Hoşgeldiniz!

Sokak Röportaj Videoları İzle

Nerede O Eski Bayramlar? - İzlesene Sokak 03:23
Nerede O Eski Bayramlar? - İzlesene Sokak 395.203 izlenme - 4 yıl önce İzlesene.com herkese mutlu bayramlar diler :)
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 04:14
Kafası Trilyon Dayı ile Röportaj Yapan Boş Tip 5.080 izlenme - 1 hafta önce İlginç bir röportaj yapmışlar kafası trilyonları zirveyi zorlayan dayıya bazen saçma bazende değişik sorular soran çocuk ile dayının karizması ve verdiği cevaplar izlenmeye değer. Böyle dayıları seviyorum çok içten ve güzel yaşıyorlar şu hayatı.
Muhabiri Sinir Hastası Eden Genc 01:48
Muhabiri Sinir Hastası Eden Genc 32.342 izlenme - 1 yıl önce Röportaj sıradan şekilde başlıyor, sonrası hiç de beklenildiği gibi gitmiyor. Adeta bir sinir harbi.
Aşk mı Seks mi daha önemli? (Sokak röportajı) 06:22
Aşk mı Seks mi daha önemli? (Sokak röportajı) 26.644 izlenme - 3 yıl önce Aşk mı Seks mi daha önemli? (Sokak röportajı) 2014
Yılbaşı Sepetlerindeki Alkol Yasağı Hakkında Fikriniz Nedir 05:42
Yılbaşı Sepetlerindeki Alkol Yasağı Hakkında Fikriniz Nedir 9.547 izlenme - 1 yıl önce Resmi Gazete’de bu sabah yayımlanan TAPDK kararına göre, Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 19. ve 20. maddeleri çerçevesinde, yılbaşı sepetlerinin içerisinde tütün mamullerinin ve alkollü içkilerin yer almaması kararı alındı. Buna göre, bundan böyle marketlerde satılacak yılbaşı sepetlerinde tütün mamulleri ve alkollü içecekler yer almayacak. İzmirli vatandaşlar, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (TAPDK) 'yılbaşı sepetlerinin içerisinde tütün mamullerinin ve alkollü içkilerin yer almaması' kararını değerlendirdi.
Spiderman'le Batman Nasıl Barışır 06:58
Spiderman'le Batman Nasıl Barışır 5.228 izlenme - 10 ay önce Gülmekten yazamıyorum lan yorumları coşturun siz. Hlakımız Spiderman ve Batman'i barıştırıyor.
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 02:48
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 11.069 izlenme - 1 yıl önce Bakırköy'de yapılan sokak röportajında, Ahsen Tv'nin yöneltmiş olduğu askerler için neden grev yapmadınız sorusuna donup kalan doktor hanımefendiyi izliyoruz efendim, saygılar.(İlk defa bu aktrollerin yaptığı birşeyi beğendim.) Not:Teröristi desteklemeyen herkesede akpli damgası vurmayın artık
Deist Bir Gençle Sokak Sohbeti - Sona Dikkat 10:25
Deist Bir Gençle Sokak Sohbeti - Sona Dikkat 4.909 izlenme - 1 yıl önce Sözler Köşkü ekibi sokak projeleri kapsamında yapmış oldukları röportajlar sırasında deist bir arkadaşla karşılaşmışlar. Ortaya güzel bir video çıkmış.İyi seyirler.
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 10:14
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 4.478 izlenme - 1 yıl önce Ehli Sünnet Tv'nin yolu bu kez ateist bir gence rastlıyor.Ateist arkadaşın verdiği samimi cevaplar ile gayet keyifli geçen sohbeti izliyoruz.Sondaki ateist arkadaşın tepkisini mutlak seyredin..
Elektrikli Oyuncağıyla Sorular Soran Baldudak 11:30
Elektrikli Oyuncağıyla Sorular Soran Baldudak 2.373 izlenme - 8 ay önce Bu soruyu bilemeyen çarpılıyor! Baldudak Taksim'de insanlara sorular soruyor ve iğrenç espirileriyle milleti coşturuyor.
Satın Aldığınız En Pahalı Şey Nedir? 01:30
Satın Aldığınız En Pahalı Şey Nedir? 4.668 izlenme - 2 yıl önce Zenginin malı züğürdün çenesi yorar mı sürekli yoksa sizin için satın alınan şeyin manevi değeri daha mı önemlidir paracıklardan? SokakRoportajlari.com iftiharlar sunar; "Bugüne kadar aldığınız en pahalı şey nedir?"
