Hoşgeldiniz!

Solaryum Videoları İzle

Solaryumda Fazla Kalmanın Sonu 00:06
Solaryumda Fazla Kalmanın Sonu 717.136 izlenme - 4 yıl önce Solaryumda Fazla Kalmanın Sonu Solaryuma beyaz giren genç, zenci birisi olarak çıkıyor. Güzel bir vine videosu.
Solaryum Kazası 01:22
Solaryum Kazası 135.845 izlenme - 7 yıl önce solaryum kazası
Solaryuma Giren Kıza Goril Şakası 01:06
Solaryuma Giren Kıza Goril Şakası 5.816 izlenme - 3 ay önce Solaryuma giren güzel kıza hain bir şaka planı hazırlanmış.Goril kıyafeti giyen şakacı önceden solaryuma girmiş ve şakazede güzel kızı beklemiş.
Solaryum Kazası 00:36
Solaryum Kazası 1.301 izlenme - 4 yıl önce Solaryum Kazası 19.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Solaryum Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Muhteşem Bir Gösteri 2 01:24
Muhteşem Bir Gösteri 2 4.509 izlenme - 10 yıl önce
Solaryum Sonu Oldu 00:37
Solaryum Sonu Oldu 1.921 izlenme - 3 yıl önce Solaryum seansına dans ederek hazırlanan seksi kızın sonu büyük tutkusundan oldu... Gizli kameraya saniye saniye yansıyan görüntüleri izleyenler dehşete düştü!
Genç Kıza Korkutan Solaryum Şakası 01:16
Genç Kıza Korkutan Solaryum Şakası 1.559 izlenme - 3 yıl önce Güzelleşmek için geldiği solaryumda makinanın içinde iskelete dönmüş şahsı görünce korku dolu anlar yaşadı. Bazı kadınlar bronz teni yazdan sonra kışın da devam ettirip, solaryum merkezlerinin kapılarını çalar.İşte bu genç kızda güzelleşmek için solaryumu seçti. Şakacılarda güzel kızların bu zaafından faydalanarak, genç kıza şaka yapmak için harekete geçtiler. Solaryum için hazırlıklarını yapan genç kız, solaryum makinasının kapağını açtığı anda, içeride iskelete dönmüş insanı görünce korkudan ne yapacağını şaşırdı.
Umarım Gerçek Değildir 01:22
Umarım Gerçek Değildir 1.549 izlenme - 9 yıl önce
Bronzlaşma Olayının Suyunu Çıkaran İnsanlar 03:15
Bronzlaşma Olayının Suyunu Çıkaran İnsanlar 213 izlenme - 2 yıl önce Güneşlenme, solaryum veya bronzlaştırıcı sprey yöntemleriyle şekil oldum sanarken kendisini tüp patlamışa döndüren şahane insanlar bunlar.
Solaryum Mağduru Kadın 02:15
Solaryum Mağduru Kadın 319 izlenme - 5 yıl önce
Torku Arena'da Çimler 03:15
Torku Arena'da Çimler 33 izlenme - 2 yıl önce Torku Arena'da çimler "solaryum"la esmerleşiyor- Birçok konuda ilk olma özelliği taşıyan, futbol topu görünümündeki 42 bin kişilik Torku Arena'nın çimlerinin istenilen renk ve kalitede olması, "solaryum" olarak adlandırılan suni güneş ışığı uygulamasıyla sağlanıyor- Torku Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Tuza: "Yeteri kadar uzamayan, istenen koyu renge ulaşmayan çimler, futbol oynamaya elverişli olmuyor.
Çimler Solaryuma Girdi 01:16
Çimler Solaryuma Girdi 14 izlenme - 2 yıl önce Birçok konuda ilk olma özelliği taşıyan, futbol topu görünümündeki 42 bin kişilik Torku Arena'nın çimlerinin istenilen renk ve kalitede olması, "solaryum" olarak adlandırılan suni güneş ışığı uygulamasıyla sağlanıyor.