Hoşgeldiniz!

sokullu

Hayat Şarkısı Yeni Sezonu Beklerken-3 00:27
Hayat Şarkısı Yeni Sezonu Beklerken-3 6.461 izlenme - 11 ay önce Muhteşem ikili Hülya ile Mahir, yepyeni maceralarıyla geri dönüyorlar! Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı, Eylül'de yeni sezonunu açıyor!
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin! 04:55
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin! 5.354 izlenme - 1 yıl önce Kerim, düğün günü Hülya'yı terk ederek Almanya'ya gidiyor ve giderken Hülya'ya bir mektup yazıyor.
Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı (25 Ekim Salı) 00:28
Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı (25 Ekim Salı) 2.572 izlenme - 9 ay önce Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. Sezon 2 Sezon 1
Hayat Şarkısı 21. Bölüm - Arda Kızları Birbirine Düşürdü! 04:51
Hayat Şarkısı 21. Bölüm - Arda Kızları Birbirine Düşürdü! 3.233 izlenme - 1 yıl önce Bade ile Arda'yı baş başa gören Ceylan, kıskançlık krizine giriyor ve ikilinin öpüştüğünü söyleyerek ortalığı karıştırıyor.
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Onu ilk ben gördüm! 05:19
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Onu ilk ben gördüm! 3.234 izlenme - 1 yıl önce Hülya ilk gördüğü günden beri Kerim’e aşık oluyor ve Hülya'nın Kerim ile ilgili planları çoktan devreye giriyor.
Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)   04:33
Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı) 666 izlenme - 5 ay önce İpek ve Mahir'in muhteşem dans gösterisi eşiliğinde, ikili arasında geçen duygusal yakınlaşma herkesi şaşırttı! Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Kalben - Haydi Söyle 04:49
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Kalben - Haydi Söyle 2.073 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Tatlıses'in unutulmaz şarkısı "Haydi Söyle" Kalben'in muhteşem yorumu ile Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Hayat Şarkısı 54. Bölüm 1. Fragmanı (16 Mayıs Salı) 00:35
Hayat Şarkısı 54. Bölüm 1. Fragmanı (16 Mayıs Salı) 357 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 54. Bölüm Fragmanı yayında! Kerim, babası Bayram Cevher'e tepkisini gösteriyor! Bayram Cevher ve oğullarının arası yeniden iyi olacak mı? Son yaşanan olaydan son artık Bayram Cevher ve Kerim'in ilişkisi kopma noktasına gelmiştir. Kerim, evi terkedeceğini ve torunlarının yüzünü göremeyeceğini babası Bayram Cevher'e sert bir tonlama ile ifade eder. Olanlara şaşırmaktan başka çaresi olmayan Hülya, sadece izlemekle kalır. Bayram Cevher'in yine bir kadınla görünmesi işin boyutunu komple değiştirir. Hüseyin'den de tepki alan Bayram Cevher'e artık oğulları sırtlarını döner. Süheyla yeniden boşanma mevzusunu gündeme getirecek mi? Hayat Şarkısı merakla beklenen yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:37
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 1.036 izlenme - 10 ay önce Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Hayat Şarkısı 26. Bölümü ile 18 Ekim Salı günü Kanal D ekranlarında
Hayat Şarkısı 5. Bölüm - Sapık!!! 05:44
Hayat Şarkısı 5. Bölüm - Sapık!!! 1.684 izlenme - 1 yıl önce Kerim uyandığında Hülya'nın üstünü örtmeye çalışırken Hülya uyanıyor ve aralarında geçen komik diyalog izleyenleri güldürüyor.
Hayat Şarkısı 19. Bölüm - Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama 03:46
Hayat Şarkısı 19. Bölüm - Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama 1.326 izlenme - 1 yıl önce Muhteşem yorumuyla Erol Evgin ve Sıla'nın birlikte seslendirdiği "Ateşle Oynama" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Anberlin - The Feel Good Drag 03:13
Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Anberlin - The Feel Good Drag 3.782 izlenme - 3 yıl önce “Elimizden geleni yapıp, İstanbul’a geliyoruz.” diyen Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi Anberlin’den Feel Good Drag şarkısını çaldı.
Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) 00:48
Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) 745 izlenme - 8 ay önce Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Cem son kozunu oynuyor; Hülya hayatının en zor seçim yapmak zorunda kalıyor!
