Hoşgeldiniz!

soma manisa

 Mahmut'u Alın Onun Karısı Hamile 01:20
Mahmut'u Alın Onun Karısı Hamile 54.016 izlenme - 4 yıl önce Yürekleri dağlayan o söz. Bir şey diyemiyorum fazla, insan düğümleniyor.
Soma İçin 3 Günlük Milli Yas İlan Edildi 00:36
Soma İçin 3 Günlük Milli Yas İlan Edildi 20.790 izlenme - 4 yıl önce Başbakanlık, Soma'da yaşanan maden faciası için 3 günlük milli yas ilan etti. Başbakanlık, Soma'da yaşanan maden faciası için 3 günlük milli yas ilan etti. Bayraklar yarıya inecek. Tüm Türkiye, Soma'da yaşanan maden faciasının acısını paylaşacak. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri resmi törenler dışında iptal edildi.
FC Barcelona'dan Soma mesajı 00:38
FC Barcelona'dan Soma mesajı 17.724 izlenme - 4 yıl önce İspanya'nın dev kulüplerinden Barcelona, Soma'da madenlerde ölen insanlar için başsağlığı mesajı yayınladı.
Kurtarma Ekibindeki Madenci İçerideki Dehşeti Anlattı 04:01
Kurtarma Ekibindeki Madenci İçerideki Dehşeti Anlattı 10.211 izlenme - 4 yıl önce Soma'daki maden faciasında kurtarma ekibinde yer alan madenci "İçeride en az 200-250 cansız beden var. Cesetler kokmaya başlamış" dedi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'da madendeki yangında ölenlerin sayısının 245'e yükseldiğini söyledi. Cenazelerin 196'sı ailelerine teslim edildi. 15 yaşında işçi çalıştırıldığı iddialarını reddeden Yıldız, yangının devam ettiğini açıkladı. "DURUM İÇ AÇICI DEĞİL" Türkiye'yi yasa boğan olayla ilgili korkunç detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. CNN Türk'ün canlı yayın bağlantısına katılan arama kurtarma ekibinden bir kişi, içeride gördüğü korkunç manzarayı anlattı. Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan madenci durumun hiç de iç açıcı olmadığını söyledi. "GAZ MASKELERİ AĞZINDA KALMIŞ" Röportajdan kısa bir süre önce kurtarma çalışmaları dolayısıyla bulunduğu madenden çıkan görevli, cebindeki gaz maskesini göstererek "Bu gaz maskesiyle 45 dakikada kurtuldun, kurtuldun kurtulamadın gitti. Bulduğumuz cansız bedenlerde kimisi gaz maskesini açmış. Ağızında kalmış. Öyle ölmüş yani. İçerideki cesetler kokmaya başlamış" dedi. "EN AZ 250 CANSIZ BEDEN VAR" Özdemir'in "Aşağıdaki durum nasıl?" sorusunu yanıtlayan madenci "Ekip ekip, dinlendire dinlendire gidiyoruz. Aşağıda daha çok ölü beden var. En azından 200-250 tane daha cansız beden var." dedi.
CANLI YAYIN 07:18
CANLI YAYIN 8.582 izlenme - 5 yıl önce SOMA'da Maden Faciası Soma'da bir madende meydana gelen faciada ölen işçilerin sayısı 205'e yükseldi. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor.
Gökhan Gönül Gözyaşlarını Tutamadı 00:57
Gökhan Gönül Gözyaşlarını Tutamadı 7.075 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe'nin milli oyuncusu Gökhan Gönül, Soma'da gözlaşlarına hakim olamadı. Başarılı oyuncu, yaşamını yitirenler için duygularını açıklarken, konuşması yarım kaldı.
Soma'daki maden faciası 00:19
Soma'daki maden faciası 3.541 izlenme - 4 yıl önce Soma'daki maden faciasından 4 saat sonra kurtulan madenci Bayram Çakan NTV canlı yayınında yaşananları anlattı. Muhabirin "Bundan sonrası için ne düşünüyorsunuz? Yeniden girecek misiniz madene?' sorusu üzerine ise Çakan "Yeniden girmemiz lazım. Kredim var. Kredi ödüyorum bankaya" cevabını verdi.
