Hoşgeldiniz!

sokak satıcısı

Temizliği İle Örnek Alınması Gereken Seyyar Satıcı 00:53
Temizliği İle Örnek Alınması Gereken Seyyar Satıcı 3.384 izlenme - 5 ay önce Brezilya'da yol üzerinde yiyecek satan adamın yemek pişirmek için suyu aldığı yer amatör kameraya böyle yansımış.
Ellerini Kızartma İçinde Kevgir Olarak Kullanan Adam 00:21
Ellerini Kızartma İçinde Kevgir Olarak Kullanan Adam 3.872 izlenme - 10 ay önce Sokak satıcılığı yapan ve aşırı derecede hijyenik bir şekilde elini kızarmış yağa daldırıp servis yapıyor. İzlerken benim canım yandı resmen.
Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı 02:29
Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı 10.100 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te limon sıkacağı satan adam müşterilerini cezbediyor.Pazarlama yeteneği üst düzey olan abimiz limon sıkacağını adeta insanları büyüleyip satıyor.
Sokak Satıcısı Tokacı Ne Kadar Kazanıyor? 01:39
Sokak Satıcısı Tokacı Ne Kadar Kazanıyor? 6.110 izlenme - 5 yıl önce "herkes İyi Bir Sokak Satıcısı Olamaz" Diyen Ve Modayı Yakından Takip Eden Tokacı Günde Kaç Saç Bandı Satıyor, Ne Kadar Kazanıyor?
Sokak Satıcısı Gibi Bağır! - Scorp ile Ortak Video 04:06
Sokak Satıcısı Gibi Bağır! - Scorp ile Ortak Video 1.737 izlenme - 2 yıl önce Scorp ile ortak videolarımız devam ediyor. Bu kez Scorp kullanıcıları sokak satıcılarını taklit ediyor. Scorp'u şimdi indirebilirsiniz: Scorp Android şurada: http://goo.gl/9xDaXw Scorp iOS ise şurada: https://goo.gl/ePYmcf Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Sokak Köftecisi Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 02:22
Sokak Köftecisi Ayda Ne Kadar Kazanıyor? 1.383 izlenme - 5 yıl önce Kıymasından Tezgahına, Yeşilliğinden Ayranına, Sokak Köftecisinin Tüm Gelir Ve Giderlerini Araştırarak, Aylık Kazancını Köfteciye Sorduk.
Ananas Böyle Soyulur 01:12
Ananas Böyle Soyulur 263 izlenme - 3 yıl önce Sokakta ananas satan abimiz ananasın nasıl soyulması gerektiğini gösteriyor.
Pazarlamada Anadolu Ekolü 01:29
Pazarlamada Anadolu Ekolü 234 izlenme - 4 yıl önce Okullarda pazarlama eğitimi almış,şık,prezantbl satış yetkililerine her daim inatla karşı koymayı başarıp,direnmiş bu yürek, ayağında sandaleti, üstünde yıllanmış t shirt ve kot pantolonu ile doğuştan pazarlamacı anadolu girişimcisine her nedense asla karşı koyamaz.Öyle ikna edicidir ki!Asla teknik terimlerle teorik konuşup kafamı karıştırmaz , alır eline tabağı kamyonun kasasına vura vura kırılmadığını pratik uygulamayla beynime işler ve aynı esnada ''abi çekiç veya keser olarak ta kullanabilirsin'' diyerek benim dilimden konuşur.Bedava,bedava diyerek doldurduğu poşeti elime tutuşturup anasının ak sütü gibi helal parasını cebimden alarak batan güneşe doğru sürer kamyonunu.Bana ise akşam evde hanımın vereceği '' allah belanı versin işe yaramaz ne kadar cam çanak varsa almışsın yine'' küsküsü ve çaresizce ''ama karıcığım bak kırılmüyür'' diyerek tabağı tezgaha vururken kulağıma gelen kırılma sesi kalır.
Dondurmaya Kokoreç Muamelesi Yapan Taylandlı Sokak Satıcısı 04:51
Dondurmaya Kokoreç Muamelesi Yapan Taylandlı Sokak Satıcısı 45 izlenme - 2 yıl önce Dondurma mı yapıyor, omlet mi yapıyor yoksa kokoreç mi yapıyor belli değil. Bir dondurma için neden bu kadar uğraş?
Aday Olsa Bakan Olur 01:38
Aday Olsa Bakan Olur 15 izlenme - 1 yıl önce Öyle ikna kabiliyeti varki şaşırttı
Diyarbakır'da Halk, Sokak Satıcısı Kızları Taciz Ettiği İddia Edilen Şüpheliyi Öldüresiye Dövü 00:44
Diyarbakır'da Halk, Sokak Satıcısı Kızları Taciz Ettiği İddia Edilen Şüpheliyi Öldüresiye Dövü 2 izlenme - 3 ay önce Diyarbakır'da, sokakta sakız ve peçete satan kız çocuklarını taciz ettiği iddia edilen şüpheliyi çevredeki vatandaşlar öldüresiye dövdü. Şüpheliyi linçten polis kurtardı.