Hoşgeldiniz!

sokak röportaj90ları

Sokak Röportajları - 18 Yaşında Milletvekili Seçilme Hakkı 01:44
Sokak Röportajları - 18 Yaşında Milletvekili Seçilme Hakkı 3.141 izlenme - 2 yıl önce Sokak Röportajlarının bu haftaki sorusu ; 18 yaşını dolduranların milletvekili seçilme hakkı elde etmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? İzleyelim.
Sokak Röportajları - Bir Günlüğüne Kadın/Erkek Olsaydınız Ne Yapardınız? 01:59
Sokak Röportajları - Bir Günlüğüne Kadın/Erkek Olsaydınız Ne Yapardınız? 1.937 izlenme - 2 yıl önce Evet sayın seyirciler. Yine bir sokak röportajları bölümündeyiz. Busefer konumuz bir günlüğüne kadın/erkek olsaydınız ne yapardınız. İyi seyirler.
Erkeksi Lezbiyen Cenk'in (Buse) Dönüşü 02:18
Erkeksi Lezbiyen Cenk'in (Buse) Dönüşü 1.215 izlenme - 3 yıl önce Sitenin demirbaşlarından, Taksim'in ünlü siması Cenk (Buse) muhteşem dönüşüyle karşınızda. Hatta öyle muhteşem bir dönüş yapmış ki, Buse olmuş... Gündeme dair açıklamalar, ünlülerle telefon konuşmaları, kaset, silah, saat gibi klasikleşmiş sırasıyla ilerleyen Cenk; güzel bir parçayla finali yapıyor.
Sokak Röportajları - Aşk mı Para mı? 02:59
Sokak Röportajları - Aşk mı Para mı? 708 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajlarında yeni bir bölüm, yeni bir macera. Buyrun izleyelim yurdum insanını. İyi seyirler.
Sokak Röportajları - Yalan 03:07
Sokak Röportajları - Yalan 349 izlenme - 2 yıl önce Hiç yalan söylemek zorunda kaldınız mı? / Size yalan söylendiğini anladığınız durumlarda ne hissettiniz? Sorularımızın cevabı ile hayatımızın yalan dolan olduğunu tescilledik!
Sokak Röportajları - Sosyal Medya ile Gelen Hızlı Şöhret 03:28
Sokak Röportajları - Sosyal Medya ile Gelen Hızlı Şöhret 673 izlenme - 2 yıl önce Bütün sokak röportajları videoları arasında en iyileri bir araya toplanmış gibi hissedeceğiniz bir video izleyeceksiniz. Sorulan soru; Sosyal medya ile gelen hızlı şöhret hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri Troll Teyze Özel 04:59
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri Troll Teyze Özel 593 izlenme - 2 yıl önce Önceki röportajımızda olay yaratan Trol Teyze yepyeni uzun versiyonu ile karşınızda! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85990/sokak-roportajlari-internet-iliskileri-ayriliklari-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz
Sokak Röportajları - Sarışın mı, Esmer mi? 02:07
Sokak Röportajları - Sarışın mı, Esmer mi? 575 izlenme - 2 yıl önce İnsanlığın varoluşundan bu yana tartışılan, en çok konuşulan, cevabı bulunamayan soruyu sokak röportajları ekibi sokağa sordu; Sarışın mı esmer mi? Hep beraber izliyoruz..
Sokak Röportajları - Hayatınızda Neyi Sıfırlamak İsterdiniz? 02:56
Sokak Röportajları - Hayatınızda Neyi Sıfırlamak İsterdiniz? 613 izlenme - 3 yıl önce Erkeklere sorduk; hayatınızda bir şeyi sıfırlama şansınız olsaydı neyi sıfırlamak isterdiniz?
Sokak Röportajları - Bedük Kimdir? 03:29
Sokak Röportajları - Bedük Kimdir? 695 izlenme - 3 yıl önce Çıktık sokağa, ünlüsüne, sokaktaki vatandaşa sorduk; Bedük kimdir, Bedük nedir? Çok özel röportaj burada!
