Hoşgeldiniz!

Sokak Ortası Videoları İzle

Hindistan Sokak Ortasında Kişisel Bakım 02:31
Hindistan Sokak Ortasında Kişisel Bakım 6.578 izlenme - 5 ay önce Dükkanlara sığmayan (yada dükkanları olmayan bu konuyu bilemiyorum) Hindistan vatandaşı sokak ortasında kişisel bakımları gayet rahat, koltuk altlarını koklaya koklaya yapıyorlar arkadaşlar.
Peta'nın Sokak Ortasında Çıplak Protesto Gösterisi 00:53
Peta'nın Sokak Ortasında Çıplak Protesto Gösterisi 1.667 izlenme - 6 ay önce Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA) Noel ve yılbaşında artan hindi tüketimini protesto etmek için ilginç bir gösteriye imza attı. İngiltere'nin göbeğinde bir kadın meraklı bakışlara aldırış etmeden sokak ortasında soyunarak, sebzelerle dolu bir tabağın içerisine uzandı.
Suçlu Bulunan Kadın Sokak Ortasında İnfaz Edildi 00:57
Suçlu Bulunan Kadın Sokak Ortasında İnfaz Edildi 2.279 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan'da üvey kızına cinsel istismarda bulunmaktan suçlu bulunan kadının sokak ortasında kılıçla kafası kesildi.
Sokakta Mastürbasyon Şakası Yapmak 02:41
Sokakta Mastürbasyon Şakası Yapmak 1.229 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da sokakta yürüyenler arkası dönük ve tuhaf hareketler yapan bir adamı görünce önce gerçek sanıp sonra şaka olduğunu anlıyorlar
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 00:38
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 220 izlenme - 11 ay önce Tuvalet insan sıkışınca insanların görmediği bir yere yapıveriyo,nabalım dükkan uzaksa oluyo böyle şeyler bu görüntüdeki abla yörüngeyi şaşırmış sokak ortası niye sokak arası olur yeşillik olur neyse izliyoruz
Hindistanda Sokak Ortasında Diş Yapımı Ağız Bakımı 04:51
Hindistanda Sokak Ortasında Diş Yapımı Ağız Bakımı 100 izlenme - 5 ay önce Hindistan da her şey sokak ortasında, anadan üryan ''amaaaan kim görürse görsün''. Allahdan üroloji ve jinekologlar kuytu köşede onları daha görmedik.
Levent'te Sokak Ortasında Köpeğe İşkence 01:10
Levent'te Sokak Ortasında Köpeğe İşkence 157 izlenme - 11 ay önce İstanbul Levent'te sokak ortasında köpeğe yapılan işkence büyük tepki çekti. Sosyal medyada yayınlanan videoda, ameliyatlı bir köpek, bir veteriner kliğinin çalışanı tarafından zorla sürükleniyor, köpeğin kafasını demirlere vuruyor ve köpeği teklemiyor. Sosyal medyada büyük tepki gören işkence görüntüleri üzerine veteriner kliniği bir açıklama yaparak görüntüleri doğruladı ve “Burada yapmaya çalıştıklarımın tam tersini yansıtıyor. Sizi temenni ederim ki tekrar gerçekleşmemesi için ne gerekiyorsa yapacağım” dedi. Veteriner kliniği Facebook'tan açıklama yaptı ve şöyle dedi: “Bugün yayınlanan videodan az önce haberim oldu. Gördüklerime çok üzüldüm. Burada yapmaya çalıştıklarımın tam tersini yansıtıyor. Sizi temenni ederim ki bunu tekrar gerçekleşmemesi için gereği neyse yapacağım. Böyle bir olayın yaşanmış olmasından çok üzgünüm ve özür diliyorum, her birinizden teker teker…”
Erzurum'da Kocasını Sokak Ortasında Tabancayla Vurdu 01:05
Erzurum'da Kocasını Sokak Ortasında Tabancayla Vurdu 357 izlenme - 3 yıl önce Kendisini aldattığı gerekçesiyle kocasını vuran kadın 112'yi arayıp "Burada bir pisliği vurdum. Gelin alın" dedi.
