Hoşgeldiniz!

Sokak Köpekleri

Döverek Bayılttıkları Köpekleri Dereye Attılar  01:09
Döverek Bayılttıkları Köpekleri Dereye Attılar 9.051 izlenme - 2 yıl önce Oltu ilçe merkezine çevredeki yerleşim merkezlerinden getirilen sokak köpeklerinin bırakıldığı ileri sürülürken, sosyal medyada telef olan bir köpeğin leşinin köprüden Oltu Çayı'na atılması fotoğrafı hayvan severlerin tepkisine neden oldu. Bu fotoğraflar, 'Erzurum'da döverek bayılttıkları köpeği köprüden aşağı attılar', 'Erzurum'un Oltu ilçesinde sokak köpeklerine yapılan işkencelerin görüntüleri ortaya çıktı' diye sosyal medyada paylaşıldı.
Sakaryada Arabayı Parçalayan Sokak Köpekleri 01:29
Sakaryada Arabayı Parçalayan Sokak Köpekleri 6.882 izlenme - 1 yıl önce Sakarya’da, Modern Sanayii’nde sürüler halinde dolaşan sokak köpekleri bir otomobilin tamponunu parçaladı. Otomobil tamirciliği yapan Cem ACAR, güvenlik kameralarını incelediğinde köpeklerin otomobilin tamponunu parçaladığını görünce şaşkına döndü. Araçta 5 bin lira zarar var.Otomobilin sahibi olan Cem ACAR ise aracını yaptırdıktan sonra bir daha parçalanması endişesi dolayısıyla aracını sattı.
Colo Colo'lu Futbolculardan Ayakta Alkışlanacak Davranış 01:02
Colo Colo'lu Futbolculardan Ayakta Alkışlanacak Davranış 1.616 izlenme - 4 ay önce Antofagasta maçına sahipsiz köpeklerle birlikte çıkan Colo Colo'lu oyuncular gönüllerde taht kurmuş.
 Dişi Köpek İcin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 11:17
Dişi Köpek İcin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 12.414 izlenme - 4 yıl önce Sokak köpeklerinin sosyal hayatını, gelişimini ve otorite yarışını anlatan bir belgesel... Kisaca anlatamak gerekirse; evden kacan dişi köpek ile çiftleşmek isteyen sokak köpekleri, aralarında yarışıyor ve bir birlerini teker teker eliyorlar, tabi kazanan ödülünü alıyor.
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 08:38
Sokak Köpekleri Zararlı mıdır? 2.011 izlenme - 1 yıl önce Köpek reyiz köpeklerin ağzına elini sokarak ısırıp ısırmayacaklarını bir güzel test ediyor. Köpek korkusu olanların izlemesi gerekir.
Dişi Köpek Icin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 11:17
Dişi Köpek Icin Savaşan Sokak Köpekleri (Belgesel Tadında) 3.174 izlenme - 3 yıl önce Sokak köpeklerinin sosyal hayatını, gelişimini ve otorite yarışını anlatan bir belgesel... Kisaca anlatamak gerekirse; evden kacan dişi köpek ile çiftleşmek isteyen sokak köpekleri, aralarında yarışıyor ve bir birlerini teker teker eliyorlar, tabi kazanan ödülünü alıyor. Videoya alt yazı ekliyemiyorum ama pekte gerekmiyor açıkçası. İyi seyirler dilerim arkadaşlar...
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 00:37
Emekli Maaşı ile Beslediği Sokak Köpeklerini Toplayan Belediyeye İsyan Eden Mehmet Amca 2.704 izlenme - 2 yıl önce 90 Yaşındaki Esenyurtlu Mehmet amcanın tek dostları sokak köpekleri ve onlarda belediye tarafından toplandı. Emekli maaşı ile onları beslediğini söyleyen Mehmet amca İBB'den yardım istiyor.
Bodrum Masalı - Sokak Köpekleri Mesajı 00:23
Bodrum Masalı - Sokak Köpekleri Mesajı 914 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği başrollerini Timuçin Esen,Şevval Sam,Alperen Duymaz,Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı dizinin dün yayınlanan bölümünün bir sahnesinde tatil dönüşü sokağa bırakılan hayvanlar için bir mesaj yayınlandı Sahne sosyal medyada çok konuşuldu.
