Hoşgeldiniz!

Son Akşam Yemeği Videoları İzle

Katoliklerin Öfkesini Çeken En İyi Kalça Yarışması 00:55
Katoliklerin Öfkesini Çeken En İyi Kalça Yarışması 6.262 izlenme - 4 ay önce "Miss Bumbum" olarak da bilinen ve sitemiz gençlerinin yakından bildiği en iyi kalçalı kadın yarışmasının bu seneki ayağı tepkilere neden oldu. Fotoğraf çekimi için İsa ve Havarilerinin yemeğinin tasvir edildiği Da Vinci'nin ünlü tablosu "Son Akşam Yemeği" pozu verdiler. Bu olay katolikler tarafından oldukça tepki gördü.
Leonardo Da Vinci'nun Son Akşam Yemeği Tablosu İncelemesi (The Last Supper) 09:26
Leonardo Da Vinci'nun Son Akşam Yemeği Tablosu İncelemesi (The Last Supper) 5.071 izlenme - 1 yıl önce Leonardo Da Vinci'nin he Last Supper eserinin güzel bir incelemesi,çok yararlı bilgiler içeriyor.
taylor momsen'dan olay yaratan klip!! 03:17
taylor momsen'dan olay yaratan klip!! 4.113 izlenme - 6 yıl önce gossip girl dizisiyle tanınan 17 yaşındaki genç yıldız taylor momsen'a amerikan ailelerinden tepki yağıyor.
Üzüm Yesene Enişte, Ferahlarsın 02:21
Üzüm Yesene Enişte, Ferahlarsın 1.679 izlenme - 2 yıl önce Ailesi,Şükrü Arnamus'a olan borçlarını hiybe ettirmek uğruna öz oğullarını çok fena ketenpereye getirir. Hasan'a acı gerçeği öğrendiğinde en darbeli harekat baldızdan gelir. Gerçi sonunda son gülen (topu ağlara takan) Hasan olacaktır.Bunu uzatılan üzümü, altın yüzüğün ardından attığı bakış eşliğindeki yiyişinden anlıyoruz.
Leyla ile Mecnun - Son Akşam Yemeği 01:29
Leyla ile Mecnun - Son Akşam Yemeği 393 izlenme - 1 yıl önce Leonardo Da Vincinin Meşhur Son Akşam Yemeği Tablosu meşhurdur. Son Akşam Yemeği'inde Hz. İsa ve Havarileri Kutsal Kase'den şarap içiyorlar ve ekmek yiyorlardı. Malumunuz Davincinin Şifresi filminde iyice ayyuka çıkmıştır. Leyla ile Mecnun son akşam yemeğini bölümlerinde işliyor efendim, iyi seyirler. Tabloyu bilmeyenler için : http://img455.yukle.tc/image.php?id=9069The_Last_Supper_-_Da_Vinci_1495-98.jpg
Son Akşam Yemeği - Sanat Eseri Duvar Dokuması 03:21
Son Akşam Yemeği - Sanat Eseri Duvar Dokuması 226 izlenme - 8 ay önce 1524-1525 yılları arasında Hollandalı sanatçılar, Bernard Van Orley ve Pieter De Pannemaker tarafından yapılan eserdeki harika işçiliği inceliyoruz. Son akşam yemeğini konu alan 4 seri olarak Yün ,İpek ve gümüş yaldızlı iplikten yapılan eserde inanılmaz ayrıntılar canlandırılmış. Eserden ayrı bir bilgi olarak; Yapıldığı dönemde resim kadar öneme sahip duvar dokumaları ,kilimleri ve halıları zamanında,evlerin değişmez dekorlarından birisiydi. Bulunduğu mekana göz zenginliği yaratması ile birlikte soğuk bölgelerde,evlerin duvarlarında yalıtım malzemesi olarakta kullanılırdı. Bugün halen Rusya gibi soğuk coğrafyalarda, evlerin duvarlarını süslemektedir. İçerik: Khan Academy'e aittir.
Gizemleriyle Sırlarıyla ve Hayatıyla Leonardo da Vinci 24:59
Gizemleriyle Sırlarıyla ve Hayatıyla Leonardo da Vinci 230 izlenme - 11 ay önce Leonardo da Vinci yapmış oldukları ile bizleri hala şaşırtan ve bir çok sırrları barındıran tabloları ile yaşadığı dönemin dahilerindendir.. Ayrıca Rönesans döneminin önemli bir filozofu, astronomu, mimarı, mühendisi, mucidi, matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeoloğu, kartografı, yazarı ve ressamıdır. Yapmış oldukları ile bizleri hala şaşırtan ve bir çok sırrları barındıran tabloları ile yaşadığı dönemin dahilerindendir.
Kilometre Taşları - Leonardo Da Vinci 04:50
Kilometre Taşları - Leonardo Da Vinci 502 izlenme - 2 yıl önce Rönesans döneminde yaşamış İtalyan hezârfen. Döneminin önemli bir düşünürü, mimarı, mühendisi, mucidi, matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeologu, kartografı, yazarı ve ressamıdır. En tanınmış yapıtları Mona Lisa (1503-1507) ve Son Akşam Yemeği'dir (1495-1497). Rönesans sanatını doruğuna ulaştırmış, yalnız sanat yapısına değil, çeşitli alanlardaki araştırmaları ve buluşlarıyla da tanınan, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçılarından ve dehalarından biri kabul edilir. 2. milenyumun adamı seçilmiştir.
The Long Game (1. Bölüm) - Leonardo Da Vinci Neden Dahi Değildi 04:25
The Long Game (1. Bölüm) - Leonardo Da Vinci Neden Dahi Değildi 63 izlenme - 2 yıl önce Kimsenin dahi olarak doğmadığını anlatan iki bölümlük bir video serisinin ilk bölümü.