 Sokak ortasında karısını böyle bıçakladı 02:20
Sokak ortasında karısını böyle bıçakladı 290 izlenme - 2 yıl önce Denizli'de kendisinden boşanmak isteyen eşiyle tartışan D.Ö. sokak ortasında genç kadını defalarca bıçakladı.
Sokak Ortasında Kadın Kavgası 02:03
Sokak Ortasında Kadın Kavgası 36 izlenme - 7 ay önce Ankara’da aralarında tartışma çıkan iki kadın, cadde ortasında kavga etti. Ankara Ulus’ta meydana gelen olayda, iki kadının önce tartıştıkları, daha sonra da kavgaya tutuştukları cep telefonu kamerasına yansıdı. Birbirlerine küfür ve hakaret eden kadınların saç saça kavgasını çevreden geçen vatandaşlar ayırdı. Kavga eden kadınlar, daha sonra olay yerinden uzaklaştı.
Güçlü Kadın Kenisini Soymaya Kalkan Erkeği Böyle Cezalandırdı 04:11
Güçlü Kadın Kenisini Soymaya Kalkan Erkeği Böyle Cezalandırdı 84 izlenme - 1 yıl önce Kendisini soymaya çalışan adamı bir güzel sokak ortasında pataklayan kadın, sonra da ibrete alem olsun diye çırıl çıplak bırakıp tekme atıyor.
İngiltere'de 12 Yaşındaki Genç Kız Sokak Ortasında Tecavüze Uğradı 00:35
İngiltere'de 12 Yaşındaki Genç Kız Sokak Ortasında Tecavüze Uğradı 31 izlenme - 5 ay önce İngiltere'de 12 yaşındaki bir kız çocuğu, sokak ortasında 16 yaşındaki bir erkek çocuğun tecavüzüne uğradı. Tecavüzcünün çocuk olması olayı duyanları hayrete düşürdü. İngiltere Manchester'da 12 yaşındaki bir kız öğrenci gündüz saatlerinde cadde üzerinde tek başına gezdiği sırada arkadan kendisini yaklaşıp kavrayan 16 yaşındaki bir genç erkek, 12 yaşındaki kızı zorla bir dar sokağa götürüp tecavüz etti. Saldırganın henüz çocuk sayılan bir yaşta olması ise herkesin dikkatini çekti. VATANDAŞLAR YARDIM ETTİ, TECAVÜZCÜ TUTUKLANDI Polisler genç kıza tecavüz eden gencin eşgalini çevre sakinleri ile paylaştı.Çevre sakinlerinin yardımı ile polis tarafından kısa süre içinde yakalan tecavüzcü genç tutuklandı. DAHA FAZLA POLİS ŞEHİRDE DEVRİYE GEZECEK Polis ayrıca bu tür durumlarda vatandaştan kendileri ile en kısa süre içinde iltişime geçmelerini söyledi. Polis yetkilileri bu tür olayların önüne geçmek için daha fazla polisin şehir içinde devriye gezeceğini söylediler.
Müthiş Denge 00:31
Müthiş Denge 192 izlenme - 8 yıl önce müthiş denge
Çanakkaleli Ender 00:15
Çanakkaleli Ender 112 izlenme - 9 yıl önce sokak oratsında oynuyor
Diyarbakır'da  Sokak Ortasında Öldürülen Kadının Son Sözleri: Beni Eşim Bıçakladı 01:01
Diyarbakır'da Sokak Ortasında Öldürülen Kadının Son Sözleri: Beni Eşim Bıçakladı 13 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da 10 Ağustos'ta, 5 yaşındaki kızının yanında bıçaklanan ve boğazı kesilen Hediye Yazıcı, yardımına koşan vatandaşa ölmeden önce, 'Beni eşim bıçakladı' demiş.