Hoşgeldiniz!

Sökmen Videoları

Melis Sökmen - Hediyem 04:28
Melis Sökmen - Hediyem 14.024 izlenme - 3 yıl önce Hediyem (2014) - DOĞAN MÜZİK YAPIM
Melis Sökmen - Deli Mavi 04:45
Melis Sökmen - Deli Mavi 4.196 izlenme - 3 yıl önce Melis Sökmen - Deli Mavi Şarkı Sözleri: Eski ve yırtık ve solgun ve durgun Ama duvarımda bak atamam sevdalı resimleri Ah , zamansız eridik tükendik Neden , böyle apansız kimlere yanildik ve eskidik Son bakışın duruyor gözümde Bir alev gibi deli mavi Son gülüşün duruyor yüzümde Çok sevenlerin deli hali Söz , sana yemin sana söz Kör olayım yalansa Değmedi değmez gözüme Başka renkte iki göz….
Hüseyin Karadayı - Take Me Away (No Time To Waste) Vocal By Melis Sökmen 05:35
Hüseyin Karadayı - Take Me Away (No Time To Waste) Vocal By Melis Sökmen 8.134 izlenme - 5 yıl önce
Cem Adrian & Melis Sökmen - Ben Böyleyim 04:57
Cem Adrian & Melis Sökmen - Ben Böyleyim 5.881 izlenme - 7 yıl önce cem adrian & melis sökmen - ben böyleyim
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (10. Bölüm) 13:24
90'ların Kaybolmuş Şarkıcıları (10. Bölüm) 1.011 izlenme - 8 ay önce 90'larda bir dönem iz bırakmayı başarmış fakat daha sonra ortalıklardan kaybolmuş ve çoğunu bir daha asla göremediğimiz 90'ların kaybolan şarkıcıları serisinin 10.bölümüdür. Kadir Tapucu - Dönüşüm Muhteşem Olacak Melis Sökmen - Özlediğim Burak Aydos - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim Erkan Güleryüz - İstanbul Bekliyor Serap Acar - Yine Bir Başıma Hüseyin Cevahir - Sen Beni Yanlış Anladın Erdal Çelik - Tek Kürekçim Umay Umay - Hareket Vakti Tuğrul Arsever - Benden Günah Gitti Birol Can - Güller Açacak Jale - Gel Güzelim Bora Öztoprak - Başıma Bela Mısın Kader ? Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Tayfur Sökmen Köyü 08:23
Tayfur Sökmen Köyü 1.975 izlenme - 8 yıl önce tayfur sökmen köyü mafyaları
Melis Sökmen - Maçka 03:28
Melis Sökmen - Maçka 469 izlenme - 2 yıl önce 90ların türkü coverleri deyince akla gelen iki parçadan biri zannımca. İlki Yonca Evcimik'in en iyi albümü olan Yonca Evcimik'94"te yer alan Fındık(Fındık Dalları) diğeri ise Melis Sökmen'in Maçka'sı. Ercüment Vural'la bir dönem sağlam işlere imza atan, en son "Dön Bana" adlı psişik parça ile sanı duyulan Melis Sökmen; ne yazık ki reklam jingle yıldızı olarak anımsanıyor. İşin aslı o gerçek bir pop figürü. 90lara dair sağlam bir imge. Maçka adlı düzenleme de o yılların iyi kotarılmış işlerinden...
Melis Sökmen - 'Ruhum 'Kırmızı' Film Müziği 03:19
Melis Sökmen - 'Ruhum 'Kırmızı' Film Müziği 738 izlenme - 2 yıl önce Melis Sökmen - Ruhum 'Kırmızı' Film Müziği Kırmızı 15 Mayıs 2015'te Sinemalarda... Şarkı Sözleri; Kağıttan bir gemi yaptım Bıraktım suya Üstüne Ruhum yazdım Gönderdim sana İçine umut koydum Umarım batmaz Sana varsın çok istedim gelmedi mi daha Nasılsın Ruhum iyi misin oralarda ? Ben iyiyim Ya Sen. Ya Sen... Nerdesin Ruhum çok özledim seni Ben iyiyim. Ya Sen demeni.!
