Hoşgeldiniz!

Sokak Lezzetleri Videoları İzle

Hindistan da Sıradan Bir Gün (Anlamsız Kavga İçerir) 03:38
Hindistan da Sıradan Bir Gün (Anlamsız Kavga İçerir) 5.671 izlenme - 3 gün önce Anladığım kadarıyla lüks ceketli abiye karşı hintli ablalarımızın bir isyanı var. Ablalar lüks ceketli abiye, çizgili gömlekli abi ablalara, ablalar genç bacılara, polis dayı hepsine şeklinde bir hengame yaşanıyor. Bonus olarak son da herkese röportaj hakkı var. Ayrıca bu karıların sesi beynimi zikti.
Dizanteri ve Hepatit Bombası Hint Pizzası 06:03
Dizanteri ve Hepatit Bombası Hint Pizzası 7.834 izlenme - 2 hafta önce Dizanteri ve hepatitin kol gezdiği yemek de sonunda kanser eden 30000 KM madeni yağ ile yemeğimiz tamamlanıyor.
Canlı Canlı Boa Yılanı Pişiren Çinliler 00:43
Canlı Canlı Boa Yılanı Pişiren Çinliler 6.713 izlenme - 2 hafta önce Görünce yanına dahi yaklaşamayacağımız boa yılanını elin Çinlisi koca kazan canlı canlı pişirmeye çalışmış. Sonra da bir güzel mideye indirmiştir.
Hint Usulü Burger Yapımı 02:14
Hint Usulü Burger Yapımı 6.397 izlenme - 2 hafta önce hindistana özgü burger izliyoruz efenim..
Hindistan Usulü Tost Yapımı 03:48
Hindistan Usulü Tost Yapımı 4.580 izlenme - 2 hafta önce Hindistan sokak lezzetlerinden bol malzemeli tost iyi seyirler..
Sokak Lezzetleri - İtalyan sandviç 06:12
Sokak Lezzetleri - İtalyan sandviç 4.251 izlenme - 3 hafta önce içinde yarım kilo peynir, 250 gram şarküteri ürünü bulunan sandeviç.
X-Men Lokmacı Olmuş 00:43
X-Men Lokmacı Olmuş 2.851 izlenme - 2 hafta önce Sinemalara aradığını bulmayan X-Men bu aralar lokmacılık yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 9.063 izlenme - 2 ay önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 172.047 izlenme - 4 yıl önce Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 5.549 izlenme - 2 ay önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Hindistan Usulü Krep Yapımı 05:16
Hindistan Usulü Krep Yapımı 9.614 izlenme - 10 ay önce Malpua adı verilen bu yemek görünüşe göre Hindistan'da çok satıyor.
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.854 izlenme - 3 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Yapımı İçin Gündüz Başlayıp Gece Bitirilen 500 Kişilk Tavuk Biryani 33:29
Yapımı İçin Gündüz Başlayıp Gece Bitirilen 500 Kişilk Tavuk Biryani 2.231 izlenme - 2 ay önce
Geleneksel Hint Yemeği - Soslu Çamur 07:34
Geleneksel Hint Yemeği - Soslu Çamur 1.421 izlenme - 2 ay önce Yemeği araştırdım ama ne olduğunu bulamadım. Çamura soslar ekleniyor gibi görünüyor. Zaten tabağa koyuş tarzları da öyle.
Uzaya Kıymalı Patatesli Börek Göndermek 02:07
Uzaya Kıymalı Patatesli Börek Göndermek 7.695 izlenme - 6 ay önce SentIntoSpace isimli bir grup, kıymalı patatesli böreği bir kamera ve bir takip sistemi olan ekipmana bağlayarak 30 km yüksekliğe gönderdi. Amaç ise “bilimsel araştırma” olarak açıklandı. (Stuff, BBC) ilgili link: https://zete.com/uzaya-kiymali-patatesli-borek-gonderdiler/
Hint Usulü Kerhane Tatlısı-Jalebi 03:23
Hint Usulü Kerhane Tatlısı-Jalebi 3.062 izlenme - 6 ay önce Hintli ustaların Castrol 15-40 ve korna sesleri eşliğinde kerhane tatlısı yapışını beraber izliyoruz efem.
