Hoşgeldiniz!

sokak köpeği

Kasabı İzleyen Köpeğe Et Alan Adam 04:35
Kasabı İzleyen Köpeğe Et Alan Adam 14.413 izlenme - 3 ay önce Gökmen abi gönlü geniş, merhamet sahibi hayvansever bir abimizdir. Youtube kanalında bu tarz güzel videolar paylaşıyor. Takip etmenizi tavsiye ederim.
büyük rotvaydır 02:23
büyük rotvaydır 259.523 izlenme - 8 yıl önce rotvaydır besli eğitimli aşıları tam yasin ve kadir gezdirirken (sahipleri) yeşlillisi kadir beyazlısı yani çeken yasin
Sokak Köpeğinden Trafik Dersi 00:52
Sokak Köpeğinden Trafik Dersi 2.636 izlenme - 5 ay önce Sokak köpeğinin trafik ışıkları ile orantılı hareket etmesi olayı...
Bir Evsizin Başına Gelebilecek En Kötü Şey 00:48
Bir Evsizin Başına Gelebilecek En Kötü Şey 16.017 izlenme - 3 yıl önce Bir evsizin başına gelebilecek en kötü şey zorba insanlar, zabıtalar ve polisilerin dışında sokak köpekleridir. Evet yanlış duymadınız. Sokak köpeklerine arkanızı dönmeye gelmez...
Sokak Köpeği Beni Neden Isırdı 10:45
Sokak Köpeği Beni Neden Isırdı 5.275 izlenme - 11 ay önce youtube'da rastgele rastladığım ilginç bi kanal doğrusu kendisi köpekten korkanlar için eğitici videolar çekiyor, iyilikle dolu bi insan doğrusu.
Sokak Köpeğinin Inanılmaz Değişimi 03:07
Sokak Köpeğinin Inanılmaz Değişimi 4.041 izlenme - 2 yıl önce Sokakta, yol kenarında yatarken Animal Aid, India tarafından bulunan ve uzun bir süreç boyunca bakıma alınan köpeğin muhteşem değişimi görenleri şaşırtıyor. İnsandan o kadar çok korkmuş ki dokunulmaktan bile korkan köpek, hem psikolojik hem fiziksel tedavi görerek eski hayatına Animal Aid, India sayesinde yeniden kavuşuyor. Huzurlarınızda onlara bir kez daha teşekkür ediyor.
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 08:38
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 1.986 izlenme - 11 ay önce Köpek reyiz köpeklerin ağzına elini sokarak ısırıp ısırmayacaklarını bir güzel test ediyor. Köpek korkusu olanların izlemesi gerekir.
Sokak Müzisyenine Eşlik Eden Sevimli Sokak Köpeği 00:35
Sokak Müzisyenine Eşlik Eden Sevimli Sokak Köpeği 560 izlenme - 5 ay önce İzmir'de olduğunu düşündüğümüz bu sokak köpeği, sokak müzisyeninin yanına gidip dertli dertli anlatıyor içindekileri.
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Koca Yürekli Çocuk 00:40
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Koca Yürekli Çocuk 102 izlenme - 2 ay önce Yanın da bir kızla gelen çocuğun karşısına birden köpekler çıkıyor. Kız 'ne halin varsa gör' der gibi çocuğu orada bırakıp kaçıyor. Çocuğun hareketleri ise oldukça etkileyici.
Sokak Köpeğine Saldıran Pitbullun Sahibine Vatandaş Tepkisi 01:15
Sokak Köpeğine Saldıran Pitbullun Sahibine Vatandaş Tepkisi 1.764 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde pitbull cinsi bir köpek sokak köpeğine saldırmış. Vatandaşların müdahalesi ile kurtulan sokak köpeği kaçarken, vatandaşlar pitbull cinsi köpeğin sahibine uzun süre tepki göstermiş, zabıtayla polis de bi garip anam bacım.
Dost Canlısı Sokak Köpeği 03:32
Dost Canlısı Sokak Köpeği 889 izlenme - 2 yıl önce White isimli sevimli bi sokak köpeği Okuduğuma göre bu hayvan hayla o gaz istasyonunda yaşamaktaymış çevrece baya bi tanınmaktaymış. Çok sevimli hayvan ya, insana tercih ettirir kendini...
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 00:51
Sokak Köpekleri İle Dolaşan Kadın 1.244 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde sokak köpekleri ile dolaşan bir kadın tepkilere neden oluyor. Adapazarı şehir merkezinde beraberinde çok sayıda sokak köğeği ve eski bir el arabası ile dolaşan Lütfiye Ç. Adlı kadın, adeta tehlikeye davetiye çıkarıyor. Köpekler kadının yanından geçenlere havlarken, yoldan geçen araçların da önüne atlayarak tehlike oluşturuyor. Esnaflardan köpekler için kemik toplayan Lütfiye Ç.'nin yanında bulunan sokak köpeklerinin bir anda aracın önüne atlaması sonucunda, araçta,küçük çapta hasar meydana geldi... Öte yandan geçtiğimiz günlerde köpekler bir vatandaşa saldırmış, saldırıya uğrayan vatandaşın silahına davranmasıyla köpeklerin sahibi Lütfiye Ç. ile bir sokak köpeği yaralanmıştı.
Terkedilmiş Köpeği Yeniden Sağlığına Kavuşturmak 06:09
Terkedilmiş Köpeği Yeniden Sağlığına Kavuşturmak 1.068 izlenme - 2 yıl önce Videoda bir adam ve kadın, bir bölgede sahipsiz ve tek başına yaşayan bir köpek buluyorlar köpek hem fizyolojik hem de psikolojik olarak çökmüş durumda ve insanlardan ölesiye korkuyor. Buna rağmen adamımız köpeği yakalamayı başarıyor. Kısa sürede alınan olumlu geri dönüşü izliyoruz
Sokak Köpeklerine Selam Vermek - Avare (1964) 01:09
Sokak Köpeklerine Selam Vermek - Avare (1964) 1.373 izlenme - 2 yıl önce 1964 yapımı olan, başrolünde Sadri Alışık, Ajda Pekkan ve Kenan Pars’ın oynadığı Avare filminden ders çıkarılacak bir sahne. Sarhoş olan adam, yolda derbeder halde gezerken yerde yatan köpeğe tekmeyi basar. Bunu gören Sadri Alışık yerinde duramaz. İlk önce dayak sonra da sözleriyle dersini verir. “Bu dersi üniversite mektebinde bile öğrenemezdin. Sokak köpeklerine selam vermek adam olmaya çeyrek var demektir.”
Sibirya Kurdu - Bir Sokak Köpeğinin Gözünden Dünya 04:40
Sibirya Kurdu - Bir Sokak Köpeğinin Gözünden Dünya 1.033 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Ortama Bi Dikkat Etsek Bunlar Olmazdı :) Sizde Biliosunuz
Aşırı Dost Canlısı Sokak Köpeği 03:32
Aşırı Dost Canlısı Sokak Köpeği 649 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar sokakta gördükleri köpeğe yaklaşıyorlar. Hayvan aşırı sıcak çıkıyor.
Burası Sultangazi - Arabesk Rap 02:18
Burası Sultangazi - Arabesk Rap 1.255 izlenme - 2 yıl önce Ne denir bilmiyorum tas kafalarını hasta oldum bikere hepsi birbirinden karizmatik yakışıklı gençlerimizin klibini izliyoruz . Kendileri pek bi atarlı pek bi giderli, sanırım arkadaşına 1:15'de zula yaptığı misketleri veriyor.
lady and the tramp 01:05
lady and the tramp 1.944 izlenme - 6 yıl önce
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 07:40
Korkmuş Sokak Köpeğine İnanılmaz Sürpriz!! 725 izlenme - 4 yıl önce Bu video kalbe dokunacaktır Korkmuş bir sokak köpeği ve inanılmaz bir sürpriz!! ( Touching rescue of a frightened stray dog ends with an amazing surprise )
Bir Sokak Köpeğinin Gözünden İnsanlar 02:09
Bir Sokak Köpeğinin Gözünden İnsanlar 411 izlenme - 2 yıl önce Bir sokak köpeğine kamera yerleştirmişler ve hayatı nasıl geçer kaydetmişler. Bakalım bir sokak köpeğinin günü nasıl geçiyor. İyi seyirler.
Aç Kalan Köpeğin, Sallanan Çöp Kovasıyla Mücadelesi 00:41
Aç Kalan Köpeğin, Sallanan Çöp Kovasıyla Mücadelesi 47 izlenme - 3 ay önce Düzce'nin Akçakoca içesinde yiyecek arayan bir sokak köpeğinin sallanan çöp kovası ile mücadelesi objektiflere takıldı. Düzce’nin Akçakoca ilçesi Çınar caddesi üzerinde aç kalan köpek, sallanabilir çöp kovasında yemek aradı. Ancak kovanın sürekli sallanma köpeğe zaman zaman zor anlar yaşattı. Çöp kovasına ön ayaklarıyla tırmanan köpek, kovanın sallanması üzerine denge kurmakta zorlandı. Birinci denemesinde başarılı olamayan köpek, kovanın diğer tarafına geçerek şansını bu kez orada denedi. Ancak yine başarılı olamayan köpek yine de vazgeçmedi. Tekrar deneyen köpek bu kez başarı oldu. Başını kovaya sokan köpek, aradığı yiyeceğini zorluklar içinde yere düşürmeyi başardı. Köpeğin zorlu anları ise kameralara takıldı.
Sokak Köpeğine Pitbull Saldırtan İşkenceci Gençler 01:43
Sokak Köpeğine Pitbull Saldırtan İşkenceci Gençler 19 izlenme - 2 ay önce Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 3 genç önce gezdirdikleri pitbull cinsi köpekleri sokak köpeğine saldırttı ardından da köpeği bıçakladı. Yaralanan sokak köpeği Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı hayvan barınağında tedavi altına alındı.
Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi 03:40
Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi 680 izlenme - 4 yıl önce Gözlerinizi yaşartacak bir kurtarma hikayesi Gözleri görmeyen bir sokak köpeği ve çöplük!! - Oldukça etkileyici bir öykü!
yol ortasında sokak köpeği 11:27
yol ortasında sokak köpeği 403 izlenme - 7 yıl önce
Temizlik İşçisinden Sokak Köpeğine Masaj 00:19
Temizlik İşçisinden Sokak Köpeğine Masaj 44 izlenme - 5 ay önce Beyoğlu'nda vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntülerde İBB'nin temizlik görevlisi, bir marketin önünde sere serpe uzanan köpeğe süpürgesiyle masaj yaptı.
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Ufaklık 00:34
Sokak Köpeklerine Kafa Tutan Ufaklık 19 izlenme - 2 ay önce Küçük kız ile çocuk sokakta beraber yürürler iken, bir grup sokak köpeği karşılarına çıkınca, küçük kız arkadaşını köpeklerin arasında bırakarak arkasına bile bakmadan kaçıyor. Köpeklerin arasında tek başına kalan çocuğun cesareti takdire şayan. İzliyoruz. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Sokak Köpeğinin Mucize Kurtuluşu 00:44
Sokak Köpeğinin Mucize Kurtuluşu 247 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da istasyonda rayların üzerinde yürürken, trenin altında kalan sokak köpeği, şans eseri kazadan yara almadan kurtuldu. Hindistan'da sevimli bir sokak köpeği tren istasyonunda rayların üzerinde yürürken, karşı yönden düşük hızda lokomotif gelmeye başladı. Lokomotifi fark eden köpek, yönünü değiştirip lokomotifle aynı yöne doğru ilerlemeye başladı. Ancak lokomotif önünde giden köpeğe çarpıp altına aldı. Acı acı sesler çıkaran sevimli köpek, bir anda trenin altından kurtularak koşmaya başladı.
Sokak Köpeklerini Koruyalım 05:03
Sokak Köpeklerini Koruyalım 204 izlenme - 2 yıl önce Suya köpeği atan denyoları gördükten sonra zamanında izlediğim bu video aklıma geldi, yüklemek istedim. Dostumuzun söyledikleri ve istedikleri aslında örnek olmalı. Ara sıra kendini kaptırsa da bence güzel mesajlar veriyor.
 Köpeklerin Gözünden Dünya 04:39
Köpeklerin Gözünden Dünya 138 izlenme - 3 yıl önce
Araba Çarpan Köpeğe Pazar Arabasından Yürüteç Yaptı 02:39
Araba Çarpan Köpeğe Pazar Arabasından Yürüteç Yaptı 19 izlenme - 4 ay önce Çanakkale'de araba çarpan sokak köpeğine bir hayvan sever pazar arabasından yürüteç yaptı.