Samra Sökmen 03:44
Samra Sökmen 1.345 izlenme - 6 yıl önce ses sanatçısı ve show tv sunucularından
Samra Sökmen - 90 60 90 - Her Gören Hayran & Helal Olsun Hayriye (90'lar) 01:00
Samra Sökmen - 90 60 90 - Her Gören Hayran & Helal Olsun Hayriye (90'lar) 372 izlenme - 2 yıl önce 90'lı yıllarda kısa bir sürelik olsa da Eyvallah, Helal Olsun Hayriye ve İn Misin Cin Misin şarkılarıyla iz bırakmış Samra Sökmen'in 90 60 90 Her Gören Hayran diğer adıyla Helal Olsun Hayriye şarkısıdır. Şarkıyı internette kısa bir kısmını zor bulsam da 90'lara dönüp nostalji yaşamak için, 90'ların o güzel masum temiz zamanlarına, aşkların cinsellikten ibaret olmadığı, dostlukların iki yüzlülüklerle ve çıkarlarla olmadığı, atari ile günümüzü geçirebildiğiniz, tasolarla, misketlerle ve oyun kağıtları geçirdiğiniz o günlere dönmenizi istedim. Nostaljik bir değeri olur diye paylaşmak istedim. Herkese iyi dinlemeler.
Melis Sökmen - Ben Böyleyim (Akustik Canlı Performans) 05:10
Melis Sökmen - Ben Böyleyim (Akustik Canlı Performans) 214 izlenme - 9 ay önce Melis Sökmen - Ben Böyleyim (Akustik Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Üzgünüm acı sözlerim için Üzgünüm seni kırdığım için Haklısın bana darılsan bile Beni terketsen bile Ne yapayım ben böyleyim Üzgünüm bütün olanlar için Üzgünüm mutlu yıllarım için Aşkımız şüphesiz olmalıydı Lekesiz olmalıydı Affedemem ben böyleyim İster vur ister okşa İster tut ister yolla İster sev ister zorla Ben böyleyim
Tayfur Sökmen Köyü Ramazan 10:10
Tayfur Sökmen Köyü Ramazan 1.439 izlenme - 7 yıl önce
Melis Sökmen - Burçlar (1992) 05:15
Melis Sökmen - Burçlar (1992) 769 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Halis Melis Doksanlar (90lar) Türkçe Pop Güvenir kendine bencildir serüven delisi amaci özgürlük koc burcu bu duygulu bogalar sadiktir bazen de sikici inatci hepsine güvenilir kinci olur bazisi kovalar yaratir inatci anlasilmaz ukala akilli bagimsiz olurlar arzulu tutkulu kuskucu akrep burcu güclüdür kincidir ve de hem cok kiskanctir en romantik baliklardir hep hayalci ve tembeldir oglak burcu kararlidir sabirli düzenli kötümserdir ne var merak edecek yarin olacak seyleri acarim bir gazete okurum burclari fallari ask is para pul hepsi de belli kimim ben kimsin sen neyin nesi kimin fesi huyu suyu nedir kaba saba midir burcuna bak karar ver bu ne bicim bir hastalik is güc kalmadi burclara taktik iyi mi kötü mü bos mu hos mu burcuna bak lambayi yak bu ne bicim bir hastalik is güc kalmadi burclara taktik deli dolu mudur kuskucu mudur burcuna bak ayaga kalk bu ne bicim bir hastalik is güc kalmadi burclara taktik burcunu söyle becerir herseyi evcildir daginik degisken tertemiz bir kalbi vardir yengec burcunun terazi uyumlu gururlu sanatci ruhludur büyüler herkesi aslinda saftir ici dürüsttür titizdir kuruntulu basak burcu inceler yargilar her isin zorunu bulur ikizler canlidir ve zeki genclik dolu degisir durmadan merakli ve konuskan aslanlar hep güclüdürler sabit fikirli kibirlidirler yay burcu her seyi abartir iyimser sorumsuz uclardadir bana burcunu söyle sana kim oldugunu söyleyeyim
Bakış Açısı - Medine Tayfur Sökmen Lisesi, Kısa Film 09:14
Bakış Açısı - Medine Tayfur Sökmen Lisesi, Kısa Film 904 izlenme - 5 yıl önce Okulumuza Ait Filmimizi İzlemenizi İstiyoruz ... İstanbul / Kartal / Medine Tayfur Sökmen Lisesi ( ALİ EKBER ÇELİK )
mavi-sakal13 01:13
mavi-sakal13 1.211 izlenme - 8 yıl önce izlemeden gecmeyin cok komik
Süleyman Sökmen - Hastane Önü İncir Ağacı 04:38
Süleyman Sökmen - Hastane Önü İncir Ağacı 773 izlenme - 5 yıl önce
Melis Sökmen - Maçka (1995) 03:28
Melis Sökmen - Maçka (1995) 549 izlenme - 2 yıl önce Maçka - Şarkı Sözleri: 90ların türkü coverleri deyince akla gelen iki parçadan biri zannımca. İlki Yonca Evcimik'in en iyi albümü olan Yonca Evcimik'94"te yer alan Fındık(Fındık Dalları) diğeri ise Melis Sökmen'in Maçka'sı.
