Hoşgeldiniz!

Sokak Röportajı

Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 00:51
Boyu Mu İşlevi Mi? - Sokak Röportajı 92.899 izlenme - 7 yıl önce Bizim toplumuzda da “boyu mu işlev mi” sorusu bitmeyen bir yılan hikayesi olmuştur hep.Bu sokak röportajında da bu soru halka yöneltilmiş. Ama neyin boyu ve işlevi? Herkes aklına ilk gelen şeyin cevabını vermiş.
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 02:00
En Son Ne Zaman Utandınız? - Sokak Röportajları 65.861 izlenme - 7 yıl önce En küçük şeyden utanıp yanağı hemen al al olanlardan mısınız yoksa "ben utanmazın tekiyim, ben değil eller utansın" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "En son ne zaman utandınız? Neden?"
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı 00:13
Sürrealist Maç Tahmini - İki Sıfırı Çok Yanlış Anlayan Dayı 117.979 izlenme - 7 yıl önce Maç sonucu sizce ne olur sorusuna amcamızın kendinden emin tahminini buyrun hep birlik de izliyoruz. İki sıfır Sıfır sıfır iki sıfır ama gol yok sıfır iki beş sıfır...
Bir Araç Saatte Yüz Kilometre Giderse Altmış Dakikada Ne Kadar Gider? - Röportaj 06:34
Bir Araç Saatte Yüz Kilometre Giderse Altmış Dakikada Ne Kadar Gider? - Röportaj 2.972 izlenme - 7 ay önce Sokak röportajında insanlara kafa karıştıran bir soru sorulmuş. Bazı vatandaşlar doğru cevap verirken bazı vatandaşlar ilginç cevaplar vermiş.
Sokak Röportajında Yumruk Yumruğa Kavga (Küfür İçerir) 02:47
Sokak Röportajında Yumruk Yumruğa Kavga (Küfür İçerir) 7.177 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da gerçekleştirdiği Kanal İstanbul ile ilgili sokak röportajında mikrofon uzatılan vatandaşlardan biri projenin hayata geçirilmesi gerektiğini savundu. O esnada konuya başka bir vatandaşın müdahil olması ile ortalık karıştı.
Erkekler Ne İster (Sansürsüz) 03:34
Erkekler Ne İster (Sansürsüz) 8.012 izlenme - 3 yıl önce Evet beyler bayanlar izmirimizin güzide biryerlerinden ayşeli, fatmalı , melehatli erkekler ne ister adlı söyleşisine hoş geldiniz izleyeceğiniz görüntülerde çok değişik söyleşiler var ben şahsen ar damarının hani olmadığını biliyorum da birde başka bir pencereden bakayım dedim olmadı sadece portakallara kilitlendim sözü uzatmadan iyi seyirler diliyorum .
Ezanın Türkçe Okunduğunu Savunan Adamlar 00:26
Ezanın Türkçe Okunduğunu Savunan Adamlar 8.784 izlenme - 4 yıl önce Ezanın ve Bismillahin Türkçe olduğunu iddia etmişler ve diğer bir saçma olan ise ezanda bismillahin olmaması
Röportaj Sırasında Kafayı Direğe Vurmak 00:05
Röportaj Sırasında Kafayı Direğe Vurmak 12.604 izlenme - 5 yıl önce Röportaj Sırasında Kafayı Direğe Vurmak Sokak röportajında soruyu cevaplayan aceleci genç röportaj sonrası kafayı direğe patlatıyor.
Fenerbahçe, Cocu ile devam eder mi? 00:39
Fenerbahçe, Cocu ile devam eder mi? 6.720 izlenme - 4 yıl önce Süper Lig'de üst üste 3 maçı kaybeden Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun geleceğini sokaktaki vatandaşlara sorduk.
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 00:43
Röportaj Yapan Muhabire Yürümek 15.604 izlenme - 6 yıl önce Sokak röportajında heyecanlanan abinin öyküsü...
Seks Yapmayarak Cinsel Hastalıklardan Korunmak 00:55
Seks Yapmayarak Cinsel Hastalıklardan Korunmak 6.490 izlenme - 4 yıl önce Malum gereksiz sokak röportajlarından birisi, soru ise Cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve korunma yöntemleri. Bu soruna kökten çözüm bulan arkadaşımız ise acıklı noktayı koymuş
Saatte 100 km hızla giden bir araç 20 dakikada kaç km yol alır ? 01:53
Saatte 100 km hızla giden bir araç 20 dakikada kaç km yol alır ? 8.666 izlenme - 5 yıl önce Sarı Mikrofon bu bölümde insanlara " Saatte 100 km hızla giden bir araç 20 dakikada kaç km yol alır ?" sorusunu sordu.İşte cevaplar
Evde Yalnızken Ne Yaparsınız? 02:37
Evde Yalnızken Ne Yaparsınız? 2.546 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıkmışlar ve insanlara Evde Yalnızken Ne Yaparsınız diye sormuşlar. İyi seyirler. yazmışken adres; İzmir Urla Gençlik Karnavalı
Bekaretinizi Kaybettiğinizde Kaç Yaşındaydınız? 03:13
Bekaretinizi Kaybettiğinizde Kaç Yaşındaydınız? 9.341 izlenme - 8 yıl önce Bekaretinizi Kaybettiğinizde Kaç Yaşındaydınız
Türkiye'de En Sevdiğiniz Şey Ne Diye Ruslara Sormak 04:35
Türkiye'de En Sevdiğiniz Şey Ne Diye Ruslara Sormak 5.288 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın her yerinde röportaj yapan ekip Rusya sokaklarında insanlara Türkiye'de en sevdiğiniz şey ne diye sordu
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 05:32
Kadınlar Neden Mini Etek Giyer? 9.389 izlenme - 6 yıl önce Sokak röportajında ekib bu defa sokaktaki vatandaşa 'Kadınlar neden mini etek giyer' diye sordu. Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde yapılan röportajda birbirinden ilginç cevaplar verildi. Gencinden yaşlısına, kadından erkeğine yapılan röportajda kimisi 'ilgi çekmek için' dedi, kimisi 'güzel bacaklara sahip oldukları için' dedi.