Türkiye Yasta: Soma'da 200'den Fazla Madenci Hayatını Kaybetti 01:00
Türkiye Yasta: Soma'da 200'den Fazla Madenci Hayatını Kaybetti 3.039 izlenme - 4 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde Soma Holding’in işlettiği kömür madeninde meydana gelen faciada ölü sayısı 201’e yükseldi. Olay yerinde incelemelerde bulunan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, son bilgileri gazeteciler ile paylaştı. Sabaha karşı 05.00’te üçüncü kez basın toplantısı düzenleyen Yıldız, 201 madencinin öldüğünü, dördü ağır olmak üzere 80 kişinin ise yaralı olduğunu kaydetti. Madendeki yangının başlamasından bir süre sonra kendi imkanları ile 363 işçinin de tahliye edildiğini aktardı. Kesin bir şekilde teyid etmeden önce; rakam bildirmekten kaçındıklarını ifade eden Taner Yıldız, arama-kurtarma çalışmalarının titizlikle devam ettiğini dile getirdi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), ilk olarak 17 kişinin öldüğünü; 200’den fazla işçinin madende mahsur kaldığını ve en az 11 kişinin yaralandığını duyurmuştu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise ölü sayısını 157; yaralı sayısını ise 75 olarak vermişti. Bakan Yıldız’ın açıklamalarından öğrenilen bilgilere göre ölümlerin tamamı karbonmonoksit zehirlenmesinden kaynaklandı. Maden ocağında dün (TSİ) 15.30 civarında vardiya değişimine denk gelen patlama ve yangın sırasında 787 işçi yerin altında bulunuyordu. Trafo patlamasının yol açtığı belirtilen yangın maden girişinin 200 metre kadar altında çıktı; işçilerin büyük bir bölümü ise 800 metre derinlikte mahsur kaldı. Bu arada gece yarısından sonra maden girişindeki havalandırma sisteminde çıkan küçük çaplı yeni bir yangın, kurtarma faaliyetlerini aksattı. Yangın daha sonra kontrol alındı ve kurtarma çalışmalarına devam edildi. Madendeki işçilerin çıkarılması için komşu il ve ilçelerdeki ambulanslar bölgeye sevkedildi. Arama çalışmalarına 27 ambulans, üç kurtarma ekibi ve 1 helikopter katılıyor. Maden işçilerinden bir haber alabilmek için ise yakınları Soma ve çevresindeki hastanelerin önüne akın etti. Endişeli bekleyişi süren yakınları, hastane acil servislerine gelen her ambulans ile panik ve heyecan yaşadı. Getirilen yaralıların isimleri hastane yetkilileri tarafından megafonlar ile bekleşen onlarca kişiye duyuruldu. Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olay nedeniyle bugün Arnavutluk’a yapacağı seyahati erteledi. Başbakan Erdoğan ve anamuhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün öğlen saatlerinde Soma’yı ziyaret edecek.