Fuat Avni Kim? 02:30
Fuat Avni Kim? 2.714 izlenme - 2 yıl önce Son dönemlerde yazdığı tweetler ve ilginç bilgi paylaşımlarıyla dikkat çeken sevgili Fuat Avni hakkında yapılmış ve halka kim olduğu sorulmuş ilginç ve komik görüntüler içeren sokak röportajıdır. İyi izlemeler.
Brezilya'da Sokak Röpartajı Yapmak 02:19
Brezilya'da Sokak Röpartajı Yapmak 1.941 izlenme - 2 yıl önce Şimdi kameralarımızı Brezilya'ya çeviriyoruz büyük hadron deneyi hakkında ne düşündüklerini vatandaşlara soruyoruz. Muhabirimiz Rodrigo Alfanzo parkta dolaşmaya çıkan 2 bayan vatandaşımıza bu soruyu soruyor. Bayanlar hadron çarpışması esnasında oluşan kara deliklerin bir tehlike arz etmediğini söyleyip evrenin yaradılışı ve maddenin nasıl kütle kazandığını öğrenmemiz için bazı fedakarlıklar yapmalıyız diyor. Daha sonra kendilerininde insanlık için çalışmak istediklerini ekleyen vatandaşlarımız giysileri ile bizde büyük bir kara delik açmaktadırlar. Maddeyi bilmem ama bende bazı noktalarda hacimsel büyüme ve su faturama ilave masraf eklediklerini itiraf etmeliyim
Hayatınızdaki En Büyük Fanteziniz Nedir? 01:28
Hayatınızdaki En Büyük Fanteziniz Nedir? 1.097 izlenme - 11 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz.Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
 Hiç Teşhircilik Yaptınız mı? (Türkçe Altyazılı) 03:23
Hiç Teşhircilik Yaptınız mı? (Türkçe Altyazılı) 1.918 izlenme - 3 yıl önce Amerika'daki bir showda yoldan geçen kadınlara "daha önce vücudunuzu birine teşhir ettiniz mi?" diye sordukları röportaj. Ve cevabı tahmin etme oyunu.
Ateist Genç ile Sokak Röportajı Yapan Müslüman 04:17
Ateist Genç ile Sokak Röportajı Yapan Müslüman 2.297 izlenme - 2 yıl önce İslamiyetin akıl, kalp ve günlük hayatımıza yerleşmesi ve insanların ahiret inancı konusunda daha da bilinçlenip, dünya ve dünya sonrası hayatta mutluluğu yakalayıp hiç kaybetmemesi emeli ile yola çıkan bir ağbimiz ateist bir gence neden allahın var olduğunu ispatlıyor.
En Son Ne Zaman Mastürbasyon Yaptınız? 03:10
En Son Ne Zaman Mastürbasyon Yaptınız? 1.399 izlenme - 2 yıl önce Sokağın nabzı bu sefer daha cesur sorularla ölçülüyor. En son ne zaman mastürbasyon yaptınız?
İzmitçe Ceket Ne Anlama Gelir? 03:04
İzmitçe Ceket Ne Anlama Gelir? 1.164 izlenme - 1 yıl önce En Sevdiklerim ; "nikonlara şekil yapçaama mobeselere ateş ederim booolum." ''sal sal yanında manitası var sonra paketleriz'' ''-kaarşim façam nası? -geçerrli!'' "müdür 5 lira öksürsene kayıntı yapcam" "sal boolm" (en çok kullanılan) ''oğlum kız daha deprem görmemiş (kız daha küçük)'' ''kaptan bizi sağda tükür'' İzmitliyi sevin arkadaşlar ...
Sokak Röportajları - Hipster Nedir, Kime Denir? 01:50
Sokak Röportajları - Hipster Nedir, Kime Denir? 1.918 izlenme - 2 yıl önce Hipsterın ne olduğunu bilmek Türk insanına pek bir şey sağlamayabilir.Peki bir şeyi bilmeyip nasıl bu kadar emin olunabilir?
Kardeş Ne Diyosun Sen? 00:46
Kardeş Ne Diyosun Sen? 3.243 izlenme - 3 yıl önce Süper yorumlarıyla dünyanın eksenini 3 derece daha eğik hale getirerek gece-gündüz saat far"g"ını arttıran, mevsimleri birbirine mixleyen abimizin kesilmemiş tam görüntüleri.
Sokak Röportajları - Ateist Nedir? 02:08
Sokak Röportajları - Ateist Nedir? 1.096 izlenme - 2 yıl önce Abi sen bunu çok yanlış anlamışşın diye söze başlamak istiyorum, videodan sonra yarı-ateizm felsefesinin oluşacağı, ateizmin flörtlük amaçlı bir inanç olacağı ( bknz: bi arayis icinde olan insan ), bundan sonra kendini begenmiş bencil insanların adı ateist olacağına dair şüphelerim olacaktır. Bu arada ateizmle ateşi bağdaştıran abiye tekrar sesleniyorum sen bunu cok yanlış anlamışsın.