Tuhaf Sorular - Vücüdunuzdaki En Seksi Yeriniz 01:06
Tuhaf Sorular - Vücüdunuzdaki En Seksi Yeriniz 6.166 izlenme - 6 yıl önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz.Mikrofonumuzu , sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp , tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 3 15:08
Ateist Gençle Sokak Sohbeti 3 10.775 izlenme - 7 yıl önce Milyonlarca tıklanan,'Ateist Gençle Sokak Sohbeti 1-2' videolarından sonra,şimdi de Sözler Köşkü Ekibi,İzmirin sokaklarında gençlere mikrofon uzatmış.
Almanya Sokak Röportajı  '' Almanlar Türkiye'yi Kıskanıyor Mu ? '' 04:31
Almanya Sokak Röportajı '' Almanlar Türkiye'yi Kıskanıyor Mu ? '' 7.425 izlenme - 5 yıl önce Almanya'da Almanlara, bu malum soruyu sormuşlar, gayet de güzel cevaplar almışlar.
Sevgilisi Olmayan Erkeklere Tavsiyeler 03:15
Sevgilisi Olmayan Erkeklere Tavsiyeler 7.988 izlenme - 4 yıl önce Kızlara sorulmuş sevgilisi olmayan erkeklere ne tavsiye edersiniz diye alınan cevapları izliyoruz efenim
Eline Almayı En Çok Sevdiğin Şey 00:48
Eline Almayı En Çok Sevdiğin Şey 5.210 izlenme - 3 yıl önce Sokak röportajlarında her gün absürt sorularla karşımıza çıkan Youtuber'lar bu sefer açık sözlü bir kadına denk geliyor.
Süper Lig'de kim şampiyon olur? 00:29
Süper Lig'de kim şampiyon olur? 4.941 izlenme - 4 yıl önce Süper Lig'de 4. hafta geride kalırken sokaktaki vatandaşların şampiyonluk tahminlerini aldık.
Öpüşmeli Sokak Röportajı 02:59
Öpüşmeli Sokak Röportajı 13.403 izlenme - 8 yıl önce Öpüşmeli Sokak Röportajı
Fenerbahçe, Volkan Demirel ile sözleşme uzattı, ne dersiniz? 01:29
Fenerbahçe, Volkan Demirel ile sözleşme uzattı, ne dersiniz? 4.791 izlenme - 4 yıl önce FutbolArena TV ekibi sokaktaki vataşlara Feenrbahçe'nin tecrüeli kaleci Volkan Demirel ile sözleşme uzatmasını sordu.
Katiyen Ebediyen Alkolün Zararına İnanmayan Dayı - Sarı Mikrofon 01:16
Katiyen Ebediyen Alkolün Zararına İnanmayan Dayı - Sarı Mikrofon 2.740 izlenme - 3 yıl önce Alkol zararlıdır diyenlere meydan okuyan, aksini delilleriyle ispatlayan gönüllerin Diyanet İşleri Başkanı dayımızı izliyoruz.
Spiker Çıldırtan Antepli Amca 01:01
Spiker Çıldırtan Antepli Amca 7.541 izlenme - 6 yıl önce Gaziantep'te yerel bir kanalın yaptığı sokak röportajında kendisine sorular sorulan amca soruları anlamamakta kararlı. Acaba sorun spikerin 'en' kelimesini ilginç söylemesinden mi kaynaklanıyor?
Eskinin Sokak Çocuklarının da Kaliteli Olması 01:24
Eskinin Sokak Çocuklarının da Kaliteli Olması 5.727 izlenme - 5 yıl önce Beyoğlu'nda yapılan bir sokak röportajı. Gerçekten eskilerin sokak çocukları, tinercileri dahi kaliteliymiş. Şimdi ise...
Çinlilere Türkler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Diye Sormak 04:44
Çinlilere Türkler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Diye Sormak 3.273 izlenme - 4 yıl önce Çin halkına Türkler hakkında ne düşünüyorsunuz diye soruldu.Cevaplar samimi ve içtendi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sokak Röportajı: Höt Söt Fatih Terim 01:12
Sokak Röportajı: Höt Söt Fatih Terim 5.015 izlenme - 5 yıl önce Efendim muhabir hanım kızımız sokak röportajı yaparken bir amcayı gözüne kestirip Fatih Terim hakkında soru sormuş amcada içerlenmiş olacak ki, Terim'in İtalya yıllarını da hatırlatarak değerlendirmelerde bulunmuş. Ben keyif aldım. Darısı size. İyi seyirler efem...
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 01:28
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 8.546 izlenme - 6 yıl önce Çocukluğumuzdan beri oynadığımız bazı oyunların telaffuzlarını, İngilizce olmaları sebebiyle yanlış yapabiliyoruz. İngilizce yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğundan, Türkçe ile taban tabana zıtlıklar gösterebilen telaffuzlar barındırabiliyor. Call of Duty ise kimimizin çok sevdiği, kimimizin ise çok sıcak bakmadığı bir seri. Ancak sevelim ya da sevmeyelim, bu İngilizce kelimenin bir doğru okunuşa sahip olması gerekiyor. Biz de en doğrusunu düşündüğümüz halkımıza Call of Duty nasıl okunur diye sorduk. İşte cevaplar.