Hoşgeldiniz!

Sokan Videoları İzle

18 Gülme Krizine Sokan Video 01:17
18 Gülme Krizine Sokan Video 33.888 izlenme - 7 yıl önce 18 izlenme rekoru kıran gülme krizine sokan video
Dünyanın En Hızlı Laf Sokan Adamı 02:12
Dünyanın En Hızlı Laf Sokan Adamı 52.468 izlenme - 9 yıl önce
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 01:28
Kıçına Kokain Sokan Hint ( 18) 6.580 izlenme - 10 ay önce Yurtdışına kokain kaçırmaya çalışan adam polisler tarafından fark edilince olanlar olur.
Feleğin Çarkına Sokan Dayı 00:12
Feleğin Çarkına Sokan Dayı 2.985 izlenme - 8 ay önce Cem Karaca'nın meşhur şarkısı ıslak ıslakı seslendiren sokak sanatçısı gence büyük bir iştahla eşlik eden dayıyı izliyoruz.
jüriyi gülme krizine sokan yarışmacılar :)) 01:53
jüriyi gülme krizine sokan yarışmacılar :)) 11.115 izlenme - 8 yıl önce :))
dünyanın en hızlı laf sokan adamı 02:11
dünyanın en hızlı laf sokan adamı 14.388 izlenme - 11 yıl önce adamın karşısındaki ben olmak istemezdim:)
18 gülme krizine sokan video 01:17
18 gülme krizine sokan video 7.908 izlenme - 7 yıl önce
En Hızlı Laf Sokan Adam Şahan Gökbakar 01:36
En Hızlı Laf Sokan Adam Şahan Gökbakar 16.032 izlenme - 9 yıl önce süper laf koyuyo ama espiriler biraz bayat
Şakacı - Çıldıran Teyze (Her Şeye Burnunu Sokan Adam) 07:38
Şakacı - Çıldıran Teyze (Her Şeye Burnunu Sokan Adam) 3.143 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce 3.Büyük Ankara Festivali'nde yakaladığı teyzemizi oldukça sinirlendiren canımız Çetin Ağabeyimiz en sonunda darbelerden kaçamıyor.Neyse ki en sonunda stüdyoda ağırladığı öğretmen teyzemizle tüm buzları çözülüyor... Diğer Bölümler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276599/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/48301/sakaci-herseye-burnunu-sokan-adam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17768/cetin-ciftcioglu-sakaci-roportajlara-musallat-olan-adam
ne adam 01:21
ne adam 11.625 izlenme - 11 yıl önce bu adam manyak ya boylesi bi daha gelirmi acaba
Hayalet Dayı - Sokan Emlak 00:41
Hayalet Dayı - Sokan Emlak 1.928 izlenme - 3 yıl önce Aşırı ucuz, mobilyalı, köhne bir konak bulan Ozan (Ozan Özcan) ve Caner’in (Caner Özyurtlu) bu durumla ilgili mutlulukları sadece bir gece sürer. İki kişi girdikleri evde üç kişi olarak kahvaltıya oturan gençler, daha önce benzerini görmedikleri bir ‘Dayı’ ile tanışırlar. Bu olağanüstü durum karşısında ilk başta dehşete düşen, kısa bir zaman sonra evin asıl sahibi olan “Hayalet Dayı” ile kanka olurlar. Türlü türlü huyları olsa da oldukça sevgi dolu olan bu dayıya alışan Ozan ile Caner, kısa zaman sonra kendilerini “Hayalet Dayı”nın derdine çare aramaya adar ve dayıyı huzura kavuşturmak için kolları sıvarlar. Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Ozan Özcan, Caner Özyurtlu, Ülkü Duru, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Karabacak Senaryo: Serkan Altuniğne, Ozan Özcan, Ali Yorgancıoğlu Yapımcı: Ali Yorgancıoğlu, Ömer Abra Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu Yapım: DCC Film
sahan dünyanin en hizli laf sokan adami 01:35
sahan dünyanin en hizli laf sokan adami 7.840 izlenme - 7 yıl önce sahan dünyanin en hizli laf sokan adami
Sıkışınca Kendisini Öldüren Akrep 01:57
Sıkışınca Kendisini Öldüren Akrep 2.016 izlenme - 3 yıl önce Bir evde yakalanan zehirli akrep, aile bireyleri tarafından cam bir kavanozun içine hapsedildi. Sıkıştığını anlayan akrep, doğası gereği iğnesini kendine batırarak intihar etti.
Gülme Krizine Sokan Video 05:08
Gülme Krizine Sokan Video 2.375 izlenme - 5 yıl önce
dünyanın en hızlı laf sokan adamı 01:35
dünyanın en hızlı laf sokan adamı 3.228 izlenme - 7 yıl önce
gülme krizine sokan süperman 00:12
gülme krizine sokan süperman 2.830 izlenme - 7 yıl önce
Kolunu Sivrisineklerle Dolu Bir Kutuya Sokan Garip Kadın 06:40
Kolunu Sivrisineklerle Dolu Bir Kutuya Sokan Garip Kadın 266 izlenme - 6 ay önce Kolunu sivrisineklerle dolu bir kutuya sokmak, muhtemelen dünyada yapılabilecek en korkusuzca şeylerden biridir. Tabi ki sonrasındaki kaşıntıyı göze alabiliyorsanız... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gülme Krizine Sokan Video 05:08
Gülme Krizine Sokan Video 1.039 izlenme - 3 yıl önce Kocasından gördüğü şiddet sonrası eşinden ayrılan Kamile Hanım, kaynanasının dayak yemesine ses çıkarmamasını sert sözlerle eleştirdi. 'Kaynanam, 'Ne olmuş i...