Başbakan'dan Faciayla İlgili İlk Açıklama 01:31
Başbakan'dan Faciayla İlgili İlk Açıklama 1.774 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da düzenlenen Uluslararası Yılın Haber Görüntüleri Ödül Töreni'nde Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden kazasına ilişkin açıklama yaptı. Erdoğan, bölgede çalışmaların devam ettiğini belirterek, Bakan Taner Yıldız'ın bölgeye koordinasyonu sağlamak için gittiğini dile getirdi. Başbakan Erdoğan şunları kaydetti; "Soma ilçesindeki kömür ocaklarında çıkan yangın sebebiyle şu anda edebiyete intikal eden kardeşlerime Allah'tan rahmet diliyorum, yaralı kardeşlerime şifa diliyorum. Şu anda ocaktaki kardeşlerimizle ilgili çıkarma çalışmaları devam ediyor. Bir kısım çıkan kardeşlerimiz var, diğerleriyle ilgili çalışmalar devam ediyor. Temennimiz odur ki diğer kardeşlerimizi kurtarabilme imkanını yakalarız. Tabi tüm ailelere, ölen kardeşlerimin ailelerine sabır diliyorum, yaralıların aynı şekilde sabırlar temenni ediyorum. Haberi alır almaz bölgedeki tüm birimlerimizle kurtarma çalışmalarımız başlatılmış durumda. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız çalışmaları yerinde koordine etmek için ekibiyle, Balıkesir ve Manisa milletvekilleri aynı şekilde onlar da yoldalar. Ve mahsur kalan işçilerimizin kurtarılması içinde AFAD başta olmak üzere, aynı şekilde kömür işletmelerinin kurtarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah önümüzdeki saatlerde daha net bilgiler ve gönlümüzü ferahlatacak haberler almayı ümit ediyoruz." "BAŞBAKAN'DAN SOMA'DAKİ FACİAYA VE KURTARMA ÇALIŞMALARINA YAKIN TAKİP" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Soma'daki maden faciasıyla ilgili gelişmeleri ve kurtarma çalışmalarını yakinen takip ettiği bildirildi. Başbakanlık kaynaklarından edinilen bölgeye göre Erdoğan, Ankara'da resmi konutta kendisinden bilgi aldığı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ı Soma'ya göndermesinin ardından, gelişmeler ve yürütülen çalışmalar hakkında, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Soma Kaymakamı Mehmet Bahattin Atçı, AFAD Başkanı Fuat Oktay başka olmak üzere yetkililerden telefonla bilgi aldı. Enerji Bakanı Yıldız'ın yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yardımcısı Halil Etyemez, Sağlık Bakanı Yardımcısı Ağah Kafkas, AFAD Başkanı Oktay, Maden İşleri Genel Müdürü Hamdi Yıldırım, TKİ Genel Müdürü Mustafa Aktaş'ın de arada bulunduğu yetkililerin de Soma'ya gitmek üzere yola çıktığı bilgisi edinildi. Öte yandan AK Parti'nin Manisa ve Balıkesir milletvekillerinin de Soma'ya gidecekleri öğrenildi. Edinilen bilgiye göre uçakla Balıkesir'e gidecek olan milletvekilleri ve yetkililer, Balıkesir'den kara yoluyla Soma'ya intikal edecekler.
Cem Karaca - Maden Ocağının Dibinde 02:26
Cem Karaca - Maden Ocağının Dibinde 1.095 izlenme - 4 yıl önce 1977 tarihli Cem Karaca ve Dervişan albümü Yoksulluk Kader Olamaz'ın 5.şarkısıdır.
Yasin Işıqan Manisa Soma-Ahmet K 01:12
Yasin Işıqan Manisa Soma-Ahmet K 1.154 izlenme - 6 yıl önce sevqilim esrar gibisin. varlıqın kafa yapıyor. yokluqun krize sokuyor. . !
Başbakan Erdoğan Soma'da Konuşurken Protesto Edildi 06:28
Başbakan Erdoğan Soma'da Konuşurken Protesto Edildi 685 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Soma Belediyesi çıkışında, kendisini bekleyen vatandaşlara seslendi. Erdoğan konuşurken istenmeyen görüntüler yaşandı.
!!...pomak...!! 01:14
!!...pomak...!! 1.788 izlenme - 10 yıl önce turgutalplİ gencler
Melis Bilen - Kömür Karası 02:51
Melis Bilen - Kömür Karası 676 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Soma Maden Şehitlerine İthafen işçiler ve aileleri için yazdığı parça
'Aldırma gönül' ile isyan etti 03:07
'Aldırma gönül' ile isyan etti 634 izlenme - 4 yıl önce HDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan TBMM Genel Kurulu’nda 301 işçinin hayatını kaybettiği Soma’daki kömür ocağı faciasıyla ilgili yaptığı konuşmada heyecanına hakim olamadı. Kaplan konuşmasında bir ara Sabahattin Ali’nin şiir olarak yazdığı, bestelenip Edip Akbayram tarafından okunan ‘Aldırma Gönül’ adlı şarkıdan bir dörtlük okudu.