Zaman Makinesi - Sokak Röportajları 02:31
Zaman Makinesi - Sokak Röportajları 327 izlenme - 3 yıl önce Bir zaman makineniz olsaydı hangi zamana ve nereye gitmek isterdiniz? .Oyuncaklarıyla oynamaktan isteyenden Avrupa'ya gitmek isteyene kadar bir sürü istekler var.Herkes kendi istediği şeyleri düşünüyor tabi.Ama asıl içimi yakan 1:13'teki adamdır , abi sarhoşsun ama seni sarhoş eden içtiğin şey değil yüreğinin acısıdır...
Sokak Röportajları - Twitter ile Facebook Arasındaki Fark Nedir? 02:46
Sokak Röportajları - Twitter ile Facebook Arasındaki Fark Nedir? 346 izlenme - 3 yıl önce Halka Twitter ile Facebook arasındaki farkı sorduk! Aldığımız cevaplar halkımızın sosyal medya konusunda ne kadar uzman olduğunu gözler önüne serecek niteliktedir.
Yılbaşında Büyük İkramiye Çıksa Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajları  - 02:54
Yılbaşında Büyük İkramiye Çıksa Ne Yaparsınız? - Sokak Röportajları - 282 izlenme - 2 yıl önce Milli Piyango yıllbaşı çekilişinde büyük ikramiye size çıksa ne yaparsınız? Sorunu cevabı çok da zor olmasa gerek.Zengin olan tüm arkadaşlara benden selam olsun.
Sokak Röportajları - İdam Cezası Geri Gelsin mi? 02:01
Sokak Röportajları - İdam Cezası Geri Gelsin mi? 270 izlenme - 2 yıl önce SokakRoportajlari.com ekibi gündemi sokağa sormaya devam ediyor; peki sizce idam cezası geri gelsin mi?
Sokak Röportajları - Görünmez Olsan İlk Ne Yaparsın? 02:17
Sokak Röportajları - Görünmez Olsan İlk Ne Yaparsın? 533 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajlarını bu haftaki konusu görünmezlikti. Peki siz görünmez olsaydınız ilk yapacağınız şey ne olurdu?
Bir Kadınla Bir Erkek Sadece Yakın Arkadaş Olabilir mi? 02:09
Bir Kadınla Bir Erkek Sadece Yakın Arkadaş Olabilir mi? 485 izlenme - 3 yıl önce Ekip bu sefer daha önce Amerika'da bir üniversitede yapılmış olan röportajı Türk halkı ile yapıyor. Yine diğer röportajlar gibi çok keyifli ve ilginç cevaplar var.
Sokak Röportajları - Eski Sevgiliyi Unutmanın En İyi Yolu Nedir? 02:23
Sokak Röportajları - Eski Sevgiliyi Unutmanın En İyi Yolu Nedir? 271 izlenme - 2 yıl önce Eski sevili unutmanın en iyi yolu tabii ki de yeni bir tane bulmaktır. Aslında sevgili sayınız ne kadar çok olursa o kadar az sevilmişsiniz demektir. Çünkü seven insan bırakmaz.
Sokak Röportajları - Papa'nın İstifası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 02:28
Sokak Röportajları - Papa'nın İstifası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 308 izlenme - 3 yıl önce Peki Türk halkı Papa'nın istifası hakkında ne düşünüyor? Sorduk ve çok ilginç cevaplar aldık. Hep berarber izleyelim.
Sokak Röportajları - Behiye Teyze Özel II 02:38
Sokak Röportajları - Behiye Teyze Özel II 371 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajlarında Behiye Teyze özel bölümleriyle devam ediyoruz. Önceki videoları aşağıdadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85990/sokak-roportajlari-internet-iliskileri-ayriliklari-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/86308/sokak-roportajlari-internet-iliskileri-troll-teyze-ozel
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri / Ayrılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:43
Sokak Röportajları - İnternet İlişkileri / Ayrılıkları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 227 izlenme - 2 yıl önce Halka, sosyal medya ilişkileri ve bu ilişkilerin doğurduğu kötü sonuçlar hakkında ne düşünüyorsunuz, diye sorduk.
