Hoşgeldiniz!

sokak müzisyeni

İtalya'nın Yöresel Müziği Eşilğinde Harmandalı Oynayan Türk 02:02
İtalya'nın Yöresel Müziği Eşilğinde Harmandalı Oynayan Türk 3.412 izlenme - 3 ay önce İtalya'nın Calabria bölgesinde sokak sanatçılarının yöresel müziği eşliğinde harmandalı oynayan Türk genç. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bateri Çalma İşini Farklı Bir Boyuta Taşıyan Sokak Müzisyeni 01:00
Bateri Çalma İşini Farklı Bir Boyuta Taşıyan Sokak Müzisyeni 2.567 izlenme - 6 ay önce Bildiğimiz bateri çalma görüntülerinden çok farklı olarak bir performans sergileyen sokak müzisyeni. İşe biraz da hokkabazlığı karıştıran adamdan enfes bir performans izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
beyaz giyme toz olur izmirli yaşar yaylı tanbur ve 04:45
beyaz giyme toz olur izmirli yaşar yaylı tanbur ve 13.115 izlenme - 8 yıl önce beyaz giyme toz olur siyah giyme söz olur izmirli yasar
Sokaktan Müzik Ziyafeti 09:20
Sokaktan Müzik Ziyafeti 50 izlenme - 1 ay önce Dinlerken ve izlerken büyük keyif aldım helal be dayı.sanatçıyım diye geçinen bazı şarkıcılara kapak olsun.
Rıza Dalga 03:52
Rıza Dalga 1.269 izlenme - 4 yıl önce Rıza Dalga
Metroda Org'la Müzik Şhow 03:47
Metroda Org'la Müzik Şhow 1.072 izlenme - 4 yıl önce Metroda Org'la Müzik Şhow
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme 00:35
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme 1.115 izlenme - 6 yıl önce
Rap Er Msk Sokak Müzisyeni 01:40
Rap Er Msk Sokak Müzisyeni 682 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/ercisrap
bursa sokak müziği  kerim & kağan & ali 02:17
bursa sokak müziği kerim & kağan & ali 887 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/ch.edebiyat
Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni 05:09
Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni 533 izlenme - 3 yıl önce Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni
Sokak Müzisyenin Şarkı Söyleyen Köpeği 03:34
Sokak Müzisyenin Şarkı Söyleyen Köpeği 463 izlenme - 3 yıl önce Sokak Müzisyenin Şarkı Söyleyen Köpeği
Tabelayla Flüt Çalmak 00:31
Tabelayla Flüt Çalmak 176 izlenme - 1 yıl önce Abimiz, yolda bulduğu bir tabelayı nasıl farklı bir amaca yönelik kullanırım diye düşünmüş taşınmış ve delikler açarak bir flüt yaratmış. Gelin, bu sanatı alkışlayarak izleyelim.
Gelmiş Geçmiş En İyi Sokak Müzisyenlerinden - Yok Böyle Bir Şey!! 04:18
Gelmiş Geçmiş En İyi Sokak Müzisyenlerinden - Yok Böyle Bir Şey!! 273 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Diye Buna Derim!
Sokak Müzisyenini Hayranlıkla İzleyen Yavru Kediler 01:20
Sokak Müzisyenini Hayranlıkla İzleyen Yavru Kediler 16 izlenme - 2 ay önce Malezyalı sokak sanatçısı günün sonunda insanların izlemeyi reddettiği müziğini tatlılıkta çığır açan 4 yavru kediye dinletmesini biliyor. Büyük hayranlıkla izleyen kedileri ve tabii ki sokak sanatçısının performansını videoyu izleyerek bizler de tebrik ediyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Baba Ve Çocuğunun Muhteşem Düeti 00:39
Baba Ve Çocuğunun Muhteşem Düeti 155 izlenme - 4 yıl önce Baba ve çocuğunun muhteşem düeti beğeni topluyor...
