Hoşgeldiniz!

Sokak Lezzetleri Videoları İzle

Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 5.134 izlenme - 3 hafta önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.709 izlenme - 2 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 171.914 izlenme - 4 yıl önce Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
Hindistan Usulü Krep Yapımı 05:16
Hindistan Usulü Krep Yapımı 9.356 izlenme - 9 ay önce Malpua adı verilen bu yemek görünüşe göre Hindistan'da çok satıyor.
Uzaya Kıymalı Patatesli Börek Göndermek 02:07
Uzaya Kıymalı Patatesli Börek Göndermek 6.935 izlenme - 4 ay önce SentIntoSpace isimli bir grup, kıymalı patatesli böreği bir kamera ve bir takip sistemi olan ekipmana bağlayarak 30 km yüksekliğe gönderdi. Amaç ise “bilimsel araştırma” olarak açıklandı. (Stuff, BBC) ilgili link: https://zete.com/uzaya-kiymali-patatesli-borek-gonderdiler/
Hint Usulü Kerhane Tatlısı-Jalebi 03:23
Hint Usulü Kerhane Tatlısı-Jalebi 2.848 izlenme - 4 ay önce Hintli ustaların Castrol 15-40 ve korna sesleri eşliğinde kerhane tatlısı yapışını beraber izliyoruz efem.
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 03:14
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 9.841 izlenme - 11 ay önce Efendim youtube'da sokak lezzetlerine dair video önerilerinde karşıma çıkan bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kendisi bir zamanlar eminönü, sultanahmet, cankurtaran civarında yaptığı lezzetli lahmacunlarla anımsanan oldukça naif bir insanmış ve bir kaç sene önce aramızdan ayrılmış.
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 00:27
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 5.325 izlenme - 7 ay önce büyük olasılıkla güney hindistan yemeği olan hiçte hijyen gözükmeyen yemeğimsi bir şey yiyebilene afiyet olsun
İtalyan Sokak Lezzetleri 15:26
İtalyan Sokak Lezzetleri 6.299 izlenme - 10 ay önce Sırf hipnoz etkisi için videoyu paylaşıyorum, kesin bildiğim tek şey mekanın İtalya olduğu. Yoksa pişen şeyler nedir, ne katılıyor vs. hiç bir fikrim yok. Sadece sessizce izleyin yeter size.
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 01:40
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 10.069 izlenme - 1 yıl önce Bey amcamız Fast Food yapılmak üzere kıyma makinesine tavuk eti çekiyor sağolsun hiç bir yerini israf etmiyor kemiklerini,derisini, tırnaklı ayaklarını bile tertemiz yıkayıp kıyma çektiriyor hatta adını bile bilmediğimiz daha ne kadar egzotik tad veren şey varsa kıymaya dahil ediyor bizimde iştahımızı açıyor tebrikler koca yürekli adam milli serveti boşa vermediğin için...
Mumbai Sokak Lezzetleri  - Mawa Jalebi 08:01
Mumbai Sokak Lezzetleri - Mawa Jalebi 4.187 izlenme - 8 ay önce Efenim bildiğiniz gibi Hindistan bölgesinin motor yağı ile sokaklarda yapılan envai çeşit lezzeti bulunuyor. Bunlardan biri de İzmir'li arkadaşların -özellikle benim- düşündüğünde dahi ağzının sulandığı "lokma" ya benzeyen MAWA JALEBİ adlı yemek. Klasik hamur renginin pişirme işleminden sonra Kolera Kırmızısı olmasının sebebi motor yağından mıdır bilinmez fakat insan izlemeden edemiyor. Ve eminim ne olursa olsun tükürük bezlerimiz bir miktar canlanıyor.
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 08:37
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 4.944 izlenme - 8 ay önce Kırmızı Kral (Red King) olarak bilinen yengecin 2 farklı şekilde hazırlanışını izliyoruz. İyi seyirler.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 03:54
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 4.110 izlenme - 9 ay önce Sokak lezzetlerinde bugün Tayvan Sirloin bifteği var. Fiyatı 7.1 $.
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 10:27
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 4.540 izlenme - 8 ay önce Sokak Yemekleri yani sokak lezzetleri ile ilgili video görüntüler Londra'dan dürüm yapan bir dükkan sokak içinde kurulmuş.Dükkanda dikkat çeken adan dürüm hazırlayışı 20 saniyede hazırlıyor resemen izliyoruz.
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 05:30
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 3.859 izlenme - 7 ay önce Her sokağından bir lezzet fışkıran Mumbai'den hindistan usulü pizza yapımı efenim..kaşarı biraz fazla kaçırdı gibi ama olsun iyi seyirler..
