Hoşgeldiniz!

sokak yemekleri

Güney Kore Sokak Yemekleri 10:09
Güney Kore Sokak Yemekleri 2.378 izlenme - 1 hafta önce Bir Hindistan değil ama idare edelim arkadaşlar.
Ahtapot Sote -  Tayvan Sokak Lezzetleri 13:57
Ahtapot Sote - Tayvan Sokak Lezzetleri 2.046 izlenme - 1 ay önce Sizleri Tayvan sokak mutfağından çıkmış 27 sokak lezzetiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 10:27
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 4.311 izlenme - 2 ay önce Sokak Yemekleri yani sokak lezzetleri ile ilgili video görüntüler Londra'dan dürüm yapan bir dükkan sokak içinde kurulmuş.Dükkanda dikkat çeken adan dürüm hazırlayışı 20 saniyede hazırlıyor resemen izliyoruz.
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 08:37
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 4.281 izlenme - 2 ay önce Kırmızı Kral (Red King) olarak bilinen yengecin 2 farklı şekilde hazırlanışını izliyoruz. İyi seyirler.
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli ve Pizza 12:37
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli ve Pizza 2.731 izlenme - 2 ay önce Lezziz metre verirseniz iyi olur. ona göre videoları seçerim. burda abimiz sokak ortasında hunharca işiyle meşgul olurken izlemeyi deniyoruz...
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 09:42
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 2.701 izlenme - 2 ay önce Pekin ördeğini müşterinin masasında hazırlıyor ve servis ediyor. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 07:00
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 6.682 izlenme - 1 yıl önce Bu aralar içinde bulunduğumuz stresli ve kasvetli ruh halini bir nebzede olsun dağıtmak için, zaman zaman sitede denk geldiğimiz bir sokak lezzetleri videosunu daha izleyerek hijyen ve keyif dolu dakikalarda huzur bulmanız temennisiyle.
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 32:11
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 5.276 izlenme - 11 ay önce Bu zamana kadar hep gavur işi sokak lezzetlerini izledik. Motor yağından ızgaralar, pis ellerle yapılan tatlılar ve daha niceleri.. Şimdi karşınızda tertemiz ve Türk mutfağını tanıtan Türk sokak lezzetleri. Bu video klibi "Amazing Street Food" adında tüm ülkelerin yemeklerinin karşılaştırdığı kanaldan aldım. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Lezzetleri - Mumbai 23:52
Hindistan Sokak Lezzetleri - Mumbai 5.157 izlenme - 1 yıl önce Hindistan sokak lezzetlerinin bu video kolajında ağırlık yine yumurtaya verilmiş olup, el ustalığı zevki doruklarda bir seyir zevki yaşatacak, 23 dakikanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. İyi seyirler efenim.
Farklı Ülkelerden Farklı Sokak Yemekleri 07:47
Farklı Ülkelerden Farklı Sokak Yemekleri 2.548 izlenme - 2 yıl önce Sitede benimde izlemekten keyif aldığım sokak yemekleri videolarına bir yenisini de ben ekleyeyim dedim farklı ülkelerden farklı lezzetlerin bir nevi kolajı...
Sokak Yemekleri - Bici Bici 02:16
Sokak Yemekleri - Bici Bici 1.534 izlenme - 2 yıl önce Aslında sokak yemeği denilir mi bilemedim ama dışarıda yapıldığı için öyle yazdım. Genellikle Adana'da yenilen ancak sadece Adana'ya özgü olmadığı Osmanlı tatlısı olduğu da söyleniliyor.
Farklı Ülkelerden Farklı Sokak Yemekleri 07:47
Farklı Ülkelerden Farklı Sokak Yemekleri 880 izlenme - 1 yıl önce Sitede benimde izlemekten keyif aldığım sokak yemekleri videolarına bir yenisini de ben ekleyeyim dedim farklı ülkelerden farklı lezzetlerin bir nevi kolajı...
Endonezya Sokak Lezzetleri - Peynirli Muz Kızartması 07:06
Endonezya Sokak Lezzetleri - Peynirli Muz Kızartması 735 izlenme - 1 yıl önce sokak lezzeti deyince akla gelen en önemli ülkelerden biri olan endonezya'dan eşsiz, farklı, tatlı ile tuzlunun harmanlandığı enteresan bir lezzet peynirli muz kızartması. Lafı uzatmadan endonezyalı abinin eşsiz sunumu ile sizleri baş başa bırakıyoruz afiyet olsun.
Sokak Yemekleri - Bici Bici 02:16
Sokak Yemekleri - Bici Bici 726 izlenme - 2 yıl önce Aslında sokak yemeği denilir mi bilemedim ama dışarıda yapıldığı için öyle yazdım. Genellikle Adana'da yenilen ancak sadece Adana'ya özgü olmadığı Osmanlı tatlısı olduğu da söyleniliyor.
Sokak Lezzetleri 8. Bölüm - Adana 27:36
Sokak Lezzetleri 8. Bölüm - Adana 512 izlenme - 1 yıl önce 'Sokak Lezzetleri' programının 8.bölümünde Adana'nın kaldırımlara taşan lezzetleri ekrana geliyor. Adana Lezzetleri 3 bölüm halinde. İlkinde sıkma, bici bici, muzlu süt, şalgam suyu ve Adana kebabı var. Not: Aç olan izlemesin!
Dünya Mutfağı Sokaklarda 04:17
Dünya Mutfağı Sokaklarda 552 izlenme - 3 yıl önce Asya, Afrika Ülkeleri Ve Abd Gibi Yerlerde, Karavanlarda Satılan Yiyecekler Ve Yiyecek Pazarları Çoktan Gündelik Yaşamın Bir Parçası Olmuş Durumda. Almanya'da İse Sosisçilerin Dışında, Dünya Mutfaklarından Örneklerin Tadılabileceği Sokak Yemekleri Kültürü Yeni Başlıyor. Berlin'deki Pazar Yeri De Onlardan Biri...