü köpeği yakalayarak evine alıp yıkayan ve ilgilenen güzel insan. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
indigo - özür dileyin 02:58
indigo - özür dileyin 22 izlenme - 7 ay önce İndigo - Sokak Köpeği albümü 4.şarkısı. Özür dileyin
Üşüyen Köpek Halk Otobüsüne Binerse! 01:11
Üşüyen Köpek Halk Otobüsüne Binerse! 24 izlenme - 10 ay önce Karabük’te yolda duran halk otobüsünün sürpriz bir konuğu vardı. Üşüyen sokak köpeği otobüse kendini atarak bir nebze olsun ısınmak istedi, yolcular da bu duruma şaşırdı fakat içerde kalması doğru bulunmayarak dışarı çıkartıldı.
Sokak Köpeği Bir Batında 18 Yavru Doğurdu 00:51
Sokak Köpeği Bir Batında 18 Yavru Doğurdu 78 izlenme - 2 yıl önce etal Sanayi Sitesi esnafından Hakan Yazır, "Garip" adını verdikleri köpeğin, bir konteynerin altında 18 yavru doğurduğunu fark ettiklerini söyledi. Köpeğin bir gözünün kör olduğunu ve yavrulardan 3'ünün öldüğünü belirten Yazır, onları besleyip sağlıklı bir şekilde büyümelerine yardımcı olduklarını anlattı. Yazır, yetkililerden yem yardımı beklediklerini dile getirerek, "Daha önce bir köpeğin bu kadar yavru doğurduğunu görmedim ve duymadım. Bütün esnaf arkadaşlarımızdan Allah razı olsun. Hepsi yardımcı oluyor. Ekmek, süt veya kemik olsun, her sabah getiriyorlar" diye konuştu.
Hakkari Kulakları Kesilen Sokak Köpeği Tedavi Edildi 04:06
Hakkari Kulakları Kesilen Sokak Köpeği Tedavi Edildi 20 izlenme - 8 ay önce Kulakları kesilen sokak köpeği tedavi edildi Hakkari'de bilinmeyen kişilerce kulakları kesilen sokak köpeği, Belediye Veteriner Hekimi Faysal Cindioğlu tarafından tedavi edildi.
Sokak köpeğinin bando aşkı 00:33
Sokak köpeğinin bando aşkı 69 izlenme - 4 yıl önce Antalya Kültür Merkezinde gösteri yapan Büyükşehir Belediyesi bandosunu bir köpek rahat bırakmadı.