Hoşgeldiniz!

Sokak Lezzetleri Videoları İzle

Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 00:47
Koltuk Altı Gözlemesi - Hindistan Sokak Lezzetleri 8.827 izlenme - 4 hafta önce Hijyenik yemek yapma konusunda sınır tanımayan aşçılarının Nirvanası sayılan ablamızın koltuk altında gözlemeleri lezzetlendirdiğine şahit oluyoruz. Hayvan karı!
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 171.939 izlenme - 4 yıl önce Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 5.269 izlenme - 2 ay önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Yapımı İçin Gündüz Başlayıp Gece Bitirilen 500 Kişilk Tavuk Biryani 33:29
Yapımı İçin Gündüz Başlayıp Gece Bitirilen 500 Kişilk Tavuk Biryani 2.226 izlenme - 4 hafta önce
Geleneksel Hint Yemeği - Soslu Çamur 07:34
Geleneksel Hint Yemeği - Soslu Çamur 1.393 izlenme - 3 hafta önce Yemeği araştırdım ama ne olduğunu bulamadım. Çamura soslar ekleniyor gibi görünüyor. Zaten tabağa koyuş tarzları da öyle.
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.765 izlenme - 2 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Hindistan Usulü Krep Yapımı 05:16
Hindistan Usulü Krep Yapımı 9.390 izlenme - 9 ay önce Malpua adı verilen bu yemek görünüşe göre Hindistan'da çok satıyor.
Uzaya Kıymalı Patatesli Börek Göndermek 02:07
Uzaya Kıymalı Patatesli Börek Göndermek 7.157 izlenme - 5 ay önce SentIntoSpace isimli bir grup, kıymalı patatesli böreği bir kamera ve bir takip sistemi olan ekipmana bağlayarak 30 km yüksekliğe gönderdi. Amaç ise “bilimsel araştırma” olarak açıklandı. (Stuff, BBC) ilgili link: https://zete.com/uzaya-kiymali-patatesli-borek-gonderdiler/
Hint Usulü Kerhane Tatlısı-Jalebi 03:23
Hint Usulü Kerhane Tatlısı-Jalebi 2.951 izlenme - 5 ay önce Hintli ustaların Castrol 15-40 ve korna sesleri eşliğinde kerhane tatlısı yapışını beraber izliyoruz efem.
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 03:14
İstanbul'un Son Seyyar Lahmacuncusu - Cemal Gürenizoğlu 9.905 izlenme - 1 yıl önce Efendim youtube'da sokak lezzetlerine dair video önerilerinde karşıma çıkan bir video ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kendisi bir zamanlar eminönü, sultanahmet, cankurtaran civarında yaptığı lezzetli lahmacunlarla anımsanan oldukça naif bir insanmış ve bir kaç sene önce aramızdan ayrılmış.
İtalyan Sokak Lezzetleri 15:26
İtalyan Sokak Lezzetleri 6.305 izlenme - 11 ay önce Sırf hipnoz etkisi için videoyu paylaşıyorum, kesin bildiğim tek şey mekanın İtalya olduğu. Yoksa pişen şeyler nedir, ne katılıyor vs. hiç bir fikrim yok. Sadece sessizce izleyin yeter size.
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 00:27
İçinden Hijyen Akan Hint Sokak Yemeği 5.353 izlenme - 8 ay önce büyük olasılıkla güney hindistan yemeği olan hiçte hijyen gözükmeyen yemeğimsi bir şey yiyebilene afiyet olsun
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 01:40
Tavuğun Ayaklarını Bile İsraf Etmeyen Kasap 10.095 izlenme - 1 yıl önce Bey amcamız Fast Food yapılmak üzere kıyma makinesine tavuk eti çekiyor sağolsun hiç bir yerini israf etmiyor kemiklerini,derisini, tırnaklı ayaklarını bile tertemiz yıkayıp kıyma çektiriyor hatta adını bile bilmediğimiz daha ne kadar egzotik tad veren şey varsa kıymaya dahil ediyor bizimde iştahımızı açıyor tebrikler koca yürekli adam milli serveti boşa vermediğin için...
Mumbai Sokak Lezzetleri  - Mawa Jalebi 08:01
Mumbai Sokak Lezzetleri - Mawa Jalebi 4.248 izlenme - 9 ay önce Efenim bildiğiniz gibi Hindistan bölgesinin motor yağı ile sokaklarda yapılan envai çeşit lezzeti bulunuyor. Bunlardan biri de İzmir'li arkadaşların -özellikle benim- düşündüğünde dahi ağzının sulandığı "lokma" ya benzeyen MAWA JALEBİ adlı yemek. Klasik hamur renginin pişirme işleminden sonra Kolera Kırmızısı olmasının sebebi motor yağından mıdır bilinmez fakat insan izlemeden edemiyor. Ve eminim ne olursa olsun tükürük bezlerimiz bir miktar canlanıyor.