Volkan Demirel - Belediye Sokak Köpeklerini Zehirlesin 00:55
Volkan Demirel - Belediye Sokak Köpeklerini Zehirlesin 1.963 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel, Sokak köpeklerini zehirlesinler yoksa elimde kalacak dedi kime dedi kendisine pitbul lakabını takan felipe meloya söylemiştir. Süper kupa maçında dili içine kaçan melodan cevap bekleniyor.
Sokak Köpeklerinin Gözünden Dünya 04:39
Sokak Köpeklerinin Gözünden Dünya 1.089 izlenme - 4 yıl önce Sokak Köpeklerinin Gözünden Dünya
Sokak Köpekleri Otomobili Parçaladı 03:24
Sokak Köpekleri Otomobili Parçaladı 172 izlenme - 1 yıl önce Sakarya Veterinerler Odası Başkanı Mustafa Yıldız, sürü halindeki sokak köpeklerinin otomobili parçalamasının, daha önce benzer bir araç ile yaşanılan bir olaya istinaden alınan bir intikam olabileceğini söyledi. Sakarya’da sürü halinde gezen sokak köpeklerinin park halinde bulunan bir otomobilin tamponunu parçaladığı görüntüler izleyenleri şaşırttı. Görüntüleri yorumlayan Sakarya Veterinerler Odası Başkanı Mustafa Yıldız, köpeklerin daha önce benzer bir otomobil ile yaşanılan bir olaya istinaden verdikleri ceza olabileceğini söyledi. Görüntülerdeki köpeklerin emir komuta zinciri dahilinde bu eylemi gerçekleştirdiklerini belirten Yıldız, “Bir köpek etrafı gözleyerek, liderlik yapıyor. Verilen komutlara göre diğer köpekler de harekete geçiyor. Daha önce benzer bir otomobil arkadaşlarına çarpmış olabilir ve ona istinaden böyle bir ceza vermiş olabilirler. Ya da araca et kokusu sinmişse ve bunun varlığı hissedilmişse onu yemek için de saldırmış olabilirler” dedi. Köpeklerin de insanlar gibi psikolojik sorunları olabileceğini ifade eden Yıldız, “İnsanlarda olduğu gibi köpeklerde de bunların tedavileri mevcut. Fakat bazı insanlar bunun farkında değil. O yüzden gösterdikleri tepkileri anormal kabul edebiliyorlar” diye konuştu. Yıldız, sokak hayvanlarıyla mücadele etmenin en temel yolunun aşılama ve kısırlaştırmadan geçtiğini söyledi.
Sokak Köpekleri Fragman 01:44
Sokak Köpekleri Fragman 492 izlenme - 4 yıl önce Screening at Brisbane International Film Festival 2013. Book your ticket on: www.biff.com.auAltın Lale Ödüllü Tsai Ming-liang’ın son yıllarda yaptığı en iyi film kabul edilen Sokak Köpekleri, kentli bir peri masalı, umut ve yoksulluğa dair şiirsel bir trajikomedi... Filmin kahramanları olan baba ve iki çocuğunu oluk oluk yağmur altında, Taipei’nin varoşlarından şehir merkezinin sokaklarına doğru izliyoruz. Baba, lüks sitelerin reklamını taşıyan ayaklı bir reklam panosu. Çocuklar ise bedava yiyecek bulmak için AVM’leri, süpermarketleri dolaşıyor. Terk edilmiş binalarda geceliyorlar. Babanın doğumgününde, gizemli bir kadının aralarına katılmasıyla bu kırık aile genişliyor.
Polisin Yanında Silah Çekmek 05:10
Polisin Yanında Silah Çekmek 553 izlenme - 3 yıl önce Köpek saldırısına maruz kalmış bu arkadaş taşıma ruhsatlı silahıyla bi havalara giriyor ki sormayın gitsin.. Taşıma ruhsatı almak silahı istediğin gibi heryer de kullanabilirsin anlamına gelmiyor.
Sokak Müzisyenlerine Eşlik Eden Köpek 01:00
Sokak Müzisyenlerine Eşlik Eden Köpek 103 izlenme - 9 ay önce Ekmeğini sokakta müzik yaparak kazanan sokak müzisyenlerine eşlik eden sevimli köpek görenlerin yüzünde bir tebessüm oluyor.
selimiye'nin maskotları 00:15
selimiye'nin maskotları 1.158 izlenme - 9 yıl önce son gazi töreni için gittiğim selimiye'de,yan sokakta bu yavrulara rastladım...yanıma aldığım poğaçayı onlarla paylaştım...
Sokakların Kimsesiz Çocukları 01:00
Sokakların Kimsesiz Çocukları 61 izlenme - 6 ay önce Daha çok farkındalık, daha çok yardım demektir.