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Melek'in herkesten sakladığı sır ne? 04:19
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Melek'in herkesten sakladığı sır ne? 1.549 izlenme - 1 yıl önce Melek'in herkesten sakladığı bebeği ile yeni bir hayat kuruyor.
Hayat Şarkısı 26. Bölüm 2. Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:42
Hayat Şarkısı 26. Bölüm 2. Fragmanı (18 Ekim Salı) 826 izlenme - 9 ay önce Hayat Şarkısı Konusu aynı köyde doğup büyüyen kan kardeşler Bayram ile Salih'in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için küçük yaşta evlatları Melek ile Kerem'i nişanlamak için söz verirler. Çocuklar büyüyene kadar farklı şehirlerde yaşayan kan kardeşler gün gelip çocuklar evlenme çağına geldiğinde birbirlerine verdikleri sözü yerine getirmek için kolları sıvarlar. Bu aradai Bayram ailesi için yerleştiği İstanbul'da işlerini büyütmüş ve bir servete kavuşmuştur. Mudanya yakınlarında bulunan Güzel köy'de iki kızı ile birlikte yaşayan Salih'in kapısı bir gün çalar ve verdikleri sözü yerine getirmek ve çocuklarını evlendirmek için nasıl yapacaklarını konuşmaya başlarlar. Hesap edemedikleri tek şey ise çocuklarının farklı hayatları, hayalleri ve sevdalıları olmasıdır. İşin içinden çıkmak için planlar yapan gençler mecburi evlilikleri ile ilgili çözüm ararlar. Arzuları ve sahip oldukları arasında kalan gençlerimiz aşklarını, kavuşmaları, ayrılıklarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan hikayeyi çok seveceksiniz. Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:28
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 816 izlenme - 9 ay önce Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı yayında! Hülya, Filiz'e arabayla çarparak ölümüne sebep mi oluyor? Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. Sezon 2 Sezon 1
Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı (9 Mayıs Salı) 00:43
Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı (9 Mayıs Salı) 231 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 53. Bölüm Fragmanı yayında! Hülya'nın düşüncesiz davranışları, Kerim'i ayrılığa mı sürükleyecek? Hülya ve Kerim yeniden boşanmanın eşiğine mi gelecek? Hülya'nın aksiyon dolu hayatından sıkılan Kerim, Hülya ile enine boyuna konuşur. Etrafında en son olan ölümler, artık bu konuşmanın zamanının geldiğini gösterir. Kerim, Hülya'nın bu tarz işlerden uzak, evinde ve çocuklarının yanında olmasını ister. Artık aksiyondan uzak bir hayat ve üç çocuk ile geçirilecek bir ömür olduğunu dile getirir. Hülya ise içten içe Kerim'e katıldığı için susmayı tercih eder. Kerim, bu davranışların devam etmesi halinde yollarının ayrılabileceğini imalı şekilde belirtir ve Hülya'nın suratındaki ifade şaşkınlığını özetlemeye yeterlidir. Hayat Şarkısı heyecan dolu yeni bölümüyle 9 Mayıs Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Hayat Şarkısı 8. Bölüm - Uğur Akyürek - Aşk İzi 02:43
Hayat Şarkısı 8. Bölüm - Uğur Akyürek - Aşk İzi 1.272 izlenme - 1 yıl önce Muhteşem yorumu ile Uğur Akyürek'in seslendirdiği "Aşk İzi" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Ayça Varlıer - Ha Leyli - Hayat Şarkısı 47. Bölüm (21 Mart Salı)      02:58
Ayça Varlıer - Ha Leyli - Hayat Şarkısı 47. Bölüm (21 Mart Salı) 332 izlenme - 4 ay önce Hayat Şarkısı'nın yeni oyuncusu Mahsa karakterini canlandıran Ayça Varlıer'in, muhteşem yorumuyla seslendirdiği "Ha Leyli" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle. Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de; Bayram Cevher oğullarını kurtarmak için yola çıkıyor; Hülya evde büyük bir tehlikeyle burun buruna geliyor! Hayat Şarkısı, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Mart Salı 20.00'de! Bayram Cevher oğullarını kurtarma umuduyla Memo’yu da alıp gittiğinde, Cem tamamen savunmasız kalan Cevher Ailesi'nin geri kalanlarını yok etmek için harekete geçer. Cevher erkekleri kendi hayatları için mücadele ederlerken kadınların ve çocukların güvenliğini sağlamak da Kaya, Mahir ve Arda’ya kalmıştır. Bayram Cevher’in bu çok zor kararı bir felakete mi yol açacak, yoksa hepsi akıllıca bir planın parçası mıydı?
