Hoşgeldiniz!

Sokak Sporu Videoları İzle

Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün 04:16
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün 14.823 izlenme - 3 yıl önce çirkin bir kadın olmayan ukrayna ve sıradan bir günde Ukrayna plajlarında yollarında yaşananları izliyoruz efendim.
Ukrayna Sokaklarında Sıradan Bir Gün 04:33
Ukrayna Sokaklarında Sıradan Bir Gün 5.006 izlenme - 12 ay önce 7den 70e insanlar spor yapmakta. Takdire şayan.
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün 04:16
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün 6.179 izlenme - 2 yıl önce çirkin bir kadın olmayan ukrayna ve sıradan bir günde Ukrayna plajlarında yollarında yaşananları izliyoruz efendim.
Sokak Sporu 04:28
Sokak Sporu 545 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışında bu olaya street workout diyorlar, doğruluğu süpheli olsa da böyle bir çeviriyi uygun buldum. Açık hava, tutunacak demirler, en önemlisi de irade ve istek gerekiyor. Hareketlerin ezici kısmı, insanın kendi vücut ağırlığını kaldırmasıyla yapılıyor. Ağırlık sabit kalacağından , kas hacminiz bir yerden sonra büyümese de, kasların direnci yüksek olacaktır. Neden bilinmez, body building olayına göre daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
Vine Türkey - Kadınların Sokak Sporu 00:06
Vine Türkey - Kadınların Sokak Sporu 401 izlenme - 3 yıl önce
AnkaRun Grup Egzersiz Çalışması 02:01
AnkaRun Grup Egzersiz Çalışması 195 izlenme - 3 yıl önce AnkaRun, Ankara'da yaşayan tüm sporseverler için düşünülmüş, ücretsiz bir etkinliktir. Haftanın belirli günlerinde toplanılarak, yürüyüş, koşu, vb. cardio çalışmaları ile vücut ağırlığından faydanılarak yapılan egzersizleri içermektedir.
Ukrayna'da Sokak Sporu 3 - Body Building 01:53
Ukrayna'da Sokak Sporu 3 - Body Building 121 izlenme - 2 yıl önce Sitede izlediğimiz diğer iki videodaki parklar biraz fitness açma germe tarzında idi, bu da vücutçuların tarafıymış. Aletlerin çoğu burda uğradığım ya da gittiğim salonlarda mevcut değil, belki 1. dünya savaşından kalmış hali de olsa on numara aletler, herkeste de bi Klitschko havası var.
Beylikdüzü Sokak Sporcuları 01:07
Beylikdüzü Sokak Sporcuları 83 izlenme - 3 yıl önce Beylikdüzü Sokak Sporcuları