Hoşgeldiniz!

sokak yemekleri

Yumurtalı Yumurta | Hindistan Sokak Lezzetleri 11:29
Yumurtalı Yumurta | Hindistan Sokak Lezzetleri 1.329 izlenme - 1 ay önce Evet yine mükemmel bir Hindistan sokak lezzetiyle beraberiz.. Super Omlet Center isimli dükkandaki şefimiz önce yumurtaları dilimliyor, sonra üstüne yumurta kırıyor ve son olarak üstüne yumurta rendeliyor. Bol yağlı ve araba kornalı bir video. Afiyet olsun.
Hint Usulü Sandviç Yapımı 09:05
Hint Usulü Sandviç Yapımı 5.389 izlenme - 5 ay önce Hindistan Sokaklarından yine sıradışı bir lezzet daha iyi seyirler..
240 Yumurtalı Hindistan Yemeği (Kornalı) 12:59
240 Yumurtalı Hindistan Yemeği (Kornalı) 4.071 izlenme - 9 ay önce Bu video'yu ve yemeği anavatanındaki rakiplerinden ayıran tek özelliği, daha hijyenik görünmesi. (kornanın çok çok uzaktan gelmesi gibi)
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 07:00
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 9.442 izlenme - 3 yıl önce Bu aralar içinde bulunduğumuz stresli ve kasvetli ruh halini bir nebzede olsun dağıtmak için, zaman zaman sitede denk geldiğimiz bir sokak lezzetleri videosunu daha izleyerek hijyen ve keyif dolu dakikalarda huzur bulmanız temennisiyle.
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 10:00
Mumbai Tostçusu - Hindistan Sokak Yemekleri 6.354 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin sevdiği, hijyenden uzak Hindistan sokak yemekleri köşemizde bugün sandviç (masalalı galiba) yapan bu abimiz bulunmakta. Video, Hindistan sokak yemeklerine ait her öğeyi içeriyor.
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 17.264 izlenme - 3 yıl önce Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 08:37
Kırmızı Kral Yengeci Pişirme - Tayvan Sokak Lezzetleri 6.049 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı Kral (Red King) olarak bilinen yengecin 2 farklı şekilde hazırlanışını izliyoruz. İyi seyirler.
Ahtapot Sote -  Tayvan Sokak Lezzetleri 13:57
Ahtapot Sote - Tayvan Sokak Lezzetleri 3.797 izlenme - 2 yıl önce Sizleri Tayvan sokak mutfağından çıkmış 27 sokak lezzetiyle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.
Hindistan Sokak Lezzetleri - Mumbai 23:52
Hindistan Sokak Lezzetleri - Mumbai 8.226 izlenme - 3 yıl önce Hindistan sokak lezzetlerinin bu video kolajında ağırlık yine yumurtaya verilmiş olup, el ustalığı zevki doruklarda bir seyir zevki yaşatacak, 23 dakikanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. İyi seyirler efenim.
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 10:27
Dünyanın En Hızlı Dürüm Hazırlayan Adamı 4.724 izlenme - 2 yıl önce Sokak Yemekleri yani sokak lezzetleri ile ilgili video görüntüler Londra'dan dürüm yapan bir dükkan sokak içinde kurulmuş.Dükkanda dikkat çeken adan dürüm hazırlayışı 20 saniyede hazırlıyor resemen izliyoruz.
Mumbai Sokak Lezzetleri  - Mawa Jalebi 08:01
Mumbai Sokak Lezzetleri - Mawa Jalebi 4.983 izlenme - 2 yıl önce Efenim bildiğiniz gibi Hindistan bölgesinin motor yağı ile sokaklarda yapılan envai çeşit lezzeti bulunuyor. Bunlardan biri de İzmir'li arkadaşların -özellikle benim- düşündüğünde dahi ağzının sulandığı "lokma" ya benzeyen MAWA JALEBİ adlı yemek. Klasik hamur renginin pişirme işleminden sonra Kolera Kırmızısı olmasının sebebi motor yağından mıdır bilinmez fakat insan izlemeden edemiyor. Ve eminim ne olursa olsun tükürük bezlerimiz bir miktar canlanıyor.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 03:54
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 4.766 izlenme - 2 yıl önce Sokak lezzetlerinde bugün Tayvan Sirloin bifteği var. Fiyatı 7.1 $.
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 12:37
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 3.949 izlenme - 2 yıl önce Lezziz metre verirseniz iyi olur. ona göre videoları seçerim. burda abimiz sokak ortasında hunharca işiyle meşgul olurken izlemeyi deniyoruz...
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 02:29
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 3.786 izlenme - 2 yıl önce Meksika'nın en ünlü yemeği Taco ince ince kıyılmış etlerin tortilla isimli ekmeğe koyulup üstüne baharat,peynir,sebze,sos vb koyularak hazırlanırmış.Abimiz ışık hızında yapıyor..
Turistlerin Gözünden Türk Sokak Lezzetleri - Kokoreç 01:57
Turistlerin Gözünden Türk Sokak Lezzetleri - Kokoreç 7.581 izlenme - 3 yıl önce Sokak satıcısından kokoreç alıp yiyen turist kardeşimizin kokoreçi yedikten sonraki tepkisini izliyoruz.
Güney Kore Sokak Yemekleri 10:09
Güney Kore Sokak Yemekleri 3.167 izlenme - 2 yıl önce Bir Hindistan değil ama idare edelim arkadaşlar.
