Hoşgeldiniz!

sokak müzisyeni

Deniz Seki Sokak Müzisyeni İle Düet Yaptı 02:01
Deniz Seki Sokak Müzisyeni İle Düet Yaptı 6.093 izlenme - 7 ay önce Ünlü şarkıcı Deniz Seki, konser vermek için geldiği Girne'de, kaldığı otelin önünde rastladığı sokak müzisyeni Mehmet Acar ile beraber 'Bir Teselli Ver' şarkısını söyledi. Bu anları sosyal medyadan paylaşan sanatçıya takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi.
İstanbul Metrosunda Güzel Şeyler Oluyor! 00:51
İstanbul Metrosunda Güzel Şeyler Oluyor! 4.949 izlenme - 1 yıl önce Kadıköy - Kartal metrosunda müzik yapan müzisyenlerin bugün dünya tatlısı bir orkestra şefleri vardı. içerik https://www.facebook.com/listelistcom dan alınmıştır.
İtalya'nın Yöresel Müziği Eşilğinde Harmandalı Oynayan Türk 02:02
İtalya'nın Yöresel Müziği Eşilğinde Harmandalı Oynayan Türk 3.519 izlenme - 2 yıl önce İtalya'nın Calabria bölgesinde sokak sanatçılarının yöresel müziği eşliğinde harmandalı oynayan Türk genç. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bateri Çalma İşini Farklı Bir Boyuta Taşıyan Sokak Müzisyeni 01:00
Bateri Çalma İşini Farklı Bir Boyuta Taşıyan Sokak Müzisyeni 2.900 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz bateri çalma görüntülerinden çok farklı olarak bir performans sergileyen sokak müzisyeni. İşe biraz da hokkabazlığı karıştıran adamdan enfes bir performans izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beyaz Giyme Toz Olur İzmirli Yaşar Yaylı Tanbur Ve 04:45
Beyaz Giyme Toz Olur İzmirli Yaşar Yaylı Tanbur Ve 13.142 izlenme - 10 yıl önce beyaz giyme toz olur siyah giyme söz olur izmirli yasar
Engelli Müzisyenden Engelsiz Gırnata 02:30
Engelli Müzisyenden Engelsiz Gırnata 679 izlenme - 1 yıl önce Tekerlekli sandalye ile dolaştığı sokaklarda klarnet çalarak kendisi gibi engelli eşi ve 7 yaşındaki çocuğunun geçimini sağlayan 44 yaşındaki Hayati Tırkış, "Engelim yüzünden kimse iş vermiyordu. İstiklal Caddesi'nde insanların sokakta müzik yaptıklarını gördüm. Bir mukavva kutu aldım, oturdum yere ve çalmaya başladım." dedi. (AA)
Sokak Müzisyenine Eşlik Eden Sevimli Sokak Köpeği 00:35
Sokak Müzisyenine Eşlik Eden Sevimli Sokak Köpeği 572 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de olduğunu düşündüğümüz bu sokak köpeği, sokak müzisyeninin yanına gidip dertli dertli anlatıyor içindekileri.
Müzik Aleti Kullanmadan Efsane Müzik Yapan Adam 03:38
Müzik Aleti Kullanmadan Efsane Müzik Yapan Adam 379 izlenme - 11 ay önce Sokak müzisyeni Khalid, daktilo, raket, kaşık çatal, ahşap kutu gibi eşyaları biraz modifiye ederek resmen orkestra kuruyor!
Rıza Dalga 03:52
Rıza Dalga 1.297 izlenme - 5 yıl önce Rıza Dalga
Metroda Org'la Müzik Şhow 03:47
Metroda Org'la Müzik Şhow 1.131 izlenme - 5 yıl önce Metroda Org'la Müzik Şhow
Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni 05:09
Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni 1.091 izlenme - 5 yıl önce Tavuk Kılığındaki Sokak Müzisyeni
Bursa Sokak Müziği  Kerim & Kağan & Ali 02:17
Bursa Sokak Müziği Kerim & Kağan & Ali 907 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/ch.edebiyat
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme 00:35
Sokak Müzisyeni Deyip Geçme 1.172 izlenme - 7 yıl önce
Rap Er Msk Sokak Müzisyeni 01:40
Rap Er Msk Sokak Müzisyeni 697 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ercisrap
Tabelayla Flüt Çalmak 00:31
Tabelayla Flüt Çalmak 277 izlenme - 3 yıl önce Abimiz, yolda bulduğu bir tabelayı nasıl farklı bir amaca yönelik kullanırım diye düşünmüş taşınmış ve delikler açarak bir flüt yaratmış. Gelin, bu sanatı alkışlayarak izleyelim.
Sokak Müzisyenin Şarkı Söyleyen Köpeği 03:34
Sokak Müzisyenin Şarkı Söyleyen Köpeği 470 izlenme - 4 yıl önce Sokak Müzisyenin Şarkı Söyleyen Köpeği
Gelmiş Geçmiş En İyi Sokak Müzisyenlerinden - Yok Böyle Bir Şey!! 04:18
Gelmiş Geçmiş En İyi Sokak Müzisyenlerinden - Yok Böyle Bir Şey!! 289 izlenme - 4 yıl önce Yetenek Diye Buna Derim!
