Hoşgeldiniz!

soldier

Destinys Child-Soldier 04:04
Destinys Child-Soldier 38.329 izlenme - 10 yıl önce destinys child-soldier
tinker tailor soldier spy fragman 01:20
tinker tailor soldier spy fragman 11.070 izlenme - 7 yıl önce
Deep Purple - Soldier Of Fortune 03:13
Deep Purple - Soldier Of Fortune 11.797 izlenme - 6 yıl önce Şarkı sözleri (Lyrics): I have often told you stories About the way I lived the life of a drifter Waiting for the day When I'd take your hand and sing you songs Then maybe you would say Come lay with me and love me And I would surely stay But I feel I'm growing older And the songs that I have sung Echo in the distance Like the sound Of a windmill going round Guess I'll always be A soldier of fortune. Many times I've been a traveler I looked for something new In days of old when nights were cold I wandered without you But those days I thought my eyes Had seen you standing near Though blindness is confusing It shows that you're not here. Now I feel I'm going older And the songs that I have sung Echo in the distance Like the sound Of a windmill going round Guess I'll always be A soldier of fortune Yes, I can hear the sound Of a windmill going round I guess I'll always be A soldier of fortune. I guess I'll always be A soldier of fortune.
KAPTAN AMERİKA 2: KIŞ ASKERİ ( Fragman ) 02:26
KAPTAN AMERİKA 2: KIŞ ASKERİ ( Fragman ) 12.761 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar. Sitemizden filmi full izleyebilirsiniz:http://hdkalitefilm.net
Türk Ordusu 03:44
Türk Ordusu 9.548 izlenme - 10 yıl önce şanlı türk ordusu
I Am Soldier Fragman 01:20
I Am Soldier Fragman 4.520 izlenme - 4 yıl önce 2014 yapımı İngiliz savaş filmi Ben Askerim (I Am Soldier) filminin fragmanı
destiny's child-soldier 04:04
destiny's child-soldier 6.800 izlenme - 11 yıl önce
Bob Marley - Buffalo Soldier 04:12
Bob Marley - Buffalo Soldier 4.875 izlenme - 8 yıl önce
little big soldier fragman 01:33
little big soldier fragman 4.272 izlenme - 8 yıl önce little big soldier fragman
Sade - Soldier Of Love 04:59
Sade - Soldier Of Love 3.430 izlenme - 5 yıl önce Sade - Soldier of Love Şarkı Sözü: I've lost the use of my heart But I'm still alive Still looking for the life The endless pool on the other side It's a wild wild west I'm doing my best I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion In the frontline of this battle of mine But I'm still alive I'm a soldier of love. Every day and night I'm soldier of love All the days of my life I've been torn up inside (oh!) I've been left behind (oh!) So I ride I have the will to survive In the wild wild west, Trying my hardest Doing my best To stay alive I am love's soldier! I wait for the sound (oooh oohhh) I know that love will come (that love will come) Turn it all around I'm a soldier of love (soldier of love) Every day and night I'm a soldier of love All the days of my life I am lost But I don't doubt (oh!) So I ride I have the will to survive In the wild wild west, Trying my hardest Doing my best To stay alive I am love's soldier! I wait for the sound I know that love will come I know that love will come Turn it all around I'm a soldier of love I'm a soldier Still waiting for love to come Turn it all around (4x) I'm a soldier of love I'm a soldier Still waiting for love to come Turn it all around (3x) Still waiting for love to come
2pac - Soldier Like Me [ Dj ThugCent Remix ] 02:30
2pac - Soldier Like Me [ Dj ThugCent Remix ] 3.555 izlenme - 4 yıl önce Comment, Like And Subscribe 4 more ! © 2014 DJ ThugCent Remixes Ignore Extra Tags: Beautiful Lies Heartache I Believe Cant Back Down See Into The future So C...
Eminem Soldier Like Toy Soldiers 05:17
Eminem Soldier Like Toy Soldiers 4.727 izlenme - 10 yıl önce eminem soldier like toy soldiers
Soldier Ft. Destiny's Child T.ı. Lil Wayne 04:04
Soldier Ft. Destiny's Child T.ı. Lil Wayne 3.354 izlenme - 7 yıl önce
Deep Purple - Soldier Of Fortune -(Türkçe Altyazı) 03:12
Deep Purple - Soldier Of Fortune -(Türkçe Altyazı) 3.397 izlenme - 8 yıl önce
Marvel's Captain America: The Winter Soldier (Trailer 2) 02:30
Marvel's Captain America: The Winter Soldier (Trailer 2) 2.538 izlenme - 5 yıl önce he First Avenger returns for an all-new cinematic adventure April 4 in Marvel's "Captain America: The Winter Soldier"!
soldier 01:43
soldier 2.873 izlenme - 7 yıl önce gelecekte insanların doğumlarından itibaren ne iş yapacağına karar verilmektedir. bazıları asker olarak yetiştirilmekteyken sonuçta duygusuz sadece öldürmeye programlanmış insan robotlar olup çıkarlar. bunlardan en yaşlısı ve deneyimlisi yeni askerler tarafından saldırıya uğrar ve vücudunu terk edilmiş bir koloni gezegenine bırakırlar. asker burada hayatta savaşmaktan değişik şeyler olduğunu öğrenir. ancak bir gün bu benimsediği ve sevdiği gezegeni yeni askerlere karşı savunmak zorunda kalı
Universal Soldier: Day of Reckoning fragmanı 02:27
Universal Soldier: Day of Reckoning fragmanı 2.531 izlenme - 6 yıl önce Universal Soldier: Day of Reckoning 30 Kasım 2012'de vizyonda.
