Hoşgeldiniz!

son an

Kazadan Son Anda Kurtulan Motosikletli 05:55
Kazadan Son Anda Kurtulan Motosikletli 634 izlenme - 4 yıl önce Kazadan Son Anda Kurtulan Motosikletli
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 00:51
Demiryolu İşçileri Sarhoş Adamı Son Anda Ölümden Kurtardı! 287 izlenme - 1 yıl önce Demiryolu üzerinden karşıya geçmek isterken amacına bir türlü ulaşamayan sarhoş adam gelen trenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. O sırada bölgede bulunan demiryolu işçilerinin dikkatini çeken adam trenin altında kalmasına ramak kalmışken gizli pelerine sahip insanlar tarafından böyle kurtarıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dehşet Kazadan Son Anda Sıyırmak 00:25
Dehşet Kazadan Son Anda Sıyırmak 23 izlenme - 2 ay önce Ağaç gövdelerini işlenmesi için taşıyan kamyon dengesini kaybediyor ve kamera kaydı yapan araç son anda, saniye fark ile kurtuluyor...
Kendi Ölüm Anını Çekmek 01:28
Kendi Ölüm Anını Çekmek 369 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da eski bir binanın yıkım anını kameraya çeken şahıs, tuğlaların kafasına isabet etmesi sonucu öldü. Hayat ne tuhaf vapurlar filan...
Kazadan Son Anda Kurtulmak 03:42
Kazadan Son Anda Kurtulmak 392 izlenme - 3 yıl önce Fail Army isimli youtube kanalı kazadan son anda kurtulanlar hakkında kolaj bir video hazırlamış. Bir dikkatsizlik yapsa adamı katil edebilecek sorumsuzlardan, maymunluk yapayım derken bok yolunun kapısıdan dönen mallara kadar muhtelif videolar mevcut. Unutmayın beyler(kadın yoktur herhalde aramızda, en fazla travesti)hareket berekettir, hız felakettir.
Bir İnsanın Ölmeden Önce Son Anı 02:32
Bir İnsanın Ölmeden Önce Son Anı 361 izlenme - 5 yıl önce Bir İnsanın Ölmeden Önce Son Anı
Son Anda Kurtuldu 00:15
Son Anda Kurtuldu 267 izlenme - 4 yıl önce Son Anda Kurtuldu
SON ANDA BÖYLE KURTULDULAR 00:34
SON ANDA BÖYLE KURTULDULAR 206 izlenme - 4 yıl önce SON ANDA BÖYLE KURTULDULAR
Atlayıştan Son Anda Vazgeçen Kadının Talihsiz Kazası 00:11
Atlayıştan Son Anda Vazgeçen Kadının Talihsiz Kazası 185 izlenme - 4 yıl önce ABD'deki bir su parkında, çıktığı 7 metrelik tramplenin üzerinden atlayış yapmak isterken son anda vazgeçmeye kalkan kadın, dengesini kaybedip aşağı düştü.
Son Anda Atlamaktan Vazgeçince Sonu Kötü Oldu 00:11
Son Anda Atlamaktan Vazgeçince Sonu Kötü Oldu 136 izlenme - 4 yıl önce Atlama rampasından havuza atlayacak olan kadın son anda karar değiştirince sonu iyi olmadı.
Son An 03:19
Son An 126 izlenme - 8 yıl önce Klip,Şİİr ve seslendİren duygu haciosmanoĞu