Sokak Müzisyeni Çocuğun Yılmaz Morgül'ü Oynatması 00:33
Sokak Müzisyeni Çocuğun Yılmaz Morgül'ü Oynatması 80 izlenme - 8 ay önce Makedonya'da karşılaştığı sokak müzisyeni çocuğun yeteneğine hayran kalan Yılmaz Morgül, çocuğun performansına eşlik etmiş.
Yaşlı Amcadan Gülümseten Sokak Dansı 00:57
Yaşlı Amcadan Gülümseten Sokak Dansı 85 izlenme - 1 yıl önce İtalya'nın Blogna şehrinde sokak müzisyenlerine eşlik eden yaşlı amca ortaya bu güzel görüntülerin çıkmasına neden oldu
Sokak Müzisyeni Kadından Metroda Muhteşem Performans 03:05
Sokak Müzisyeni Kadından Metroda Muhteşem Performans 60 izlenme - 12 ay önce Sokak Müzisyeni Kadından Metroda Muhteşem Performans Mikrofon kullanmadan elindeki gitarıyla Şikago metrosuna inen kadından muazzam bir performans...
Çelik Sokak Müzisyenliği Yaparak Yarım Saatte 337 TL Kazandı 01:01
Çelik Sokak Müzisyenliği Yaparak Yarım Saatte 337 TL Kazandı 58 izlenme - 1 yıl önce Taksim metro durağında gitarıyla şarkı söyleyen Çelik'i görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Bugün piyasaya çıkan "İyi Günde Kötü Günde" albümünün fotoğraf çekimleri için yarım saatliğine sokak müzisyenliği yapan ünlü şarkıcı 337 lira kazandı.
Sokaktan Müzik Ziyafeti 09:20
Sokaktan Müzik Ziyafeti 57 izlenme - 1 yıl önce Dinlerken ve izlerken büyük keyif aldım helal be dayı.sanatçıyım diye geçinen bazı şarkıcılara kapak olsun.
İstiklal Marşı - Abd De Sokak Müzisyeni 00:31
İstiklal Marşı - Abd De Sokak Müzisyeni 281 izlenme - 9 yıl önce helal olsun
Baba Ve Çocuğunun Muhteşem Düeti 00:39
Baba Ve Çocuğunun Muhteşem Düeti 157 izlenme - 5 yıl önce Baba ve çocuğunun muhteşem düeti beğeni topluyor...
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 01:58
Ayaklarıyla Gitar Çalan Kolsuz Sokak Müzisyeni 91 izlenme - 3 yıl önce Özrün, sanata engel olamamasının en net kanıtlarından biri. Azmin gücü mü, başarma içgüdüsü mü, yoksa yeneteğin büyüsü mü, ne dersek diyelim, sanatı tüm vücuduyla yaşayan bir arkadaş. Sokakların yetenekleri, sokak müzisyenlerine selam olsun. Geçirdiği kaza sonucu kollarını kaybeden genç, ayaklarıyla gitar çalarak sokak müzisyenliğini devam ettiriyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi. İyi seyirler!
Sokak Müzisyenini Hayranlıkla İzleyen Yavru Kediler 01:20
Sokak Müzisyenini Hayranlıkla İzleyen Yavru Kediler 34 izlenme - 2 yıl önce Malezyalı sokak sanatçısı günün sonunda insanların izlemeyi reddettiği müziğini tatlılıkta çığır açan 4 yavru kediye dinletmesini biliyor. Büyük hayranlıkla izleyen kedileri ve tabii ki sokak sanatçısının performansını videoyu izleyerek bizler de tebrik ediyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İstiklal Marşı sokak müzisyeni 00:29
İstiklal Marşı sokak müzisyeni 120 izlenme - 6 yıl önce
İstiklal Marşımızı Çalan Sokak Müzisyeni Yer Usa Türkiyemizin Milli Marşını Abd De Dinlemek 00:40
İstiklal Marşımızı Çalan Sokak Müzisyeni Yer Usa Türkiyemizin Milli Marşını Abd De Dinlemek 13 izlenme - 7 ay önce
Lucky Chops sokak müzisyeni şahane performans 09:35
Lucky Chops sokak müzisyeni şahane performans 22 izlenme - 2 yıl önce Lucky Chops sokak müzisyeni Süper bir müzisyen dinlediğinizde bunu sizde daha iyi anlayacaksınız biraz uzun olabilir ama zevk alacaksınız . Videolarının devamı gelecek iyi seyirler .
Street Musician - Violinist (Sokak Müzisyeni) 04:02
Street Musician - Violinist (Sokak Müzisyeni) 14 izlenme - 2 yıl önce Kendim dinledim ve paylaşmak istedim bu mükemmel çalan müzisyeni kendinizden geçiyorsunuz adeta devamı gelsin diye bekletiyor müzik kendini .