Hoşgeldiniz!

Solaryum Videoları İzle

Solaryumda Fazla Kalmanın Sonu 00:06
Solaryumda Fazla Kalmanın Sonu 717.059 izlenme - 4 yıl önce Solaryumda Fazla Kalmanın Sonu Solaryuma beyaz giren genç, zenci birisi olarak çıkıyor. Güzel bir vine videosu.
Solaryuma Giren Kıza Goril Şakası 01:06
Solaryuma Giren Kıza Goril Şakası 5.628 izlenme - 4 hafta önce Solaryuma giren güzel kıza hain bir şaka planı hazırlanmış.Goril kıyafeti giyen şakacı önceden solaryuma girmiş ve şakazede güzel kızı beklemiş.
Solaryum Kazası 01:22
Solaryum Kazası 135.764 izlenme - 7 yıl önce solaryum kazası
Solaryum Kazası 00:36
Solaryum Kazası 1.290 izlenme - 3 yıl önce Solaryum Kazası 19.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Solaryum Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Muhteşem Bir Gösteri 2 01:24
Muhteşem Bir Gösteri 2 4.509 izlenme - 10 yıl önce
Solaryum Sonu Oldu 00:37
Solaryum Sonu Oldu 1.914 izlenme - 3 yıl önce Solaryum seansına dans ederek hazırlanan seksi kızın sonu büyük tutkusundan oldu... Gizli kameraya saniye saniye yansıyan görüntüleri izleyenler dehşete düştü!
Genç Kıza Korkutan Solaryum Şakası 01:16
Genç Kıza Korkutan Solaryum Şakası 1.554 izlenme - 3 yıl önce Güzelleşmek için geldiği solaryumda makinanın içinde iskelete dönmüş şahsı görünce korku dolu anlar yaşadı. Bazı kadınlar bronz teni yazdan sonra kışın da devam ettirip, solaryum merkezlerinin kapılarını çalar.İşte bu genç kızda güzelleşmek için solaryumu seçti. Şakacılarda güzel kızların bu zaafından faydalanarak, genç kıza şaka yapmak için harekete geçtiler. Solaryum için hazırlıklarını yapan genç kız, solaryum makinasının kapağını açtığı anda, içeride iskelete dönmüş insanı görünce korkudan ne yapacağını şaşırdı.
dİkkat Şahan çikabİlİr!!! 03:25
dİkkat Şahan çikabİlİr!!! 2.912 izlenme - 9 yıl önce 30 bin kadınla nasıl birlikte oldum?
Bronzlaşma Olayının Suyunu Çıkaran İnsanlar 03:15
Bronzlaşma Olayının Suyunu Çıkaran İnsanlar 211 izlenme - 2 yıl önce Güneşlenme, solaryum veya bronzlaştırıcı sprey yöntemleriyle şekil oldum sanarken kendisini tüp patlamışa döndüren şahane insanlar bunlar.
Solaryum Mağduru Kadın 02:15
Solaryum Mağduru Kadın 318 izlenme - 5 yıl önce
Solaryuma Girmeden Önce Bilinmesi Gerekenler 02:24
Solaryuma Girmeden Önce Bilinmesi Gerekenler 21 izlenme - 1 yıl önce Solaryuma girmeden önce bilinmesi gerekenler - Figen Oktar Baykan Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Torku Arena'da Çimler 03:15
Torku Arena'da Çimler 33 izlenme - 2 yıl önce Torku Arena'da çimler "solaryum"la esmerleşiyor- Birçok konuda ilk olma özelliği taşıyan, futbol topu görünümündeki 42 bin kişilik Torku Arena'nın çimlerinin istenilen renk ve kalitede olması, "solaryum" olarak adlandırılan suni güneş ışığı uygulamasıyla sağlanıyor- Torku Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Tuza: "Yeteri kadar uzamayan, istenen koyu renge ulaşmayan çimler, futbol oynamaya elverişli olmuyor.
Sunline Solaryum Ataköy de Solaryum 01:56
Sunline Solaryum Ataköy de Solaryum 13 izlenme - 2 yıl önce Sunline Solaryum siz değerli müşterilerine Ataköy A Plus Avm de hizmet vermekten onur duymaktadır.
Solaryum cilt kanseri riskini artırır mı? 00:49
Solaryum cilt kanseri riskini artırır mı? 12 izlenme - 2 yıl önce Güneş ışınlarından pek farkı olmayan solaryum da cilt kanseri riskini artıran faktörlerden biri. Güneşte bulunan ultraviyole ışınlarını içeren solaryumlar birtakım kurumlardan onaylıysa sağlıklı bir şekilde kullanıldığında güneşten daha az risk taşır.
Solaryum cildi nasıl etkiler? 01:27
Solaryum cildi nasıl etkiler? 10 izlenme - 2 yıl önce Solaryum cildi olumsuz yönde etkiler. Birtakım benlerin cilt kanserine dönüşmesine, bazı hücrelerin atipi kazanmasına neden olan solaryum estetik açıdan da cilt yaşlanmasına neden olabiliyor.
Çimler Solaryuma Girdi 01:16
Çimler Solaryuma Girdi 14 izlenme - 2 yıl önce Birçok konuda ilk olma özelliği taşıyan, futbol topu görünümündeki 42 bin kişilik Torku Arena'nın çimlerinin istenilen renk ve kalitede olması, "solaryum" olarak adlandırılan suni güneş ışığı uygulamasıyla sağlanıyor.