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 09:42
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 3.322 izlenme - 2 yıl önce Pekin ördeğini müşterinin masasında hazırlıyor ve servis ediyor. İyi seyirler.
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 06:24
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 3.583 izlenme - 2 yıl önce Efendim kızarmış kelleyi bilmeyeniniz yoktur. Sivas'ta buna kelle kırdırmak denirmiş ve çok popüler bir yiyecek çeşidiymiş. Hacı abimiz kellenin nasıl bir yemek olduğunu anlatırken aynı zamanda tarihine de değiniyor. Sakatat türüne giren bu lezzeti de bir gün mutlaka tatmak gerek.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 01:48
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 3.715 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de çokça tüketilen midye Tayvan'da (yumurta kırmadan olmaz) nasıl yeniyormuş izleyelim..
Hindistan Sokak Lezzetleri - Dosa 04:58
Hindistan Sokak Lezzetleri - Dosa 6.959 izlenme - 3 yıl önce Siteye haftalardır Hipnoz edici Sokak lezzetleri koyulmadığını farkına vardım. Bende bu açlığı gidereyim dedim.
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 08:07
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 3.654 izlenme - 1 yıl önce japonların vazgeçemedikleri suşi'nin bir üst versiyonu sayılabilecek ton balığından hazırlanmış saşiminin hipnotize edercesine hünerli ellerden yapılışı izleyenleri mest ediyor. Afiyet olsun.
Hindistan'da Damak Çatlatan Balık Kızartması 11:09
Hindistan'da Damak Çatlatan Balık Kızartması 3.819 izlenme - 1 yıl önce Ünlü hintli aşçı, altıparmaklı dayı, değişik bir usulde balık kızartıyor ve afiyetle, şapırdatarak ve hunharca yiyor. Dayı yine tavayı kazımış artı ortam über hijyenik
Etiyopya Sokak Lezzetleri - Acı Soslu Çiğ Et 00:56
Etiyopya Sokak Lezzetleri - Acı Soslu Çiğ Et 8.250 izlenme - 3 yıl önce Pakistan lahor sokaklarındak balık keyfinden sonra bu sefer rotamızı afrikadaki lezzet durakları ve etiyopya. Japonya'nın suşisi, türkiye'nin çiğ köftesi olurda bize özgü bir lezzet olmaz mı diyen afrikalı arkadaşlarımız vazgeçilmezi ise özel bir acı sosa batırılıp lavaşvari bir ekmeğe sarmak sureti ile yenilen çiğ et.Turistlerinde son derece "ilgisini" çeken ve tadına bakmadan edemediği sokak lezzeti ile sizleri baş başa bırakıyor ve afiyet olsun dileklerimizi eksik etmiyoruz Pakistan balığı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/170178/pakistan-lezzet-duraklari-haci-serdar-balik-lokantasi
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 32:11
Türk Sokak Lezzetleri (Baştan Sona) 5.573 izlenme - 2 yıl önce Bu zamana kadar hep gavur işi sokak lezzetlerini izledik. Motor yağından ızgaralar, pis ellerle yapılan tatlılar ve daha niceleri.. Şimdi karşınızda tertemiz ve Türk mutfağını tanıtan Türk sokak lezzetleri. Bu video klibi "Amazing Street Food" adında tüm ülkelerin yemeklerinin karşılaştırdığı kanaldan aldım. İyi seyirler.
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 02:51
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 2.940 izlenme - 1 yıl önce Sokakta görüp es geçtiğimiz çınar ağacının yaprakları ellerin memleketinde tatlı olmuş.Evet yanlış duymadınız burası Romanya'nın Pükreş'i tatlısı ile ünlü bu kentte yok yok .İzliyoruz
Tayland Sokak Lezzetleri - Pad Thai 07:51
Tayland Sokak Lezzetleri - Pad Thai 4.308 izlenme - 3 yıl önce Tayland mutfağından güzide bir yemeğimiz olan pad thai nin yapılışını izliyoruz.
Farklı Ülkelerden Farklı Sokak Yemekleri 07:47
Farklı Ülkelerden Farklı Sokak Yemekleri 4.710 izlenme - 4 yıl önce Sitede benimde izlemekten keyif aldığım sokak yemekleri videolarına bir yenisini de ben ekleyeyim dedim farklı ülkelerden farklı lezzetlerin bir nevi kolajı...
Domuz, Ördek Ve Güvercin  - Hong Kong Sokak Lezzetleri 05:24
Domuz, Ördek Ve Güvercin - Hong Kong Sokak Lezzetleri 2.981 izlenme - 2 yıl önce Honkong'da bir çok hayvan türü yeniliyor. Domuzun yanında ördek ve güvercini izliyoruz.
Tayland Sokak Lezzetleri - Muzlu Pankek 04:27
Tayland Sokak Lezzetleri - Muzlu Pankek 3.208 izlenme - 3 yıl önce Tayland sokaklarında muzlu pankek yapılışını izliyoruz efenim.
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 01:19
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 6.568 izlenme - 3 yıl önce Lezzet duraklarımızın bugünkü adresi Çin.Bu yiyecek Şangay ve çevresinde genellikle kahvaltıda yenen bir yiyecekmiş. Yumurta, kişniş, acı biber, hoisin sosu, yeşil soğan, buğday ve mısır ununun müthiş buluşması olan bu efsanevi lezzet Dan Bing'i, Çin'e yolumuz düşünce tatmak elzem oldu. Yiyenlere, izleyenlere şimdiden afiyet olsun.