Hoşgeldiniz!

sokak sanatı

Aşırı Eğlenceli Sokak Sanatı 09:55
Aşırı Eğlenceli Sokak Sanatı 8.712 izlenme - 1 yıl önce Hangi ülke bilmiyorum ama neden bizim ülkemizde yok dedirtecek cinsten, izlemesi bir o kadar keyifli sokak sanatı. Sanatçının pratik zekası ve hazır cevaplı olması zaten sonuna kadar izlettiriyor.Kafa dağıtmaya birebir. İyi seyirler efendim
Yol Üzerine Yapılan 3D Resimler 05:33
Yol Üzerine Yapılan 3D Resimler 3.653 izlenme - 3 yıl önce Yol Üzerine Yapılan 3D Resimler
ceza sokak sanatı 04:11
ceza sokak sanatı 7.605 izlenme - 8 yıl önce gerçekten sokak sanatı
mk-isyan-ask mi asla 01:47
mk-isyan-ask mi asla 15.199 izlenme - 8 yıl önce mk-isyan askmı asla yorumlarınıszı beqliyorum :-)
mk-isyan-dinle 02:28
mk-isyan-dinle 9.094 izlenme - 8 yıl önce Mk-IsYaN
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 766 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
graffiti show 02:37
graffiti show 4.395 izlenme - 9 yıl önce realone graffiti sketch
ceza..sokak sanatı 03:52
ceza..sokak sanatı 1.023 izlenme - 7 yıl önce sokak sanatı bu begenmeyenler !!
3 boyutlu sokak sanatı 00:47
3 boyutlu sokak sanatı 506 izlenme - 5 yıl önce
ceza sokak sanatı 04:11
ceza sokak sanatı 545 izlenme - 5 yıl önce ceza sokak sanatı
ceza sokak sanatı mixxdj nuri 02:52
ceza sokak sanatı mixxdj nuri 779 izlenme - 8 yıl önce ceza sokak sanatı mixxdj nuri
Sokak Sanatçısı'nın İnanılmaz Gösterisi 01:26
Sokak Sanatçısı'nın İnanılmaz Gösterisi 184 izlenme - 2 yıl önce Sokak Sanatçısı'nın İnanılmaz Gösterisi
Tek Kişilik Dev Orkestra 01:46
Tek Kişilik Dev Orkestra 244 izlenme - 2 yıl önce Efendim arkadaş bütün bi orkestrayı neredeyse sırtlayarak böyle güzel bir şeye imza atmış, tebrik ediyor ve alkışlıyoruz...
Müthiş Sokak Sanatçısı Ressam 04:18
Müthiş Sokak Sanatçısı Ressam 157 izlenme - 2 yıl önce Sadece Sprey Boyaları Kullanarak 3 Boyutlu Resimler Yapan Ve Aynı Zamanda Da Başarılı Çalışmalara İmza Atan Sokak Sanatçısını İzliyoruz. Adeta Yetenek De Sınır Yok Detirtecek Tarzda Eserleri Olan Ressamın, Harikalar Yaratan Eserlerini Görünce Eminiz Ki Siz De Hak Vereceksiniz..
Londra'da Sokak Sanatı 01:44
Londra'da Sokak Sanatı 74 izlenme - 2 yıl önce Sanatçımız Londra'da, Kingston Shopping Centre adlı bir alışveriş merkezinde trance partileri düzenliyormuş. Çok da güzel oluyormuş. -Still a better dj than David Guetta
 Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 03:25
Pandomim Sanatçısına Yapılan Polis Müdahalesine Halk Müdahalesi 119 izlenme - 2 yıl önce Antalya Kalekapısında Attalos heykeli yakınlarda bir pandomim-mim sanatçısı üniversite öğrencisinin sokak sanatı gösterisine polisin yaptığı müdahale ve sonrasında oradan geçmekte olan halkın tepkisini izlemekteyiz.
Şopar Stayla - Taksim 02:21
Şopar Stayla - Taksim 51 izlenme - 1 yıl önce Alkislarla yaşayan bu kalabalık güruhun tüm Türkiye 'ye dağıldığını ve kimilerinin Taksim 'e hiç gelmediğini düşünürsek bu video iş yapar hacılar... Sokak sanatının en iyi icra edildiği yerlerden biri olan Taksim 'de kızılderilisinden kovboyuna, yamyamından vejeteryanına her tip insana rastlamak mümkün ve her zaman 1 kişilik daha yer var, bekleriz efenim...
Doğru Notalara Basıldığında Soda Veren Otomat 02:55
Doğru Notalara Basıldığında Soda Veren Otomat 36 izlenme - 1 yıl önce Sokakta sanat, eğlence, gülümseyen insalar yaratmak bu kadar basit. Sodanın toptan fiatı 20 krş arkadaşlar. Ama tabi yaratıcı fikirleri hep youtube de görüyoruz. Darısı başımıza.
Mimus'un Hikayesi - Sokak Sanatları Atölyesi 03:38
Mimus'un Hikayesi - Sokak Sanatları Atölyesi 75 izlenme - 2 yıl önce Mimus İzmir'de sokaklarda pantomim sanatı sergileyen bir sokak sanatçısıdır. Mimus'un doğumunu ailesinin başından geçen komik olayların kısa film tadında hikayesi...