İstiklal Marşı - Abd De Sokak Müzisyeni 00:31
İstiklal Marşı - Abd De Sokak Müzisyeni 280 izlenme - 7 yıl önce helal olsun
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 01:58
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 64 izlenme - 2 yıl önce Özrün, sanata engel olamamasının en net kanıtlarından biri. Azmin gücü mü, başarma içgüdüsü mü, yoksa yeneteğin büyüsü mü, ne dersek diyelim, sanatı tüm vücuduyla yaşayan bir arkadaş. Sokakların yetenekleri, sokak müzisyenlerine selam olsun. Geçirdiği kaza sonucu kollarını kaybeden genç, ayaklarıyla gitar çalarak sokak müzisyenliğini devam ettiriyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi. İyi seyirler!
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 01:58
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 45 izlenme - 2 yıl önce Geçirdiği kaza sonucu kollarını kaybeden genç, ayaklarıyla gitar çalarak sokak müzisyenliğini devam ettiriyor.
İstiklal Marşı sokak müzisyeni 00:29
İstiklal Marşı sokak müzisyeni 120 izlenme - 5 yıl önce
Sokak Müzisyeninden Enfes Summertime Performansı 02:52
Sokak Müzisyeninden Enfes Summertime Performansı 19 izlenme - 10 ay önce Sokak müzisyenine eşlik eden evsiz bir adam ve ortaya çıkan enfes bir müzik ziyafeti. Kaderin sokaklara düşürdüğü iki müthiş yetenekten ayakta alkışkanacak bir performans izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Sokak Müzisyenine Ayak Uyduran Köpek 00:55
Sokak Müzisyenine Ayak Uyduran Köpek 49 izlenme - 3 yıl önce Sokak sanatçısı yanına öyle bir solist aldı ki gören herkes müzisyene para bıraktı. 27.11.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Sokak Müzisyenine Ayak Uyduran Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Lucky Chops sokak müzisyeni şahane performans 09:35
Lucky Chops sokak müzisyeni şahane performans 16 izlenme - 10 ay önce Lucky Chops sokak müzisyeni Süper bir müzisyen dinlediğinizde bunu sizde daha iyi anlayacaksınız biraz uzun olabilir ama zevk alacaksınız . Videolarının devamı gelecek iyi seyirler .
Su Bardaklarından Müzik Yapan Sokak Müzisyeninden Muhteşem Performans 02:51
Su Bardaklarından Müzik Yapan Sokak Müzisyeninden Muhteşem Performans 8 izlenme - 5 ay önce Onlarca su bardağını farklı tonlarda ses çıkartarak müzik yapan Petr Spatina isimli sokak müzisyeninden muazzam bir performans.
Sokak Müzisyenine Ayak Uyduran Köpek 00:55
Sokak Müzisyenine Ayak Uyduran Köpek 30 izlenme - 3 yıl önce Sokak Sanatçısı Yanına Öyle Bir Solist Aldı Ki Gören Herkes Müzisyene Para Bıraktı.
Moskova'da Sokak Müzisyeni ile Birlikte Şarkı Söyleyen Steven Tyler 02:11
Moskova'da Sokak Müzisyeni ile Birlikte Şarkı Söyleyen Steven Tyler 8 izlenme - 1 yıl önce Moskova'da sokak müzisyeni ile karşılaşan ünlü ABD'li şarkıcı Steven Tylor Rus hayranlarının önünde şarkı söyledi.
TOO MANY ZOOZ in France - (FULL PERFORMANCE) 14:10
TOO MANY ZOOZ in France - (FULL PERFORMANCE) 6 izlenme - 10 ay önce Sokak müzisyeni iş başında full performansı karşınızda dinlemekten zevk alacaksınız.
Street Musician - Violinist (Sokak Müzisyeni) 04:02
Street Musician - Violinist (Sokak Müzisyeni) 6 izlenme - 10 ay önce Kendim dinledim ve paylaşmak istedim bu mükemmel çalan müzisyeni kendinizden geçiyorsunuz adeta devamı gelsin diye bekletiyor müzik kendini .
Too Many Zooz 2015 part sokak müzisyeni sayhelerde 27:36
Too Many Zooz 2015 part sokak müzisyeni sayhelerde 4 izlenme - 10 ay önce