Hoşgeldiniz!

Sokullu Videoları İzle

Hayat Şarkısı Yeni Sezonu Beklerken-3 00:27
Hayat Şarkısı Yeni Sezonu Beklerken-3 6.108 izlenme - 7 ay önce Muhteşem ikili Hülya ile Mahir, yepyeni maceralarıyla geri dönüyorlar! Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı, Eylül'de yeni sezonunu açıyor!
Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)   04:33
Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı) 544 izlenme - 3 hafta önce İpek ve Mahir'in muhteşem dans gösterisi eşiliğinde, ikili arasında geçen duygusal yakınlaşma herkesi şaşırttı! Mahir İle İpek'in Muhteşem Dansı! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)
Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı (25 Ekim Salı) 00:28
Hayat Şarkısı 27. Bölüm Fragmanı (25 Ekim Salı) 2.528 izlenme - 6 ay önce Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. Sezon 2 Sezon 1
kucuk sirlar final 02:00
kucuk sirlar final 14.386 izlenme - 6 yıl önce http//www.televizyondizisi.com/
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin! 04:55
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Bana yaptığını hayatın boyunca ödeyeceksin! 5.162 izlenme - 1 yıl önce Kerim, düğün günü Hülya'yı terk ederek Almanya'ya gidiyor ve giderken Hülya'ya bir mektup yazıyor.
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı (21 Mart Salı) 00:32
Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı (21 Mart Salı) 224 izlenme - 2 hafta önce Bayram Cevher, Cem'in planı sonucunda öldürülecek mi? Hülya, tekrardan Mehmet'i görebilecek mi? Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı (21 Mart Salı)
Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı (2 Nisan Pazar) 00:45
Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı (2 Nisan Pazar) 53 izlenme - 20 saat önce Hayat Şarkısı 48. Bölüm 3. Fragmanı yayında! Hazer, kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Kerim'i tehdit ediyor! Kardeşi Melisa'nın ardında bıraktığı mektup ile Hazer Torunbaş, her şeyin sorumlusu olarak Kerim'i görür. Kerim'e meydan okumaya hazırlanan Hazer, onu açıkça intikam için uyarır. Geçirdikleri zor günleri arkalarında bırakmayı arzu eden Hülya ile Kerim, Torunbaş Ailesi ile karşı karşıya gelir. Bayram Cevher, yıllar sonra Mahsa ile yeniden bir araya gelir. Herkesi şaşırtan bu haber, Süheyla ile Bayram'ın büyük yüzleşmesine sebep olur. Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi'nin eski defteleri bir kez daha açılacaktır! Hayat Şarkısı, yeni gününde yeni saatinde Pazar akşamları saat 21.00'de!
Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı (7 Mart Salı) 00:43
Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı (7 Mart Salı) 351 izlenme - 4 hafta önce Hayat Şarkısı 45. Bölüm Fragmanı yayında! Cem, geri dönüşüyle Hülya ve tüm sevdiklerine büyük acılar yaşatmak istiyor! Kerim ve Mehmet Bebek araçta patlayan bomba sonrası hayata gözlerini mi yumacak?
Hayat Şarkısı 21. Bölüm - Arda Kızları Birbirine Düşürdü! 04:51
Hayat Şarkısı 21. Bölüm - Arda Kızları Birbirine Düşürdü! 2.854 izlenme - 9 ay önce Bade ile Arda'yı baş başa gören Ceylan, kıskançlık krizine giriyor ve ikilinin öpüştüğünü söyleyerek ortalığı karıştırıyor.
Ayça Varlıer - Ha Leyli - Hayat Şarkısı 47. Bölüm (21 Mart Salı)      02:58
Ayça Varlıer - Ha Leyli - Hayat Şarkısı 47. Bölüm (21 Mart Salı) 117 izlenme - 1 hafta önce Hayat Şarkısı'nın yeni oyuncusu Mahsa karakterini canlandıran Ayça Varlıer'in, muhteşem yorumuyla seslendirdiği "Ha Leyli" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle. Hayat Şarkısı 47. Bölüm'de; Bayram Cevher oğullarını kurtarmak için yola çıkıyor; Hülya evde büyük bir tehlikeyle burun buruna geliyor! Hayat Şarkısı, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Mart Salı 20.00'de! Bayram Cevher oğullarını kurtarma umuduyla Memo’yu da alıp gittiğinde, Cem tamamen savunmasız kalan Cevher Ailesi'nin geri kalanlarını yok etmek için harekete geçer. Cevher erkekleri kendi hayatları için mücadele ederlerken kadınların ve çocukların güvenliğini sağlamak da Kaya, Mahir ve Arda’ya kalmıştır. Bayram Cevher’in bu çok zor kararı bir felakete mi yol açacak, yoksa hepsi akıllıca bir planın parçası mıydı?
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Onu ilk ben gördüm! 05:19
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Onu ilk ben gördüm! 3.154 izlenme - 1 yıl önce Hülya ilk gördüğü günden beri Kerim’e aşık oluyor ve Hülya'nın Kerim ile ilgili planları çoktan devreye giriyor.