Berlin Sokak Sanatı 2011 01:00
Berlin Sokak Sanatı 2011 125 izlenme - 5 yıl önce .
İngiliz Usulü Müthiş Sokak Sanatı 01:28
İngiliz Usulü Müthiş Sokak Sanatı 42 izlenme - 1 yıl önce Bu adam bildiğiniz evsizlerden değil. İngiltere'de işlek bir caddenin ortasında insanlardan para topluyor. Ama bu işi tam bir sanata çevirmiş.
Bir Sokak Müzisyeni  ve Kendi Yaptığı Enstrumanı 00:29
Bir Sokak Müzisyeni ve Kendi Yaptığı Enstrumanı 60 izlenme - 2 yıl önce Çok tatlı değil mi! Zenci dedemizin tuba benzeri kendi yaptığı müzik aletiyle bir profosyonel gibi çalması.. acaba gerçekte tuba çalmayı biliyor mudur?
sokak sanatı mixtape  battle sanatı snippet 04:33
sokak sanatı mixtape battle sanatı snippet 122 izlenme - 5 yıl önce türkiye'nin rap müzik adresi rapmuziktr.com.albümü facebook.com/rapmuziktrofficial 'dan indirebilirsiniz.
Çöp Kutularıyla Mükemmel Müzik 08:09
Çöp Kutularıyla Mükemmel Müzik 68 izlenme - 2 yıl önce Çöp Kutularıyla Mükemmel Müzik
Komedi Sokak Sanatında Zirve: Mimo Karcocha 06:50
Komedi Sokak Sanatında Zirve: Mimo Karcocha 28 izlenme - 1 yıl önce Komedi Sokak Sanatında Zirve: Mimo Karcocha Başarılı ve komik sokak sanatçısından oldukça başarılı bir gösteri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Havana Sokaklarını Sallayan Acar Nine 02:24
Havana Sokaklarını Sallayan Acar Nine 49 izlenme - 2 yıl önce Havana Caddelerinde dans eden 97'lik ninemizi izleyip feyz alalım. Allah uzun ömürler versin. Adamlar fakir ama mutlu değil mi?
Mural İstanbul Yeldeğirmeni - Muralist 04:07
Mural İstanbul Yeldeğirmeni - Muralist 39 izlenme - 1 yıl önce Almanya, Fransa, İtalya ve Brezilya'dan gelen 4 sokak sanatçısı Kadıköy deki binaların duvarlarını dev resimlerle süsledi. Kadıköy Belediyesi, ÇEKÜL işbirliği ile Türkiye de ilk kez mahalle aralarındaki binaların büyük sağır duvarlarının resim tuvaline dönüştüğü Mural -Art yani Duvar Sanatı'na ev sahipliği yaptı. Büyük, boş ve çoğunlukla ürkütücü gözüken sağır bina cephelerinin, sokak sanatçılarının sihirli dokunuşlarıyla renklendiği etkinliğe Kadıköylüler yoğun ilgi gösterdi.
Voyn! - ACAB 01:25
Voyn! - ACAB 50 izlenme - 1 yıl önce Antalyada yeni bir medya oluşumu olan voyn!'dan ACAB ile Star Wars harmanlayan bir video çalışması izlemekteyiz.
Sokak Sanatları Atölyesi Ateş Tiyatrosu 06:17
Sokak Sanatları Atölyesi Ateş Tiyatrosu 29 izlenme - 1 yıl önce Sokak Sanatları Atölyesi'nin İzmir Büyükşehir Belediyesi Etkinlikleri çerçevesinde hazırladığı Ateş Tiyatrosu 12 kişiden oluşan bir gösteri özel kostümleri ve performansları ile 20 dk'lık bir şov .İzmir Büyükşehir Belediyesi Etkinlikleri kapsamında Kıbrıs Şehitleri Caddesinde yapılan gösteri sayesinde İzmir'liler Yeni Yıl kutlamaları öncesinde alternatif bir gösteri izlediler. www.sokaksanatlari.com
Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi - Diren Gezi İzmir Yanında 03:56
Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi - Diren Gezi İzmir Yanında 30 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de Gerçekleştirilen Mor Yürüyüş Etkinliğinden... Özür dileriz olanı olduğu gibi sanat yoluyla da olsa gösterdiğimiz için . Bizler yüzümüzdeki makyajlardan utanırken ve çocuklar görmesin diye korkarak yürürken bu şiddetin sorumluları yüzsüzce sokaklarda göğsünü gererek dolaşmakta. Bizler vurulduk lakin ölmedik. Gayri meşru müdafaa sahipleri sizler adına da utanıyoruz çünkü bizler duyarlı insanlarız. Sizin bizlere attığınız biber gazı fişeklerini sanatımızın kuvvetiyle sizlere geri yolluyoruz. Biber gazınızı solurken sizlerde de yaratıcı eylemlerimizin yarattığı özgürlük gazını soluyorsunuz. Vurulmaya, dövülmeye,sövülmeye alıştık biliyoruz ki bu halk bizleri unutmadı, unutmayacak...