Gülme Krizine Sokan Canlı Yayın Kazaları 02:46
Gülme Krizine Sokan Canlı Yayın Kazaları 2.750 izlenme - 4 yıl önce
şahan dünyanın en hızlı laf sokan adamı 01:35
şahan dünyanın en hızlı laf sokan adamı 5.070 izlenme - 9 yıl önce şahan söylenen bi lafı saniyesinde cevaplıyor çok komikk
Kendi Kendini Yemeye Çalışan Yılan 03:39
Kendi Kendini Yemeye Çalışan Yılan 1.423 izlenme - 3 yıl önce Yılan artık intihar mı ediyor yoksa aç mı bıraktılar bilemem ama yorumu sizlere bırakıyorum.
Gülme Krizine Sokan Papağan 00:39
Gülme Krizine Sokan Papağan 368 izlenme - 1 yıl önce Gülme Krizine Sokan Papağan
Kopuk Başıyla Kendisini Sokan Yılan 01:37
Kopuk Başıyla Kendisini Sokan Yılan 1.212 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin Alabama eyaletinde yakalanan ve kuzey Amerika'nın en zehirli yılanlarından biri olarak bilinen bakırbaşlı yılanın kopuk başıyla kendini sokuş görüntüleri internette izlenme rekorları kırıyor(muş).
Gülme Krizine Sokan Harlem Shake Bot Versiyonu 00:29
Gülme Krizine Sokan Harlem Shake Bot Versiyonu 2.198 izlenme - 4 yıl önce Gülme Krizine Sokan Harlem Shake Bot Versiyonu İzlenme Rekoru Kırıyor..
dünyanın en hızlı laf sokan adamı 01:35
dünyanın en hızlı laf sokan adamı 2.725 izlenme - 8 yıl önce adama bak ya
Elini Sokan Yılana Gözü Gibi Bakan Adam 02:52
Elini Sokan Yılana Gözü Gibi Bakan Adam 852 izlenme - 3 yıl önce Antalya Korkuteli'nde abimizi yılan sokuyor, tututp hastaneye getiriyor, sonrası malum görüntülerde.
Gülme Krizine Sokan Video 05:08
Gülme Krizine Sokan Video 1.327 izlenme - 6 yıl önce gülme krizine sokan video
şakacı herseye burnunu sokan adam 04:51
şakacı herseye burnunu sokan adam 2.232 izlenme - 7 yıl önce
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 05:06
Sıvı Azota Elini Sokan Adam 890 izlenme - 2 yıl önce Okullarda öğretmeniniz sıvı azotla küçük şovlar bile yapar, eldivenin içine doldurduğu suyu birkaç saniye içinde dondurarak sonra çekiçle dümdüz eder. İşte bilimle ilgili pek çok kişinin iyi bildiği 210oC ve -195.8oC derece sıcaklıkta sıvı halde bulunan azot(nitrojen) Terminatör filmine bile dondurucu etkisi nedeniyle konu olmuştur. Peki sıvı azot dolu bir kaba elimizi sokup çıkarırsak ne olur? İşte youtube'de fenomen olmuş bir bilim adamı kaba elini hemen sokup çıkarırsa, eline bir şey olmayacağını iddia ederek elini sıvı azota sokup çıkarıyor ve eline hiçbir olmuyor. Peki Nasıl Oluyor? Leidenfrost etkisi adı verilen bir etki sayesinde elinize bir şey olmuyor. Aslında bu teflon tavaya düşen su damlalarının yuvarlanarak titreşmesini sağlayan etki. Eğer yüzey yeterince sıcaksa (sıvının kaynama noktasında çok daha fazla ise) su damlaları hemen buharlaşmak yerine yuvarlanmaya başlıyor. Çünkü su damlasının buharlaşan kısmı ince bir tabaka oluşturarak sıvı ve sıcak yüzey arasında bir yalıtım tabakası oluşturuyor. Bu nedenle ısı transferi yavaşlayarak sıvıyı buharlaşmaktan kurtarıyor. İşte videoda sıvı azot elin sıcaklığıyla etkileşime girdiğinde Leidenfrost etkisi görülüyor. Leidenfrost etkisinin ısıtılmış sıvı kurşunla bile yapan öğretmenler olduğu bile söyleniyor. Sıvı kurşuna elini sokan ve sonra çıkaran hoca Leidenfrost etkisi sayesinde buharlaşan suyun termal yalıtımını avantaja çeviriyor. Ne kadar çılgınca gözükse bunların hepsi profesyoneller tarafından yapılıyor. Lütfen evde denemeyin!
Jose Mourinho'ya Keyifli Anlar Yaşatan Gülme Yarışması 00:56
Jose Mourinho'ya Keyifli Anlar Yaşatan Gülme Yarışması 68 izlenme - 3 ay önce Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, "Kim önce gülecek?" adlı yarışmaya katılınca keyifli anlar yaşandı.