Hoşgeldiniz!

sokak ortası

Suçlu Bulunan Kadın Sokak Ortasında İnfaz Edildi 00:57
Suçlu Bulunan Kadın Sokak Ortasında İnfaz Edildi 1.550 izlenme - 2 yıl önce Suudi Arabistan'da üvey kızına cinsel istismarda bulunmaktan suçlu bulunan kadının sokak ortasında kılıçla kafası kesildi.
Levent'te Sokak Ortasında Köpeğe İşkence 01:10
Levent'te Sokak Ortasında Köpeğe İşkence 140 izlenme - 3 ay önce İstanbul Levent'te sokak ortasında köpeğe yapılan işkence büyük tepki çekti. Sosyal medyada yayınlanan videoda, ameliyatlı bir köpek, bir veteriner kliğinin çalışanı tarafından zorla sürükleniyor, köpeğin kafasını demirlere vuruyor ve köpeği teklemiyor. Sosyal medyada büyük tepki gören işkence görüntüleri üzerine veteriner kliniği bir açıklama yaparak görüntüleri doğruladı ve “Burada yapmaya çalıştıklarımın tam tersini yansıtıyor. Sizi temenni ederim ki tekrar gerçekleşmemesi için ne gerekiyorsa yapacağım” dedi. Veteriner kliniği Facebook'tan açıklama yaptı ve şöyle dedi: “Bugün yayınlanan videodan az önce haberim oldu. Gördüklerime çok üzüldüm. Burada yapmaya çalıştıklarımın tam tersini yansıtıyor. Sizi temenni ederim ki bunu tekrar gerçekleşmemesi için gereği neyse yapacağım. Böyle bir olayın yaşanmış olmasından çok üzgünüm ve özür diliyorum, her birinizden teker teker…”
Sokakta Mastürbasyon Şakası Yapmak 02:41
Sokakta Mastürbasyon Şakası Yapmak 1.076 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da sokakta yürüyenler arkası dönük ve tuhaf hareketler yapan bir adamı görünce önce gerçek sanıp sonra şaka olduğunu anlıyorlar
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 00:38
Ansızın Sokak Ortasına Sıçan Kadın 83 izlenme - 3 ay önce Tuvalet insan sıkışınca insanların görmediği bir yere yapıveriyo,nabalım dükkan uzaksa oluyo böyle şeyler bu görüntüdeki abla yörüngeyi şaşırmış sokak ortası niye sokak arası olur yeşillik olur neyse izliyoruz
Erzurum'da Kocasını Sokak Ortasında Tabancayla Vurdu 01:05
Erzurum'da Kocasını Sokak Ortasında Tabancayla Vurdu 352 izlenme - 2 yıl önce Kendisini aldattığı gerekçesiyle kocasını vuran kadın 112'yi arayıp "Burada bir pisliği vurdum. Gelin alın" dedi.
 Sokak ortasında karısını böyle bıçakladı 02:20
Sokak ortasında karısını böyle bıçakladı 283 izlenme - 2 yıl önce Denizli'de kendisinden boşanmak isteyen eşiyle tartışan D.Ö. sokak ortasında genç kadını defalarca bıçakladı.
Güçlü Kadın Kenisini Soymaya Kalkan Erkeği Böyle Cezalandırdı 04:11
Güçlü Kadın Kenisini Soymaya Kalkan Erkeği Böyle Cezalandırdı 49 izlenme - 5 ay önce Kendisini soymaya çalışan adamı bir güzel sokak ortasında pataklayan kadın, sonra da ibrete alem olsun diye çırıl çıplak bırakıp tekme atıyor.
Müthiş Denge 00:31
Müthiş Denge 192 izlenme - 7 yıl önce müthiş denge
Çanakkaleli Ender 00:15
Çanakkaleli Ender 112 izlenme - 8 yıl önce sokak oratsında oynuyor
Diyarbakır'da  Sokak Ortasında Öldürülen Kadının Son Sözleri: Beni Eşim Bıçakladı 01:01
Diyarbakır'da Sokak Ortasında Öldürülen Kadının Son Sözleri: Beni Eşim Bıçakladı 10 izlenme - 8 ay önce Diyarbakır'da 10 Ağustos'ta, 5 yaşındaki kızının yanında bıçaklanan ve boğazı kesilen Hediye Yazıcı, yardımına koşan vatandaşa ölmeden önce, 'Beni eşim bıçakladı' demiş.