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 03:14
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 9.972 izlenme - 1 yıl önce Efendim youtube'da sokak lezzetlerine dair video önerilerinde karşıma çıkan bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kendisi bir zamanlar eminönü, sultanahmet, cankurtaran civarında yaptığı lezzetli lahmacunlarla anımsanan oldukça naif bir insanmış ve bir kaç sene önce aramızdan ayrılmış.
İtalyan Sokak Lezzetleri 15:26
İtalyan Sokak Lezzetleri 6.360 izlenme - 1 yıl önce Sırf hipnoz etkisi için videoyu paylaşıyorum, kesin bildiğim tek şey mekanın İtalya olduğu. Yoksa pişen şeyler nedir, ne katılıyor vs. hiç bir fikrim yok. Sadece sessizce izleyin yeter size.
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 00:27
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 5.401 izlenme - 9 ay önce büyük olasılıkla güney hindistan yemeği olan hiçte hijyen gözükmeyen yemeğimsi bir şey yiyebilene afiyet olsun
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 01:40
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 10.145 izlenme - 1 yıl önce Bey amcamız Fast Food yapılmak üzere kıyma makinesine tavuk eti çekiyor sağolsun hiç bir yerini israf etmiyor kemiklerini,derisini, tırnaklı ayaklarını bile tertemiz yıkayıp kıyma çektiriyor hatta adını bile bilmediğimiz daha ne kadar egzotik tad veren şey varsa kıymaya dahil ediyor bizimde iştahımızı açıyor tebrikler koca yürekli adam milli serveti boşa vermediğin için...
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 08:37
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 5.466 izlenme - 10 ay önce Kırmızı Kral (Red King) olarak bilinen yengecin 2 farklı şekilde hazırlanışını izliyoruz. İyi seyirler.
Mumbai Sokak Lezzetleri  - Mawa Jalebi 08:01
Mumbai Sokak Lezzetleri - Mawa Jalebi 4.434 izlenme - 10 ay önce Efenim bildiğiniz gibi Hindistan bölgesinin motor yağı ile sokaklarda yapılan envai çeşit lezzeti bulunuyor. Bunlardan biri de İzmir'li arkadaşların -özellikle benim- düşündüğünde dahi ağzının sulandığı "lokma" ya benzeyen MAWA JALEBİ adlı yemek. Klasik hamur renginin pişirme işleminden sonra Kolera Kırmızısı olmasının sebebi motor yağından mıdır bilinmez fakat insan izlemeden edemiyor. Ve eminim ne olursa olsun tükürük bezlerimiz bir miktar canlanıyor.
Tavukları Güneşte Pişiren Tayland'lı 03:37
Tavukları Güneşte Pişiren Tayland'lı 261 izlenme - 1 hafta önce Tayland’ın Phetchaburi şehrinde yaşayan sokak satıcısı Sila Sutharat tavukları kızartırken güneş ışığını kullanıyormuş.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 03:54
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 4.356 izlenme - 10 ay önce Sokak lezzetlerinde bugün Tayvan Sirloin bifteği var. Fiyatı 7.1 $.
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 10:27
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 4.571 izlenme - 10 ay önce Sokak Yemekleri yani sokak lezzetleri ile ilgili video görüntüler Londra'dan dürüm yapan bir dükkan sokak içinde kurulmuş.Dükkanda dikkat çeken adan dürüm hazırlayışı 20 saniyede hazırlıyor resemen izliyoruz.
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 05:30
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 4.109 izlenme - 9 ay önce Her sokağından bir lezzet fışkıran Mumbai'den hindistan usulü pizza yapımı efenim..kaşarı biraz fazla kaçırdı gibi ama olsun iyi seyirler..
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 03:37
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 2.885 izlenme - 9 ay önce Mumbai sokaklarından hindistan usulü tabii ki de yumurtalı ve bol baharatlı dürüm yapımı sizlerle..
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 12.610 izlenme - 2 yıl önce Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 02:29
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 3.580 izlenme - 10 ay önce Meksika'nın en ünlü yemeği Taco ince ince kıyılmış etlerin tortilla isimli ekmeğe koyulup üstüne baharat,peynir,sebze,sos vb koyularak hazırlanırmış.Abimiz ışık hızında yapıyor..
Ahtapot Sote -  Tayvan Sokak Lezzetleri 13:57
Ahtapot Sote - Tayvan Sokak Lezzetleri 3.158 izlenme - 9 ay önce Sizleri Tayvan sokak mutfağından çıkmış 27 sokak lezzetiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.