CHP Milletvekili Tarafından SOMA önergesi REDDEDİLMİŞTİ ! 03:43
CHP Milletvekili Tarafından SOMA önergesi REDDEDİLMİŞTİ ! 762 izlenme - 4 yıl önce CHP Milletvekili Tarafından SOMA önergesi REDDEDİLMİŞTİ !
Soma'da Maden Faciası 166 Ölü.. Dahada Artabilir 02:40
Soma'da Maden Faciası 166 Ölü.. Dahada Artabilir 558 izlenme - 4 yıl önce Soma'da Maden Faciası 2014 Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki Bir Kömür Ocağında Grizu Patlamasının Ardından Yangın Çıktı. Maden Ocağı Şehitlerimize Allah`tan Rahmet Ailelerine Başsağlığı ve Sabırlar Dileriz..__xclas__
Soma Manisa 07:11
Soma Manisa 522 izlenme - 4 yıl önce En Üstün Irk Denilen İnsan,nasıl Bu Kadar Değersiz Olabilir...
45 e dikkat... 03:20
45 e dikkat... 1.155 izlenme - 10 yıl önce cixx
Başbakan Erdoğan Manisa Soma'da 09:58
Başbakan Erdoğan Manisa Soma'da 408 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Soma'da 200'den fazla işçinin ölümüne neden olan kazanın yaşandığı Soma Maden İşletmeleri'ne geldi.
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 00:54
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 425 izlenme - 3 yıl önce Yemin ediyorum izlerken boğazım düğümlendi. Fazla açıklamaya gerek yok izleyin sadece...
Bu Acı Hepimizin! - Başın Sağolsun Türkiyem! 01:54
Bu Acı Hepimizin! - Başın Sağolsun Türkiyem! 286 izlenme - 4 yıl önce Başın Sağolsun Türkiyem!
Maxas Ft. Mortal - Ay Düşünce 03:42
Maxas Ft. Mortal - Ay Düşünce 1.031 izlenme - 8 yıl önce 2009 new single maxas ft mortal - ay düşünce gbozy west shit http://www.myspace.com/djmortal45 http://www.myspace.com/maxas45v maxas45@hotmail.com deejay_mortal_manisa@hotmail.com destekleriniz için tsrk ederiz
Herkesi Duygulandıran Madenciler Şiiri! 01:54
Herkesi Duygulandıran Madenciler Şiiri! 220 izlenme - 4 yıl önce #SOMA... ve böylelikle umut etme kabiliyetimizi aldılar elimizden.
Habertürk Spikeri Madenci Şiirini Okurken Ağladı 01:21
Habertürk Spikeri Madenci Şiirini Okurken Ağladı 282 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında Gazete Manşetlerini Okuyan Işıl Açıkkar, Vatan'ın Manşetindeki Şiiri Okurken Gözyaşlarına Hakim Olamadı.
Somadaki Facianın Asıl Sebebi Ortaya Çıktı 06:41
Somadaki Facianın Asıl Sebebi Ortaya Çıktı 238 izlenme - 4 yıl önce Soma'daki maden ocağında yaşanan felakete ilişkin, Soma Elektrik Mühendisleri Odası başkanı Hüseyin Yeşil ve Soma Maden Mühendisleri Odası eski başkanı Mehmet Torun çarpıcı açıklamalar yaptı.
Yasin Işıqan Manisa Soma -Hayallerimi Sen Yıktın 03:59
Yasin Işıqan Manisa Soma -Hayallerimi Sen Yıktın 276 izlenme - 6 yıl önce sevqilim esrar gibisin. varlıqın kafa yapıyor. yokluqun krize sokuyor. . !
^^mrym^^ 03:28
^^mrym^^ 535 izlenme - 10 yıl önce hediyem olsun arkidişlere çok ösledm valla
Soma 01:27
Soma 244 izlenme - 4 yıl önce Soma 'da Kaybettiğimiz Güzel İnsanlar İçin Yüreğimden Bir Çığlık
Uğur Dündar'a Soma'da Protesto! 00:55
Uğur Dündar'a Soma'da Protesto! "Yürü Git Şov Yapma" 160 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanı Atilla Sertel ve gazeteci-yazar Uğur Dündar, Soma Kömür İşletmeleri Maden Ocağı'nı ziyaret etti.