Hoşgeldiniz!

sokak köpekleri

Sakaryada Arabayı Parçalayan Sokak Köpekleri 01:29
Sakaryada Arabayı Parçalayan Sokak Köpekleri 5.348 izlenme - 1 hafta önce Sakarya’da, Modern Sanayii’nde sürüler halinde dolaşan sokak köpekleri bir otomobilin tamponunu parçaladı. Otomobil tamirciliği yapan Cem ACAR, güvenlik kameralarını incelediğinde köpeklerin otomobilin tamponunu parçaladığını görünce şaşkına döndü. Araçta 5 bin lira zarar var.Otomobilin sahibi olan Cem ACAR ise aracını yaptırdıktan sonra bir daha parçalanması endişesi dolayısıyla aracını sattı.
Döverek Bayılttıkları Köpekleri Dereye Attılar  01:09
Döverek Bayılttıkları Köpekleri Dereye Attılar 8.567 izlenme - 8 ay önce Oltu ilçe merkezine çevredeki yerleşim merkezlerinden getirilen sokak köpeklerinin bırakıldığı ileri sürülürken, sosyal medyada telef olan bir köpeğin leşinin köprüden Oltu Çayı'na atılması fotoğrafı hayvan severlerin tepkisine neden oldu. Bu fotoğraflar, 'Erzurum'da döverek bayılttıkları köpeği köprüden aşağı attılar', 'Erzurum'un Oltu ilçesinde sokak köpeklerine yapılan işkencelerin görüntüleri ortaya çıktı' diye sosyal medyada paylaşıldı.
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 08:38
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 1.880 izlenme - 2 ay önce Köpek reyiz köpeklerin ağzına elini sokarak ısırıp ısırmayacaklarını bir güzel test ediyor. Köpek korkusu olanların izlemesi gerekir.
Sokak Köpekleri Otomobili Parçaladı 03:24
Sokak Köpekleri Otomobili Parçaladı 163 izlenme - 1 hafta önce Sakarya Veterinerler Odası Başkanı Mustafa Yıldız, sürü halindeki sokak köpeklerinin otomobili parçalamasının, daha önce benzer bir araç ile yaşanılan bir olaya istinaden alınan bir intikam olabileceğini söyledi. Sakarya’da sürü halinde gezen sokak köpeklerinin park halinde bulunan bir otomobilin tamponunu parçaladığı görüntüler izleyenleri şaşırttı. Görüntüleri yorumlayan Sakarya Veterinerler Odası Başkanı Mustafa Yıldız, köpeklerin daha önce benzer bir otomobil ile yaşanılan bir olaya istinaden verdikleri ceza olabileceğini söyledi. Görüntülerdeki köpeklerin emir komuta zinciri dahilinde bu eylemi gerçekleştirdiklerini belirten Yıldız, “Bir köpek etrafı gözleyerek, liderlik yapıyor. Verilen komutlara göre diğer köpekler de harekete geçiyor. Daha önce benzer bir otomobil arkadaşlarına çarpmış olabilir ve ona istinaden böyle bir ceza vermiş olabilirler. Ya da araca et kokusu sinmişse ve bunun varlığı hissedilmişse onu yemek için de saldırmış olabilirler” dedi. Köpeklerin de insanlar gibi psikolojik sorunları olabileceğini ifade eden Yıldız, “İnsanlarda olduğu gibi köpeklerde de bunların tedavileri mevcut. Fakat bazı insanlar bunun farkında değil. O yüzden gösterdikleri tepkileri anormal kabul edebiliyorlar” diye konuştu. Yıldız, sokak hayvanlarıyla mücadele etmenin en temel yolunun aşılama ve kısırlaştırmadan geçtiğini söyledi.
 Dişi Köpek İcin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 11:17
Dişi Köpek İcin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 8.517 izlenme - 2 yıl önce Sokak köpeklerinin sosyal hayatını, gelişimini ve otorite yarışını anlatan bir belgesel... Kisaca anlatamak gerekirse; evden kacan dişi köpek ile çiftleşmek isteyen sokak köpekleri, aralarında yarışıyor ve bir birlerini teker teker eliyorlar, tabi kazanan ödülünü alıyor.