Hayat Şarkısı Fragmanı 01:10
Hayat Şarkısı Fragmanı 1.456 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin bağımlılık yaratacak dizisi Hayat Şarkısı, yakında başlıyor!
Hayat Şarkısı Fragmanı-2 01:13
Hayat Şarkısı Fragmanı-2 1.385 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin yeni bombası Hayat Şarkısı, yakında başlıyor!
Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı (7 Mart Salı) 00:43
Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı (7 Mart Salı) 358 izlenme - 5 ay önce Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı yayında! Cem, geri dönüşüyle Hülya ve tüm sevdiklerine büyük acılar yaşatmak istiyor! Kerim ve Mehmet Bebek araçta patlayan bomba sonrası hayata gözlerini mi yumacak?
Hayat Şarkısı Fragmanı-3 01:14
Hayat Şarkısı Fragmanı-3 1.311 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin bomba etkisi yaratacak yeni dizisi Hayat Şarkısı, yakında başlıyor!
Hayat Şarkısı 2. Bölüm - Hayaller, hayatlar! 06:05
Hayat Şarkısı 2. Bölüm - Hayaller, hayatlar! 1.178 izlenme - 1 yıl önce Hülya, Cevher Ailesi'ni Kerim ile aralarının iyi olduğuna inandırıyor.
Süper ikili Ayrılıyor Mu? - Hayat Şarkısı 53. Bölüm (9 Mayıs Salı)   04:48
Süper ikili Ayrılıyor Mu? - Hayat Şarkısı 53. Bölüm (9 Mayıs Salı) 179 izlenme - 2 ay önce İlk tanıştıkları andan itibaren birbirlerinin ortağı ve en yakın arkadaşları olan Hülya ile Mahir, yol ayrımına gelirler. Büyük ortaklık bitecek mi? Kerim'in kendisini terk ettikten sonra Almanya'ya gitmesiyle, Hülya'da soluğu Berlin'de almış; Mahir ile suç ortağı olmuşlardı. O zamandan beri birçok operasyon yapıp, başarıya ulaşan ikili aynı zamanda birbirlerinin en yakın dostu da olmuşlardı. Torunbaş Ailesi'nin, başlarına bela olmasıyla ikilinin arası açılmaya başlar. İpek, güvendiği için Torunbaş Ailesi'nin kirli dosyalarının kanıtı olan videoyu Hülya ve Mahir'e vermesi ve Hüseyin'in el koyarak Torunbaş Ailesi ile anlaşması, Mahir'in güvenini sarsar. Bu durum ikili arasındaki gerilimi arttırır ve çatışmalarına sebep olur.
Burcu Biricik-Hayat Şarkısı Jenerik Müziği 01:53
Burcu Biricik-Hayat Şarkısı Jenerik Müziği 1.165 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Şarkısı jenerik müziği sizlerle! Hayat Şarkısı muhteşem oyuncu kadrosu ve çarpıcı senaryosuyla, Salı akşamı Kanal D'de!
Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı (23 Nisan Pazar) 00:38
Hayat Şarkısı 50. Bölüm Fragmanı (23 Nisan Pazar) 233 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 50. bölüm fragmanı yayınlandı! Hayat Şarkısı 50. bölümüyle 23 Nisan Pazar akşamı saat 21.00’de Kanal D’de!
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı (21 Mart Salı) 00:32
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı (21 Mart Salı) 279 izlenme - 4 ay önce Bayram Cevher, Cem'in planı sonucunda öldürülecek mi? Hülya, tekrardan Mehmet'i görebilecek mi? Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı (21 Mart Salı)
Hayat Şarkısı 5. Bölüm - Nefes alabilirsin, ben rahatsız olmam! 04:47
Hayat Şarkısı 5. Bölüm - Nefes alabilirsin, ben rahatsız olmam! 1.027 izlenme - 1 yıl önce Sarhoş bir şekilde eve gelen Kerim, Hülya ile yakınlaşıyor.
Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragmanı 00:58
Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragmanı 1.019 izlenme - 1 yıl önce Hayat Şarkısı 6. Bölüm Fragmanı yayında! Kerim, başka bir kadınla geliyor; bu kez Hülya gafil avlanıyor!