Çapkın Mahir İş Başında! - Hayat Şarkısı 44. Bölüm (28 Şubat Salı)  05:50
Çapkın Mahir İş Başında! - Hayat Şarkısı 44. Bölüm (28 Şubat Salı) 215 izlenme - 4 hafta önce Hazer Torunbaş'ın eski karısı İpek, Hülya'nın başına bela olmaya çalışır. Mahir, kafede ilk kez gördüğü İpek'ten hoşlanır ve harekete geçer.
Hayat Şarkısı 47. Bölüm 2. Fragmanı (21 Mart Salı) 00:48
Hayat Şarkısı 47. Bölüm 2. Fragmanı (21 Mart Salı) 95 izlenme - 1 hafta önce Hayat Şarkısı 47. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Bayram Cevher oğullarını kurtarabilecek mi? Kerim ile Hüseyin'i kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atan Bayram Cevher başarılı olabilecek mi? Hülya, Memo'nun zarar görmemesi için ne yapacak? Hayat Şarkısı, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı 20.00'de!
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Kalben - Haydi Söyle 04:49
Hayat Şarkısı 11. Bölüm - Kalben - Haydi Söyle 2.040 izlenme - 11 ay önce İbrahim Tatlıses'in unutulmaz şarkısı "Haydi Söyle" Kalben'in muhteşem yorumu ile Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Sen Tam Bana Göresin! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)  05:01
Sen Tam Bana Göresin! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı) 153 izlenme - 3 hafta önce Hülya'nın yaşadığı sıkıntılardan bir an olsun uzaklaşmasını isteyen Kerim, onu yeni aldığı eve götürerek baş başa vakit geçirmek ister.
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:37
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 1.026 izlenme - 6 ay önce Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Hayat Şarkısı 26. Bölümü ile 18 Ekim Salı günü Kanal D ekranlarında
Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) 00:48
Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) 744 izlenme - 4 ay önce Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı (22 Kasım Salı) Hayat Şarkısı 31. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Cem son kozunu oynuyor; Hülya hayatının en zor seçim yapmak zorunda kalıyor!
Hayat Şarkısı 26. Bölüm 2. Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:42
Hayat Şarkısı 26. Bölüm 2. Fragmanı (18 Ekim Salı) 820 izlenme - 5 ay önce Hayat Şarkısı Konusu aynı köyde doğup büyüyen kan kardeşler Bayram ile Salih'in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için küçük yaşta evlatları Melek ile Kerem'i nişanlamak için söz verirler. Çocuklar büyüyene kadar farklı şehirlerde yaşayan kan kardeşler gün gelip çocuklar evlenme çağına geldiğinde birbirlerine verdikleri sözü yerine getirmek için kolları sıvarlar. Bu aradai Bayram ailesi için yerleştiği İstanbul'da işlerini büyütmüş ve bir servete kavuşmuştur. Mudanya yakınlarında bulunan Güzel köy'de iki kızı ile birlikte yaşayan Salih'in kapısı bir gün çalar ve verdikleri sözü yerine getirmek ve çocuklarını evlendirmek için nasıl yapacaklarını konuşmaya başlarlar. Hesap edemedikleri tek şey ise çocuklarının farklı hayatları, hayalleri ve sevdalıları olmasıdır. İşin içinden çıkmak için planlar yapan gençler mecburi evlilikleri ile ilgili çözüm ararlar. Arzuları ve sahip oldukları arasında kalan gençlerimiz aşklarını, kavuşmaları, ayrılıklarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan hikayeyi çok seveceksiniz. Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)
Dünyanın En Berbat Evlenme Teklifi! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)  04:06
Dünyanın En Berbat Evlenme Teklifi! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı) 124 izlenme - 3 hafta önce Yıllardır yalnız yaşayan Atıf, daha ilk görüşte etkilendiği Nilay'la evlenme kararı alıyor ve ona evlenme teklifi ediyor.
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 00:28
Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı (18 Ekim Salı) 807 izlenme - 6 ay önce Hayat Şarkısı 26. Bölüm Fragmanı yayında! Hülya, Filiz'e arabayla çarparak ölümüne sebep mi oluyor? Mudanya yakınlarındaki Güzelköy’ de doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Güzelköy’de iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih’ de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir. Sezon 2 Sezon 1
Hayat Şarkısı 19. Bölüm - Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama 03:46
Hayat Şarkısı 19. Bölüm - Erol Evgin & Sıla - Ateşle Oynama 1.297 izlenme - 9 ay önce Muhteşem yorumuyla Erol Evgin ve Sıla'nın birlikte seslendirdiği "Ateşle Oynama" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Hayat Şarkısı 5. Bölüm - Sapık!!! 05:44
Hayat Şarkısı 5. Bölüm - Sapık!!! 1.631 izlenme - 1 yıl önce Kerim uyandığında Hülya'nın üstünü örtmeye çalışırken Hülya uyanıyor ve aralarında geçen komik diyalog izleyenleri güldürüyor.