Melis Sökmen Gemiler 04:52
Melis Sökmen Gemiler 658 izlenme - 5 yıl önce
Melis Sökmen - Özlediğim (1992) 05:17
Melis Sökmen - Özlediğim (1992) 480 izlenme - 2 yıl önce Özlediğim - Şarkı Sözleri: Özledigim bir sen varsin bir de o saf cocuklugum bana kalsa buyumezdim belki ondan buruklugum Yagmur duser kirpiklerime aglardim sebepsizce buhar olurdu soluklarim, resim cizerdim pencereme Ellerime dolardim tutam tutam saclarini soyleyecek laf bulamaz tekrarlardim adini.
Melis Sökmen - Dön Bana 04:11
Melis Sökmen - Dön Bana 365 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de sesin güzelse insanlar senden yemek yapmanı, çocuk doğurmanı ya da sevişmeni bekliyor. Hatta porno sektörüne de el atmanı bekleyen bile var yeminle. Kimse kalkıp da "Bunun sesi güzel şarkı söylemeli" demiyor, tuhaf. Mesela Melis Sökmen bana göre ses olarak ilk 10 bayan vokalin içine girer. Ancak ondan şarkı söylesini beklemeyen bir toplum olarak harcadık Melis'i. Reklamcı oldu çıktı. Tamam bu kadın elini ayağını çekti bu işlerden de acaba neden küstü bunu düşündük mü? Tabiki hayır. Of sinirlendim gene. Onu ailecek özlüyoruz. Şarkı 1995 tarihli Öze Dönelim'den...
Tayfur Sökmen Köyü Mafyalari 08:39
Tayfur Sökmen Köyü Mafyalari 838 izlenme - 7 yıl önce tayfur sökmen köyü mafyalari 2009 albümü -r-a-m-a-z-a-n
Yan Flüt Dersi Aysun Sökmen İle Jokerstore'da 01:41
Yan Flüt Dersi Aysun Sökmen İle Jokerstore'da 1.167 izlenme - 6 yıl önce aysun sökmen ile yan flüt dersi jokerstore'da www.jokerstore.
Melis Sökmen - Deniz Arcak'la 90'lar Kafası 25:17
Melis Sökmen - Deniz Arcak'la 90'lar Kafası 78 izlenme - 8 ay önce Melis Sökmen - Deniz Arcak'la 90'lar Kafası
tayfur sökmen repcileri(arif)(mc apo) 02:27
tayfur sökmen repcileri(arif)(mc apo) 653 izlenme - 8 yıl önce bu aşk burada bitmez devamı gelecek
Melis Sökmen'in 80'lerde Dansçı Olması 04:04
Melis Sökmen'in 80'lerde Dansçı Olması 159 izlenme - 1 yıl önce Son dönemlerin sevilen şarkıcısı Melis Sökmen'in 80'lerde Atilla Atasoy'un Zaman Meyhanesi adlı şarkısında dansçı olarak görev aldığı ortaya çıktı.
Memos 03:18
Memos 643 izlenme - 8 yıl önce benim sevdam okyanus degil sevdam sahile vursun
(Bilo Aga) 07:11
(Bilo Aga) 633 izlenme - 8 yıl önce tayfur sökmen köyü
Veysel Sökmen - Rabbim Bana Bir Dert Vermiş 04:37
Veysel Sökmen - Rabbim Bana Bir Dert Vermiş 351 izlenme - 3 yıl önce Veysel Sökmen - Rabbim Bana Bir Dert Vermiş
Tayfur Sökmne Köyü 23 Nisan 03:38
Tayfur Sökmne Köyü 23 Nisan 452 izlenme - 7 yıl önce karadeniz i.ö.o 23 nisan gösterisi
Melis Sökmen - Özlediğim 05:31
Melis Sökmen - Özlediğim 160 izlenme - 2 yıl önce 90'larda bunlar vardı evet. Ne mükemmel bir sesti Melis Sökmen, neden ortalıklarda değil diye isyan etmemek elde değil şu şarkıyı dinleyince.