Sokak Röportajları - Hangi Çizgi Film Karakterisiniz? 01:55
Sokak Röportajları - Hangi Çizgi Film Karakterisiniz? 1.309 izlenme - 2 yıl önce Sürekli Jerry'nin peşinden koşup başarısızlığa uğrayan Tom mu, her devrin sevgilisi Superman mi yoksa çocukluğumuzun kahramanı He-Man mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Hangi çizgi film karakterisiniz?"
Ateist Genç İle Sokak Röportajı Yapan Müslüman 04:17
Ateist Genç İle Sokak Röportajı Yapan Müslüman 998 izlenme - 3 yıl önce İslamiyetin akıl, kalp ve günlük hayatımıza yerleşmesi ve insanların ahiret inancı konusunda daha da bilinçlenip, dünya ve dünya sonrası hayatta mutluluğu yakalayıp hiç kaybetmemesi emeli ile yola çıkan bir ağbimiz ateist bir gence neden allahın var olduğunu ispatlıyor.
Sokak Röportajları - Hayatınızda Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir? 02:25
Sokak Röportajları - Hayatınızda Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir? 829 izlenme - 2 yıl önce Yine bir sokak röportajında vatandaşlara yaptıkları en büyük çılgınlık soruluyor. İnsanlar ne ilginç çılgınlıklar yapıyormuş.
Emrecan Sokakta - (Oyun Oynuyor Musunuz?) - İnsanlara Sorduk! 06:40
Emrecan Sokakta - (Oyun Oynuyor Musunuz?) - İnsanlara Sorduk! 864 izlenme - 1 yıl önce ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Bugün dışarda insanlara oyun oynayıp oynamadıklarını merak eden bir kaç soru sorduk,umarım izlerken zevk almışsınızdır ayrıca bu videonun yapılması çok uzun sürdü ve bu tarz videolar için videoyu beğenip paylaşarak bize destek olmayı lütfen ama lütfen unutma! Metin;https://goo.gl/PxUQxP Ozan;https://goo.gl/7EwUoD Mobil uygulama;https://goo.gl/B72PNf Mobil uygulama,takipçi listesi 1.si;https://goo.gl/RQKAvL Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Facebook Grubu(Kesinlikle katıl yeni açıldı):https://goo.gl/73PGPE Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango
İdam Cezası Geri Getirilsin Mi ? 03:20
İdam Cezası Geri Getirilsin Mi ? 1.016 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda yaşanılan tecavüz ve terör vahşetlerinden sonra bu olaylara sebep olan suçlular idam cezası almalı mıdır ? Siz olsanız ne cevap verirdiniz ? Yüklenen videolardan hemen haberdar olmak için Abone Olmayı unutmayın. Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Gümüşhane Nerededir? - Mikrofon Sokakta 02:42
Gümüşhane Nerededir? - Mikrofon Sokakta 1.073 izlenme - 3 yıl önce Orda Bir Şehir Var Uzakta, Haberleri Çıkar Medyada... Doğu Karadeniz Bölgesinin Nadide-ül Şirin Bir Kenti Olan Bu Şehrin Nerede Olduğunu Aradık.
Kızlardan Erkeklere Tavsiyeler (Sokak Röportajları) 03:45
Kızlardan Erkeklere Tavsiyeler (Sokak Röportajları) 465 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıktık ve kızlardan erkeklere tavsiyede bulunmalarını istedik ve ortaya oldukça ilginç, sosyal deney niteliğindeki bu röportaj çıktı.
Esemen Ryhme - Sokak Röportajı 03:41
Esemen Ryhme - Sokak Röportajı 516 izlenme - 2 yıl önce Bursanın güzide rapper ı esemen ryhme ın sokak röportajını izliyoruz.Son parçasının türkiye çapında dinlendiğini ve rekora doğru gittiğini söylüyor.(Bence bu son parçası "O Kadın Sürtük" ve bu parçayı meşhur eden sitemiz sakinleridir bakınız:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30305/o-kadin-surtuk---esemen-rhyme-feat-mc-cash (23241 tarife yapmış) ).Esemen ryhme ı alkışlıyor konuşma stilini ve karizmasını beğendiğimizi dile getiriyoruz.
Yapmaktan en çok gurur duyduğunuz şey nedir? 01:36
Yapmaktan en çok gurur duyduğunuz şey nedir? 344 izlenme - 2 yıl önce Yaptığınız meslek mi, bir insanı sevmek mi, çok iyi araba kullanmak mı yoksa bilgisayar oyunlarında herkesi yenmek mi?