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 08:37
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 5.073 izlenme - 9 ay önce Kırmızı Kral (Red King) olarak bilinen yengecin 2 farklı şekilde hazırlanışını izliyoruz. İyi seyirler.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 03:54
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 4.162 izlenme - 10 ay önce Sokak lezzetlerinde bugün Tayvan Sirloin bifteği var. Fiyatı 7.1 $.
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 10:27
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 4.547 izlenme - 9 ay önce Sokak Yemekleri yani sokak lezzetleri ile ilgili video görüntüler Londra'dan dürüm yapan bir dükkan sokak içinde kurulmuş.Dükkanda dikkat çeken adan dürüm hazırlayışı 20 saniyede hazırlıyor resemen izliyoruz.
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 05:30
Hindistan Usulü Pizza Yapımı 3.879 izlenme - 8 ay önce Her sokağından bir lezzet fışkıran Mumbai'den hindistan usulü pizza yapımı efenim..kaşarı biraz fazla kaçırdı gibi ama olsun iyi seyirler..
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 02:29
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 3.482 izlenme - 9 ay önce Meksika'nın en ünlü yemeği Taco ince ince kıyılmış etlerin tortilla isimli ekmeğe koyulup üstüne baharat,peynir,sebze,sos vb koyularak hazırlanırmış.Abimiz ışık hızında yapıyor..
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 03:37
Hindistan Usulü Yumurtalı Dürüm Yapımı 2.627 izlenme - 8 ay önce Mumbai sokaklarından hindistan usulü tabii ki de yumurtalı ve bol baharatlı dürüm yapımı sizlerle..
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 12:37
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 3.219 izlenme - 9 ay önce Lezziz metre verirseniz iyi olur. ona göre videoları seçerim. burda abimiz sokak ortasında hunharca işiyle meşgul olurken izlemeyi deniyoruz...
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 08:07
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 3.331 izlenme - 6 ay önce japonların vazgeçemedikleri suşi'nin bir üst versiyonu sayılabilecek ton balığından hazırlanmış saşiminin hipnotize edercesine hünerli ellerden yapılışı izleyenleri mest ediyor. Afiyet olsun.
Ahtapot Sote -  Tayvan Sokak Lezzetleri 13:57
Ahtapot Sote - Tayvan Sokak Lezzetleri 2.806 izlenme - 8 ay önce Sizleri Tayvan sokak mutfağından çıkmış 27 sokak lezzetiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 06:24
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 3.143 izlenme - 8 ay önce Efendim kızarmış kelleyi bilmeyeniniz yoktur. Sivas'ta buna kelle kırdırmak denirmiş ve çok popüler bir yiyecek çeşidiymiş. Hacı abimiz kellenin nasıl bir yemek olduğunu anlatırken aynı zamanda tarihine de değiniyor. Sakatat türüne giren bu lezzeti de bir gün mutlaka tatmak gerek.
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 11.482 izlenme - 2 yıl önce Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 09:42
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 2.980 izlenme - 9 ay önce Pekin ördeğini müşterinin masasında hazırlıyor ve servis ediyor. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 07:00
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 7.753 izlenme - 2 yıl önce Bu aralar içinde bulunduğumuz stresli ve kasvetli ruh halini bir nebzede olsun dağıtmak için, zaman zaman sitede denk geldiğimiz bir sokak lezzetleri videosunu daha izleyerek hijyen ve keyif dolu dakikalarda huzur bulmanız temennisiyle.
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 02:51
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 2.607 izlenme - 6 ay önce Sokakta görüp es geçtiğimiz çınar ağacının yaprakları ellerin memleketinde tatlı olmuş.Evet yanlış duymadınız burası Romanya'nın Pükreş'i tatlısı ile ünlü bu kentte yok yok .İzliyoruz
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 01:48
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 3.367 izlenme - 9 ay önce Türkiye'de çokça tüketilen midye Tayvan'da (yumurta kırmadan olmaz) nasıl yeniyormuş izleyelim..
Sıvı Azot ile Dondurma Yapmak - Çin 04:37
Sıvı Azot ile Dondurma Yapmak - Çin 3.141 izlenme - 9 ay önce Çin sokak lezzetlerinden likit nitrojen ile aşırı hızlı yapılan dondurma iyi seyirler..