Gece Yarısı Uzaylı Görseniz Tepkiniz Ne Olurdu? 02:22
Gece Yarısı Uzaylı Görseniz Tepkiniz Ne Olurdu? 159 izlenme - 2 yıl önce SokakRoportajlari.com olarak bu sefer de çıktık sokağa ve "gece yarısı uyandığınızda karşınızda bir uzaylı görseniz ilk tepkiniz ne olurdu" diye sorduk.
Süperkahraman Olsanız, Hangi Süper Güce Sahip Olmak İstersiniz? 02:19
Süperkahraman Olsanız, Hangi Süper Güce Sahip Olmak İstersiniz? 256 izlenme - 3 yıl önce Sokağa sorduk; Bir süperkahraman olsanız hangi süper güce sahip olmak istersiniz, neden? Cevaplar gene oldukça ilgi çekiciydi.
Hun Devleti ile Vizelerin Kalkması - Genç Bakış 01:31
Hun Devleti ile Vizelerin Kalkması - Genç Bakış 243 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle "Ücretsiz olursa gider bi bakarız ya" diyen genç kardeşimin samimiyetine selam göndererek giriş yapmak isterim. Ardından Abbas Güçlü`nün de bu tür sokak röportajlarına giriş yapması beni şaşırttı açıkçası, ha bu beni üzdü mü? Hayır
Sokak Röportajları - İnternette Güvenilirlik 02:35
Sokak Röportajları - İnternette Güvenilirlik 159 izlenme - 2 yıl önce sokak röportajlarının bu bölümünde internetteki bilgilerin güvenilirliği vatandaşlarımıza soruluyor .en sondaki arkadaş hakkında değişik fikirler edinebilirsiniz.sevgiyle izliyoruz.
Sokak Röportajları - Gaziantepliler için Gaziantep 02:45
Sokak Röportajları - Gaziantepliler için Gaziantep 249 izlenme - 3 yıl önce SokakRoportajlari.com ekibi, Türkiye özel serisine Gaziantep'te başlıyor. Gazianteplilere Gaziantep'e sorup Gaziantep'le ilgili görüşlerini aldık. Hep beraber Gaziantep'ten dinliyoruz.
Sokak Röportajları - Hayatınız Haber Olsaydı Manşeti Ne Olurdu? 01:53
Sokak Röportajları - Hayatınız Haber Olsaydı Manşeti Ne Olurdu? 182 izlenme - 3 yıl önce Her gün gazete okuyoruz. Peki sizin hayatınız bir gazeteye haber olsaydı bu haberin manşeti ne olurdu?
SokakRoportajlari.com - Eşcinsellik Yasaklansın mı? 02:44
SokakRoportajlari.com - Eşcinsellik Yasaklansın mı? 130 izlenme - 3 yıl önce Twitter'da haftalardır TT listesinde olan ve çok konuşulan konuyu sokağa sorduk. #escinsellikyasaklansin mi?
Sokak Röportajları - Gangnam Style Nedir? 02:41
Sokak Röportajları - Gangnam Style Nedir? 225 izlenme - 3 yıl önce Halkımıza sorduk ve en popüler 100 cevabı aradık. Gangnam Style nedir? Bakalım dünyaca ünlü şarkı ülkemizde ne kadar bilinmekte? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83131/psy-gangnam-style http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/84007/psy-gangnam-style-ft-hyun-a
Sokak Röportajları - Kazanmak İçin Hile Yapar mısınız? 02:15
Sokak Röportajları - Kazanmak İçin Hile Yapar mısınız? 141 izlenme - 2 yıl önce Soru çok basit kazanmak için hile yapar mısınız? Haksızlığa gelebilir misiniz? Kaleciyi mi satın alırsınız yoksa Hakemi almayı dener misiniz? Para her kapıyı açar mı ? Her yol mübah mıdır?
Sokak Röportajları - Maya Takvimi Özel - 21 Aralık 2012 03:34
Sokak Röportajları - Maya Takvimi Özel - 21 Aralık 2012 123 izlenme - 3 yıl önce SokakRoportajlari.com ekibi halkın Maya takvimi ve kıyamet senaryoları ile ilgili fikrini alıyor, Türkiye'nin mikrofonla imtihanı devam ediyor!