#1 - Çağımızın Ünlü Dehası: Elon Musk 04:06
#1 - Çağımızın Ünlü Dehası: Elon Musk 432 izlenme - 8 ay önce
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Türkçe Altyazılı Fragmanı 3.339 izlenme - 5 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America The Winter Soldier filminin türkçe altyazılı fragmanı. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.
Meçhul Asker Anıtı Nöbet Değişimi 02:25
Meçhul Asker Anıtı Nöbet Değişimi 1.705 izlenme - 4 yıl önce Geçen sene Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'in de ziyaret ettiği Amerika Arlington Ulusal Mezarlığı'ndaki Meçhul Asker Anıtı'nda gerçekleştirilen nöbet değişimi, ilginç bir tören.
Kore Savaşının Unutulan Hikayeleri - Türk Askeri ve Koreli Kız 48:08
Kore Savaşının Unutulan Hikayeleri - Türk Askeri ve Koreli Kız 1.532 izlenme - 3 yıl önce Kore savaşı'nda görev alan Türk askeri Süleyman Birbiley, cephede ağlarken bulduğu kimsesiz Koreli kız çocuğunu bağrına basar. kız çocuğuna "Ayla" ismini verir ve görevi boyunca sahip çıkar. görev sonunda küçük kızı Türkiye'ye götürmek istese de uygun koşullara ve izinlere sahip değildir.Elinde sadece siyah beyaz bir kaç fotoğraf ve anılar kalır Süleyman Birbiley'in. 60 yıl sonra Ayla ile Süleyman Birbiley'in yeniden kavuşmasını anlatan,orjinal adı Turkish Soldier & Korean Daughter olan Kore savaşının 60.yılı için çekilmiş kısa belgeseldir. Türkiye ve Dünya için çoktan unutulmuş bir savaş olan Kore savaşının belki de gün yüzüne çıkmamış onlarca hikâyesinden birini gün yüzüne çıkardıkları için ve vefanın İstanbul da bir semt olmadığını bizlere hatırlatan yayında ve yapımda emeği geçen tüm Korelileri de buradan alkışlıyoruz. 8:22 - Süleyman Birbiley ile Koreli yetkililer irtibata geçiyor 21:20 - Koreli yetkilier "Ayla" yı buldukları an 33:10 - Süleyman Birbiley ile Ayla'nın buluşma anı Not : İçerik İngilizce ancak hikayenin ana hatlarını Türkçe anlatıldığı için alt yazısız izlemeniz hikayenin anlaşılması açısından sorun teşkil etmemektedir. Ek : Açıklamanın bir bölümü Uludağsözlük de visneasidi nickli üyenin entyrsinden alınmıştır.
bob marley - buffalo soldier 04:27
bob marley - buffalo soldier 2.403 izlenme - 8 yıl önce
eminem soldier 03:53
eminem soldier 1.353 izlenme - 7 yıl önce eminem soldier
Soldier Of Fortune 03:38
Soldier Of Fortune 1.709 izlenme - 9 yıl önce soldier
Deep Purple - Soldier Of Fortune - (Türkçe) 03:12
Deep Purple - Soldier Of Fortune - (Türkçe) 1.723 izlenme - 8 yıl önce
Galaxy Super Soldier 9c 01:49
Galaxy Super Soldier 9c 1.369 izlenme - 6 yıl önce Galaxy Super Soldier 9C
Gökhan Türkmen - Soldier Of Fortune (Akustikhane) 03:26
Gökhan Türkmen - Soldier Of Fortune (Akustikhane) 1.193 izlenme - 6 yıl önce Gökhan Türkmen - Soldier Of Fortune (Akustikhane)
universal soldier the return 00:31
universal soldier the return 2.523 izlenme - 7 yıl önce ilk filmde ayakta kalan son adam olan luc deveraux jean claude van damme ikinci bölümde; yaşanan olayların üzerinden yıllar geçmiş ve karısı ve kızı ile beraber yaşamaktadır. hayatına ise; çok güçlü zeki ve yenilmez bir asker yaratmak için yürütülen özel bir devlet projesinde teknisyen olarak çalışarak devam etmektedir. bu düzenli yaşam s.e.t.h.'in geliştirilmesiyle değişir.
evrenin askerleri - universal soldier 01:26
evrenin askerleri - universal soldier 2.089 izlenme - 8 yıl önce oyuncu jean claude van damme / 2009
Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Fragman (Komplo) 01:28
Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Fragman (Komplo) 1.119 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Fragman (Komplo)