Mama Verilen Köpeklerin Mutluluğu 01:42
Mama Verilen Köpeklerin Mutluluğu 76 izlenme - 11 ay önce Maltepe'de etkili olan kar yağışında mahsur ve aç kalan hayvanlarının yardımına Maltepe Belediyesi ekipleri yetişti. Maltepe Belediyesi ekiplerinin mama verdiği köpekler, sevinçlerini görevlilerin üzerine atlayarak gösterince ortaya içleri ısıtan görüntüler çıktı.
Sokak Köpekleri - Faşo Baba 02:27
Sokak Köpekleri - Faşo Baba 232 izlenme - 2 yıl önce Seneee, geçen sene dermişim. Şaka şaka sene 2000. Bizden Bu Kadar albümünün 16. parçasını dinliyoruz. Hadi hayırlı tıraşlar.
Sokak Köpekleri İçin Aşevi Açtı 04:28
Sokak Köpekleri İçin Aşevi Açtı 49 izlenme - 8 ay önce Pendik’te yaşayan hayvansever işadamı sokak hayvanları için sıcak yemek yapılan aşevi, misafirhane ve yetimhane açtı. Aşevinde her gün pişen 100 kova sıcak yemek ormanlık arazilerde kalan sokak köpeklerine ulaştırıyor Pendik’te yaşayan hayvansever işadamı Nazif Hekim, sokak köpekleri için sıcak yemek yapılan Ölü Adam Sahipsiz Köpekler Aşevi adını verdiği bir aşevi açtı. Pendik Güzelyalı Mahallesi’nde açılan aşevinde pişirdiği yemeği her gün kovalara koyarak araçla ormanlık alanlardaki sokak köpeklerine ulaştırıyor. İlk zamanlar sokak köpeklerini ekmekle doyuran Nazif Hekim, sadece ekmekle sokak hayvanlarını yeterince gıda alamadığını düşününce sıcak yemek yapılan aşevini açmaya karar verdi. Kendi imkanlarıyla aldığı et ve kemikleri makinede küçülten Hekim, daha sonra bunları iki kazanda pişirerek kovalarla sokak hayvanlarına ulaştırıyor. Bununla yetinmeyen Nazif Hekim,yavru ve hasta sokak köpekleri için yetimhane ve misafirhane adını verdiği barınak oluşturdu. Burada bakılan sağlık kontrolünden geçirilen hayvanlar sıcak bir ortamda hayatlarını devam ettiriyor. Kendisinin de bir Çin Aslanı cinsi köpeği bulunan Nazif Hekim, sokak hayvanlarına kendi çocukları gibi bakıyor, koruyup kolluyor. 10 yıldan buyana günlük bin 500 ekmeği dağlarda dağıttığını ama artık hayvanların başka şeyler istediğini hissettiğini söyleyen Nazif Hekim, “Hayvanların değişik şeyler istediğini hissedince bu aşhaneyi kurduk. Niyetimiz kemiği sahibine vermek. Kemiğin sahibi köpektir. Kovalarla günde 100 kova yapıyoruz. Burada makarna yapıyoruz. Kemik topluyoruz. Kıyma gibi çekip burada kaynatıyoruz. Lokantada haşlama alıyorsunuz ya o hale getiriyoruz bunu” dedi. Hazırlanan yemekleri hayvanların çok güzel yediğini ve hayvanların mutlu olduğunu hissettiğini anlatan Hekim, “Hayvanlarımız çok güzel yiyor bunu. Suratlarından bunu okuyabiliyorsun. Aşevini kuralı 10 gün oldu. Sokak hayvanları için aşevi, yetimhanemiz var. Misafirhanemiz var. Hayvanlar için. Artık hayvanlara hizmet var” açıklamasında bulundu.