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 00:37
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 2.647 izlenme - 1 yıl önce 90 Yaşındaki Esenyurtlu Mehmet amcanın tek dostları sokak köpekleri ve onlarda belediye tarafından toplandı. Emekli maaşı ile onları beslediğini söyleyen Mehmet amca İBB'den yardım istiyor.
Dişi Köpek Icin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 11:17
Dişi Köpek Icin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 2.478 izlenme - 2 yıl önce Sokak köpeklerinin sosyal hayatını, gelişimini ve otorite yarışını anlatan bir belgesel... Kisaca anlatamak gerekirse; evden kacan dişi köpek ile çiftleşmek isteyen sokak köpekleri, aralarında yarışıyor ve bir birlerini teker teker eliyorlar, tabi kazanan ödülünü alıyor. Videoya alt yazı ekliyemiyorum ama pekte gerekmiyor açıkçası. İyi seyirler dilerim arkadaşlar...
Sokak Köpeklerinin Gözünden Dünya 04:39
Sokak Köpeklerinin Gözünden Dünya 1.046 izlenme - 3 yıl önce Sokak Köpeklerinin Gözünden Dünya
Volkan Demirel - Belediye Sokak Köpeklerini Zehirlesin 00:55
Volkan Demirel - Belediye Sokak Köpeklerini Zehirlesin 378 izlenme - 1 yıl önce Volkan Demirel, Sokak köpeklerini zehirlesinler yoksa elimde kalacak dedi kime dedi kendisine pitbul lakabını takan felipe meloya söylemiştir. Süper kupa maçında dili içine kaçan melodan cevap bekleniyor.
Sokak Köpekleri Fragman 01:44
Sokak Köpekleri Fragman 405 izlenme - 3 yıl önce Screening at Brisbane International Film Festival 2013. Book your ticket on: www.biff.com.auAltın Lale Ödüllü Tsai Ming-liang’ın son yıllarda yaptığı en iyi film kabul edilen Sokak Köpekleri, kentli bir peri masalı, umut ve yoksulluğa dair şiirsel bir trajikomedi... Filmin kahramanları olan baba ve iki çocuğunu oluk oluk yağmur altında, Taipei’nin varoşlarından şehir merkezinin sokaklarına doğru izliyoruz. Baba, lüks sitelerin reklamını taşıyan ayaklı bir reklam panosu. Çocuklar ise bedava yiyecek bulmak için AVM’leri, süpermarketleri dolaşıyor. Terk edilmiş binalarda geceliyorlar. Babanın doğumgününde, gizemli bir kadının aralarına katılmasıyla bu kırık aile genişliyor.
Sokak Köpekleri - Faşo Baba 02:27
Sokak Köpekleri - Faşo Baba 213 izlenme - 1 yıl önce Seneee, geçen sene dermişim. Şaka şaka sene 2000. Bizden Bu Kadar albümünün 16. parçasını dinliyoruz. Hadi hayırlı tıraşlar.
selimiye'nin maskotları 00:15
selimiye'nin maskotları 1.147 izlenme - 8 yıl önce son gazi töreni için gittiğim selimiye'de,yan sokakta bu yavrulara rastladım...yanıma aldığım poğaçayı onlarla paylaştım...
Polisin Yanında Silah Çekmek 05:10
Polisin Yanında Silah Çekmek 330 izlenme - 2 yıl önce Köpek saldırısına maruz kalmış bu arkadaş taşıma ruhsatlı silahıyla bi havalara giriyor ki sormayın gitsin.. Taşıma ruhsatı almak silahı istediğin gibi heryer de kullanabilirsin anlamına gelmiyor.
Sokak Köpekleri Fotomodel Olursa 04:16
Sokak Köpekleri Fotomodel Olursa 162 izlenme - 2 yıl önce İtalyan fotoğrafçı Dan Bannino her ünlü yazarın içinde bir köpeğin saklı olduğuna inanıyor. Bannino sokak köpeklerinin portre fotoğraflarını çekiyor ve bu fotoğrafları onları Shakespeare, Hemingway ve Dante’nin fotoğraflarıyla yan yana getiriyor. Dan Bannino’yu Torino’daki Cirié’de ziyaret ettik.
gölbaşı barınağına ziyaret 20/12/2009 04:45
gölbaşı barınağına ziyaret 20/12/2009 369 izlenme - 7 yıl önce bu haftaki ziyaret çalışma amaçlı idi. hayırseverlerin hibe ettiği beton küpler, en çok ıslanan kafeslere yerleştirildi. hayvanseverleri yardımabekliyoruz.