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 02:29
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 3.457 izlenme - 8 ay önce Meksika'nın en ünlü yemeği Taco ince ince kıyılmış etlerin tortilla isimli ekmeğe koyulup üstüne baharat,peynir,sebze,sos vb koyularak hazırlanırmış.Abimiz ışık hızında yapıyor..
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 03:37
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 2.606 izlenme - 8 ay önce Mumbai sokaklarından hindistan usulü tabii ki de yumurtalı ve bol baharatlı dürüm yapımı sizlerle..
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 08:07
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 3.299 izlenme - 5 ay önce japonların vazgeçemedikleri suşi'nin bir üst versiyonu sayılabilecek ton balığından hazırlanmış saşiminin hipnotize edercesine hünerli ellerden yapılışı izleyenleri mest ediyor. Afiyet olsun.
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 12:37
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 3.185 izlenme - 8 ay önce Lezziz metre verirseniz iyi olur. ona göre videoları seçerim. burda abimiz sokak ortasında hunharca işiyle meşgul olurken izlemeyi deniyoruz...
Ahtapot Sote -  Tayvan Sokak Lezzetleri 13:57
Ahtapot Sote - Tayvan Sokak Lezzetleri 2.704 izlenme - 7 ay önce Sizleri Tayvan sokak mutfağından çıkmış 27 sokak lezzetiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 06:24
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 3.089 izlenme - 7 ay önce Efendim kızarmış kelleyi bilmeyeniniz yoktur. Sivas'ta buna kelle kırdırmak denirmiş ve çok popüler bir yiyecek çeşidiymiş. Hacı abimiz kellenin nasıl bir yemek olduğunu anlatırken aynı zamanda tarihine de değiniyor. Sakatat türüne giren bu lezzeti de bir gün mutlaka tatmak gerek.
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 02:51
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 2.578 izlenme - 5 ay önce Sokakta görüp es geçtiğimiz çınar ağacının yaprakları ellerin memleketinde tatlı olmuş.Evet yanlış duymadınız burası Romanya'nın Pükreş'i tatlısı ile ünlü bu kentte yok yok .İzliyoruz
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 09:42
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 2.950 izlenme - 8 ay önce Pekin ördeğini müşterinin masasında hazırlıyor ve servis ediyor. İyi seyirler.
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 10.887 izlenme - 2 yıl önce Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 07:00
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 7.638 izlenme - 2 yıl önce Bu aralar içinde bulunduğumuz stresli ve kasvetli ruh halini bir nebzede olsun dağıtmak için, zaman zaman sitede denk geldiğimiz bir sokak lezzetleri videosunu daha izleyerek hijyen ve keyif dolu dakikalarda huzur bulmanız temennisiyle.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 01:48
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 3.339 izlenme - 9 ay önce Türkiye'de çokça tüketilen midye Tayvan'da (yumurta kırmadan olmaz) nasıl yeniyormuş izleyelim..
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 29:33
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 2.934 izlenme - 8 ay önce Sokak lezzetleri nirvanasına hoş geldiniz. Işsizler için özel 30 dakika kızgın yağ, yumurta, hamur, tatlı tuzlu ne ararsan. Lakin baştan söyleyeyim, video cumshotsuz pornoya benziyor: Olayın yapılışı gösteriliyor, ancak tam yerken göreceğiz derken hoooop diğer videoya geçiyor. Böyle de bir spoiler vereyim dedim, sonra üzülmeyin çomarlar.
Sıvı Azot ile Dondurma Yapmak - Çin 04:37
Sıvı Azot ile Dondurma Yapmak - Çin 3.133 izlenme - 9 ay önce Çin sokak lezzetlerinden likit nitrojen ile aşırı hızlı yapılan dondurma iyi seyirler..
Yumurta Sarması - Sokak Lezzetleri 02:46
Yumurta Sarması - Sokak Lezzetleri 2.720 izlenme - 8 ay önce Tam bir lezzet şöleni olan yumurta sarması tabiki usta ellerle hazırlanırsa tadından yenmez. işte o güzel ülkede bu güzel lezzetin nasıl marifetli parmaklarala yapıldığını izliyoruz.
Turistlerin Gözünden Türk Sokak Lezzetleri - Kokoreç 01:57
Turistlerin Gözünden Türk Sokak Lezzetleri - Kokoreç 6.909 izlenme - 2 yıl önce Sokak satıcısından kokoreç alıp yiyen turist kardeşimizin kokoreçi yedikten sonraki tepkisini izliyoruz.