Hayat Şarkısı 36. Bölüm Fragmanı (27 Aralık Salı) 00:36
Hayat Şarkısı 36. Bölüm Fragmanı (27 Aralık Salı) 409 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 36. Bölüm Fragmanı yayında! Kerim, Hülya'dan ayrılma kararı mı alıyor? Hayat Şarkısı Konusu aynı köyde doğup büyüyen kan kardeşler Bayram ile Salih'in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için küçük yaşta evlatları Melek ile Kerem'i nişanlamak için söz verirler. Çocuklar büyüyene kadar farklı şehirlerde yaşayan kan kardeşler gün gelip çocuklar evlenme çağına geldiğinde birbirlerine verdikleri sözü yerine getirmek için kolları sıvarlar. Bu aradai Bayram ailesi için yerleştiği İstanbul'da işlerini büyütmüş ve bir servete kavuşmuştur. Mudanya yakınlarında bulunan Güzel köy'de iki kızı ile birlikte yaşayan Salih'in kapısı bir gün çalar ve verdikleri sözü yerine getirmek ve çocuklarını evlendirmek için nasıl yapacaklarını konuşmaya başlarlar. Hesap edemedikleri tek şey ise çocuklarının farklı hayatları, hayalleri ve sevdalıları olmasıdır. İşin içinden çıkmak için planlar yapan gençler mecburi evlilikleri ile ilgili çözüm ararlar. Arzuları ve sahip oldukları arasında kalan gençlerimiz aşklarını, kavuşmaları, ayrılıklarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan hikayeyi çok seveceksiniz.
Geç Olsun Güç Olmasın! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı)  04:28
Geç Olsun Güç Olmasın! - Hayat Şarkısı 45. Bölüm (7 Mart Salı) 96 izlenme - 3 hafta önce Melek ile evlenerek büyük bir yanlış yaptığını anlayan Hüseyin, Melek'ten boşanarak Zeynep ile bir yuva kurmak istediğini Zeynep ile paylaşıyor.
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Melek'in herkesten sakladığı sır ne? 04:19
Hayat Şarkısı 1. Bölüm - Melek'in herkesten sakladığı sır ne? 1.495 izlenme - 1 yıl önce Melek'in herkesten sakladığı bebeği ile yeni bir hayat kuruyor.
Hayat Şarkısı 8. Bölüm - Uğur Akyürek - Aşk İzi 02:43
Hayat Şarkısı 8. Bölüm - Uğur Akyürek - Aşk İzi 1.242 izlenme - 12 ay önce Muhteşem yorumu ile Uğur Akyürek'in seslendirdiği "Aşk İzi" adlı şarkı Hayat Şarkısı'nda sizlerle.
Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Anberlin - The Feel Good Drag 03:13
Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi - Anberlin - The Feel Good Drag 3.678 izlenme - 3 yıl önce “Elimizden geleni yapıp, İstanbul’a geliyoruz.” diyen Sokullu Mehmet Paşa Anadolu Lisesi Anberlin’den Feel Good Drag şarkısını çaldı.
4 dk'da Hayat Şarkısı 37. Bölüm - Hayat Şarkısı 37. Bölüm (10 Ocak Salı)  04:00
4 dk'da Hayat Şarkısı 37. Bölüm - Hayat Şarkısı 37. Bölüm (10 Ocak Salı) 262 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 37. Bölüm'de yaşanan her şeyi 4 dakikaya sığdırdık... Hayat Şarkısı 37. Bölüm Özeti Hayat Şarkısı 37. Bölüm'de; Cevher Ailesi tatil dönüşü büyük bir şok yaşıyor! Hayat Şarkısı 37. Bölüm Özeti Melek ve Hülya’nın başına gelen beklenmedik olaylar ile Cevher ailesi apar topar evlerine dönerler ve gördükleri manzara karşısında yepyeni bir şok yaşarlar. Bütün bunları üstüne Hülya’nın Kerim’e yazdığı ve Bahar’ın kendi kızı olduğunu itiraf ettiği mektubun Aysel’in eline geçmesi de yepyeni sorunları beraberinde getirecektir. Kerim ile yaşadıkları büyük kavga sonrası Hülya yepyeni ve radikal bir karar alır. Aile büyüklerinin arabuluculuk çabaları da sonuç vermez. Hülya ilk defa mücadeleden vazgeçmiş görünmektedir.
Hayat Şarkısı 36. Bölüm 2. Fragmanı (27 Aralık Salı) 00:46
Hayat Şarkısı 36. Bölüm 2. Fragmanı (27 Aralık Salı) 310 izlenme - 3 ay önce Hayat Şarkısı 36. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Kerim, tüm yaşadıklarından dolayı çılgına dönüyor; Hülya bebeğini kaybetme tehlikesi yaşıyor!
Hayat Şarkısı Fragmanı-2 01:13
Hayat Şarkısı Fragmanı-2 1.320 izlenme - 1 yıl önce Kanal D'nin yeni bombası Hayat Şarkısı, yakında başlıyor!