Sokak Köpekleri Bal ile Betty 01:36
Sokak Köpekleri Bal ile Betty" 27 Mayıs'ta Vizyonda 27 izlenme - 5 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Fragman "Sokak Köpekleri Bal ile Betty" 27 Mayıs'ta vizyonda Yönetmenliğini ve senaryosunu Fedai Çakır'ın üstlendiği, sokaktan alınıp sahiplenilen iki köpeğin yaşamını anlatan "Sokak Köpekleri Bal ile Betty" filmi vizyona giriyor.
İsim İsim Yoklaması Alınıp İstihkakını Yiyen Köpekler 01:30
İsim İsim Yoklaması Alınıp İstihkakını Yiyen Köpekler 146 izlenme - 2 yıl önce Köpekler nasıl bir eğitimden geçirildilerse artık, isimlerini duyar duymaz kapıdan geçip, mamalarının başına geçiyorlar ve yiyorlar, helal olsun diyorum
Sokak Köpeklerinin Lazerle İmtihanı 02:19
Sokak Köpeklerinin Lazerle İmtihanı 36 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da bir grup sokak köpeğinin tutulan lazer ışığını yakalamak için sokakta bir o tarafa bir bu tarafa koşuşturduğu anlar, ilginç görüntülere sahne oldu.
Sokak Köpekleri İçin Tren Yapan 80 Yaşındaki Adam 00:21
Sokak Köpekleri İçin Tren Yapan 80 Yaşındaki Adam 48 izlenme - 1 yıl önce 80 yaşındaki eugene bostick texas'da kardeşiyle birlikte yaşıyor. eugene, kullandığı trenle başıboş sokak köpeklerini toplayıp, gezdiriyor.
Eğitilmiş sokak köpekleri harikalar yaratıyor 03:24
Eğitilmiş sokak köpekleri harikalar yaratıyor 146 izlenme - 5 yıl önce
Bakamadıkları Köpekleri Sınırdışı Etmek 02:04
Bakamadıkları Köpekleri Sınırdışı Etmek 42 izlenme - 1 yıl önce Efendim, böylesi ancak Türkiye'de/Adana'da olur diyebileceğimiz bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Üzülerek izliyoruz.
Sakarya'da Sokak Köpekleri Otomobili Parçaladı 03:09
Sakarya'da Sokak Köpekleri Otomobili Parçaladı 3 izlenme - 1 hafta önce Sakarya'da, Modern Sanayii'nde sürüler halinde dolaşan sokak köpekleri bir otomobilin tamponunu parçaladı. Otomotiv tamirciliği yapan Cem Acar güvenlik kameralarını incelediğinde köpeklerin otomobilin tamponunu parçaladığını görünce şaşırdı.
Volkan'ın 00:32
Volkan'ın 30 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe kalecisi Demirel'in "Belediye sokak köpeklerini zehirlesin, yoksa bu iş bana kalacak" sözleri üzerine başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.
Volkan Demirel: Belediye Gereksiz Sokak Köpeklerini Zehirlesin 00:32
Volkan Demirel: Belediye Gereksiz Sokak Köpeklerini Zehirlesin 39 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Volkan Demirel, maçtan sonra Felipe Melo'yu hedef aldı, "Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa bu iş bana kalacak, korkuyorum yani." dedi.
Volkan Demirelden olay sözler ... 00:55
Volkan Demirelden olay sözler ... 32 izlenme - 2 yıl önce Volkan demirel süper kupa finalinde tartışmaya girdiği felipe meloyu kastederek olay sözlere imza attı işte o konuşması ' Belediye sokak köpeklerini zehirlesin yoksa olmayacak ve bana kalacak bu iş ' dedi
Sokak Köpekleri Fotomodel Olursa... 04:16
Sokak Köpekleri Fotomodel Olursa... 22 izlenme - 2 yıl önce İtalyan fotoğrafçı Dan Bannino her ünlü yazarın içinde bir köpeğin saklı olduğuna inanıyor. Bannino sokak köpeklerinin portre fotoğraflarını çekiyor ve bu fotoğrafları onları Shakespeare, Hemingway ve Dante’nin fotoğraflarıyla yan yana getiriyor. Dan Bannino’yu Torino’daki Cirié’de ziyaret ettik.