Sokak Köpekleri İçin Harçlıklarını Harcayan Koca Yürekli Çocuklar 00:54
Sokak Köpekleri İçin Harçlıklarını Harcayan Koca Yürekli Çocuklar 61 izlenme - 11 ay önce Kars'ın Sarıkamış ilçesinde öğrenciler, üşümemeleri için yuva yaptıkları sokak köpeği ile 10 yavrusunu, harçlıklarıyla aldıkları ve çevreden topladıkları yiyeceklerle besliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokak Köpekleri Fotomodel Olursa 04:16
Sokak Köpekleri Fotomodel Olursa 163 izlenme - 3 yıl önce İtalyan fotoğrafçı Dan Bannino her ünlü yazarın içinde bir köpeğin saklı olduğuna inanıyor. Bannino sokak köpeklerinin portre fotoğraflarını çekiyor ve bu fotoğrafları onları Shakespeare, Hemingway ve Dante’nin fotoğraflarıyla yan yana getiriyor. Dan Bannino’yu Torino’daki Cirié’de ziyaret ettik.
gölbaşı barınağına ziyaret 20/12/2009 04:45
gölbaşı barınağına ziyaret 20/12/2009 376 izlenme - 8 yıl önce bu haftaki ziyaret çalışma amaçlı idi. hayırseverlerin hibe ettiği beton küpler, en çok ıslanan kafeslere yerleştirildi. hayvanseverleri yardımabekliyoruz.
İsim İsim Yoklaması Alınıp İstihkakını Yiyen Köpekler 01:30
İsim İsim Yoklaması Alınıp İstihkakını Yiyen Köpekler 224 izlenme - 3 yıl önce Köpekler nasıl bir eğitimden geçirildilerse artık, isimlerini duyar duymaz kapıdan geçip, mamalarının başına geçiyorlar ve yiyorlar, helal olsun diyorum
Eğitilmiş sokak köpekleri harikalar yaratıyor 03:24
Eğitilmiş sokak köpekleri harikalar yaratıyor 146 izlenme - 6 yıl önce
Sokak Köpeklerini Döven Esnaf 00:40
Sokak Köpeklerini Döven Esnaf 30 izlenme - 10 ay önce Maltepe'de sokak köpeklerini sopayla döven bir iş yeri sahibi, hayvansever bir kadın tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerin sosyal medyaya yüklenmesiyle büyük tepki gösteren hayvanseverler, iş yeri sahibi hakkında şikayette bulundu. Maltepe Başıbüyük'te bulunan bir mobilya dükkanının sahibi Cemil D., iddiaya göre dükkanına giren sokak köpeklerini sopayla dövdü. O anlar, bir hayvansever tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde C, D. elindeki sopayla dükkanın önündeki iki köpeğe vuruyor. Sopa darbesiyle inleyen köpekler, dükkanın önünde kaçıyor. Görüntülerde hayvansever kadının dayakçı iş yeri sahibine tepkisi de yer alıyor. İş yeri sahibine bağıran kadın, onu mahkemeye vereceğini söylüyor. Dayakçı zanlı ise, hiçbir şey olmamış gibi dükkandan uzaklaşıyor.
Bakamadıkları Köpekleri Sınırdışı Etmek 02:04
Bakamadıkları Köpekleri Sınırdışı Etmek 60 izlenme - 2 yıl önce Efendim, böylesi ancak Türkiye'de/Adana'da olur diyebileceğimiz bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Üzülerek izliyoruz.
Sokak Köpekleri İçin Tren Yapan 80 Yaşındaki Adam 00:21
Sokak Köpekleri İçin Tren Yapan 80 Yaşındaki Adam 55 izlenme - 2 yıl önce 80 yaşındaki eugene bostick texas'da kardeşiyle birlikte yaşıyor. eugene, kullandığı trenle başıboş sokak köpeklerini toplayıp, gezdiriyor.
Sokak Köpekleri Bal ile Betty 01:36
Sokak Köpekleri Bal ile Betty" 27 Mayıs'ta Vizyonda 31 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Fragman "Sokak Köpekleri Bal ile Betty" 27 Mayıs'ta vizyonda Yönetmenliğini ve senaryosunu Fedai Çakır'ın üstlendiği, sokaktan alınıp sahiplenilen iki köpeğin yaşamını anlatan "Sokak Köpekleri Bal ile Betty" filmi vizyona giriyor.
Sokak Köpekleri Gence Böyle Saldırdı 00:45
Sokak Köpekleri Gence Böyle Saldırdı 5 izlenme - 2 ay önce Sokak köpekleri gence böyle saldırdıİSTANBUL - Göktürk'te sokak köpekleri bir gence saldırdı .
Arka Ayakları Tutmayan Kostak'a İyileşme Umudu Doğuyor 01:08
Arka Ayakları Tutmayan Kostak'a İyileşme Umudu Doğuyor 15 izlenme - 8 ay önce Arka ayakları tutmadığı için kendisine yapılan yürüteç ile yürüyen Kostak'ın ayaklarını geri kazanması için tüm hayvanseverler ve veterinerler hummalı bir çalışma içerisine girdi. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet