Hoşgeldiniz!

Sokak Lezzetleri

Hindistan Usulü Krep Yapımı 05:16
Hindistan Usulü Krep Yapımı 8.536 izlenme - 3 ay önce Malpua adı verilen bu yemek görünüşe göre Hindistan'da çok satıyor.
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 08:37
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 4.287 izlenme - 2 ay önce Kırmızı Kral (Red King) olarak bilinen yengecin 2 farklı şekilde hazırlanışını izliyoruz. İyi seyirler.
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 05:30
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 3.370 izlenme - 1 ay önce Her sokağından bir lezzet fışkıran Mumbai'den hindistan usulü pizza yapımı efenim..kaşarı biraz fazla kaçırdı gibi ama olsun iyi seyirler..
Ahtapot Sote -  Tayvan Sokak Lezzetleri 13:57
Ahtapot Sote - Tayvan Sokak Lezzetleri 2.063 izlenme - 1 ay önce Sizleri Tayvan sokak mutfağından çıkmış 27 sokak lezzetiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 10:27
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 4.317 izlenme - 2 ay önce Sokak Yemekleri yani sokak lezzetleri ile ilgili video görüntüler Londra'dan dürüm yapan bir dükkan sokak içinde kurulmuş.Dükkanda dikkat çeken adan dürüm hazırlayışı 20 saniyede hazırlıyor resemen izliyoruz.
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 02:29
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 3.281 izlenme - 2 ay önce Meksika'nın en ünlü yemeği Taco ince ince kıyılmış etlerin tortilla isimli ekmeğe koyulup üstüne baharat,peynir,sebze,sos vb koyularak hazırlanırmış.Abimiz ışık hızında yapıyor..
Mumbai Sokak Lezzetleri  - Mawa Jalebi 08:01
Mumbai Sokak Lezzetleri - Mawa Jalebi 3.492 izlenme - 2 ay önce Efenim bildiğiniz gibi Hindistan bölgesinin motor yağı ile sokaklarda yapılan envai çeşit lezzeti bulunuyor. Bunlardan biri de İzmir'li arkadaşların -özellikle benim- düşündüğünde dahi ağzının sulandığı "lokma" ya benzeyen MAWA JALEBİ adlı yemek. Klasik hamur renginin pişirme işleminden sonra Kolera Kırmızısı olmasının sebebi motor yağından mıdır bilinmez fakat insan izlemeden edemiyor. Ve eminim ne olursa olsun tükürük bezlerimiz bir miktar canlanıyor.
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 03:37
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 2.227 izlenme - 1 ay önce Mumbai sokaklarından hindistan usulü tabii ki de yumurtalı ve bol baharatlı dürüm yapımı sizlerle..
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 03:54
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 3.743 izlenme - 3 ay önce Sokak lezzetlerinde bugün Tayvan Sirloin bifteği var. Fiyatı 7.1 $.
İtalyan Sokak Lezzetleri 15:26
İtalyan Sokak Lezzetleri 6.131 izlenme - 4 ay önce Sırf hipnoz etkisi için videoyu paylaşıyorum, kesin bildiğim tek şey mekanın İtalya olduğu. Yoksa pişen şeyler nedir, ne katılıyor vs. hiç bir fikrim yok. Sadece sessizce izleyin yeter size.
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 03:14
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 9.472 izlenme - 5 ay önce Efendim youtube'da sokak lezzetlerine dair video önerilerinde karşıma çıkan bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kendisi bir zamanlar eminönü, sultanahmet, cankurtaran civarında yaptığı lezzetli lahmacunlarla anımsanan oldukça naif bir insanmış ve bir kaç sene önce aramızdan ayrılmış.
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 09:42
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 2.701 izlenme - 2 ay önce Pekin ördeğini müşterinin masasında hazırlıyor ve servis ediyor. İyi seyirler.
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli ve Pizza 12:37
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli ve Pizza 2.739 izlenme - 2 ay önce Lezziz metre verirseniz iyi olur. ona göre videoları seçerim. burda abimiz sokak ortasında hunharca işiyle meşgul olurken izlemeyi deniyoruz...
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 01:48
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 3.149 izlenme - 3 ay önce Türkiye'de çokça tüketilen midye Tayvan'da (yumurta kırmadan olmaz) nasıl yeniyormuş izleyelim..
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 01:40
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 9.813 izlenme - 8 ay önce Bey amcamız Fast Food yapılmak üzere kıyma makinesine tavuk eti çekiyor sağolsun hiç bir yerini israf etmiyor kemiklerini,derisini, tırnaklı ayaklarını bile tertemiz yıkayıp kıyma çektiriyor hatta adını bile bilmediğimiz daha ne kadar egzotik tad veren şey varsa kıymaya dahil ediyor bizimde iştahımızı açıyor tebrikler koca yürekli adam milli serveti boşa vermediğin için...
Sıvı Azot ile Dondurma Yapmak - Çin 04:37
Sıvı Azot ile Dondurma Yapmak - Çin 3.067 izlenme - 3 ay önce Çin sokak lezzetlerinden likit nitrojen ile aşırı hızlı yapılan dondurma iyi seyirler..
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 29:33
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 2.736 izlenme - 2 ay önce Sokak lezzetleri nirvanasına hoş geldiniz. Işsizler için özel 30 dakika kızgın yağ, yumurta, hamur, tatlı tuzlu ne ararsan. Lakin baştan söyleyeyim, video cumshotsuz pornoya benziyor: Olayın yapılışı gösteriliyor, ancak tam yerken göreceğiz derken hoooop diğer videoya geçiyor. Böyle de bir spoiler vereyim dedim, sonra üzülmeyin çomarlar.
Yumurta Sarması - Sokak Lezzetleri 02:46
Yumurta Sarması - Sokak Lezzetleri 2.539 izlenme - 2 ay önce Tam bir lezzet şöleni olan yumurta sarması tabiki usta ellerle hazırlanırsa tadından yenmez. işte o güzel ülkede bu güzel lezzetin nasıl marifetli parmaklarala yapıldığını izliyoruz.
Mumbai Sokak Lezzetleri #2 - Pav Bhaji 08:23
Mumbai Sokak Lezzetleri #2 - Pav Bhaji 1.838 izlenme - 2 ay önce Efenim bu sefer emektar bir abimiz üüüünlüüüüü Juhu Plajının hemen yanı başında Pav Bhaji adlı sokak lezzetini eziyor. Evet eziyor. Görüntüsü bilimum insan atıklarına benziyor. Fakat Hindistan lezzetleri sadece görünümüyle yargılanacak lezzetler değildir, bunu unutmayın..
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 32:11
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 5.276 izlenme - 11 ay önce Bu zamana kadar hep gavur işi sokak lezzetlerini izledik. Motor yağından ızgaralar, pis ellerle yapılan tatlılar ve daha niceleri.. Şimdi karşınızda tertemiz ve Türk mutfağını tanıtan Türk sokak lezzetleri. Bu video klibi "Amazing Street Food" adında tüm ülkelerin yemeklerinin karşılaştırdığı kanaldan aldım. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Lezzeti 01:53
Hindistan Sokak Lezzeti 1.410 izlenme - 5 ay önce Hindistan sokaklarından bir lezzet...
Bangkok Sokak Lezzetleri 35:09
Bangkok Sokak Lezzetleri 2.782 izlenme - 6 ay önce Uzak Doğu'da hazırlanan ve tüketilen aperatif ağırlıklı yiyeceklere ait uzun soluklu bir içerik.
Sokak Lezzetleri - 43. Bölüm (Seval Akbaba Anısına) 29:15
Sokak Lezzetleri - 43. Bölüm (Seval Akbaba Anısına) 2.795 izlenme - 8 ay önce Ramazan ayı boyunca sitede müdavimi olduğumuz o güzel programın sunucu Seval Akbaba, gencecik yaşı ve gözlerimizden silinmeyecek gülüşüyle aramızdan ayrıldı. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
İtalyan Sokak Yemekleri (Kokoreç ve Pastırma) 15:26
İtalyan Sokak Yemekleri (Kokoreç ve Pastırma) 2.651 izlenme - 8 ay önce Yine acıktığımdan dolayı Tayland mutfagı senin Hindistan mutfağı benim sokak yemeklerinin videolarını izliyordum.Derken İtalyanların durağına geldiğimde yemek zevkleri konusunda çok benzediğimizi gördüm.Hemen siz sevgili dostlarımla paylaşayım dedim.İnsanın karnının acıkması çok kötü bişey arkadaşlar.Bu arada acıktığımdan bahsetmiş miydim ?
Pişmaniye Nasıl Yapılır - Hindistan 04:13
Pişmaniye Nasıl Yapılır - Hindistan 4.548 izlenme - 1 yıl önce Yunanlılardan çektiğimiz yetmezmiş gibi, birde bu hindular çıktı başımıza...
Japon Sokak Lezzetleri 08:14
Japon Sokak Lezzetleri 4.522 izlenme - 1 yıl önce Efenim sağlıklı Japon mutfağının gözler önüne serildiği bir sokak yemeği, dengeli beslenme nedir sorusuna cevap niteliğinde proteinin den karbonhidratından yeşilliğinden karışık, lezzzetli gozuken bir öğün..Bonus olarak guzel kızların oturduğu bir massa Allahını seven beni Osaka ya atsın..İyi seyirler
Hindistan Sokak Lezzetleri - Dosa 04:58
Hindistan Sokak Lezzetleri - Dosa 3.548 izlenme - 1 yıl önce Siteye haftalardır Hipnoz edici Sokak lezzetleri koyulmadığını farkına vardım. Bende bu açlığı gidereyim dedim.
Tayland Usulü Dondurma - Sokak Lezzetleri (Yumurta Yok) 02:45
Tayland Usulü Dondurma - Sokak Lezzetleri (Yumurta Yok) 4.302 izlenme - 1 yıl önce AlkışlarlaYaşıyorum Kabilesinin Sokak ve yemek hayranlığını bildiğim için yüklemek istedim. Daha önce tayland usulü 1 dondurma videosu varmış sitede ama bu daha pratik temiz calışmıs gibi geldi. Malzemeler İzliyenleri doyuracaktır umarim :)
Arjantin Sokak Lezzetleri - Hamburger 01:42
Arjantin Sokak Lezzetleri - Hamburger 3.830 izlenme - 2 yıl önce Sokak Lezzetleri videolarına benden de bir katkı olsun. Arjantin'de sokakta yapılan hamburger videosunu izleyeceksiniz. Adam malzemeden kaçmamış, doyurucu bir hamburger servis ediyor.
Tayvan Sokak Lezzetleri 01:30
Tayvan Sokak Lezzetleri 2.212 izlenme - 1 yıl önce Eveet.. Bir sokak lezzetleri videosu ile yine karşınızdayım. Youtube da elma salyangozlarını araştırırken Tayvan da yapılan salyangoz ızgara videosuna geldim. Nasıl olduğunu bende anlamadım.. Videoda beni en çok cezbeden şey ise salyangozu ızgara ettikten sonra vijjtt diye sıyırıp çıkarması.. Kabuklarını da satıyorlar sanırım. Valla güzel iş. Yiyecek olsanız yarın dezgah açarım. İzliyoruz efenim.